RE: hvala lepa! (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Paštetka -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:24:29)

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

tip laže ko pes teče [sm=jezicek.gif] zdaj....


Kaj je fikcija in kaj je res?


Forum je fikcija ljudje.


No, tukaj ti spet projekt pade v vodo. Fikcija kolikor je dopustiš.
Z enimi se igramo, da nam ni dolgčas, z drugimi prijateljujemo, s tretjimi hodimo na srečanja, dopuste in to že par let in vse na RR.
Z enimi smo postali pravi prijatelji, z drugimi botri, s tretjimi smo naredili uspešen projekt, s četrtimi ustanovili podjetja, poslovne ideje, s petimi smo presedele ob postelji, ko mi je otrok skoraj umrl, s šestimi smo si dobrodelno pomagali z zbiranjem oblačil, hrane, finančnih sredstev, ....pa še bi lahko naštevali.

[sm=smiley1.gif]




Lukka -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:27:10)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Sicer, pa itak. Nateg je bil takrat , nateg je zdaj.


Itak.


Aje, jaz sem res Luka. In vse je res. Tole danes je pa nateg. A sem vas dobr?




Stanislava_ -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:28:45)

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Sicer, pa itak. Nateg je bil takrat , nateg je zdaj.


Itak.


Aje, jaz sem res Luka. In vse je res. Tole danes je pa nateg. A sem vas dobr?


Ne, ker smo same ženske.




RIJA* -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:29:42)


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

tip laže ko pes teče [sm=jezicek.gif] zdaj....


Kaj je fikcija in kaj je res?


Forum je fikcija ljudje.


No, tukaj ti spet projekt pade v vodo. Fikcija kolikor je dopustiš.
Z enimi se igramo, da nam ni dolgčas, z drugimi prijateljujemo, s tretjimi hodimo na srečanja, dopuste in to že par let in vse na RR.
Z enimi smo postali pravi prijatelji, z drugimi botri, s tretjimi smo naredili uspešen projekt, s četrtimi ustanovili podjetja, poslovne ideje, s petimi smo presedele ob postelji, ko mi je otrok skoraj umrl, s šestimi smo si dobrodelno pomagali z zbiranjem oblačil, hrane, finančnih sredstev, ....pa še bi lahko naštevali.

[sm=smiley1.gif]


sem hotel nekaj podobnega napisati: ta forum ni fikcija...no, vsaj ni bil...so ljudje [sm=smiley1.gif]




liliana -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:33:06)


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Aje, jaz sem res Luka. In vse je res. Tole danes je pa nateg. A sem vas dobr?


A nategnil.....? Slabo....slabo......iztrošil si se.......[sm=smiley36.gif]





Stanislava_ -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:34:18)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Aje, jaz sem res Luka. In vse je res. Tole danes je pa nateg. A sem vas dobr?


A nategnil.....? Slabo....slabo......iztrošil si se.......[sm=smiley36.gif]




Izgleda da res. Mogoče pa le dočakamo knjigo. Saj ne bo prvič.




RIJA* -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:36:00)


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama




jp, me zanima če bi magister Luka Štokelj bil vesel, da se je njegovo ime uporabilo za razne grožnje po zasebnih sporočilih. Mogoče bi ga bilo potrebno obvestiti? Kaj praviš, Rija? Oziroma moderatorji?

Sicer, pa itak. Nateg je bil takrat , nateg je zdaj.



ga ne boš mogla, ker tak magister ne obstaja, sem preverila [sm=smiley1.gif] za samo ime pa bi mogoče...kaj praviš?

moderatorji so se pametno umaknili, lastniki pa z veseljem štejejo klike...samo pomisli, kdaj nazadnje so imeli tako frekvenco [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]





uškinamama -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:37:46)


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Sicer, pa itak. Nateg je bil takrat , nateg je zdaj.


Itak.


Aje, jaz sem res Luka. In vse je res. Tole danes je pa nateg. A sem vas dobr?


Glede na to, da kazenski zakonik pravi "Kdor prevzame identiteto druge osebe in pod njenim imenom izkorišča njene pravice, si na njen račun pridobiva premoženjsko korist ali prizadene njeno osebno dostojanstvo, se kaznuje z zaporom od treh mesecev do treh let." se zna zgodit, da bo kdo tebe prav lepo nategnil. Saj veš skupno tuširanje pa to.







Paštetka -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:38:17)

Eh, gremo raje kuhat!




RIJA* -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:38:21)

hmmmm, se bom pa vseeno potrudila in poiskala telefonsko od Victorja [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

mater, pa da mi eno knjigo potem napišemo....[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

paštetka bo pisala, mateyka risala..ostale pa bomo bolj za raziskovalno delo[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Paštetka -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:39:06)

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

hmmmm, se bom pa vseeno potrudila in poiskala telefonsko od Victorja [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

mater, pa da mi eno knjigo potem napišemo....[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

paštetka bo pisala, mateyka risala..ostale pa bomo bolj za raziskovalno delo[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Ne, jaz bi raje kaj skuhala. [sm=jezicek.gif]
Lahko vam pa knjigo izdam. Brez provizije [sm=jezicek.gif]




LuLu -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:39:15)


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Sicer, pa itak. Nateg je bil takrat , nateg je zdaj.


Itak.


Aje, jaz sem res Luka. In vse je res. Tole danes je pa nateg. A sem vas dobr?


Glede na to, da kazenski zakonik pravi "Kdor prevzame identiteto druge osebe in pod njenim imenom izkorišča njene pravice, si na njen račun pridobiva premoženjsko korist ali prizadene njeno osebno dostojanstvo, se kaznuje z zaporom od treh mesecev do treh let." se zna zgodit, da bo kdo tebe prav lepo nategnil. Saj veš skupno tuširanje pa to.






[sm=jezicek.gif]




Stanislava_ -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:39:58)

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

hmmmm, se bom pa vseeno potrudila in poiskala telefonsko od Victorja [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]

mater, pa da mi eno knjigo potem napišemo....[sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]

paštetka bo pisala, mateyka risala..ostale pa bomo bolj za raziskovalno delo[sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]


Do septembra [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image], ampak potem bo vse res [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image], no fiction




uškinamama -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:40:16)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama




jp, me zanima če bi magister Luka Štokelj bil vesel, da se je njegovo ime uporabilo za razne grožnje po zasebnih sporočilih. Mogoče bi ga bilo potrebno obvestiti? Kaj praviš, Rija? Oziroma moderatorji?

Sicer, pa itak. Nateg je bil takrat , nateg je zdaj.



ga ne boš mogla, ker tak magister ne obstaja, sem preverila [sm=smiley1.gif] za samo ime pa bi mogoče...kaj praviš?

moderatorji so se pametno umaknili, lastniki pa z veseljem štejejo klike...samo pomisli, kdaj nazadnje so imeli tako frekvenco [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Pravim, naj si lukka nabavi vazelin [sm=smiley2.gif] (poleg nujnega zdravljenja )




RIJA* -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:40:20)


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Saj veš skupno tuširanje pa to.






nekoč sem ti že povedala, da obožujem tvoj smisel za humor[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

in še vedno mislim enako[sm=smiley36.gif]




uškinamama -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:41:27)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

tip laže ko pes teče [sm=jezicek.gif] zdaj....


Kaj je fikcija in kaj je res?


Forum je fikcija ljudje.


No, tukaj ti spet projekt pade v vodo. Fikcija kolikor je dopustiš.
Z enimi se igramo, da nam ni dolgčas, z drugimi prijateljujemo, s tretjimi hodimo na srečanja, dopuste in to že par let in vse na RR.
Z enimi smo postali pravi prijatelji, z drugimi botri, s tretjimi smo naredili uspešen projekt, s četrtimi ustanovili podjetja, poslovne ideje, s petimi smo presedele ob postelji, ko mi je otrok skoraj umrl, s šestimi smo si dobrodelno pomagali z zbiranjem oblačil, hrane, finančnih sredstev, ....pa še bi lahko naštevali.

[sm=smiley1.gif]


sem hotel nekaj podobnega napisati: ta forum ni fikcija...no, vsaj ni bil...so ljudje [sm=smiley1.gif]


podpis pod obe




RIJA* -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:42:17)

ka ne bi šle kam, grem samo tamalega spat dam [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




uškinamama -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:42:22)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

hmmmm, se bom pa vseeno potrudila in poiskala telefonsko od Victorja [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]

mater, pa da mi eno knjigo potem napišemo....[sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]

paštetka bo pisala, mateyka risala..ostale pa bomo bolj za raziskovalno delo[sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]


Do septembra [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image], ampak potem bo vse res [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image], no fiction


Stanči, do septembra že, ampak katerega ni napisal [sm=smiley1.gif]




Stanislava_ -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:43:46)

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

hmmmm, se bom pa vseeno potrudila in poiskala telefonsko od Victorja [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]

mater, pa da mi eno knjigo potem napišemo....[sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]

paštetka bo pisala, mateyka risala..ostale pa bomo bolj za raziskovalno delo[sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]


Do septembra [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] , ampak potem bo vse res [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] , no fiction


Stanči, do septembra že, ampak katerega ni napisal [sm=smiley1.gif]


To je ta umetnost, fiktivna bodočnost [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




uškinamama -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:46:19)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

sedanjik: sem
prihodnjik: bom
primorski prihodnjik: bom bil
preteklik;sem bil
fiktivna bodočnost : lukka




Stanislava_ -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 20:47:49)

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

fiktivna bodočnost


Alter ego N0xy. Ampak že videno, žal, knjiga najbrž ne bo prodajni hit, tudi če (ta) slučajno kdja izide.




uškinamama -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 21:04:12)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

ka ne bi šle kam, grem samo tamalega spat dam [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


to sineka uspavaš al ateka? [sm=jezicek.gif]





uškinamama -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 21:04:23)

.




Stanislava_ -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 21:10:09)

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

ka ne bi šle kam, grem samo tamalega spat dam [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]


to sineka uspavaš al ateka? [sm=jezicek.gif]




Pogrešam tudi lukko [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].

Lukka, Zakaj nič ne porečeš?




enea -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 21:16:54)

no coment




Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>