RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


nunalie -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (6.8.2014 9:37:00)

Punce, da vam sporočim, kaj sem včeraj izvedela pri Reševi. Malo je spremenila mnenje in sedaj pravi, da avgusta me še ne bi dala v postopek, saj imava oba obetavne izvide in da bi poskusila še s kakšnim krogom (2-3) Klomifena, vendar tokrat z eno tabletko. Tako da sedaj čakam [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image], potem pa zopet v nov krog. Na nek način sem bila včeraj kar malo "razočarana", vendar mi je pa vseeno dala upanje, da nama z novo dozo uspe pridelati [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image]. To je to! :)




sunprincess -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (6.8.2014 9:44:33)

srečno..bom držala pesti [sm=bravo.gif]




perla* -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (6.8.2014 13:06:16)

nunalie optimistično naprej! [sm=bravo.gif]
Sem po tem res lahko sploh vesela, da me je Reš vzel, ker je isto mal kompliciral zakaj hočeva, če imava oba dobre izvide [sm=smiley1.gif] Ampak sem bila vstrajna [sm=smiley36.gif]
Dobila sem že prvo inekcijo in kmalu bo prvi UZ.

Kako kaj ostalim kaže? Ste že začele?




nunalie -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (6.8.2014 13:29:04)

Ooo perla*, sem iskreno vesela zate da si že v postopku, to je super novička. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] Joj, sem tako vesela, kot bi bila jaz na tvojem mestu. Ne vem, saj mogoče sem čudna, ampak take novičke me res ganejo. Mi je dober občutek ko vem, da si z vsakim korakom bližje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image].

Sunprincess, hvala za lepe želje, ob vaši podpori je itak vse mnogo lažje. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




perla* -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (6.8.2014 13:52:07)

nunalie iskreno hvala!
Meni je kr čudn, me sploh nič ne gane. Probam čim manj pričakovat. Čeprav sem že previjalne pa posteljice gledala [sm=smiley36.gif] psssssst!
verjetnos ploh še ne štekam kaj vse me čaka drugi teden...punkcija pa to. Pa itak sem na realnih tleh koliko procentna možnost je v prvo, da uspe [sm=smiley13.gif]
Kdaj se gre pa potem lahko po zmrznjenčka? A takoj naslednji mesec? Please za to informacijo, ekr ne vem [sm=zmeden.gif]




sunprincess -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (6.8.2014 14:49:40)

mene pa to skrbi, da kar pričakujem,da bo ratalo...in to dvojčka [sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif] Realno gledano je pa veliko možnosti, da bom razočarana. Dokler nisem začela forumov brat nisem vedela, da je dejansko tako "malo" uspeha. Če tako pogledaš..jajčece se oplodi, in da v maternico,kaj bi lahko šlo narobe...pa očitno veliko,glede na to, da je tako malo nosečk. Se bom nekako tudi jaz morala spustit na realna tla[sm=zmeden.gif]




Rawa -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (6.8.2014 15:10:35)

Nunalie, a najprej si jemala Klomifen po polovičko in ni bilo uspeha- ni bilo O?

Perla, ti kar malo zavidam, ker si že tam... :) Jaz komaj čakam, da pride konec avgusta... kaj takega se mi še ni nikoli zgodilo, vedno mi je bilo žal, da je konec poletja [sm=smiley36.gif] Kateri dan cikla pa si začela z injekcijami?

Kako je pa s testom SPB pri Rešu? In kako dolgo čakaš na izvide? Da greva že sedaj kri dati, če bova konec avgusta že v postopku, da ne bo prepozno.

Ja, uspešnost ni ravno bleščeča, ma vseeno upam, da bomo vse kmalu nosečke [sm=bravo.gif]




perla* -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (6.8.2014 15:28:32)

Itak bi bilo bolš, da bi čim manj forume brale [sm=smiley36.gif]
Seveda tudi jaz globoko v sebi pricakujem da bo in druge moznosti sploh ne vidim [sm=smiley1.gif] ampak glava je vseen realna.
2. dan cikla sem dobila inekcijo in takrat sva tudi dala kri za SPB. Če si pri Rešu, ne skrbi, to tam zrihtaš. Ne verjami paničarkam po forumih, ki pišejo traparije[sm=smiley36.gif]




sunprincess -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (6.8.2014 15:47:48)

Jaz sem jih klicala in je rekla sestra,da čakajo izvide za SPB kak teden.

Perla, ti si dala kri, ko si bila že v postopku? Sem mislila,da mora biti to prej urejeno.




nunalie -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (7.8.2014 7:30:50)

Rawa, do sedaj sem jedla po polovičko, ker nisem imela ovulacije vsak mesec. Zdaj s klomifenom sem jo sicer kar konkretno čutila, pa vseeno ni bilo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image]. Z večjo dozo bom pa že v naslednjem mesecu videla, kakšen bo rezultat. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Sunprincess, pri Rešu daš kri takrat, ko greš v postopek, vsaj tako je meni sedaj rekla.




perla* -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (7.8.2014 7:50:14)

Kako pa je z bolniško med IVF / punkcijo pri Rešu?




pejko -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (7.8.2014 8:43:46)

Hei, punce!
nunalie, če je zdravnica rekla, bo že držalo! Tako da sreeečno ;)
sunprincess,, rawa, me pa bomo približno skupaj čakale - jaz grem tudi nekje konec avgusta v 2. postopek ICSI.
Perla, mislim, da ti jo da tvoj splošni zdravnik. Meni jo je dal za HSG ... Rš ti da neko potrdilo, da si bla tam in na podlagi tega greš lahko k svojemu dr. Sicer ne vem točno, ker je jaz nisem niti rabla - tako me ni bolela punkcija -- da vas malo potolažim :)

Upam, da nisem katere pozabla! Srečno vsem!




sunprincess -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (7.8.2014 9:30:03)

Super..prav rabila bom koga za podporo [sm=bravo.gif] Pejko, ti si tudi pri dr.Rešu,kot midve z Rawo?




pejko -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (7.8.2014 9:32:00)

Jaja, smo vse reševe :)




perla* -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (7.8.2014 9:51:42)

Juhu Reševe! [sm=smiley36.gif]

Punkcije se ne bojim, bo že.
Bi pa pasal kakšen dan doma ostat [sm=smiley36.gif] ampak pomoje bom ravn za vikend in ne bo potrebe.




sunprincess -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (7.8.2014 10:43:11)

Mene je pa blazno strah punkcije :( Preveč sem brala forume, kako so ženske v nezavest padala od bolečin :(




Rawa -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (7.8.2014 11:06:11)

Se je kar razživel tale forum [sm=bravo.gif] Vsakič ko skočim malo sem, je kaj za prečitat [sm=smiley36.gif] Na srečo je takšna gužva v službi, da lahko malo odmislim dojenčke [sm=smiley36.gif] Bi meni tudi ustrezal kak dan bolniške....

Nunalie, upam, da bopovečanje doze uspešno, kdaj pa zveš? Pred mano so ravno O dnevi, me že razganja [sm=jezicek.gif]

Sunprincess, pejko, mogoče nam pa ne bo treba v postopek.... Čeprav jaz kar upam nanj. Si nič ne želim, da se še enkrat ponovi scenarij, ko zanosim, tedni minevajo in GV skoraj nič ne raste, potem pa abrazija. Mine par mesecev kar tako, ker imaš še prepoved približevanja do prvega pregleda po abraziji. Sem si brala po forumih, da je pri Klomifenu to kar pogost pojav.

O punkciji: poskušam čim manj razmišljati o tem, zaenkrat me še ni strah, bomo pa videli, kako bo kak dan pred njo. A skup da so padale?? Potem pa upam, da tisti čas ko si v nezavesti, ti na hitro poberejo še preostale ven [sm=smiley36.gif]

Perla, good luck!! Upam, da otvoriš sezono [sm=bravo.gif]




NikaAnna -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (7.8.2014 18:51:59)

perla tudi v prvo lahko rata, sem jaz dokaz za to [sm=smiley2.gif] tako da pojdi lepo s pozitivo na punkcijo in kasneje na ET. Jaz sem sicer hodila v Mb, in je bolniske po punkciji 14 dni (oziroma do krvnega testa), poleg tega ce imas vec kot en folikel, ti dajo kratko anastezijo (spis samo par minutk) in nic niti ne ves. Zal baje tega v Lj ni, ampak po govoru nekaterih punc, je za zdrzat. nekatere niti cutile niso, pa imajo nizek prag bolecine.
V Mb je praksa za zamrznjencke, da gres ponj ze naslednji ciklus, torej po mesecu in pol, ob naslednji ovulaciji. Verjetno je v Lj isto, nisem prepricana [sm=zmeden.gif]

Drzim pesti za vse! [sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




perla* -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (8.8.2014 7:04:38)

NikaAnna iskrena hvala! Polepšala si mi vikend! [sm=smiley1.gif]

Občutki so itak mešani. Drug teden enkrat bo punkcija. Glede bolniške si pa sploh ne predstavljam, da bi jo 14 dni vzela? Kaj bi vi v službi rekle? [sm=zmeden.gif]




sunprincess -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (8.8.2014 7:47:12)

Perla, kdaj imaš prvi UZ? A to si dobila eno injekcijo, potem ti pa on da še stopko? Se ne boš nič pikala sama?




perla* -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (8.8.2014 8:17:06)

Itak da se verjetno bom sama tudi morala. Točno ne vem , ker grem korak za korakom, zdej bo UZ v teh dneh.




nunalie -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (8.8.2014 8:42:20)

Rawa, sedaj čakam da se pojavi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image], napoveduje se že. Če bo povečanje doze uspešno, bom pa videla naslednji mesec. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Toliko časa bom pa še kar malo pri vas, ker se tule med vami dobro počutim.
Perla*, držim pesti, da bo na UZ tako kot mora biti! Zdaj "orješ" ledino za vse nas, te bomo potem vse spraševale za nasvete! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




perla* -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (8.8.2014 8:49:20)

Nunalie hvala ti [sm=smiley31.gif]




sunprincess -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (8.8.2014 9:24:03)

srečno tudi od mene...pa natančno poročaj kako je s temi injekcijami,da bomo me, ki ti sledimo vedele kaj nas čaka :D :D




pejko -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (9.8.2014 9:35:43)

Perla, kako rastejo folikli?
Sunprincess, ne brat preveč forumov, ker smo vse ženske drugačne in če je nekatere bolelo ni nujno, da bo tudi tebe. Če vprašaš mene, so moje M bolj boleče ;)
Rawa, ja malo predolgo že upam, da ne bo treba v postopek :) Tako da kr ne verjemem ;)

Glede inekcij in pikanja - zdaj reš daja eno drugo zdravilo, ki te prvič pikne on in traja skoraj cel teden, potem pa dobiš druga, ko se še en teden sam pikaš.No, tako je vsaj meni dal v prvem postopku in berem, da še nekaterim. Predvidevam, da ima tudi perla tako. Tudi pikanje ni boleče, mogoče malo stresno, ker moraš ob isti uri. Meni je moj pripravil inekcijo, jaz pa sem se piknila.

Punce, srečno!




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>