Novembrke 2015 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


tia12 -> Novembrke 2015 (2.3.2015 13:29:20)

Evo [sm=nosecka.gif] :)

Pridružite se mi :)




Melanie1 -> RE: Novembrke 2015 (2.3.2015 14:49:41)

A tukaj te bomo torej spremljale? Še enkrat iskrene čestitke. [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]

Hitro povej, kdaj imaš PDP. [sm=smiley1.gif]




maladeklica -> RE: Novembrke 2015 (2.3.2015 18:36:40)

Živjo!


No tudi midva sva v soboto zagledala magični dve črtici po 7 mesecih :) Kar nisva mogla verjeti in sva v nedeljo ponovila :). Po izračunih naj bi imela pdp 5.11 no točno moram počakati na pregled pri gin. sem pa danes klicala da sem se naročila. Tako da moram sedaj samo še tri tedne počakati da potrdi :)




tia12 -> RE: Novembrke 2015 (2.3.2015 19:26:12)

Maladeklica cestitke za [sm=rozacrtici.gif]

Moj izracun za PDP pa 8.11. :)




indy84 -> RE: Novembrke 2015 (3.3.2015 12:59:02)

helllo punce,...no jaz vam še potrdit ne morem še, ker čakam na tetko [sm=hudicek1.gif] to bom pa videla v roku dveh dneh,..saj bi jo kmalu morala dobiti,..res pa je, da se z partnerjem nič ne mirkava in kaj bo pa bo,...za sabo imam že dva [sm=duda.gif] ki pa sta malo starejša, hči 5 let,..sine pa 3,...želim vsem [sm=nosecka.gif] lepo nosečnost in drugim da zagledajo [sm=rozacrtici.gif] ali [sm=modricrtici.gif] pa upam, da se vam pridružim še jaz. LP INDY




NeziPezi -> RE: Novembrke 2015 (3.3.2015 15:26:39)

Hej hoj!

Tudi jaz bi se vam pridružila [sm=smiley36.gif]. Moj [sm=rozacrtici.gif] sem zagledala prejšnji teden in smo nepopisno veseli. Doma imam že enega knedla, zdej bomo imeli pa še enega tako da se že veselim ponovne nosečnosti. Kdaj imam PDP ne bi vedla ampak predvidevam da enkrat sredi novembra. Moj prvi pregled je 18. 3. tako da že komaj čakam da vidimo če je vse kjer bi moralo biti [sm=smiley1.gif].
V prvi nosečnosti sem vse skupaj samo spremljala kot bralka, sedaj pa sem se odločila da še jaz delim svoje izkušnje. Upam da se nam kmalu še katera pridruži [sm=smiley1.gif].
Do naslednjič pa lep pozdravček od mene...NeziPezi




belja -> RE: Novembrke 2015 (4.3.2015 15:55:48)

oj bejbe živjo!

Tudi jest močno upam da se vam pridružim pri čveku. Sedmi čut mi pravi da sem noseča, morem pa počakat še nekaj dni da vidim kako je na stvari. Se pa (resno) počutim malo drugače. [sm=smiley1.gif]
Imava pa tudi midva doma že 2 malčka, stara 3 in 5 let.




tia12 -> RE: Novembrke 2015 (5.3.2015 16:01:50)

Pozdravljene...cestitke za [sm=rozacrtici.gif]
Drzim pesti za vse, ki [sm=modricrtici.gif] se cakate.
Tudi jaz sem se narocila na pregled, ki ga imam 8.4., v 10t.
Ohhh kje je se to...
Imam pa danes srednje mocne krce...in upam, da je to le zaradi raztezanja maternice :/

Kako ste ve? Se dobro pocutite?




srečka89 -> RE: Novembrke 2015 (5.3.2015 16:38:36)

Pozdravljene!

Tudi jaz se vam pridružujem ... pred 1 tednom sva po 17 mesecih truda vendarle zagledala [sm=rozacrtici.gif] in to ravno v mesecu, ko mi je G povedal, da nimam O in predpisal Klomifen za naslednje cikluse ... po pregledu sva se sprostila, opustila vsa pričakovanja in komaj čakala, da pride [sm=hudicek1.gif]... nato pa presenečenje in nepopisno veselje, solze sreče in seveda še 2 dodatno opravljena testka, da se prepričava, da je to res to [sm=smiley36.gif] - očitno je ratalo takoj dan po pregledu, tako da tudi G se lahko zmotijo z napovedjo [sm=smiley2.gif]

Danes sem se naročila na pregled in ga imam 18.3., takrat bom okoli 8. tedna ... komaj čakam, da vidiva, če je vse ok[sm=smiley1.gif]

Tia12 ... jaz se super počutim (upam, da tako ostane) - razen nekoliko povečanih in bolečih prsi, občasnih glavobolov in začetne zaprtosti nisem občutila nekih sprememb, sem se pa danes zjutraj zbudila v krčih, ki so me dajali kakšne pol ure in se nato počasi umirili ... najbrž bo to res od raztezanja maternice [sm=smiley1.gif]

Lep dan vam želim, [sm=nosecka.gif]




maladeklica -> RE: Novembrke 2015 (6.3.2015 8:15:31)

uuhja tudi jaz že komaj čakam prvi pregled, ki bo pa po mojih izračunih v 8 tednu. Se pravi še točno 19 dni do pregleda, ta čas bom pa že vedela kaj pa kako je. Imam pa pregled že ob 7uri zjutraj. Ker moram biti tešča za v laboratorij je rekla sestra. Zanosila sem pa z pomočjo clomida v 3 ciklu. Imam pa vsakodnevne krče ki se ponavljajo čez celi dan že od dneva ko bi morala nastopiti men. Tako da se sprašujem če je to vse ok. Sem pa prvič nosečka :)




srečka89 -> RE: Novembrke 2015 (6.3.2015 13:04:06)

Zanimivo... mene pa je naročila neki čez poldne, pa nič ni omenjala, da moram biti tešča - no sej, do take ure itak ne bi zdržala [sm=smiley36.gif]
Jaz sem tudi prvič [sm=nosecka.gif] in so vsi občutki novi, ampak če čutiš samo krče, pa da niso premočni in ne krvaviš, potem je verjetno vse ok [sm=smiley2.gif]




rdečebela -> RE: Novembrke 2015 (8.3.2015 12:23:19)

Zdravo,nisem sicer pričakovala da je že odprta skupina novemberk,zato sem bila kar malce presenečena,ko sem ugotovila,da že veselo čvekate [sm=bravo.gif] tudi pri nas smonpo treh mesecih končno dočakali plusek.vesela do največje lune in nazaj [sm=smiley1.gif]. Doma imamo že eno 4letno zmajčico,tako da je že čas za drugo dete. Kolikor sem na metu računala pdp,mi je pokazalo 4.11. ampak to je računalo kar od prvega dneva zadnje menstruacije.pišuka,vidim da imata vse bolj pozno prvi pregled kot jaz,ko sem klicala ginekolog in jo in me je sestra vprašala po dzm-ju,sva se najbrž narobe razumeli,naročila me je namreč že drugi teden,12.3. ko bom komaj 7.teden.a mislite da bi jo poklicala in premaknila datum za kak teden,dva?




Anonimen -> RE: Novembrke 2015 (8.3.2015 13:29:58)

še ena so[sm=nosecka.gif] se javlja, pdp nekje 3.11
zaenkrat bom kar anonimna
[sm=duda.gif]




srečka89 -> RE: Novembrke 2015 (8.3.2015 14:27:06)

Pozdravljeni, rdečebela in anonimna ... čestitke za [sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]

Če te je takrat naročila verjetno predvideva, da bo že dovolj viden plodek ... sicer pa sem brala, da nekatere v 7. tednu že slišijo tudi srček?
Jaz bi pustila ta datum, če bo prezgodaj, pa te bo itak ponovno naročila čez kak teden ali dva.

A je katera že delala seznamček? Jaz sem tukaj prvič, tako da nisem še toliko spretna v tem ...[sm=smiley36.gif]





tia12 -> RE: Novembrke 2015 (8.3.2015 19:53:07)

Punce meni žal ni uspelo...
Božajte svoje bušije in jih čuvajte.
Vas bom pa še vseeno brala.
Lp, Tia




rdečebela -> RE: Novembrke 2015 (8.3.2015 20:40:21)

Žal mi je Tia12 da se vam ni izšlo. kaj pa je blo? Držim pesti, da kmalu spet zagledate plusek. Jst mam že cel popoldan en čuden filing, kakor nekakšni krči, se prav bojim... a ima še katera izcedke, takšne rjavkaste. Komaj čakam pregled, da bo že konec te negotovosti. Itak se mi mota po glavi miljavžnt misli...




tia12 -> RE: Novembrke 2015 (8.3.2015 21:09:56)

Imela krce, v petek zvecer rahla sled krvi.Sla na urg. Mi je zdr. naredila UZ, vendar v maternici ni videla nicesar, rekla mi je da tud krvavitve ni. Včerajvpa druga pesem. Zelo mocni krči in krvavitev. Izgleda, da je prislo do SS. Grem jutri do svoje g.




srečka89 -> RE: Novembrke 2015 (9.3.2015 6:36:23)

Tia12 ... pošiljam ti [sm=smiley31.gif] in veliko optimizma - verjamem, da vama bo kmalu ponovno uspelo in, da bo takrat vse kot mora biti![sm=smiley31.gif] Drži se!*

rdečebela jaz sem imela svetlo rjav izcedek dan po tem, ko sem zagledala [sm=rozacrtici.gif] - torej nekje v 4. tednu. Trajal je 3 dni, bilo ga je vedno manj, vmes so bile vidne rjave nitke. Glede na to, da vgnezditvene krvavitve prej nisem imela predvidevam, da se je pač takrat sčistilo od vgnezditve. Od takrat naprej imam le malček več belega toka ...
Jaz ostajam pozitivna - slabe misli škodijo našim pikicam, čeprav se kakšen dan vprašam, če sem sploh noseča, ker imam tako malo znakov (izostanek M, boleče/povečane prsi, občasna zaprtost in pozitivni testki) in še nobenih "jutranjih" slabosti ... zato tudi jaz komaj čakam pregled in potrditev, da je vse ok ... [sm=smiley1.gif]

Lep, sončen dan vam želim!





maladeklica -> RE: Novembrke 2015 (9.3.2015 8:44:17)

Tia12 tudi jaz ti pošiljam en velik [sm=smiley31.gif] in upam da kmalu spet zagledaš magični dve črtici :)




sončica11 -> RE: Novembrke 2015 (9.3.2015 10:19:16)

Pozdravljene, punce... Tudi jaz se vam pridružujem [sm=bravo.gif]. Končno zagledala magični [sm=rozacrtici.gif], pdp sem izračunala 10.11., na prvi pregled naročena šele 26.4. tako da sva se odločila, da greva prej samoplačniško [sm=smiley1.gif]
Res super začetek pomladi in lepega tedna [sm=smiley1.gif] Vse lepo vsem novemberkam!




rdečebela -> RE: Novembrke 2015 (9.3.2015 12:26:11)

Mislim, da se tud za nas ne bo dobro končalo tole. danes zjutraj še vedno rjavkast izcedek, nakar pridem pred pol ure domov, grem na wc in zagledam v školjki rdečo sluz, kar velika je zgledala, seveda sem poklicala ginekologinjo in me je sestra naročila za ju3 zjutraj, rekla je da lahko ostanem doma, da bodo uredili bolovanje. jst pa seveda v jok, jasno mi je, da te krvavitve in krči ne pomenijo nič dobrega, za bolj natančno pa bom mogla počakat do ju3.




tia12 -> RE: Novembrke 2015 (9.3.2015 13:19:39)

Rdečebela držim pesti, da bo s tabo vse ok!!

Jaz sem bila danes pri G. Sem dala kri,hormona je le se 1,9 enot.
Nosečnost je propadla, telo se čisti.

Življenje je kruto.




muca333 -> RE: Novembrke 2015 (9.3.2015 21:03:27)

Pozdravljene. Sem nova na tem forumu. Jaz imam PDP 8.11.2015 :). [sm=smiley1.gif]Se zelooo veselim, čeprav tega nisva načrtovala. Moj namreč še ni pripravljen na otroka čeprav je že krepko čez trideset_a, vendar ga ne mislim upoštevati in narediti kakšno traparijo samo zaradi njegove želje.




srečka89 -> RE: Novembrke 2015 (10.3.2015 8:28:20)

Čestitke za plusek, sončica11 in muca333![sm=bravo.gif]

Rdečebela, tudi jaz držim pesti, da krvavitev in krči prenehajo ... in da boš vendarle v redu! Javi, ko izveš kaj več ...[sm=smiley31.gif]




NeziPezi -> RE: Novembrke 2015 (10.3.2015 11:22:33)

Hojla!

Da se še jst malo javim ker samo pridem prebrati če je kaj novega. Torej jst sm v redu, sploh ne vem da sm noseča pa sej je blo tko tudi prvič tko da se nič ne pritožujem. Če bo šlo tko naprej bom zelo zadovoljna. Sem vesela da se nas je že toliko nabralo pa upam da se nam še kasna pridruži. Zelo mi je žal Tia12 da se ti ni izšlo ampak tako kot si napisala je življenje včasih zares preveč kruto. Rdečebela za tebe pa stiskam peti da bo vse v redu in pa da se bo porihtalo tako kot je treba.
Komaj že čakam moj prvi pregled da se potrdi če je vse na svojem mestu potem pa naprej v nove zmage. Upam da ste tudi vse ostale dobrega počutja?
Do naslednjič bodite pridne pa si še kaj tipkamo [sm=smiley36.gif].
Lep sončen dan vsem zelim...NeziPezi




Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>