RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


monsy -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (30.7.2014 20:19:18)


IZVIRNO SPOROČILO: tara.81

Punce hvala!!!

Zdajle sem spet naredila test, ker sem prej krvavela in je črtica zdaj zvečer še močnejša. Zdaj me je pa strah kaj lahko ta krvavitev pomeni. Cel dan je bilo ok, pol sem šla na sprehod in evo. [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] ČEstitkeeeeeee!!

mogoče maš kakšen hematom, jst sm krvavela do 8 tedna, pa je blo s pikicama vse OK. Držim pesti [sm=pikapoka2.gif]




aspera -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (31.7.2014 15:20:16)

Živjo punce [sm=smiley1.gif]

Po dooolgem času sem spet priklikala na forum, ne vem, če se me katera spomni. Z nekaterimi tukaj sem trepetala za [sm=rozacrtici.gif] lani novembra. Res sem potem zanosila v 1.postopku, ampak žal v 10.tednu imela SS in abrazijo [sm=smiley13.gif].

In vidim, da vam je nekaterim "starim" borkam uspelo v tem času, teyci01, tara.81, g1985 in ostale ... in vsem iz srca čestitam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]. Naj gre vse tako kot mora še naprej [sm=pikapoka2.gif].

monsy in NikaAnna, kako pa vajina nosečnost? Upam, da vse poteka tako kot je treba [sm=smiley1.gif].

Aleda, kako si ti, kaj se dogaja pri tebi [sm=smiley1.gif]?

Midva sva se takrat po splavu dala malo na off s temi postopki in malo uživala, potovala in se ukvarjala z drugimi stvarmi. Že takrat sva se pa odločila, da greva naprej v MB, tako da sva itak morala pol leta čakati samo na prvi posvet. Zadnjič sva bila tam in imam dober vtis, samo se bova še načakala, ker mora fant v septembru spet opraviti spermiogram (čeprav sva nesla tja 3 izvide in vsi so slabi, tako da ne moremo ravno tople vode odkrivat tukaj [sm=zmeden.gif]), pa jaz bom morala spet dati kri za hormone, oba še enkrat za spolno prenosljive bolezni in potem bo šele konzilij. Po konziliju so mi pa rekli, da traja nekje 3 mesece, da prideš na vrsto. Tako da bo očitno še trajalo, kar mi gre po eni strani na živce, po drugi mi pa čisto ustreza.




Aleda -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (1.8.2014 21:03:44)

Tejcy, Tara bravo bravo bravo [sm=smiley1.gif] čestitke [sm=smiley1.gif]

aspera- jaz sem že mal nestrpna kdaj bo september da spet greva v postopek, zadnji. Sem si vzela malo pavze, ker se mi zdi da je blo vse preveč, trije postopki eden za drugim. Bomo vidli kaj bo ta prinesel ....




NikaAnna -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (2.8.2014 15:39:47)

aspera no pocasi bo prisel tudi vajin cas. jaz sem prepricana, da vama bo tokrat uspelo! Se mi zdi da je super, da sta imela premor vmes, da se je telo spocilo, pa tudi malo si verjetno dala mozgancke na off. Iz vsega srca ti zelim sreco in uspeh, tako kot vsem drugim, ki se za svoje pluske se borite.
Moja nosecnost poteka super. Se mi zdi kot da je bilo vceraj, ko sem imela ET [sm=smiley1.gif] in prav danes smo dopolnili 30. teden. Urejamo sobico, kupujemo, skratka uzivam v nosecnosti. Saj bos tudi ti kmalu, bos videla [sm=smiley2.gif] [sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]

[sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif]




sunprincess -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (3.8.2014 8:22:27)

Mene pa zanima,če hodi katera na akupunkturo? Kaj pa na refleksoterapijo :) ? V septembru me čaka postopek, in bi mogoče poizkusila še s tem?




tara.81 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (4.8.2014 13:48:40)

Punce zdaj sem tudi uradno srečka nosečka!!! Ne morem verjeti, še zdaj se mi zdi, da sanjam. Beta je bila super, malček manj kot 2000!! [sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif] Izcedkov ni več že od srede in res upam, da tako ostane do konca. [sm=zz_wavespin.gif]

Držim pesti in navijam za vse ostale! [sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif]




pejko -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (4.8.2014 14:12:09)

Jeeeeee, bravo, Tara!!![sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=zz_dance.gif]

Zdaj pa uživaj in srečno za naprej!!!




NikaAnna -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (4.8.2014 15:16:33)

Tara super! A sploh ze lahko verjames?? Neverjeten obcutek, kajne? [sm=smiley1.gif]

Pa srecno do konca [sm=rozica.gif][sm=smiley27.gif][sm=rozica.gif]




Aleda -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (4.8.2014 22:29:36)

U Tara bravo bravo bravo[sm=smiley36.gif] zdaj sem pa firbčna če bosta [sm=duda.gif][sm=duda.gif], kdaj boš imela uz? Lepo nosečnosti ti želim




Storžica 81 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (5.8.2014 8:19:14)

Tara [sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif] bravo, ful sem vesela za vaju. Srečno nosečnost dokonca, na prvem UZ-ju pa upam, da te presenetita dve pikici [sm=zz_playfull.gif][sm=zz_playfull.gif]. lp




Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 28 [29]