RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


nelly208 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (13.5.2014 9:40:56)

LoonaLu držimo pesti naslednjih 14 dni. Počuti se kar najbolje [sm=smiley1.gif]

Anonimen strinjam se s tabo. Še dobro, da sem spremenila mišljenje še predno grem v postopek[sm=smiley1.gif]

Sturla poskušaj zdržat še kakšne 3 dni. Držimo pesti! Ampak jaz že itak čutim, da je [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif], ker si bila tako dobrovoljna.

Anonimen držimo pesti in mislimo nate. Sporoči nam kako in kaj [sm=smiley1.gif]

Aleda dobrodošla med nami.

Jaz sem pa končno dočakala [sm=hudicek1.gif] in začela s prvo fazo- jemanjem kt. Počasi se približujem [sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]




reni36 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (13.5.2014 13:20:02)

Haj, tudi jaz se vam pridružujem,
Sem v drugem postopku pri Rešu in se že peti dan pikam. Iz prvega postopka že imamo doma enega skoraj triletnika, ki je nastal iz ene same pridobljene celice. Tako da kar pogumno.




Sapphire84 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (13.5.2014 18:31:17)

Ciao punce!

Sturla, upamo s tabo da se posreci in zagledas [sm=rozacrtici.gif]
Jaz imam jutri Uz in verjetno ze ta vikend punkcijo. Dolg protokol je res... Dooolg [sm=smiley36.gif] Sem prav vesela da sem pri koncu, trebuh je kar napihnjen in prav utrujena sem ze od spikanja kljub temu, da se res psihiram samo na pozitivo.
Lep vecer zelim




LoonaLu -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (13.5.2014 18:42:54)

Zivjo, punce!

Evo, jaz sem danes 2. dan po ETZ, ce stejem nedeljo za dan 0. :)
Nekaj me crvici, nekaj me spika, zoprna sem, nenormalno custvena in vse to sranje, ki spada zraven hormonov. [sm=smiley36.gif] Zavedam se, da to se nima nobene veze z nosecnostjo, ceprav mi moj za vsako stvar, za katero pojamram, rece: aha, noseca![sm=jezicek.gif] Bucman.
Jutri in pojutrisnjem bosta zame verjetno kar precej stresna, saj sem do sedaj na 3. oz 4. dan vedno ze zacela krvaveti.[sm=smiley13.gif]
Upam, da bo tokrat drugace in da mi bo optimizem dan za malo dlje casa..

Upam, da ste ve v redu. Vsem zelim lep vecer! :)




sturla -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (13.5.2014 21:59:48)

hej punce, hvala vsem za pozitivne misli [sm=smiley31.gif] zaenkrat sem še vedno dobre volje in pozitivno nastrojena [sm=smiley1.gif] upam, da zdržim do petka ta test [sm=smiley36.gif]

Loona, držim pesti! na dolgih 14 dni [sm=smiley1.gif] in lepo presenečenje [sm=rozacrtici.gif]




Anonimen -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (14.5.2014 6:19:02)

Sapphire84,sej bo hitro konec [sm=bravo.gif], LoonaLu držim močno pestke,da dobiš tečko komaj naslednje leto[sm=smiley1.gif], Jaz pa danes grem po mojega [sm=duda.gif],že komaj čakam [sm=bravo.gif] A[sm=rozica.gif]




Anonimen -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (14.5.2014 6:23:48)

Reni in Nelly208 dobrodošle [sm=bravo.gif] A[sm=rozica.gif]




nelly208 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (14.5.2014 9:21:13)

Anonimen držim pesti.

Punce, ko hodite na et sem tako vznemirjena kot bi ga sama imela [sm=smiley36.gif], zato vam želim vsem veliko sreče in da se pikice obdržijo[sm=rozica.gif]




Drejcy -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (14.5.2014 12:09:55)

Babike pozdravljene [sm=smiley1.gif]
Se pridružujem pogovoru, v soboto (17.5.) me čaka et [sm=bravo.gif] Tretji do zdaj (od tega en s zamrznjenčkom)... Pravijo, da v tretje gre rado, ne? [sm=smiley36.gif]

Veliko sreče vsem na forumu, pridno pridelujte celice in potem še bolj pridno grejte svoje pikice [sm=smiley1.gif] Vsem nam bo enkrat uspelo [sm=smiley31.gif]




sturla -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (14.5.2014 15:13:19)

.. je že prvi roza flekec... ko bi bil zadnji [sm=zz_unsure.gif] skoraj ne morem verjet, da je že M, danes je 30 dan.. hja, jutri-pojutrišnjem bi lahko že nastopila [sm=zmeden.gif] počakam kaj bo do večera, še je upanja [sm=smiley1.gif]

punce, držim pesti za vse, ki ste pred ET-jem [sm=bravo.gif] anonimna, kako je šlo na ETju?




Anonimen -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (14.5.2014 16:26:44)

Punce, a se vam lahko še jaz pridružim? [sm=smiley1.gif] Danes sem imela UZ za ETZ (spontani cikel) v MB in sluznica še ni dovolj debela in folikli še čisto mali, tam okoli 5 [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] in to 12. dan cikla. V ponedeljek grem še enkrat na UZ, če bo kaka sprememba. Sem že začela pivo pit, pa krvomočnico, pa ananasov sok, jajčka bojo za večerjo [sm=jezicek.gif] še kak predlog?




Anonimen -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (14.5.2014 19:41:13)

Pozdravljene,na hitro da vam javim,da grejem enega lepega[sm=duda.gif] test 27.5. Mislim da si bom upala tudi kakšnega prej testa naredit[sm=smiley36.gif],držite pesti,jaz za vas močnoocno [sm=bravo.gif] Sturla, držim pesti še naprej,ne obupaj,samo pozitivno [sm=bravo.gif] A [sm=rozica.gif]




Anonimen -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (14.5.2014 19:50:09)

Anonimna, seveda da se nam lahko pridružiš, dobrodošla med nami [sm=bravo.gif] Te nočem strasit, ampak če v slučaju ne pride do ovulacije, ti prekinejo postopek,ampak lahko greš spet že z naslednjo menstruacijo po zamrznjencka, s tem da boš mogla jemati terapijo, ne obupaj,do ponedeljka je še čas,ti pa pridno papcaj jajčka in kako pivo ne bo škodilo [sm=bravo.gif]srečno pa javi.A[sm=rozica.gif]




Anonimen -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (14.5.2014 19:55:33)

Drejcy, velik sreče na et[sm=bravo.gif] A[sm=rozica.gif]




Anonimen -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (15.5.2014 8:19:08)

Zdaj nas je pa kar nekaj anonimnih [sm=smiley36.gif], bom imela zraven tole [sm=pikapoka.gif], da se bomo malček ločile [sm=smiley36.gif].

Vem, da obstaja možnost, da ne bo do O prišlo, težava je, ker imam kar dolge cikle in mogoče bo O šele čez kakih 10 dni. Sam saj verjetno se bo kaj videlo v ponedeljek, ne? Si kot terapijo mislila Estrofem?

LP [sm=pikapoka.gif]




Drejcy -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (15.5.2014 8:30:55)

Uf, pa ste res same anonimne [sm=smiley36.gif] Hvala anonimna [sm=rozica.gif]A, se bom potrudila čim bolje gret pikico [sm=smiley1.gif] Komaj čakam na postopek, če bo le možnost upam na 2 pikici [sm=bravo.gif] Vso srečo vsem sotrpinkam [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




tara.81 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (15.5.2014 10:58:32)

Včeraj sva naročila kitajsko in sem dobila fortune cookie in listek (slikico imam v avatarju, sam ni videti nič [sm=smiley13.gif]) na katerem piše "A long desired change is about to come" [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif], da bi bilo res... Saj ne vem, če sem prav vraževerna sam poleg tega mi je pred dvema dnevoma nad glavo letela štorklja, možno da me je iskala?!? [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Drejcy še čisto malček in bo...pa bo pikica pri tebi [sm=bravo.gif]

Sturla kako je pa s tabo? Upam, da je bil zadnji flekec za kar nekaj časa [sm=bravo.gif]

tejcy01 kako si pa kaj ti? Se že kaj pripravljaš za naslednji mesec?

Loona Lu upam, da še ni nobenih izcedkov... ;)

in ti pišanec? Si kaj boljše?




LoonaLu -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (15.5.2014 11:32:35)

sturla, kako kaze?

Jaz sem danes 4. dan po ETZ in ja, izcedka (se) ni. [sm=bravo.gif] ampak me pa ves cas skrbi, da bo.
Pa..khm..um.. Me je sram napisat, ampak.. Potrebna sem kot hudic. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] Se to se kateri dogaja, oziroma se ji je dogajalo? [sm=zz_redface.png][sm=zz_redface.png]

Tara, to je sigurno dober znak. Oboje - piskotek in storklja! Drzim pesti!

Tezko je tole cakanje. Upam, da se moj mali eskimcek obdrzi se naslednjih 8 mesecev. [sm=zz_showoff.gif]




Sapphire84 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (15.5.2014 12:50:20)

Ciao punce,

Mocno mocno stiskam pesti za vse, ki ze grejete svoje pikce. Ker sama v prvem postopku nisem prisla do transferja, se mi ze to vase stanje zdi prav blazeno [sm=smiley36.gif]
Jaz sem danes 12. Dan Suprefact in Menopur, pa bo potreben se kak. Foliklov imam dovolj (l: 4, d: 8), ampak morajo se malo zrasti, tako da bo punkcija predvidoma v ned, pon.

Mislim na vse vas, S.




Drejcy -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (15.5.2014 14:49:43)

nelly208 vse dobro v 1.postopku,upam, da bo tudi zadnji [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]
sturla bodi pozitivna, en flekec še ne pomeni nič slabega! Javi po opravljenem testu, čeprav verjamem, da bo +
LoonaLu fajn grej svojo pikico [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]  
Sapphire želim ti čim bolj uspešno punkcijo in veliko zdravih, debelih in veseli celic [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Anonimna [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/rozica.gif[/image]  naj ti čim hitreje in čim bolj mirno mine čas do testa! Stiskamo pesti [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image]
tara.81 upam, da se štorklja čim prej ustavi pri tebi, pol jo pa malo še k nam pošlji [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Vsem skupaj pa veliiiiko pozitivne energije in velik [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




Drejcy -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (15.5.2014 15:05:18)

https://www.youtube.com/watch?v=-a6Pe1ovKHg 

Tu pa vidimo, od kod prihajajo otroci [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Malo za dobro voljo in nasmeh [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Sapphire84 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (15.5.2014 18:13:28)

Punce, eno vprasanjce: ali je v primeru, da je moski izvid ok, vseeno smiselno povprasat za ICSI ali je v tem primeru v veljavi samo klasicen IVF?
Naj hvala!




nikamaja -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (15.5.2014 22:33:10)

pozdravljene punce.... evo tukaj pa še enak ki je ravno v postopku IVF, danes je padla tretja špika.... tko da upam na najboljše in da kmalu vse zagledamo tisti magični plusek[sm=zz_wub.gif]




Drejcy -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (15.5.2014 22:44:03)

Nikamaja, tudi tebi veliko sreče! Čim krajši in čim bolj uspešen postopek ti želim [sm=smiley31.gif]




nikamaja -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (15.5.2014 22:50:01)

hvala Drejcy..... zelo močno upam da bo uspešen, za mano sta že dva postopka IUI oba neuspešna...tko da zdj res upam da bo.....
[sm=bravo.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>