RE: hvala lepa! (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


uškinamama -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 21:21:59)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

ka ne bi šle kam, grem samo tamalega spat dam [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]


to sineka uspavaš al ateka? [sm=jezicek.gif]




Pogrešam tudi lukko [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].

Lukka, Zakaj nič ne porečeš?



Uf, še veliko bo mogel razložiti. Ampak ne nam , mi smo samo fikcija. [sm=smiley36.gif]




Stanislava_ -> RE: hvala lepa! (3.2.2014 22:20:58)

End of show?




pomlad08 -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 8:27:41)

Vrli FDV-jevci,

nemogoče je iz vašega "raziskovanja" sklepati o kakršnihkoli razlikah med slovenskimi in avstrijskimi odzivi. V nebo vpijoč fehler vaše "raziskave" je ta, da slovenski Lukka ni bil ista oseba kot avstrijski Thomas. "Anžeta" za kompom sta bili 2 različni osebi. In ker smo mi reveži nabasali na nekega zoprnega anžeta (kar je razvidno iz te zadnje teme, kjer piše Anže, ne več Lukka), je bil posledično tudi lukka vsem zoprn k drek. Za Thomasom je bil pa mogoče en bolj normalen tip in je s svojim slogom, pa čeprav je odpiral enake teme, pokasiral povsem drug odziv.

Kapiš?




mateyka -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 8:41:07)

pomlad, ma dej, a res verjameš v resničnost te bogus "raziskave"? don't [sm=smiley36.gif]




pomlad08 -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 8:57:37)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

pomlad, ma dej, a res verjameš v resničnost te bogus "raziskave"? don't [sm=smiley36.gif]


Ej, imaš prav [sm=smiley1.gif] Upam! [sm=smiley36.gif]




Izabelina -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 9:11:18)

važn, da Elja Aleksa ne odrašča ob agresivnem, deloholičnem očetu in copatastem, čustveno nestabilnem papiju in da v ta mess ne prihaja še en ubogi polž [sm=smiley36.gif]




RIJA* -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 9:13:20)

no, hb nisem ničesar zamudila [sm=hudicek.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.2.2014 9:26:09)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




nyna84 -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 9:26:45)


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Večino ne bom komentirala, se mi zdi zguba časa, me pa skrbi ena druga stvar. In sicer prihodnost Slovenije. Nekdo z doktoratom, ni vedel, da je pravilno prOvokativno in ne prAvokativno.... groza res. Ni čudno kam plujemo, če mamo take doktorje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley29.gif[/image]

Jp, jaz sem se isto vprašala prej, ko sem prebrala uvodni post ... Nekdo s skoraj doktoratom še ni slišal za oblikovno urejeno besedilo. [sm=jezicek.gif]
Me prav zanima, katera smer študija je to. [sm=smiley36.gif] Pa raje ne povedat, da ne boste delali sramoto fakulteti. Ali pa sebi. [sm=smiley36.gif]

In če bi šlo res zgolj za raziskavo, Mateykini in Lulujini komentarji avtorja ne bi zadeli tako v živo. Ta se pa še vedno pregovarja z njima. [sm=jezicek.gif]

V glavnem, škoda denarja za tako "raziskavo". Namen najbrž ni zgrešen, izvedba pa sigurno. Sej je logično, da butasto vprašanje zahteva še bolj butast odgovor. [sm=smiley2.gif]


Nihce ni bil prizadet. Brez skrbi. Vcasih smo se dodobra nasmejali. Mislim, da sem imel jaz en spor s tabo na eni tvoji temi, ko ti je tamala lagala... takrat vem, da sem ti uspel podrekat temo samo v enem postu. In stos vsega je bil, da nihce vec ni odgovarjal tebi, temvec vsi meni. Eto, mislim, da sem s tabo imel to.

In sedaj vem, da na forum z resnim problemom ne splača obrniti, ker so nekateri gor samo zato, da "drekajo" teme. Potem se pa nad Lulu zgražaš. Še vedno ti manjka ogledalo.
A boš sedaj tudi zame poiskal strokovno mnenje pri psihologu, defektologu, ali kje drugje, kaj naj naredim s hčerjo? Razen tega, da jo premikastim in ponižam pred družbo? Ali je bil slučajno že to nasvet psihologa?

A se forum sploh zaveda, kakšno škodo ste jim naredili s tem svojim drekanjem tem? Koliko so izgubili na kredibilnosti?

Pa še vedno .. a doktorat rabiš, da ugotoviš, da se da vsako debato s pravim komentarjem speljati drugam? [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.2.2014 9:30:13)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Izabelina -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 9:37:54)

plus še tole (čeprou sm rekla, da bom ignorirala):

s tem "eksperimentom" ste nardil veliko škodo tut gejevsko lezbični skupnosti v Sloveniji, ko ste tako stereotipno in škodljivo predstavl istospolno družino, recimo mene ste uspešno dokončno prepričal, da je moje mnenje na to temo zame pravilno... (pa tut, če ne gre za tako družino iz nekje ste moral črpat ideje in evo prepričanje se da zlaha zasidrat v podzavesti), plus, da je kšn k vsake tolk pride sm prebral samo par postov in zdej ne vidi kao razpleta (da ne gre za dejansko družino) in je še bolj zgrožen in nastrojen proti istospolnim.

- s čim je delal težave Kalbo? ker ni bil niti bolj niti manj obziren kot ostale uporabnice?
- ste imeli veliko srečo, da na forumu ni aktivno sodelovala Ronja, ker bi tut ona vedno stopila na Lukkovo stran, sicer zagotovo ne kar se tiče vzgojnih prijemov, samo bi pa nekako vedno poskušala pomirit strasti, ki so se razplamenele (ker je pač forumski mirovnik)





skuštrana -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 9:37:59)

Ah, dajte no...vse je en nateg. Lukka in patrino. Da se dva taksna osebka ob istem casu pojavita na istem forumu, nateg, nateg...po moje s strani rr teama ker je forum zacel pocasi a vztrajno zahajat.
Lukka je itak prevec bizaren da bi bil resnicen, patrino pa je s par izjavami prav potrdila da je podtaknjena ( al pa je res tako zelo freaky)

In potem za konec sta se oba ob isetm casu poniknila...ma, ja, malo morgen.




mateyka -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 9:42:27)

eh, ne vem če je zmožna zdaj prit got in direkt rečt, da je bila nategnjena od Lukkca in da jo je zapeljal v svoji nemoči žrtve, ko je tako popljuvala vse kurice, ki smo si drznile dvomit o njegovi resničnosti. popolnost ima svojo ceno v tem primeru - zadrego.




LuLu -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 9:47:05)

ma saj zdaj bodo pa rekli, da pa če bi bil resničen, se vidi, kako bi reagirale na takega človeka in bla bla... na take natege se tako reagira, na resne uporabnike z resnimi problemi imamo drugačen pristop...




mateyka -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 9:50:38)


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ah, dajte no...vse je en nateg. Lukka in patrino. Da se dva taksna osebka ob istem casu pojavita na istem forumu, nateg, nateg...po moje s strani rr teama ker je forum zacel pocasi a vztrajno zahajat.


ko sem jaz to omenila na eni temi, je bila takoj tišina od obeh. sej, patrino zdaj ne more gor (fejka lai ne mind oyu) in komentirat to bedarijo, ker bi morala stopit izven svojega rugljevskega karakterja in potem bi se razkrila in mit tečne patronske matere bi padel. [sm=smiley4.gif]




RIJA* -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 9:54:19)


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ah, dajte no...vse je en nateg. Lukka in patrino. Da se dva taksna osebka ob istem casu pojavita na istem forumu, nateg, nateg...po moje s strani rr teama ker je forum zacel pocasi a vztrajno zahajat.
Lukka je itak prevec bizaren da bi bil resnicen, patrino pa je s par izjavami prav potrdila da je podtaknjena ( al pa je res tako zelo freaky)

In potem za konec sta se oba ob isetm casu poniknila...ma, ja, malo morgen.


a ni bil moj prvi post na temo lukka ravno v tem kontekstu? [sm=smiley36.gif]

zato še vedno ne verjamem v tole prav po otroško sestavljeno zgodbico....škoda, da ni moj na tem forumu, on ma en tak še boljši filing za ljudi in v prvi minuti postavi stvari na svoje mesto kar se osebkov tiče. in moram rečti, da se do zdaj še ni nikoli zmotil, čeprav sem ga včasih poskušala prepričati v nasprotno...na koncu pa še jaz izpadem naivka [sm=smiley36.gif]




skuštrana -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 10:01:54)

No, ja, vsaj zanimivo je bilo, ob jutranji kavi....[sm=bravo.gif]




RIJA* -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 10:03:30)


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

No, ja, vsaj zanimivo je bilo, ob jutranji kavi....[sm=bravo.gif]



ja, res....[sm=jezicek.gif]




rozilu -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 10:05:32)

En kratek komentar na "domnevno raziskavo":

De ste jo že tako dobro zastavili in vam je super uspevala?!?! Halo, polovica uporabnic vas/te je razkrnikala že takoj po parih postih - kako je to lahko relevantno za raziskavo?!? Uporabnice pa so pisale na tak način samo zato, ker so vedle, da se "pogovarjajo" s trolom. Ne razumem kaj je tukaj relevantnega.


Aja, avstrijke so pa tako "strpne" in so kar vzljubile Lukkovega alter egota? Le kako, mogoče pa le ni bil tako odpuljen in ga niso razkrinkale. Da so boževale tipa, ki tepe svojega otroka, ki je zatiran od svojega moža in ima polno svojih psiho problemov, ki jih prenaša na svojo hčerko - hmmmmm.





mateyka -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 10:05:58)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
... na take natege se tako reagira...


seveda. sej mi ni šel noben na RR tok na živce ko ta kekec, ker gledat takega fejka in kako se nekatere uporabnice res trudijo in ga resno jemlejo, on pa provocira bv; bleh [sm=smiley11.gif]




uškinamama -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 10:16:10)

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
... na take natege se tako reagira...


seveda. sej mi ni šel noben na RR tok na živce ko ta kekec, ker gledat takega fejka in kako se nekatere uporabnice res trudijo in ga resno jemlejo, on pa provocira bv; bleh [sm=smiley11.gif]


Hahahah, mateyka. Si zamisliš koliko moraš biti sam upiljen, da verjameš takim budalaštinam kot jih je pisal lukka.

Sicer, ste spet zašle.

Bistvo je, kaj bo nardil portal glede zlorabe imena magister Luka Štokelj?  Administratorji? Šef šefova? Glede na to kako hitro so se odzvali na pritožbe dotičnega - lukka pričakujem , da bodo admini ukrepali.





LuLu -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 10:17:00)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

on pa provocira bv; bleh [sm=smiley11.gif]


in še kar nadaljuje s tem... [sm=smiley36.gif]




RIJA* -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 10:23:17)


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Bistvo je, kaj bo nardil portal glede zlorabe imena magister Luka Štokelj?  Administratorji? Šef šefova? Glede na to kako hitro so se odzvali na pritožbe dotičnega - lukka pričakujem , da bodo admini ukrepali.





a ti bi sama sebe s hamrom po glavi treščila?




uškinamama -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 10:30:14)

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Bistvo je, kaj bo nardil portal glede zlorabe imena magister Luka Štokelj?  Administratorji? Šef šefova? Glede na to kako hitro so se odzvali na pritožbe dotičnega - lukka pričakujem , da bodo admini ukrepali.





a ti bi sama sebe s hamrom po glavi treščila?



[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zz_banghead.gif[/image] večna naivnica, nimaš kaj [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image].

Kaj predlagaš? Bojkot? Prijavo musarjevi nataški?




RIJA* -> RE: hvala lepa! (4.2.2014 10:37:13)


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Bistvo je, kaj bo nardil portal glede zlorabe imena magister Luka Štokelj?  Administratorji? Šef šefova? Glede na to kako hitro so se odzvali na pritožbe dotičnega - lukka pričakujem , da bodo admini ukrepali.





a ti bi sama sebe s hamrom po glavi treščila?



[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zz_banghead.gif[/image] večna naivnica, nimaš kaj [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image].

Kaj predlagaš? Bojkot? Prijavo musarjevi nataški?


a ti povem?
ma koga briga za eno pederčino![sm=smiley36.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>