RE: Ali bi... (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Spolnost



Sporočilo


ronja -> RE: Ali bi... (7.5.2014 18:58:35)

Potem si tako kot jaz - ni to una prava barvna slepota, ki je genetska, neozdravljiva in nimaš kaj - ampak pač nimaš glih 100% vida in ko si zmatrana ali v slabih okoliščinah vidiš slabše tudi barve. Saj to je veliko ljudi, samo jih dosti tega niti ne opazi.




mateyka -> RE: Ali bi... (7.5.2014 19:53:12)

lol no, ronja - lilana te heca; pa kdo v temi dobro vidi barve no, lepo te prosim, smh [sm=jezicek.gif]




Frodo Bisagin -> RE: Ali bi... (7.5.2014 23:08:44)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

frodo, poznam ljudi, ki so farbenblind in majo izpit za avto. in še dizajn študirajo povrhu - crazy world [sm=smiley36.gif]


Samo danes sem videla 4 "farbenblind" osebka, ki sta zamenjala rdeco in zeleno na semaforju..... Jezi me, mocno... [sm=zz_mad1.png]




petea -> RE: Ali bi... (8.5.2014 7:58:37)

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

frodo, poznam ljudi, ki so farbenblind in majo izpit za avto. in še dizajn študirajo povrhu - crazy world [sm=smiley36.gif]


Samo danes sem videla 4 "farbenblind" osebka, ki sta zamenjala rdeco in zeleno na semaforju..... Jezi me, mocno... [sm=zz_mad1.png]



[sm=jezicek.gif]


Kako pa se reče onim, ki zamenjajo polno cesto za prazno?




mateyka -> RE: Ali bi... (8.5.2014 9:11:12)


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

frodo, poznam ljudi, ki so farbenblind in majo izpit za avto. in še dizajn študirajo povrhu - crazy world [sm=smiley36.gif]


Samo danes sem videla 4 "farbenblind" osebka, ki sta zamenjala rdeco in zeleno na semaforju..... Jezi me, mocno... [sm=zz_mad1.png]


mogoče majo "ronjino slepoto"? [img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8f/Smiley_blind.gif[/img]




ronja -> RE: Ali bi... (8.5.2014 9:24:22)

Frodica,[sm=jezicek.gif]
Punce, dost zezanja, jaz sem za volanom ful pridna! Na biciklu... eee, to je druga pesem - če nimam tamalih zadaj/zraven/v prikolici, seveda. Če mam, potem se vozim ko po jajcih - človek bi rekel, da sem na biciklju dr. Jerkyl in mr. Hyde[sm=smiley36.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]