RE: Septembrke 2015 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Zewa -> RE: Septembrke 2015 (12.1.2015 16:36:08)

No, jaz se pa poslavljam od vas.. prejšnji teden sem začela krvavet, letela k svojemu G, ki me je pregledal in zaključil, da je bil test očitno lažen. Maternica ni povečana, sluznica ni odebeljena, torej ni znakov nosečnosti..

Sicer sem šla še dat kri za hcg, samo še ni izvidov..

Tako, da punce, srečno naprej! Mi gremo pa v nove boje [sm=smiley20.gif]




baby kiss -> RE: Septembrke 2015 (12.1.2015 18:05:16)

Zewa [sm=smiley13.gif] ti držim pestke da bo čimprej plusek spet. Mene zanima če je kera še napihnjena pa toooook zaspana? U prvi nosečnosti sem bruhala s hčerko, tale me pa uspava in dobesedno lahko stoje zaspim, včasih nevem kaj je hujše, vseeno pričakujem kakšne slabosti sam do zdaj jih še ni bilo. A bo kera seznamček delala?




Anonimen -> RE: Septembrke 2015 (13.1.2015 8:52:53)

zewa to pa ni fajn novička ampak res ti želim čimprejšnji plusek

saj mogoče pa hcg še kaj pokaže

drugače pa ne obupat in če nam je uspelo pri mojih rosnih 38ih pol po tudi vama

jaz tudi komaj čakam na 20.1 da vidim kaj se skriva v bušiju ker kar ne morem verjet, da nam je uspelo.

špikanje spodaj je prisotno in očitno bo pri nas kmalu zamenjat oblačila ker kar dober hajam[sm=smiley1.gif]

lepo bodite




vijolica2 -> RE: Septembrke 2015 (13.1.2015 9:59:59)

Pozdravljene [sm=smiley1.gif]

se jaz sem vam pridruzujem saj sva danes zagledala[sm=rozacrtici.gif]. Ze nekaj casa sem slutila da sem noseca ampak danes, na sinov 3 rojstni dan sva pa naredila test.
Na pregled se se nisem narocila, tako da me se to caka.
Drugace sem pa ze vse pozabila kako je to in mi je vse smesno. Pocutim se pa dobro, poleg napihnjenega trebuha ni sledi o nosecnosti[sm=smiley1.gif].
lep dan se naprej




Anonimen -> RE: Septembrke 2015 (13.1.2015 13:50:20)

hej,hej
Danes sem imela pregled, žal slabe informacije :) Sicer maternica povečana, odebeljena, MV primerno zaprt. Vidi se rumenjakov balonček. Ploda pa ni videti. [sm=smiley19.gif] Še en pregled čez 14 dni.
Glede na to, da naj bi bila že 7 teden, mislim, da iz tega nebo nič dobrega. Žal vas bom mogla zapustiti.
Zanima me, tiste ki ste imele ss, kako to sprožijo v 9 tednu ? Je ambrazija, tabletka al kako drugače? In koliko ciklov moraš abstinirati, da se vse poštima. Hvala! Lp
Anonimna [sm=metulj.gif]




levcka -> RE: Septembrke 2015 (14.1.2015 12:22:49)

Pozdravljene,
tudi jaz imam predviden datum poroda 6.9.2015 (če se računalnik ni zmotil), točnega mi bo pa ginekolog na pregledu povedal, ker imam od nekdaj neredn menstruacije. Sem pa prejšnji ponedeljek delala 5 testov, ker nisem mogla verjet, da sta [sm=rozacrtici.gif] na prvih dveh. Clearblue je bil pa tako medel, da sem svojemu naročila naj gre v lekarno po še dva testa. Vesela in v pričakovanju, ampak še vedno ne morem verjet, kako se je zgodilo. Je bil stresen december, ampak to je očitno dober recept [sm=smiley36.gif]
Srečno vsem devičkam [sm=smiley1.gif]




Robidkaa -> RE: Septembrke 2015 (14.1.2015 15:00:05)

Baby kiss tudi jaz sem zaspana [sm=zz_sleep.gif] in napihnjena. Danes zjutraj me je začelo še grlo boleti, tale temperaturna nihanja mi nič ne pašejo.
Komaj pa že čakam 1. pregled čez dober teden [sm=smiley14.gif]




Zelena.pikica -> RE: Septembrke 2015 (15.1.2015 6:57:13)

Super, nas je ze vec. A se bo katera lotila FB strani? Je bolj prakticna..

Drugace pa ja... nimam energije za nic, hovijev in aktivnosti pa ogromno, zraven pa se mojo enoletnico. Na vajah sm zelo utrujena, vcasih bi jim najraje rekla, da naj me pustijo pr mir. Sm pa ze par znakov ocitno pokazala, ker me sprasujejo, ce sm noseca. ;)

Trebuh mam konkretno napihnjen, mam obcutek, da me ze tisci in da je ze povecan, kar je razlika od prejsnjic, ko se mi je videl sele v 4.mesecu. Aja pa moj partner mi pridno pomaga rihtat enoletnico in me lepo pustita pocivat, ker v sluzbi mam grozne pogoje za delo (vrtec, enoletniki, polovicni oddelek, sama z njimi, se ne hodijo vsi).

Do pregleda mi je pa se zelooo dolgo (29.1.).




azalea -> RE: Septembrke 2015 (15.1.2015 7:52:31)

Me smo takrat naredile zasebni forum, na katerem pridno cvekam se zdaj z njimi, ceprav sva ostala brez zakladka.
Tako da so z nami tudi tiste ki nimajo fb




Anonimen -> RE: Septembrke 2015 (15.1.2015 11:57:08)

Živjo!
Spet se malo oglašam, danes imela pregled, vidi se lepa GV, tudi plodek naj bi se vidu, za utrip pa naj bi bil, samo ginekolog ni povsem siguren, tako da drug teden ponovni UZ.
Upam, da nam tokrat rata, ker sta za mano že 2 neuspeli [sm=nosecka.gif], bi blo to že mal preveč tudi zame.

Kako ste pa kaj ostale punce?

Anonimna [sm=smiley27.gif]




simoonaa -> RE: Septembrke 2015 (15.1.2015 14:48:30)

he hej punce!

Še ena ki je pred dnevi najdla [sm=rozacrtici.gif]!!

Zame je prvič, [sm=bravo.gif] tako da je bilo presenečenje toliko večje!! Uf, ne vem ali me špika v trebuščku od navdušenja in živčkov ali od ˝fižolčka˝ :) Sem vesela da bom imela tukaj podporo kar nekaj izkušenih ... naj bi bila v 6 tednu, pa me zanima kdaj te običajno naročijo na prvi pregled? G imam v torek 20.1.

ostale srečke uživajte in upam da je še kakšna prvonosečnica tukaj [sm=smiley36.gif]




pik89 -> RE: Septembrke 2015 (15.1.2015 15:48:37)

Živjo!

Tudi mi smo zagledali [sm=rozacrtici.gif] :D

Prvi pregled 27.2.

Rok 24.9

Moja druga nosečnost, doma imam navihančka starega 13 mesecev :)




roca -> RE: Septembrke 2015 (15.1.2015 20:43:07)

punce tudi jaz sem selim v to temo, danes zjutraj sem zagledala en velik plusek[sm=bravo.gif] po enem letu in pol matranja in po enem ss, tko da mal cvikam in upam da bo vse ok [sm=smiley1.gif] naj bi imela PDP 23.9. za pregled pa še nisem klicala bom v ponedeljek [sm=zz_smug.png]
in kako se kaj počutite?




baby kiss -> RE: Septembrke 2015 (16.1.2015 9:16:41)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] bravo punce in mamice se nas kr pridno nabira očitno je bill december res mrzel :) čestitke novim pikicam




palcy -> RE: Septembrke 2015 (16.1.2015 9:20:52)

Živjo dekleta.

tudi jaz se vam z veseljem pridružujem. [sm=smiley1.gif]Plusek me je presenetil prejšnji teden. Pregled imam v četrtek. PDP bo verjetno v začetku septembra.
To bo moj drugi otrok.
Drugače je počutje odlično zaenkrat še brez večjih težav in slabosti.

Lep petek vam želim [sm=zz_biggrin.png]





karinna -> RE: Septembrke 2015 (16.1.2015 16:12:09)

Pozdravljene vse nove nosečke.

Simoonaa, js sem tudi prvič noseča in sem v 6. tednu. Običajno se ima prvi pregled med 8. in 10. tednom, nekatere ga imajo že prej. Js ga bom imela šele v 10. tednu, tako da se bom še mal načakala. [sm=smiley1.gif] Zaenkrat nimam nobenih slabosti in včasih kar pozabim, da sem noseča. Na to me spomniijo samo bolj polne prsi in občasno špikanje v maternici. PDP imam 14. september.




roca -> RE: Septembrke 2015 (17.1.2015 19:39:54)

tudi jaz nimam nobenih slabost, me pa skoz nekej špika pa križ me boli pa ful mi skoz beli tok vn teče da skoz hodim na wc gledat da ni slučajno menstruacija [sm=zmeden.gif]

Ima katera tudi take težave?




adedayo -> RE: Septembrke 2015 (17.1.2015 23:31:46)

Hei punce. Jaz se grem narocit v ponedeljek. Tukaj opravljajo pregled v 8 tednu.. danes so me zacele joske za znort bolet. Sem pa tam kocec 5 tedna. Mene se kar stiska. Zraven dveh punc se enga dojencka. Malo cvikam ampak bo.. mam koncno dobro podporo.

dobrodosle vse nove nosecke.[sm=bravo.gif]




adedayo -> RE: Septembrke 2015 (18.1.2015 0:02:21)

Beli tok, se meni tud pojavlja. Ampak po dobrem[sm=sloncek.gif] je problem resen[sm=jezicek.gif]




azalea -> RE: Septembrke 2015 (18.1.2015 0:17:10)

Jaz pa imam prepoved SO.
Sem imela rjavo rdeč izcedek in je verjetno posledica [sm=sloncek.gif].

Glede da mi je večino dneva slabo in da me dojke bolijo skoraj ves čas mi tudi paše.

Jaz pa čakam ta pregled tako zelo, ker se pri G, ko sem bila zaradi izcedka, še ni videlo ploda ali utripa. Zdaj se pa vse tako zelo vleče. Pa razni forumi tudi ne pomagajo[sm=smiley36.gif]
zdaj se sekiram zaradi tega, ce ne bi šla pa bi se zaradi izcedkov.vedno se nekaj najde :)




adedayo -> RE: Septembrke 2015 (18.1.2015 0:26:23)

Hehehe. Js bi tud kar najraje da me pregledajo. Me tok pritiska v matetnici da mam obcutek da jih mam ene 6 not[sm=jezicek.gif]




adedayo -> RE: Septembrke 2015 (18.1.2015 13:16:26)

Dan srecke [sm=nosecka.gif]
kako ste Kaj danes?
Jaz se tezko vstajam ampak sem vesela ker mi je dragi uresnicil zeljo in mi skuhal eno mojih najljubših jedi in to tako dobro da je najboljse kaj sem kdaj koli jedla. Njami.pa se vceri mi je cheese cake kupil..obozujem vikende ko smo skupaj :)




flay -> RE: Septembrke 2015 (18.1.2015 13:25:48)

hej,hej!
Mene tudi vse tišči v trebuhu. Na čase mi je slabo, ampak najbolj zvečer [sm=zmeden.gif]
azalea v katerem tednu si bila na pregledu? Mene tudi matra, ker ne vem kako bo naprej...to čakanje je najhuje [sm=smiley13.gif]
Upajva na najbolje!
Jaz nimam nobenih rjavih izcedkov, malo povečan bel tok.
Lepo nedeljo!




flay -> RE: Septembrke 2015 (18.1.2015 13:26:50)

no, evo zdaj ste spoznale moj nick.
Prej sem bila anonimna2 [sm=metulj.gif]




adedayo -> RE: Septembrke 2015 (18.1.2015 13:30:27)

Bel izcedek ni nic hudega jaz sem ga mela skozi dve nosecnosti. Tečno je ker je treba met tanki vloz3k amoak raje to kot pa kaj drugega.
nase pikice so vredu.

No mi bomo moglo met dvojcke [sm=jezicek.gif] ena hcerka hoce sestrico druga bratca[sm=jezicek.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>