RE: II pričakujemo MARCA 2016 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Allstar -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (27.2.2016 12:14:04)

Punce, kako ste kaj? Ste pridno [sm=sloncek.gif], da bo marec zelen?? [sm=smiley36.gif]

Jaz sem prva na seznamu in upam da ga obarvam tako kot je treba [sm=smiley1.gif].
Zdaj se mi dogaja, prvič v zadnjem letu, odkar se bolj spremljam, da me prsi ne bolijo na tipičen način. Ponavadi so me vedno 1 teden pred menstruacijo noro bolele, da sem morala še ponoči nositi modrček, zdaj me pa ne, čisto malo čutim, pa drugačna bolečina je. Pa še bradavičke mi takoj utrdijo[sm=jezicek.gif], ko mi prej nikoli niso kar tako [sm=smiley1.gif]. Bolijo me pa ne.
Močno upam, da so to kakšni znakci, mislim, da si moja psiha ne more zmislit, da me bodo joški manj boleli, ker sem vedno imela v glavi, da še bolj boli [sm=smiley1.gif]. Še 4 dni je do predvidene [sm=hudicek1.gif], ki pa upam, da je ne bo [sm=smiley1.gif].

Sem se morala malo razpisat [sm=smiley1.gif]. Lep vikend vsem [sm=jezicek.gif]




..noname.. -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (27.2.2016 14:03:51)

A bo res že marec tukaj? wau, kako je šlo hitro...bomo že kmalu začeli držat pesti [sm=smiley36.gif] Midva sva že pridna, nisem še pri O, ampak vseeno morava bit pridna. Brez [sm=sloncek.gif] ne bo [sm=nosecka.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (29.2.2016 10:15:12)

Allstar jutri se pa začne zares, marec je tu [sm=smiley1.gif] držim pesti, da začneš z zeleno barvo [sm=bravo.gif]




Tara90 -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (29.2.2016 11:20:31)

Pozdravljene vse skupaj!

Ta mesec se vam pa še jaz pridružujem[sm=smiley1.gif]
Mogoče mi bo pa vaš seznamček srečo prinesel[sm=smiley36.gif]
[sm=hudicek1.gif] ne pričakujem 27.3.
Se pa z možem trudiva že skoraj eno leto in vsak mesec je težje. Pa vsi mi pravijo naj se sprostim, naj ne razmišljem o tem pa bo. Ampak kako ne razmišljat o tem, če si pa tako zelo želiš?? Danes sem pa itak spet čisto na tleh, ker je [sm=hudicek1.gif] prišla [sm=smiley19.gif]

Ampak nimamo kaj, je treba it naprej in verjeti da bomo vse kmalu zagledale [sm=rozacrtici.gif]
Naj bo marec čim bolj zelen![sm=bravo.gif]




pikica 4 -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (29.2.2016 12:25:42)

Pozdravljene,

še jaz na seznam, mogoče mi prinese srečo.

Ne pričakujem je pa 7.3.

Tara90 te popolnoma razumem prav tako ostale, za nama je 9. krog in je popolnoma nemogoče preusmeriti misli, če je želja ogromna.

Držim pesti za zeleno barvo.




Tara90 -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (29.2.2016 13:16:25)

pikica 4 ti boš že kmalu na vrsti, držim pesti da vama je tokrat uspelo in boš zagledala [sm=rozacrtici.gif]![sm=smiley36.gif]
Bo to vajin prvi [sm=duda.gif]? Midva se že 11 krogov trudiva za prvega.




Ashatan -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (29.2.2016 13:38:48)

Dobrodošli pikica in Tara90. Upam, da vama vpis na seznamček prinese srečo[sm=pikapoka1.gif]




Allstar -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (29.2.2016 13:39:45)

[sm=modricrtici.gif][sm=duda.gif][sm=rozacrtici.gif]MAREC[sm=rozacrtici.gif][sm=duda.gif][sm=modricrtici.gif]


2.3.
Allstar

5.3.
Taroma

7.3.
Pikica 4

8.3.
ela23
Sandyy

9.3.
Katriss
tuttifrutti

13.3.
Daise

17.3.
mava1975

22.3.
..noname..

27.3.
pikapoka pika
Tara 90

Enkrat v marcu
N23OK
mojamiska









tuttifrutti -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (29.2.2016 14:28:02)

O lepo se seznam polni. Upam, da se bo kmalu začel barvati tudi v zeleno. Jaz sem danes malo "down" in brez energije. Ravno sva s sodelavko govorili o težavah z zanositvijo in priznam, da mi je sedaj lažje, ko sem se z njo osebno pogovorila. [sm=smiley14.gif]




tuttifrutti -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (29.2.2016 14:28:33)

Kako ste kaj ostale?




Allstar -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (29.2.2016 15:13:11)

Jaz sem v totalnem PMS stanju - jokava, tečna, z mozolji in bolečimi joški [sm=smiley1.gif]. Kakor sem bila par dni nazaj pozitivna in z malo drugačnimi znakci kot ponavadi pred [sm=hudicek1.gif] zdaj dvomim, da je nama ta cikel uspelo. Čeprav oa bi bilo lepo obarvat začeti seznamček z zeleno [sm=jezicek.gif].




mimi_ka -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (29.2.2016 21:17:53)

Allstar zakaj tako pesimistično razmišljaš? Samo pozitivno dokler ne pride , je vse mogoče [sm=bravo.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (29.2.2016 21:23:17)


IZVIRNO SPOROČILO: Tara90

Pozdravljene vse skupaj!

Ta mesec se vam pa še jaz pridružujem[sm=smiley1.gif]
Mogoče mi bo pa vaš seznamček srečo prinesel[sm=smiley36.gif]
[sm=hudicek1.gif] ne pričakujem 27.3.
Se pa z možem trudiva že skoraj eno leto in vsak mesec je težje. Pa vsi mi pravijo naj se sprostim, naj ne razmišljem o tem pa bo. Ampak kako ne razmišljat o tem, če si pa tako zelo želiš?? Danes sem pa itak spet čisto na tleh, ker je [sm=hudicek1.gif] prišla [sm=smiley19.gif]

Ampak nimamo kaj, je treba it naprej in verjeti da bomo vse kmalu zagledale [sm=rozacrtici.gif]
Naj bo marec čim bolj zelen![sm=bravo.gif]

Tara samo ne obupat! Naj te potolažim, da sva se midva tudi skoraj eno leto trudila za drugega [sm=duda.gif] in ravno ta mesec nama je uspelo [sm=smiley1.gif] tako da samo pogumno naprej. Tudi zate in vse vas, ki tukaj še čakate na svoj plusek, bo prišel čas, sem prepričana, da bo [sm=smiley1.gif]




Allstar -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (29.2.2016 21:27:53)

Haha, zdaj sem prebrala moj post, slovnica na višku [sm=smiley1.gif]. Bi bilo lepo obarvati začeti seznamček zeleno [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif].

mimi_ka ponavadi sem pozitivna, pri PMSju pa večkrat nisem [sm=smiley1.gif].
Res mislim, da bo ta cikel tako, malo upanja še je, dokler ni [sm=hudicek1.gif], drugače pa naslednji mesec v nove boje [sm=jezicek.gif]




Tara90 -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (29.2.2016 22:44:16)

mimi_ka najlepša hvala za vzpodbudne besede![sm=smiley1.gif]
Tebi pa čestitam in ti želim lepo nosečnost!![sm=pikapoka1.gif]




pikapoka pika -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (1.3.2016 8:51:56)

Evo marec je tukaj. jaz sem sicer čist na koncu, ampak navijam za vse ki ste pred mano. tara90 midve pa na isti dan [sm=smiley1.gif]

Allstar kako kaže? kdaj delaš test?




Ashatan -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (1.3.2016 10:06:19)

Danes je [sm=hudicek1.gif] pricurljala. Tako, da me prosim vpišite na seznam za 31.3. Spet bom jaz zadnja na seznamčku za čakati [sm=smiley36.gif]

Sedaj pa vprašanje-prošnja.......Ker sem doma bogu za leđima in nimam kakšne tržnice v bližini, da bi si lahko kupila čaj krvomočnice. Morda bi pa kaj pomagal, glede na to da sem dolgo KT jemala in da nisva ravno več med najmlajšimi in se malo "mudi"....No, prosila bi, če je katera tukaj toliko dobra, da bi jo kupila še meni, da bi jo konec tedna že začela piti? Lahko vnaprej nakažem denar, če bi mi le katera naredila uslugo......Ali pa če mi poveste, kje se da naročiti in da je res prava, da ni kaj iz kitajske[sm=smiley1.gif]. Matični mleček imam pa domači, vsaj to imamo blizu, to pa oba jemljeva. Če ne za drugo, da se morda pomladiva[sm=smiley36.gif]




Tara90 -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (1.3.2016 10:58:20)

Tudi jaz sem se odločila, da bom ta mesec poskusila s krvomočnico. Sem jo pa kar naročila v Sanolaborjevi spletni trgovini.

Tukaj:
https://www.sanolabor.si/si/prehrana/caj-smrdljivcka-krvomocnica-plavica-40-g?gclid=CPnRh6mbn8sCFQuNGwodBqQOaQ




Ashatan -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (1.3.2016 11:03:44)

Hvala. Pa je prava ta iz Snolaborja? Sem mislila, da je do tega težje priti in je treba iti kam iskati. Samo danes je res že vsaka stvar samo klik stran od nas :)

Jaz jo bom verjetno tukaj, s ptt je cenejša http://www.zelisca-hanuman.si/cart/.




mimi_ka -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (1.3.2016 11:07:00)

Ashatan meni je ostalo več kot polovico zavojčka, ker sem jo pila prvič ta mesec. Sedaj upam, da je res ne bom potrebovala več in ti jo z veseljem pošljem. Če želiš, seveda [sm=smiley1.gif] samo javi mi na zs tvoj naslov




mimi_ka -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (1.3.2016 11:16:18)


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Haha, zdaj sem prebrala moj post, slovnica na višku [sm=smiley1.gif]. Bi bilo lepo obarvati začeti seznamček zeleno [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif].

mimi_ka ponavadi sem pozitivna, pri PMSju pa večkrat nisem [sm=smiley1.gif].
Res mislim, da bo ta cikel tako, malo upanja še je, dokler ni [sm=hudicek1.gif], drugače pa naslednji mesec v nove boje [sm=jezicek.gif]

Allstar tudi jaz sem imela vse znake kot pri PMS, no pa se je izkazalo, da niso bili [sm=smiley36.gif] samo optimistično..še dan ali dva in bo vse jasno [sm=smiley1.gif]




Ashatan -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (1.3.2016 11:59:40)

mimi-ka, carica si[sm=bravo.gif] . Sem ti poslala zs.

Jaz imam pa [sm=hudicek1.gif] takšno kot da je konec sveta. Je bil pa mož bolj žalosten od mene, da je prišla.




Tejči H -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (1.3.2016 12:20:48)

Pozdravljene
Čestitke vsem, ki ste že [sm=nosecka.gif]
Jaz tudi upam, da bom čez par dni zagledala [sm=rozacrtici.gif]
Tako da [sm=bravo.gif]

Zanima me, kdaj je primeren čas za naredit test? Da ne bom prehitro in bi še bilo negativno.
Je to na dan, ko pričakuješ [sm=hudicek1.gif] ali še kasneje?




Janchek81 -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (1.3.2016 12:21:49)


IZVIRNO SPOROČILO: Tejči H

Pozdravljene
Čestitke vsem, ki ste že [sm=nosecka.gif]
Jaz tudi upam, da bom čez par dni zagledala [sm=rozacrtici.gif]
Tako da [sm=bravo.gif]

Zanima me, kdaj je primeren čas za naredit test? Da ne bom prehitro in bi še bilo negativno.
Je to na dan, ko pričakuješ [sm=hudicek1.gif] ali še kasneje?



Naredi na dan ko pričakuješ [sm=hudicek1.gif] ...




Janchek81 -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (1.3.2016 12:22:21)

Čestitke vsem novim [sm=nosecka.gif]
Me nekej časa ni blo pa vidim lepe novice...
jupiiiii

[sm=bravo.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>