Koliko časa je že takle dolgčas tule? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Kerensa -> Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 20:43:19)

Presneto dolgo me ni bilo na RR in tudi nimam nobenega namena, da bi spet tr. za stalno prišla, pa še prelena sem, da bi šla kaj hudo veliko podforumov pregledovat, ampak... res - kako dolgo je že takle dolgčas tule na Čveku? Vidim namreč, da se čisto nič ne dogaja.




nejcko -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 20:44:27)

Uh, predolgo. Par let že sigurno. Totalna tuga [sm=smiley13.gif]




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 20:45:14)

Neee, par let pa menda ne? Saj par let nazaj sem bila pa še jaz tukaj in ni bilo takole grozno. Kaj so vse ušle na FB in T?




TomTaylor -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 20:50:39)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Neee, par let pa menda ne? Saj par let nazaj sem bila pa še jaz tukaj in ni bilo takole grozno. Kaj so vse ušle na FB in T?


eh, par let no, če bi meni čas šel tko hitro kot gre tebi, bi bla že lahko v penzjonu [sm=jezicek.gif]...kkšno leto te pa res ni blo... Mah...tuga je ja. Enainisto skoz. Nimaš kej. Dobr, da si prišla malo pogledat, da se vsaj nekaj novega dogaja [sm=smiley1.gif].




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 20:52:16)

A samo eno leto da je? Pišuka. Hja, preveč se mi dogaja in se mi posledično očitno zdi, da je to nemogoče stlačiti v eno samo leto. [sm=smiley36.gif]

A je kaj novega (zanimivega!) na RR? Razen tega, da sta šla tistale-dva narazen.




TomTaylor -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 20:54:08)

Ja, je nekaj novega - ti si nas prišla pogledat![sm=smiley1.gif] Za vse ostalo - nimam pojma. Nisem tolk ful tukaj. Občasno, kadar imam čas in se mi ljubi pisat.




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 20:55:39)

Jaz sem trenutno samo v obdobju zimskega počitka (sicer ne vidim nobene zime, ampak vseeno [sm=smiley36.gif] ), zato imam malce več časa za vse neumnosti - očitno vključno z RR. [sm=smiley36.gif]

Torej nobenih novih ločitev, porok, fightov, rojstev, varanj? Pri starih RR-ovkah, jasno. Predvsem pri supeRRmamah. [sm=jezicek.gif]




Lukka -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:25:43)

Napisala si, da nimas namena biti spet tu, zakaj pa potem sprasujes in napadas uporabnike, ki so tu? Ce nisi nic tu, potem ne mores reci, da je tuga! Aha, si verjetno ena takih, ki je bila med prazniki sama in si mislila, da te bomo mi tukaj zabavali? Hja, ne mores pricakovat, da bomo skocili na tvoj klik dveh prstov!
Odpri kako temo, povej kaj zanimivega, ne pa stresat svojo slabo voljo!
Kot bi jaz prisel nekam na obisk in bi rekel: uh, se mi full dogaja, pa nisem bil pri vas na obisku ze nekaj let, ja kva mate pa tako tugo?!




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:30:23)

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Napisala si, da nimas namena biti spet tu, zakaj pa potem sprasujes in napadas uporabnike, ki so tu? Ce nisi nic tu, potem ne mores reci, da je tuga! Aha, si verjetno ena takih, ki je bila med prazniki sama in si mislila, da te bomo mi tukaj zabavali? Hja, ne mores pricakovat, da bomo skocili na tvoj klik dveh prstov!
Odpri kako temo, povej kaj zanimivega, ne pa stresat svojo slabo voljo!
Kot bi jaz prisel nekam na obisk in bi rekel: uh, se mi full dogaja, pa nisem bil pri vas na obisku ze nekaj let, ja kva mate pa tako tugo?!

Ti me pa res ne poznaš, kajne? [sm=jezicek.gif]

Glede na to, koliko sem bila prej na RR, je najbrž vsem jasno, da en post ne pomeni, da sem spet tu (za stalno). Zakaj sprašujem? Zato, ker lahko. Prepreči mi, če ti uspe. [sm=smiley36.gif] Kako izgleda, ko jaz napadam, pa očitno tudi ne veš. [sm=jezicek.gif] Prišla sem po menda dobrem letu in brez težav, ker nisem slepa, vidim, da se nič ne dogaja - v primerjavi s tem, kaj vse se je dogajalo prej. In nikar naj te ne skrbi - še med nobenim praznikom v svojem življenju nisem bila sama. Da bi pa karkoli pričakovala, sploh pa od tebe, ki te sploh ne poznam, mi pa ne pade na kraj pameti. Nimam razloga za slabo voljo (sklepam, da smajliji, ki se smejijo, pomenijo žalost, kajne?), da si pa ti non-stop... khm, kako naj temu rečem... provokatorski?... sem pa že uspela prebrati. [sm=jezicek.gif] Imaš srečo, da sem prelena, kajti če bi jaz začela provocirati, mi ti ne sežeš do kolen. Pa kdorkoli že si.

Happy now? [sm=jezicek.gif]




LuLu -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:36:06)

kerensa...
hitro se kaj na RR zgodi,
ko se uporabnik Lukka pojavi...

toliko o RR zadnje slabo leto [sm=smiley36.gif]




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:36:58)

A tole je še en alter-ego al' samo pač en ego? [sm=jezicek.gif]




Lukka -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:37:44)

Nikoli nisem pravokatorski! To, da so pa nekateri uporabniki pac nesramni, pa ni moj problem. Zdelo se mi je namrec nadvse nevljudno, da prides in namesto, da bi pac uletela z neko temo, zacnes napadat in predvsem ozmerjas ta portal z neumnostjo, kot si se izrazila. Meni pa portal ni neumnost in jaz in meni podobni starsi se pac tukaj najdemo, da lahko kako stvar resimo bistveno hitreje. Pac se posluzujemo malo vec luterature in cveka o vzgoji!
Aha, ti pa ocitno ena takih, ki bi iskala tukaj malo o varanju, pa malo o locitvah, pa kaj bolj pikantnega... zenska zresni se, to je portal o vzgoji in zivljenju z otroci in partnerji. Portal, ki ga isces ti, pa je verjetno bolj na kakih xxx straneh.




alda -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:42:25)

O karensa ti si še tukaj?
Jaz pa mislila, da uživaš kje v NYC !!

Pa ni taka tuga kot misliš vedno-kdaj se pa res dogaja [sm=smiley1.gif]

A ne Lukka? [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.1.2014 21:43:04)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:44:09)

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Nikoli nisem pravokatorski!

To je pač tvoje mnenje o tebi. Jaz (in, kakor vidim, še nekateri drugi) imam pa svojega o tebi. Volk sit in koza cela.
To, da so pa nekateri uporabniki pac nesramni, pa ni moj problem.

Niti ne trdim, da je.
Zdelo se mi je namrec nadvse nevljudno, da prides in namesto, da bi pac uletela z neko temo, zacnes napadat in predvsem ozmerjas ta portal z neumnostjo, kot si se izrazila.

Pridem, kakor želim in kakor lahko. V svojem življenju sem na RR že dovolj napisala in nikakor se mi ne zdi, da bi morala nekemu neznancu na čast na/pisati nekaj, kar bi bilo njemu všeč.
Poleg tega pa si me očitno z nekom zamenjal, ker nisem nikjer ozmerjala portala z neumnostjo, kakor praviš. Pa čeprav ta portal (predvsem forum) na trenutke je neumnost. [sm=jezicek.gif]
Meni pa portal ni neumnost in jaz in meni podobni starsi se pac tukaj najdemo, da lahko kako stvar resimo bistveno hitreje.

Glede na hitrost delovanja forumu in glede na količino informacij tukaj, v primerjavi z drugimi mesti, v to močno dvomim.
Aha, ti pa ocitno ena takih, ki bi iskala tukaj malo o varanju, pa malo o locitvah, pa kaj bolj pikantnega...

Vidiš... spet tvoje mnenje. Imaš kakšen poseben razlog, zakaj se ti zdi tako pomembno pisati svoje mnenje o nečem, česar ne poznaš in o nečem, po čemer sploh nisi bil vprašan? Ne izrecno, ne kako drugače? Pomanjkanje komuniciranja v reali, morda?
to je portal o vzgoji in zivljenju z otroci in partnerji.

Ha, ha, ha... daj zresni se, no. [sm=jezicek.gif]
Portal, ki ga isces ti, pa je verjetno bolj na kakih xxx straneh.

Prav žal mi če zate, če misliš, da zame veš, kaj iščem. Ker če bi to dejansko vedel, potem bi ti bilo jasno, da čisto nič ne iščem. Še najmanj pa seksa. Kristus - a pa da med iskanjem tipa za *** naletim na tebi podobnega? Mamma mia, jao li ga meni. [sm=jezicek.gif]




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:45:05)

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Zdaj ko si ti spet tu (pa čeprav samo občasno), zihr ne bo več tuga [sm=smiley36.gif]. Welcome back!

Vidim, da sem enemu... ah, ne bom iskala izraza zanj [sm=jezicek.gif]... že stopila na žulj.




Lukka -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:48:30)

Seveda ne bos uporabljala izrazov, ki ne sodijo v okvire foruma! Ostala bos pac vljudna, ce nisi tega navajena, se bos pa navadila! Sicer pa bom osebno predlagal, da se tole temo zapre, oziroma vsaj malo korigira, ker si s svojim zapisom precej grdo napadla portal!




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:50:30)

Ufff, kakšna užaljenost, gospodič [sm=jezicek.gif]... kdo bi si mislil?... najprej me obtožiš nečesa, česar nisem napisala, potem pa rep med noge (ali morda lulčka?) in predlog za zaprtje teme? [sm=jezicek.gif] Ja koga pa briga, če temo zaprejo/blokirajo/izbrišejo? Trenutno imam čas za neumnosti in si mi pač prekrižal pot, čeprav te ni nihče povabil. Veš, obstaja funkcija BLOCK.

Pojdi se posvetovat o starševstvu. Bo bolje. [sm=smiley36.gif]




TomTaylor -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:50:37)

Lukka, Kerensa je bila nekdaj ful aktivna članica tukaj gor. FUL. Zdaj se je upokojila, pa nas je prišla malo pogledat, pozdravit. In pred 5-imi leti je bilo tukaj gor tako živahno, da si moral imeti res hitre prste, da si uspel sproti odgovarjat. Včasih je nastala taka štrikarija, da se ni vedelo kdo komu odgovoarja, ali pa je bil 1 post s citiranjem vred dolg eno celotno stran. Noro je blo. Pestro.Zabavno. Včasih se je kkšen lisjak pritihotapil v kurnik pa je bila cela štala. Včasih cela drama....Pestro v glavnem. Toliko, kar se danes dogaja tukaj na RR - Lukka - verjemi, je res en velik dolgčas. Tuga. In ima Kerensa prav. Malo slabo sta začela vidva Lukka, Kerensa ni mislila nič slabega. Pač, je prišla "pozdravit" v svojem stilu.




alda -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:50:41)


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Seveda ne bos uporabljala izrazov, ki ne sodijo v okvire foruma! Ostala bos pac vljudna, ce nisi tega navajena, se bos pa navadila! Sicer pa bom osebno predlagal, da se tole temo zapre, oziroma vsaj malo korigira, ker si s svojim zapisom precej grdo napadla portal!



Lukka is back!!

Ma kaj imaš pogodbo z RR da "iščeš" igle v slami, ki to sploh niso [sm=zmeden.gif]




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:52:31)

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Malo slabo sta začela vidva

Midva sploh nisva ničesar začela. In tudi ne bova. Kerensa se samo še v žutih minutah ukvarja s takšnimi patrončki. [sm=smiley36.gif]




LuLu -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:52:40)

Lukka dihaj dihaj.. saj je samo Kerensa.. [sm=smiley4.gif]
imaš kake neporavnane račune z njo? .. aja, ti si novi na RR, pojma nimaš kdo je kdo [sm=smiley36.gif]




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:53:33)

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
aja, ti si novi na RR, pojma nimaš kdo je kdo [sm=smiley36.gif]

Alter ego, ki glumi, da je samo ego. Da se ga (je?) ne bi prepoznalo. [sm=jezicek.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.1.2014 21:54:58)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




LuLu -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:55:39)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
aja, ti si novi na RR, pojma nimaš kdo je kdo [sm=smiley36.gif]

Alter ego, ki glumi, da je samo ego. Da se ga (je?) ne bi prepoznalo. [sm=jezicek.gif]



nekak tak ja, ampak ne tega omenjati. Smo že probale in madonca.. skoraj bi tožbe padale.. previdno! [sm=smiley36.gif]




Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>