RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


nelly208 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (30.6.2014 23:05:20)

anonimen5 bravo, lepo je slišat take pozitivne zgodbe. Vse dobro naprej.
g1985 ne se sekirat, če maš občutek, da bo prišla je tudi to dober znak. Jaz še niti tega nisem imela.
Sloncica jaz sem dala skozi le hsg, misliš da kaj ni vredu?
Sturla hvala, mislim, da bo nekaj takega tudi v mb, sem brala na njihovi strani. Navijam zate, da ti tokrat uspe.
Zame je to bil prvi postopek in vem, da me je ves čas spremljal strah. Tudi, če sem bila precej pozitivna, me je v podzavesti razjedal strah. Včeraj sem bila precej žalostna in na dnu...dovolila si sem, da spravim vse to iz sebe. Danes sem že polna energije za nove dogodivščine in zmage. Malce bom odklopila in se posvetila stvarem, ki sem jih zaradi prvega postopka čisto zanemarila. Komaj čakam, da si naberem fizično kondicijo, saj me je vse to polenilo. Prihajajo tudi dopusti, tako da bo čas hitro mineval.
Punce ne se preveč sekirat, prišel bo trenutek za vse nas, le strahov se znebite. Čeprav je šele prvi postopek za mano, sem se iz tega veliko naučila, predvsem na čustvenem področju.
Srečno vsem!
[sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Junij20 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (1.7.2014 8:32:23)

anonimen5, čestitke!!!! lepo je slišati dobro novico [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] 
Slončica87, jaz sem imela tudi hcg in laparoskopijo in histeroskopijo, nekaj tudi hormonskih preiskav, pri Rešu smo pa ugotavljali tudi, ali mogoče uničujem semenčice (ne vem kako se temu reče, sovražna nožnica[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]). vse je bilo bp, tako da človek misli, da bi morala zanosit že, če bi me samo pogledal...v družini imamo neke probleme ščitnice, ki so sicer prikriti in začenjam razmišljati, ali bi to lahko kaj vplivalo... če nama poleti ne uspe, bom še za to vprašala.




maj4 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (1.7.2014 13:57:08)

Lahko bi rekli, da sem nova tukaj, če prav sem se udeleževala pogovorov pred parimi leti. Sem 10. dan po 5. ivf-ju. Pričakujem [sm=hudicek1.gif] v parih dneh, čeprav upanje je še... Držim presti za vse nas"




pišanec -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (1.7.2014 19:10:49)

maj4 - kot da berem svojo zgodbo: jaz pa 9. Dan po ET in tudi moj 5.IVF.
In ja, upanje ostaja!
Držim pesti vsem...
P




Jakica 73 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (1.7.2014 19:55:58)

Nelly208 en velik [sm=smiley31.gif],sem pa vesela,da se že pobiraš in delaš načrte za naprej...

Piščanec,....zate pa držim pesti,...sedaj si že tik pred testom,....mene je tudi tako špikalo in krčlo,da sem bila sigurna,da se bo moralo vlit,nato pa plus,...prsi pa tudi boleče in napete.....danes pa sem že vidla dva srčka na UZ...nisem še čisto dojela.......

Anonimen5,....vse čestitke...[sm=smiley1.gif]




maj4 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (2.7.2014 8:10:07)

uuu Jakica 73! Čestitam! Lahko se vživim in čutim tvoje neizmerno veselje. Bravo! In piščanec upam, da tudi midve doživive kmalu kaj takega :) Danes 11. dan po ET, boleče prsi, špikanje,... Na umetni sem bila v Avstriji in tam priporočajo 18. dan za test. Bomo videli, če bom zdržala do takrat :)




nelly208 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (2.7.2014 9:10:11)

Joj Jakica, sama radost me je objela, ko sem prebrala tvoj stavek, da si videla srčka. Po moje je to nekaj najbolj čudovitega. [sm=smiley1.gif]
Lepo nosečnost ti želim.

Pisanec in Maj4 držim pesti da vama uspe zagledati [sm=rozacrtici.gif].
Jaz pa grem jutri na test, čeprav neuspešno, da se vsaj zmenim kako bo potekalo naprej.




pejko -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (2.7.2014 15:34:22)

Čaw, punce! Se vam javljam po nekaj časa, sem se kr malo odklopla.
Nelly, [sm=smiley31.gif]. Ne vem,zakaj mam v glavi da za zamrzjencke ni treba čakat?!?
Anonimna, [sm=bravo.gif]
Pišanec, Maj, [sm=pikapoka1.gif]

Jaz sem ugotovila zakaj sm mela nic celic -- nizek AMH :( Sem avgusta naročena pri dr. in upam, da grem takoj v postopek s primernimi zdravili. Ima še kira nizek antimilerjev hormon?




pejko -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (2.7.2014 15:35:16)

Jakica, [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] in srečno dalje![sm=pikapoka1.gif]




g1985 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (2.7.2014 20:25:28)

piscanec kako si [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]




maj4 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (3.7.2014 7:52:48)

Kako gre piscancek? Danes nas 12. dan in se nic sprememb...




jona klara -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (3.7.2014 8:40:50)


IZVIRNO SPOROČILO: pejko

Jaz sem ugotovila zakaj sm mela nic celic -- nizek AMH :( Sem avgusta naročena pri dr. in upam, da grem takoj v postopek s primernimi zdravili. Ima še kira nizek antimilerjev hormon?

jaz ga iman o,52- kaj pa ti' pa nisi imela nobene celice v postopku? kolikokrat pa si že bila




pejko -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (3.7.2014 8:50:26)

Jona Klara, ne, nobene -- sem ti pisala ZS.




tejcy01 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (3.7.2014 9:39:09)

tara.81 kako je stabo..je že kaj novega?kdaj greš po [sm=zz_cold.gif] [sm=smiley36.gif]




pišanec -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (3.7.2014 9:54:37)

maj4 in g1985 - jaz sem bolj slabo. Vse izgleda, kot da se bo ponovil že tolikokrat doživet scenarij. Sicer je še belina, vendar so prsi prenehale boleti in to seveda ni dober znak. Jaz bom jutri zjutraj delala test, če se prej ne pojavi kakšna [sm=hudicek1.gif].
Kar groza me je, ko pomislim, da spet enkrat zagledam velik minus. In da se bo spet enkrat treba sestaviti in funkcionirati naprej.
No ja, to bom reševala naslednji teden na dopustu, ko bom vse solze vrnila v morje in se dokončno poslovila od sanj, da bom kdaj mama. Verjamem, da bo potem lažje in bom čez nekaj časa lahko normalno zaživela. Odločila sem se namreč, da je bil tole najin zadnji postopek (zaradi let in slabih rezultatov) in da je v življenju toliko stvari, ki jih zaradi tega zanemarjaš, življenje pa gre mimo in naprej.

Držim pesti vsem...
P




pejko -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (3.7.2014 10:14:04)

pišanec, zadnjič je ena podobno razmišljanje napisala pri Pušenjaku (kdaj so napete, kdaj niso, kaj pomeni če uplahnejo, kaj pomeni,čese ne povečajo) in se je kar malo norčeval, da kaj si vse ženske predstavljajo in da ni pravila za nič od naštetega in naj si ne delamo nekih vzorcev in se s tem obremenjujemo. Sej vem, če poznaš svoje telo,veš kaj se bo zgodilo...ampak ko si pod hormoni se pa lahko tudi kaj spremeni.
Tako, da držimo pesti še naprej!!!




pišanec -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (3.7.2014 10:30:25)

pejko - hvala za pomirjujoče besede in navijanje. Se mi zdi, da imam v tem postopku toliko navijačev, da bi že zaradi njih moralo uspeti.
Hkrati pa se stalno postavljam na realna tla, misleč, da bo potem manj bolelo, če bo rezultat negativen...
Kaj pa vem, kaj je boljše ... sem čisto na dnu in sposobna, da mi solze tečejo brez velikega vzroka.

P




g1985 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (3.7.2014 15:18:19)

mene so prsi prenehale boleti in niso ble napihnjene in zdaj so spet bolece in napihnjene,in ze tri dni mi je slabo,mi gre na bruhanje.. ne vem kaj je to.... ubi me cakanje [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




pejko -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (3.7.2014 15:25:43)

g195, po moje je to dober znak. držim pesti! Kdaj delaš test?




g1985 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (3.7.2014 15:36:16)

pejko v ponedeljak [sm=zmeden.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] bojim se narediti test????? ce spet ni nic.??




g1985 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (3.7.2014 15:58:20)


IZVIRNO SPOROČILO: g1985

mene so prsi prenehale boleti in niso ble napihnjene in zdaj so spet bolece in napihnjene,in ze tri dni mi je slabo zjutraj,mi gre na bruhanje.. ne vem kaj je to.... ubi me cakanje [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]





pišanec -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (4.7.2014 8:47:20)

Dobro jutro,

Pri meni je žal zgodba končana.
Test en velik --- , menstruacija pa na poti.

Vsem ostalim držim pesti...
P




maj4 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (4.7.2014 9:47:01)

piscanec zelo mi je žal zate! [sm=smiley19.gif] Veliko sem razmišljala v tej smeri, da je res najbolje, da živimo sproti. Z otroci ali pač brez otrok. Med postopki ne moreš mimo tega, da si skoncentriran samo na eno stvar... Ne vidiš več stvari, ki te prav tako osrečujejo. Res, samo to je pomembno, da živimo in ne zanemarjamo stvari, ki nam prinašajo veselje. Žaluj za vsem skupaj, zjoči se kolikor moreš, vpij v nebo... Potem boš lažje stopila naprej.
Pri meni danes 13. dan in ravno tako kot pri tebi ni več napetih in bolečih prsi. Čakam, da sem vlije [sm=hudicek1.gif]. Vendar ne bom še odnehala. Grem naprej. Srečno piscanec!




jona klara -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (4.7.2014 12:47:01)

PIŠČNANEC- žal mi je zate, ne vem če e me spomniš iz prejšnjih postopkov.a v mb sta poskusila?meni tudi ni 4 x uspelo, v prvo pa, to je matematika brez formule,marsikeri pa v 6 uspe, je pa pomoje vse odvisno od starosti in vrste težav......upam, da se potolažiš in če še imaš na ZZZS- zberi moč za naprej- srečno




g1985 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (4.7.2014 13:29:07)

pisanec zal mi je,a ti je [sm=hudicek1.gif] zacela? mene so prsi bolece in napihnjene,in ze tri dni mi je slabo zjutraj,mi gre na bruhanje.. trebuh me boli kot da M prihaja.....




Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>