RE: II pričakujemo novembra 2014 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Tikie -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (28.10.2014 20:02:53)

Je,je,itak da je namenjeno,boš vidla.Vsem,ki imamo željo je namenjeno,tako ali drugače,ker se trudimo zelo zato in so to naše sanje[sm=smiley36.gif]
Bo to vajin prvi?




Anonimen -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (28.10.2014 20:30:25)

Krog je prvi ja. Prvič je tudi v prvo ratalo, tak da mogoče se lahko zgodba ponovi. Ne bi imela nič proti :)

Drugače pa je bil ta otrok, ki sva ga izgubila najin prvi, zato je morda želja še toliko večja.


anonimna [sm=zz_sluggish.png]




Shana86 -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (29.10.2014 8:02:17)

Hej punce, mene je presenetila [sm=hudicek1.gif], po 27 dneh. Prejšnji cikel je bil 35 dni, tako da niti še nisem začela preveč tuhtat o raznih zamudah in testih, no pa saj je tako bolje. Očitno se lepo vračajo podobni cikli kot pred porodom. Tako da ostajam z vami, samo z drugim datumom, 25.11.
Najprej sem bila žalostna, čeprav je šele prvi krog, vsi tisti stari občutki so se vrnili in postalo me je strah, da bo spet kot prvič. Ampak ajde, je šele prvi krog in niti nisva bila preveč pridna. Ta mesec bo pa tudi bolj tako tako, ker bo moj ravno okrog plodnih dni službeno nekaj dni v tujini [sm=smiley13.gif] Malo upanja je pa vseeno...

Pa ne me barvat, ne bom prinašala nesreče, tole paše še pod grozni oktober [sm=smiley36.gif]

Anonimna [sm=zz_sluggish.png] prebrala sem tvojo zgodbo in močno navijam, da vama je uspelo in da se boš čez 9 mesecev razveselila zdravega sončka [sm=smiley31.gif]

Punce ajde na sončka nabirat pozitivno energijo, da bo vse tipi top za [sm=duda.gif][sm=jezicek.gif]




Mali medo -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (29.10.2014 8:41:25)

Nič ne bo. Ciklus me je prehitel za nekaj dni - rjav izedek in boleč trebuh. Sploh ne vem kako se počutim, sem kar otopela že od teh pričakovanj in razočaranj. [sm=zmeden.gif] Res sem upala, da bo Clomid pomagal. Sploh mojemu nisem mogla povedat, ker z velikim navdušenjem čaka da zanosim, čeprav sva rekla da ne smeva preveč pričakovat. Težko je.




telly -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (29.10.2014 12:57:14)

Hey!

Evo, pa sem spet na začetku novega cikla. Baje uspešnega [sm=jezicek.gif]
Predlani nama je ravno novembra ratalo in upam da bo tudi letos tako.

[sm=rozacrtici.gif] pričakujem nekje okoli 29.11. Pa sem še ujela november. Sem že mislila, da bom šla kr v december.

Anonimna [sm=smiley31.gif]. Upam da bo ta mesec tvoj in da boš čez 9m imela lušnega zdravega [sm=duda.gif].




_pika_ -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (29.10.2014 13:59:49)

Mali medo: [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] Vse gremo čez dobre in slabe dni cikla. Glavo pokonci in hitro v naslednji krog, pa čim bolj optimistično, da le uspe.[sm=bravo.gif]

Chocolatecake: Si že imela O? Si kaj čutila? Jaz sem imela prejle pregled, v enem jajčniku se folikel ni razvil, v drugem sta pa dva folikla, enako velika, endometrij se je pa tud povečal [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]. Sem malo boljše volje, ko dobim dobre novičke.[sm=smiley36.gif]




NB86 -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (29.10.2014 19:18:55)

Hej punce...
Da malo pojamram...grem cez pekel. Je 10 dni po iui. Ze 3 dni imam vsak dan cez cel dan mocne krce... Med njimi kaksna zra pavze,ampak naceloma ne prenehajo.
Danes sem opazila nek rjavo karamelast izcedek. Delala sem test kateri se mi je zdel kao pozitiven,ampak me je moj moral postavit na realna tja in kasneje se tudi meni tista crtica vec ni zelela prikazati.

M bi morala dobiti 3. Ali 4.11... Ampak midlim da se bo vlilo prej,ali kako si naj razlagam... Sestra me je sicer potolazila da naj pocakam do pon naredim dogitalni test in ce bi bila sreca da je pozitiven me da na krvno preizkavo...

Kaj mislite?!

Aja... Pa nihanja razpolozenja za zile rezat... :(




NB86 -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (29.10.2014 20:03:40)

Punce... Kako dodam sliko da se ve scekirate crtice... Sicer sem ustvarila album v katerega lahko pogledate... Slika je malo predelana da se crta bolje vidi... Ce sploh je...




Marčevka2010 -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (30.10.2014 9:19:49)

Jaz druge črte ne vidim. Je pa odvisno tudi od monitorja, od nastavitev. Najbolje v živo ocenit in na dobri svetlobi.

Jaz imam zadnje dni apetit, da bi slona pojedla.[sm=zmeden.gif] Pa kislo zelje mi najbolj paše. Ne vem ali zato, ker je jesen ali je kaj drugega. Ampak je itak prezgodaj. Sem mojega včeraj hecala, da če se je kaj prijelo bo moral kislo zelje in kumarice nabavit. [sm=jezicek.gif] Kje je še 9.11.[sm=zmeden.gif]

Drugače pa dobro jutro! Kje ste kaj ostale? Jaz komaj čakam na podaljšan vikend, sem čisto zdelana sedaj par dni. Pa kakšno kavo bo treba naredit, da v službi ne zlezem pod mizo. [sm=smiley36.gif]




Neza007 -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (30.10.2014 9:34:55)


IZVIRNO SPOROČILO: NB86

Punce... Kako dodam sliko da se ve scekirate crtice... Sicer sem ustvarila album v katerega lahko pogledate... Slika je malo predelana da se crta bolje vidi... Ce sploh je...


Jst tud žal ne vidim črtice. Ampak še malo počakaj in probaj čez kakšen dan še 1x. Saj bo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]!

Pr men se pa zej zej začnejo O dnevi, tko da bova pridno [sm=sloncek.gif] [sm=smiley36.gif] . Sicer sva pa zadnje čase obadva res dobre volje, tko da se mava kr velikrat rada ;). Upam na [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif], če ne gremo pa v december. Punce navijam za vse vas!




chocolatecake -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (30.10.2014 10:41:56)

Mali medo[sm=smiley31.gif], en objemček zate, malo se zjoči če ti je težko, potem pa pogumno naprej in naj bo to tisti pravi mesec zate [sm=pikapoka1.gif].
_pika_ super za dobre novičke, torej imaš še vedno dovolj materiala za dvojčka[sm=smiley36.gif]
Jaz pojma nimam kaj je pri meni. Sluzi značilne za ovulacijo ni, nobenega drugega simptoma tudi ne, na ovulacijskih testih pa je druga črtica kakšen dan malo bolj in kakšen dan malo manj vidna[sm=zmeden.gif]. Se tolažim, da folikli rastejo po 2 mm na dan in počijo pri velikosti 18 - 25 mm, tako, da če je bil v ponedeljek 15mm, je mogoče danes šele 21 mm in ima še ene dva dni časa, da poči.
NB86 kako si? Je kaj novega? Na sliki vidim bel obris druge črtice, ampak pomoje se to samo "nakaže" kje naj bi bila, če bi bila. Sem že večkrat to videla na negativnih testih - žal. Držim pesti na srečen izid.




mony213 -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (30.10.2014 10:50:08)

Mene lahko kar prestavite med navijačice za ta mesec...

Sem na dan, ko sem imela preračunano ovulacijo, dobila [sm=hudicek1.gif]. Sploh ne vem, kdaj bi zdaj naj bila naslednja, ker sem mela dolge cikle po 60 dni, zadnji je bil pa 34...bom držala za vse ostale in se poskušala čim manj obremenjevat, ker načrtovat tako ne morem nič [sm=smiley13.gif]

Uspešen mesec in čim več pluskov [sm=bravo.gif]




_pika_ -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (30.10.2014 12:21:26)

chocolatecake: Jaz se kar bojim, da bi bila dvojčka. Ne vem zakaj, ampak me je strah. Po svojih izkušnjah ti lahko povem, da ko sem imela na UZ folikel velik 15, sem imela ovulacijo čez dober teden, tako da jo boš imela verjetno v teh dneh, če bo. Jaz držim pesti, da bo[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif].
mony213: Potem morata bit pridna na dva dni, da ne zgrešita O. Sem prepričana, da bo uspelo.[sm=bravo.gif]

Mene že danes špika v desnem jajčniku, pa čist sem napihnjena. Upam, da bomo kaj pridelali, saj naj bi o bila za vikend ali pa v začetku naslednjega tedna. Ooohh, kje je še čas, ko bom lahko naredila test ... še cel mesec[sm=zmeden.gif].




Anonimen -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (30.10.2014 13:10:26)

Isti problem sem jaz vceraj mela - sem sla test naredit in se mi je zdelo, da vidim cisto rahlo crtico ceprav se je verjetno bolj vidla lisa od pregiba. Ponavljamo drug teden, ce ne bo prej M. Ocitno ke bilo prehitro, ampak drugace bi se bolj zivcna bila :)


Kar se z mano dogaja je noro: napihnjen trebuh, obcasno zbadanje povsod, ocutek trdega trebuha oz da se nelaj raztea, slaba prebava, spikanje, obcasno bolece dojke. Se mojemu se zdijo drugace. Pa najem se do sitega, in sem lacna cez pol ure :)


Tak da drugi teden bomo vidli ali je N, ali pride M :)




NB86 -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (30.10.2014 19:48:08)

Punce potrebujem pomoc.
Vceraj zvecer so me mucli krci z rjavim izcedkom. Okoli 21h so krci presli v zivinske bolecine brez krvavitve. Ponoci malo bruhala.
Zjutraj so bili krci mannjsi,se vedno zelo boleci a za zdrzat.
Sedaj se spet zacne. Pojavila se je neka mala krvavivet,ki pride in zgine. (Od jutra do zdaj ) bolecina se spet stopnjuje. Ne znam je opisat,a je bolj ostra in drugacna od menstrualne.
Po dveh protibolecinskih tabletah se vedno ne pojenja.
Moj je vsekakor rekel da me pelje k dezurnemu,jaz pa upam,da neha in zavlacujem,ker se bojim kakih "pametnih" komentarjev,da kompliciram in je to zaradi menstruacije...

Naj omenim da imam na.levi strani manjso 2cm veliko cisto,a bolecine so po celem spodnjem delu trebuha. Je to kaksna povezava? Ima katera podobne izkusnje?




_pika_ -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (30.10.2014 19:53:26)

Na tvojem mestu bi šla na urgenco. Lahko je kaj drugega, nujnega. Greš se pokazat, boš vsaj mirna.




Shana86 -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (30.10.2014 21:56:25)

IZVIRNO SPOROČILO: _pika_

Na tvojem mestu bi šla na urgenco. Lahko je kaj drugega, nujnega. Greš se pokazat, boš vsaj mirna.


Se strinjam, lahko je imn. Bolje fasat komentar v stilu, kaj kompliciraš, kot pa kje si pa hodila, sedaj je prepozno... Upam, da bo vse okej [sm=smiley31.gif]




chocolatecake -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (31.10.2014 0:14:34)

Meni tudi ni nič več jasno, kaj se dogaja z mano.
A je imela katera rahle krvavitve, oziroma roza izcedek po Estimi?
Jemljem jo 6. dan, v pon. 4 dni nazaj je bil folikel velik 15 mm in je bilo rečeno, da bo kmalu ovulacija. Že včeraj se mi je zdelo, da je na vložku rahlo roza obarvan izcedek, danes pa je količina večja in barva bolj jasna. Izgleda kot izcedek pred [sm=hudicek1.gif].
Vgnezditvena vrjetno ni, ker sem delala ovulacijske teste od ponedeljka dalje, pa tudi sluzi ali kakšnega drugega znaka ovulacije še nisem zaznala. [sm=zmeden.gif] Jemljem jo dvakrat na dan, zjutraj in zvečer, ne pa vedno ravno ob isti uri.




MauMow -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (31.10.2014 5:35:42)

Chocolatecake kaj pa O krvavitev??? Jaz sem jo imela ene trikrat od kar delama na bebiju.




AsevedaDaBo -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (31.10.2014 7:11:45)

jutro, evo za mano je neprespana noc. grozni krci, taksni neznani, nc menzesu podobni. je moj 3 dan po et-ju danes. ne vem ali so zaradi estime prisotni krci, ampak estimo sem ze prej redno jemala. krci so bili kaksn tedn pred M. ampak rahli in povsem drugacni. nimam pojma kaj je to. pa se previdno se moram vsest k je k d bi vakum potegnu spodi, kadar se usedem (ta obcutek mi je pa znan)
sej lahko d so ti "Novi krci" kombinacija estime,.stopke,...

je se ktera mela podobne izkusnje 2,3 dan po et




roses -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (31.10.2014 9:57:23)

živjo punce
spet me je presenetila prezgodnja [sm=hudicek1.gif] ta mesec sem pa vseeno upala, da bi lahko zagledala [sm=rozacrtici.gif] ker sem bila že drugi krog na smrdljički, ampak vseeno bo potrebno še malo počakati. v torek imam pregled pri ginekologinji in bomo videli kaj bo svetovala




roses -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (31.10.2014 9:58:40)

aja pa ne selim se v drugo temo, ker ostajam v tej - na seznamček me prosim prestavite z datumom 25.11.2014 [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]

hvala [sm=smiley31.gif]




_pika_ -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (31.10.2014 10:15:47)

chocolatecake: Lahko je tudi ovulacijska krvavitev ali pa od spremenjenih hormonov.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (31.10.2014 10:56:33)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




chocolatecake -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (31.10.2014 11:24:39)

Danes je moja krvavitev močnejša in iz pinki je prešla v rdeče rjavo barvo z večjimi belimi kosi sluzi, ki izgledajo, kot, da bi imeli v sebi rdeče nitke. Ovulacijski test je negativen, druge črtice sploh ni videti. Pojavili so se tudi krči. Ni mi jasno od kod in zakaj, ampak vrjetno tole ne nakazuje nič dobrega za ta mesec. Pa tako sem bila optimistična in upala, da bo ta mesec s pomočjo estime in terapij in prehranskih dodatkov končno prišel [sm=rozacrtici.gif]. [sm=smiley19.gif]. Očitno tudi v 8. ne bo šlo "rado".
Poleg tega sem očitno spet zbolela, bolijo me vse mišice in imam rahlo povečano temparaturo. Se pravi se moje dvomesečno zbolevanje nadaljuje. Pa še antibiotiki so mi totalno uničili prebavo. Kar zjokala bi se. [sm=smiley19.gif]
Po eni strani hvala bogu, da nisem zanosila.




Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>