RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


anonimen5 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (22.5.2014 15:47:46)

Joj me joj, ko vse to berem, sem kar nervozna [sm=zmeden.gif].
V torek imam krvnega, imela drugi ETZ, ma me je groza kr vem da bo spet negativno, glede na včerejšnji negativen test.
Za piko na i pa sem včeraj dobila en lepi herpes na ustnici, kr neki.....

Držite se[sm=smiley1.gif]




matejkica00 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (22.5.2014 17:05:01)

Anonimen5: ko sem imela herpes na ustnici, sem bila obakrat noseča, čeprav je bil test še negativen. Ne vrži še puške v koruzo. Držim pesti




reni36 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (22.5.2014 21:24:45)

Aljonka hvala za odgovor.

Matejkica ja so mi delali punkcijo, ker folikle sem imela levo dva in desno tri manjše. Ko so vse poskrkali, pa niso našli nobene celice. Sem pa pred tremi leti tudi pridelala eno samo celico, ki se je hvala bogu oplodila in imamo doma skoraj tri-letnika.

Saphire držim pesti za jutri :-)




anonimen5 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (22.5.2014 22:05:53)

matejkica00: morm rečt, da me je pa tole res razveselilo.....še kakšna dva se mi nej nrdita, samo da bi držalo. Pa si mela še kakšen drug znak, namreč pri meni ni razen tega prelepega okraska prav ničesar [sm=smiley13.gif] .Ma jaz sem še z vsem bolj na začetku, čeprav so leta že kar tu, pa me vse kar psihira ( se bom mogla malce utrdit [sm=zmeden.gif])
Držim pesti zate!

LoonaLu: seveda ti bo krvni pokazal eno lepo beto, kaj pa drugega[sm=bravo.gif]. Čestitke in držim pesti! Glede na to, da si imela ETZ, me samo zanima ( možno da je napisano, pa nisem šla vse za nazaj brat) ali si imela spontani cikel ali Estrofem+Estima (namreč jaz imam, glede na štrajk mojih ovulacij - beri PCOS[sm=smiley13.gif] slednjo kombinacijo pa bi tako rada slišala kako pozitivno besedo na to [sm=smiley1.gif]).,




LoonaLu -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (23.5.2014 4:45:08)

Anonimen5, tudi jaz imam Estrofem 3x1 in Estimo 3x2. [sm=smiley1.gif]
Kar pogumno in ne zgubljaj se upanja!
Jaz verjamem v tvoj mocen [sm=modricrtici.gif]! [sm=smiley1.gif]




matejkica00 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (23.5.2014 7:01:10)

Anonimen5, čisto nobenega znaka nisem imela. Prvič mi je M zamujala, naredila sem test, ki pa je bil negativen. Le herpes sem imela,nobenih drugih znakov. Ponovila sem test čez nekaj dni, ki je bil pa potem pozitiven. Ko sem bila drugič noseča in se mi je naredil herpes (preden bi mogla dobit M), sem vedela, da je to to. Vendar se žal nosečnost ni končala srečno.

Js imam jutri prvi UZ. Vsake toliko me špika v jajčnikih, upam, da to pomeni, da se kaj dogaja z njimi.





Anonimen -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (23.5.2014 7:24:17)

dobro jutro,bom kar tukaj postavila vprasanje. Ta mesec sem pila 5-9 dan ciklusa klomifen,13.5. je sledila stopka. Danes 11 dan sem naredila test(neucakanost) in je pozitiven. Je možno,da je pozitiven se zaradi stopke? Ali je to realno?




tara.81 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (23.5.2014 9:07:31)

monsy [sm=smiley31.gif]

jona klara bo...malo me bega ta klinčeva O, ker je šele danes, [sm=hudicek1.gif] bo prišla potem nekje 7.6. verjetno. Naslednja O pa pol 27.6. in evo, če moram čakat 5 dni za ETZ zamudim vse skupi [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]. Brezveze jaz in moji dolgi cikli. [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]

Za tiste, ki ste imele ETZ v spontanem ciklu...verjetno ne ustavijo zamrznjenčka kak dan prej, ne? Mislim, da bi ga ustavili, npr. 3 dni po O, če je blastocista stara 5 dni?

LoonaLu...kako je šlo danes? Beta je lepa? Kdaj boš imela pa prvi UZ in videla svojo pikico?

reni36 res mi je žal, da se je tako izšlo. AMH ne more skakati oz. pokaže samo zalogo jajčec, ki jih še imaš na razpolago, tako da se verjetno s časom samo zmanjšuje.

Sapphire84 a že greješ svojo pikico?

anonimen5 mogoče je pa herpes res en pozitiven znak...upajmo, da bo v torek super beta! Sem videla, da si napisala, da te leta psihirajo, koliko si pa stara?

anonimen pri meni je bilo lani, tako da po 10 dneh test ni več zaznal stopke, je bil negativen. Upajmo, da je to to!

Punce držim pesti čisto za vsako!!!




LoonaLu -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (23.5.2014 10:49:52)

Tara, evo, ravnokar dobila rezultat. Beta 701,3 [sm=smiley1.gif]
Zdaj pa koncno lahko recem, da sem [sm=nosecka.gif], ne? :)
1. ultrazvok imam 05.06. in upam, da takrat dobim tudi lepo slikico lepega [sm=duda.gif].




anonimen5 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (23.5.2014 11:01:30)

LoonaLu. čestitke, super !!! zdaj pa mirno kolikor se da naprej. Kako je lepe novice lepo slišat.....Pa še eno vprašanje. Ti tudi nimaš lastnih O, pa imaš zato že od začetka Estrofem, nato pa Estrofem+Estima? Si imela kakšne znake? Tole je moj drugi zamrznjenček, svežega sploh nisem imela, ker sem pridelala 34 celic, pa so prekinali, ker bi drugače fasala hiperco. Kak bi bilo super, da bi tudi jaz po nevem kakšnem slučaju zagledala tisti +. Bom še enkrat delala test en dan pred krvnim (prvi teset je bil -), da nebom potem tam čisto razočarana.

Tara81: ja tale herpes, ko bi le to bilo to [sm=smiley1.gif].Se mi kr nekam širi, zgledam prelepo[sm=smiley1.gif], ampak sem ga pa vesela...kej tazga. res upam, da kaj pomeni :) Drugače pa leta ja, ma js je počutim že kar staro, čeprav verjetno še ni tako hudo, pa vseeno...33...kristusova leta, kaj vse me še kaj čaka [sm=zmeden.gif].

Ko bi me vsaj prsi bolele al pa neki.....jooj [sm=smiley1.gif]




matejkica00 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (23.5.2014 11:01:46)

LoonaLU - iskene čestitke [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Uživaj v nosečnosti [sm=smiley36.gif]




tara.81 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (23.5.2014 11:24:22)

LoonaLu ja, si nosečka!!! Ja, mamica boš! Čestitam za tako lepo beto [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif], full sem vesela zate! Vsaka uspešna zgodba z zamrznjenčki mi da dodatno energijo in optimizem. [sm=zz_dance.gif]

anonimen5, no pol sva pa na istem in glede let in glede postopka. Jaz sem tudi že v kristusovih, kot lahko iz nicka razbereš in te popolnoma razumem glede psihiranja...čas kar prehitro beži. [sm=smiley36.gif] Tudi meni so prekinili postopek, ker sem imela 36 celic...imava zelooo podobno zgodbo. Da bi nama uspelo in bi postale res srečke [sm=nosecka.gif] tudi midve...mislim, da je že čas, a ne? [sm=jezicek.gif]




Anonimen -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (23.5.2014 11:34:30)

LoonaLu, čestitke[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Anonimna5, IMAŠ ZS[sm=smiley1.gif] ti in jaz bova v torek skakale do stropa od veselja[sm=smiley36.gif]
tara81, jaz nisem imela stopke, EDINO ČE ESTIMA+ ESTROFEM vplivajo kaj na rezultat[sm=zmeden.gif]
A[sm=rozica.gif]




LoonaLu -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (23.5.2014 11:59:01)

Hvala vsem! [sm=smiley31.gif]

Anonimna5 ja, Estrofem do 13. dne jemanja, 6 dni pred transferjem so mi dodali se Estimo.
Oboje jemljem se naprej, mislim da do 8.tedna. Ali pa malo dlje. Nisem cisto prepricana.
Tudi meni so februarja zaradi hiperce naredili samo punkcijo, zamrznili bitjeca, zdaj sva sla pa enega iskat. [sm=smiley1.gif]
Znakov nisem imela nobenih, 6.dan po transferju se mi je pojavilo celo nekaj krvavitve (ocitno vgnezditvena), ter potem izcedek se nekje 3-4 dni.
In nekih hudih znakov se zdaj nimam. Mogoce to, da se zjutraj kar zgodaj zbudim in da sem takle cas zaspana. Slabo mi je pa samo, kadar sem lacna. [sm=smiley36.gif]

Aja, se to: Estima in Estrofem ne vplivata na + rezultat. :)

[sm=pikapoka1.gif] drzim pesti za vse!




nelly208 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (23.5.2014 12:54:45)

LoonaLu čestitke še enkrat, sem zelo vesela, kadar berem dobre novice! Prijetno nosečnost želim [sm=smiley1.gif]

Vidim, da ste vse bile zelo pridne na tem forumu, sem vas spremljala, vsako posebej. Ampak jaz sem še precej daleč za vami[sm=zmeden.gif]
Vse to bom doživljala komaj ob koncu junija.

Držim pesti za vas, punce. Tiste, ki ste pred krvnim pa seveda pričakujem vesele novice.[sm=bravo.gif]




tara.81 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (23.5.2014 13:00:32)

A[sm=rozica.gif] tisti moj komentar je bil namenjen eni drugi anonimni, ker je spraševala par postov višje kako je z klomifenom in stopko.





Sapphire84 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (23.5.2014 13:02:56)

Braaaaavo LoonaLu, iskrene cestitke! [sm=bravo.gif]

Jaz danes dobila v varstvo svojo piko poko ...[sm=smiley36.gif]




Drejcy -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (23.5.2014 13:23:34)

LoonaLu, čestitaaaaam [sm=nosecka.gif] [sm=smiley31.gif] Takšna čudovita novica kar dvigne raven optimizma na forumu [sm=smiley36.gif] Pazi nase in na svojo (zdaj že malenkost večjo) pikico [sm=bravo.gif]

Sapphire84 pridno grej, pa naj ti čim hitreje in čim bolj mirno mine do testa [sm=pikapoka1.gif]

Danes teden imam krvnega, pojedla se bom do takrat [sm=smiley13.gif] Kakšna ideja, s čem se naj zamotim [sm=jezicek.gif]




anonimen5 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (23.5.2014 14:11:26)

Tara 81: ja očitno res zlo podobna situacija[sm=smiley1.gif]. kakšna je pa situacija pri tebi? Nisem šla vse nazaj gledat....si že imela ETZ ali čakaš?




nikamaja -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (23.5.2014 19:45:50)

ojlaaa punce.. evo da se še jest mal oglasim.... vidim da je kr pestro ratalo tukaj.... jest imam jutri punkcijo, tko da upam da smo kaj pridelali[sm=zmeden.gif]
LooonaLu iskrene čestitke zdj pa fajn grej pikico še naprej
Drejcy kdaj boš delala test????


vsem skupi držim pestke močno močno, da nam VSEM čim prej uspe zagledat tisti magični plusek[sm=bravo.gif]


držite pesti jutri zame da bomo našli čimveč lepih celic




Drejcy -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (23.5.2014 19:54:04)

Nikamaja, jutri ti želim vso srečo in čimveč lepih celic [sm=smiley1.gif] Testa sama doma ne bom delala, saj bi mi bilo prehudo, če bi (bog ne daj) bil negativen...Oziroma še huje, če bi bil lažno pozitiven še zaradi vpliva hormonov! Nekako se bom potrudila (spet) in počakala na petek, da bom res 100%.

Punce, zanima me, če je katera od vas šla po ivf delat in koliko časa po postopku je to bilo? Jaz moram v službo, je pa res, da nimam nekega fizičnega dela. Več ali manj samo čičam [sm=smiley36.gif]




nikamaja -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (23.5.2014 21:41:52)

drejcy...uf dobra si da ne boš testa delala že prej.... mene bo razganjal od radovednosti.

kar se pa tiče službe je pa tako...jest sm to na konziliju vprašala ...kako je v tem času z bolniško.... pa so mi rekli da na dan punkcije in potem do transferja + še 4 dni po transferju pripada bolniška.... pol naprej pa po želji oz kakor se počutiš.... jest sm rekla da bom šla potem kr delat ker tut skoz sedim tko da ni nekega fizičnega dela, pa tut če bi bla doma bi skoz sm študirala a bo al ne bo ...tko da bolš da grem v službo in si mal misli zaposlim s čim drugim.




matejkica00 -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (24.5.2014 11:43:01)

Punce,danes sem bila na UZ. Pridelala sem en sam samcat folikul pa se ta je bolj "ceden". V pon. imam spet UZ. A ti sploh naredijo punkcijo,ce imas samo en folikul?




nikamaja -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (24.5.2014 11:46:48)

ojla punce...evo jest ravno prišla iz punkcije...pa nej še kdo reče da ni boleče...mene je bolelo ko hudič( sm kr zašvicala).....pridelala pa sem 6 celic, zdj pa čakam do četrtka ko bo transfer.... upam da jih čim več preživi [sm=bravo.gif]...
kako je pa pri transferju?? tut kej boli????

....zdej grem pa kr počivat[sm=smiley36.gif



uživejte danes na sončku [sm=zz_dance.gif]




nikamaja -> RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki (24.5.2014 11:50:16)

matejkica00 jest mislim da vseeno delajo puncijo tut če je samo eden, sicer pa itak lahko še kakšen zraste, kateri dan cikla pa si danes?




Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>