RE: Avgustovke 2015 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Kara* -> RE: Avgustovke 2015 (10.12.2014 21:45:51)

Ojla punce. Dobrodošle nove [sm=nosecka.gif][sm=bravo.gif]
Vse punce, ki ste v negotovosti, držim pesti za vas in pošiljam roj pikapok[sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif] že tako ali tako je težko čakat, če so pa še kkšni izcedki/težave je to pa mora ...

Špikaje - mislim, da je normalno. To je moja 3. nosečnost in vsakič je isto, kot bi rekel Adi Smolar - "...se kar širi in rotira, oscilira in vibrira, čisto nič pri miru ni ..." ta pesem (samo, da je govora o vesolju [sm=smiley36.gif] ) mi vedno pride na misel, ko me kaj špikne [sm=smiley36.gif] Mi je pa v tej nosečnosti ful ful bolj slabo, kot v prejšnjih dveh. In to čez cel dan. Ampak vsaj vem, da raste nekdo tam notri. [sm=smiley1.gif]
teja_ - midve bova skupi čakali do onemoglosti, jaz imam tudi šele 15.1. pregled.

Še sreča, da je december, da se ves čas kaj dogaja in gre malce hitreje vse skupej, ane [sm=smiley1.gif]

Sončece 16 - ful dobr, da bosta na božični večer povedala, upam da zdržita do takrat [sm=smiley1.gif] to sva tut midva imela sprva v planu, ampak ni šans, da zdržim [sm=smiley36.gif]

Pozdravčki in čuvejte bušije!




tanjita. -> RE: Avgustovke 2015 (10.12.2014 22:20:04)

Dobrodosle vse nove in seveda cestitke za [sm=rozacrtici.gif] Odprta je ze skrita fb skupina, bi se zelele tudi tam prikljuciti, ali sele kasneje?
Anaina, ni samo, ko se obrisem, tudi na vlozku je [sm=smiley13.gif]




Simončika -> RE: Avgustovke 2015 (10.12.2014 23:38:33)

Heeeej nosečke..jaz pa mam jutri pregled,jao komaj čakam,da vidim kak je na stvari z malo pikico :-) jaaa tanjita jaz sem ZA skupino na fb :-) sem že leto dni v skupini februarčic in se zakon razumemo..jutri javim večer,kak je blo na pregledu,držite pesti..pa sladke sanje vsem skupaj ;-)




Anaina -> RE: Avgustovke 2015 (11.12.2014 7:42:21)

Dobro jutro punce.
Kako ste? Jaz se probam ne sekirat zaradi teh izcedkov[sm=smiley13.gif] Čeprav sem se včeraj razjokala ko mali otrok. [sm=smiley19.gif]
Od kod pa ste kaj punce?
Vsem ki imate preglede želim vse dobro[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Shana86 -> RE: Avgustovke 2015 (11.12.2014 8:27:09)


IZVIRNO SPOROČILO: Sončece16

Punce, jaz ne vem a je to normalno pa bi vas malo povprašala. V spodnjem delu, včasih tudi v predulu jajčnikov me špikne, ali pa imam občutek kot da se nekaj razteza, verjetno je to zaradi maternice, ampak na čase kot zaboli. Danes sem šla večkrat po stopnicah in se mi zdi da je huje, ali lahko s tem kaj škodujem plodu. A je to normalno da včasih malo zaboli in imaš neprijeten občutek spodaj? Ali to traja skozi celo nosečnost in je nekaj normalnega? Upam da to ni neumno vprašanje, ampak sem zaskrbljena.



Sončece pri meni je isto, če naredim kakšen hiter gib ali kihnem, me prav ornk useka okrog maternice. Sem pomislila, da bi začela piti magnesol, prvič sem ga samo zadnja dva meseca.

Se bom tudi pridružila fb skupini, ampak po nuhalni, ko bodo stvari bolj ziher [sm=smiley1.gif]




Sončece16 -> RE: Avgustovke 2015 (11.12.2014 8:38:52)

Shana, vse je novo pa tudi čakala sva zelo dolgo na to in potem sem takoj v skrbeh, verjetno je res normalno. Saj je logično da se vse širi in razteza.

Jaz sem tudi za SKRITO skupino na FB, ampak še ne takoj, bom videla po prvem pregledu če bo vse vredu, pa se vam mogoče takrat pridružim.




jesse16 -> RE: Avgustovke 2015 (11.12.2014 8:39:09)

Dobro jutro punce.
Pri meni nič novega, edino kar se mi zdi je pa da sem manj napihnjena in prsi me ne bolijo več tako kot do sedaj.
Držim pesti da se za vse nas srečno konča. Komi čakam pregled 23.12. da vidim kako in kaj.

Vsem ki imate preglede pa želim da bo vse v redu.
Čuvajte svoje bušije.

LP




Anonimen -> RE: Avgustovke 2015 (11.12.2014 10:32:06)

Hej nosečke kako ste? Tanjita kako je s teboj, je izcedkov kaj manj? Mislim nate in držim pesti da bo pa kljub temu vse ok na koncu, moja znanka je krvavela par mesecev do kolen pa je rodila na koncu brez problema :-) Jaz pa non stop spim, živčna sem da sebe več ne prenašam ;-( Bo že bolje..
Ja za skupino na FB, ko se bo rada katera pridružila naj napiše debelim poudarjeno z rdečo DODAJ , pa vas kontaktiram na Zs, lahko se pa tudi obrnete na Tanjito, vam bo ona tudi pomagala, če me slučajno kak dan ne bo na internetu. Vsem želim en lep dan pa čim manj slabosti ;-)




Anaina -> RE: Avgustovke 2015 (11.12.2014 11:12:16)

Hej punce. Kako ste? Men je krvavitev končno ponehala. Je samo rjav izcedek se. Upam da se še to umiri. Tanjita kako je s tabo? Upam da se je tudi pr tebi končalo in da bomo počasi lahko začele uživat v [sm=nosecka.gif]




jesse16 -> RE: Avgustovke 2015 (11.12.2014 14:20:35)

Živijo
Anaina super da se je ustavilo.
Tanjita kako je s tabo?

Mene pa full v križu boli, na trenutke mi prov useka, a ma katera podobne bolečine. Mi kr sapo vzame.
Groza tole, pa še 2,5 ure do konca šihta jaz pa komi še sedim [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image].

lp




Shana86 -> RE: Avgustovke 2015 (11.12.2014 15:24:00)

Soncece pi meni pa ravno obratno - za prvo nosecnost sva se namatrala in ko je uspelo, sem si rekla: do sedaj sva morala dati toliko skozi, da bo od zdaj naprej vse okej. In res je bilo [sm=smiley36.gif] Tale nosecnost pa je kar mimogrede prisla, ne vem, kot da bi imela slabo vest [sm=zmeden.gif]

Anaina super, da si bolje [sm=bravo.gif]

Mene tudi obcasno tisci v krizu.




blue_angel -> RE: Avgustovke 2015 (11.12.2014 18:01:03)

Meni pa danes hrana nic ne disi :-( upam da je to samo danes, da nebo slabosti :-( jaz se pridruzim skupini na FB po prvem pregledu :-)

Punce, ki ze imate otrocke in bo med njimi majhna razlika,... pri nas bo 1leto in 8m... kako boste jih prevazale? Ste ze razmisljale o vozickih? Jaz ne vem ali bi bilo pametno vzet vozicek za 2, ali bo dovolj rolka za starejsega... hmm?




Kara* -> RE: Avgustovke 2015 (11.12.2014 18:11:59)

FB skupina - jaz se pridružim po 1. pregledu.
blue_angel - jaz imam med prvima dvema 22 mesecev razlike, ampak se starejša itak ful ni hotla vozit že prej, tako da sem imela običajen voziček.
Hrana - danes imam tak dan, da bi vse požrla [sm=hudicek1.gif]
Anaina - sem ful vesela zate [sm=bravo.gif] zdaj pa naj se čisto neha in si zmagala!
tanjita, kako je s tabo?
Simončika, kako je blo na pregledu?




Anaina -> RE: Avgustovke 2015 (11.12.2014 18:50:29)

Punce hvala vsem ki držite prstke za mene. Mi ful pomeni to. Namreč za [sm=nosecka.gif] še nisem nobenemu povedala. Sva se s fantom zmenila da počakava do božiča da vidima če bo vse ok na pregledu. Upama da bo.
Me pa skrbi za Tanjito nič se ni javla. Močno držim pesti da je vse ok.




tanjita. -> RE: Avgustovke 2015 (11.12.2014 21:16:06)

Punce, hvala za skrb. Sem sla danes ze kar do moje ginekologinje na pregled, ker jutri ne bi mogla. Krvavitev ni vec, ne razumem pa vec nic. V tor sva z drugo ginekologinjo v vrecki videli ze skoraj utrip, danes pa z mojo spet prazno vrecko, pravi, da se ni mogel kar iz vrecke izlociti. Pocakava se en teden, ce ne dobim tabletko.... Se pa prav bojim, da pride do ss ko bom ravno kje v sluzbi :((
Ahhh, naj se ta uganka ze razresi.




Simončika -> RE: Avgustovke 2015 (11.12.2014 21:37:04)

evo mene.sem še mogla malo spat spravit pa se konkretno najest [sm=jezicek.gif]..jaaaa na pregledu je blo super,malo debatirali o moji 10-mesečnici,smehi..G.me je pregledala vaginalno in pravi da sem v 6T4D..vidla malo pikico na ekranu in SLIŠALA SRČKA[sm=bravo.gif],glede pdp-ja mi pove naslednjič,ko dobim tudi materinsko knjižico..naslednji teden morem iti v laboratorij,da dam kri in vodo..aahhh še nedolgo nazaj sem bla tam na vročem stolu in evo že v drugo..leti čas..med moji2 bo 1 leto in pol razlike,sem tudi ravno danes premišljevala kak bomo rešli to z vozičkom,ker se moja miška full rada vozi..no bomo vidli,ko bo shodila,kak bo še interesanten voziček [sm=smiley1.gif]lepo bodite in jaaa DODAJTE me na fb pliiis [sm=jezicek.gif]..lep večer vsem skupaj in sladke sanje..aja naslednji pregled mam 22.12.[sm=bravo.gif]




Shana86 -> RE: Avgustovke 2015 (12.12.2014 9:33:27)

Simoncika super za srcka!

Joj tanjita res navijam, da je bil samo slab uz in boste naslednjic videli srcka...

Med mojima bo 17m razlike in tudi razmisljam o vozicku za dvojcka... ne vem, pomoje se bom odlocila tik pred zdajci, odvisno od starejse. Itak pa ne vozicka nekaj rada, sploh odkar kobaca in je sama mobilna. A boste med porodnisko vzele starejse iz varstva? Jaz bi jo, da ne bo novorojencku prinesla kake bolezni, hkrati pa si ne predstavljam biti cele dneve sama z novorojenckom in naspidiranko, moj je ful veliko v sluzbi.

Joj toliko vas je ze bilo na uz, jaz imam se do samoplacniskega 10 dni [sm=smiley13.gif] Vceraj sem pa ugotovila, da imam znakce - sem bila na sluzbenem sestanku in sla vmes 4x na wc, medtem ko ostali mogoce enkrat [sm=smiley36.gif] Pac takih stvari ne opazis, ce si doma. Vcasih mi postane rahlo slabo, malo se mi zvrti, utrujena postanem. Pa spikanje. Drugace sem pa 100x bolje kot prvic.




jesse16 -> RE: Avgustovke 2015 (12.12.2014 10:05:34)

Živijo
tanjita močno stiskam pesti da je bil samo slab UZ. In da vidiš svojo pikico na naslednjem pregledu.

Simončika super za pregled.
Shana86 jaz sem skoz na  WC ampak res skoz, tak da sem glih prej razmišljala da bi si nesla računalnik in mizo kr tja in dela kr tam.
Slabo mi je pa itak full in to čez cel dan.
No vsaj glede vozička mi ni treba skrbeti je pa moja punca prevelika da bi se vozila, bo pa po moje ona z vseljem dojenčka vozila.

lp




polhek2 -> RE: Avgustovke 2015 (12.12.2014 10:50:46)

Heeeej!

dolgo me ni bilo, najprej en velik objem za vse, ki vas matrajo krvavitve [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley31.gif[/image]
Držim pesti za vse vas.

Drugače pa pri nas živa norišnica.... Moja princeska danes praznuje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] pred 8imi leti sem bila takle čas že v porodnišnici[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Kar se znakov tiče pa nič novega, tako kot SHana 100x bolje prenašam kot pri prvi.

Joj do prvega pregleda imam še 18 dni, oh ja,,, bo treba zdržat, sicer pa gredo dnevi strašansko hitro, zdajle bo nekaj dni noro zaradi rojstnega dne, pa služben dedek mraz pa vse babice...  potem je pa že skoraj božič in dopust [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]
Sem pa povedala moji ožji družini in so bi vsi pozitivno presenečeni, so rahlo že vrjeli, da bo edinka. Ostalim bo pa princeska povedala po nuhalni.

Danes še eno urico oddelam, se pravi še 3x grem na WC [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] pol pa pogledat taveliko na plavalni tečaj in v kino gledat Čebelico Majo.

drage moje sonosečke, pobožajte svoje bušije, počivajte pa se tipkamo.




blue_angel -> RE: Avgustovke 2015 (12.12.2014 13:41:50)

Shana kaj tvoja hci je rojena novembra ali decembra? Moj ful uziva v vozicku zaenkrat. Bomo videli kaj bo, ko bo shodil. Jaz razmisljam da bi ga dala vseeno v vrtec septembra. Samo me je malo strah kako bo sprejel to. Vrtec, bratec/sestrica... da ni prevec za tako kratko obdobje. Drugace pa tudi jaz nonstop lulam in samo bi spala :-)

Drzim pesti da bo vse ok pri puncah ki imate taksne in drugacne tezave.




marelcaspelca -> RE: Avgustovke 2015 (12.12.2014 14:11:32)

Moja bo kar v vrtcu :) Je pa res, da je že v vrtcu in zanjo to ne bo šok. Sicer pa rodim avgusta, takrat še ni prehladov, kasneje bomo pa videli :)
blue_angel moja je novembrska in bo 21 mesecev razlike...
Jaz sem pa kot nova, kot da nisem noseča, full se dobro počutim. kar ne morem verjet, v prvi nosečnosti sem bila že na bolniški in bruhala non-stop.




blue_angel -> RE: Avgustovke 2015 (12.12.2014 15:43:42)

Super da se dobro pocutis... tudi jaz sem danes vredu... ocitno je vceraj bil slucaj , da mi hrana ni pasala :-) koooomaaaj cakam na prvi pregled :-) na 30.12. sem si prestavila :-) Jaz bi ze celemu svetu povedala, da bomo dobili se enega dojencka... ampak sva se z dragim dogovorila, da pocakava... tako, da se prepricava, ce je vse ok. Je pa v nasi druzini moznost dvojckov :-) Upam, da me ne zadane kap :-D




Shana86 -> RE: Avgustovke 2015 (12.12.2014 18:01:14)

blue_angel letosnja februarka je. Nikoli ni prevec marala vozicka, ze od zacetka smo imeli boje. Ona pac hoce vse videti in doziveti... [sm=smiley29.gif]




Sončece16 -> RE: Avgustovke 2015 (12.12.2014 19:00:19)

Punce malo vam moram potožit. Imam slab dan, ves čas sem non stop v skrbeh da nekaj ni ok, ker nimam slabosti. Pa si poskušam dopovedati da je to tudi normalno pa kar ne gre. Nestrpno pričakujem pregled v torek ne vem kako bom zdržala. Sem pod vplivom slabih izkušenj moje svakinje, ki je imela en kup splavov in težav. Težko se sprostim, ker mi ne gre iz glave da je lahko vse ok, in da sedaj po 2 letiih ko je uspelo da pride do česa slabega, res ne vem kako bi prenesla[sm=smiley19.gif] Naj bo že ta torek!![sm=smiley13.gif]




Shana86 -> RE: Avgustovke 2015 (12.12.2014 19:03:13)

Soncece vem, da te ne morem potolazit drugace, kot da k tebi priletim z ultrazvokom, tako da ti posiljam samo en velik e-objem [sm=smiley31.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>