RE: Marčevke 2017 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


mimi_ka -> RE: Marčevke 2017 (30.6.2016 8:44:30)

Jaz zaenkrat še nimam hujših slabosti, me pa zjutraj malo navija v želodcu [sm=zmeden.gif] upam, da ostane pri tem in ne bo hujših slabosti. V prvi N nisem imela nobenih slabosti, razen bolečih prsi sploh nisem vedela, da sem noseča do 3. meseca. Zdaj pa mislim, da ne bo šlo tako na lahko skozi [sm=smiley1.gif] ampak važno samo, da bo s pikico vse ok, drugo bom vse preživela [sm=smiley1.gif]




Sofie -> RE: Marčevke 2017 (30.6.2016 9:08:06)


Tudi jaz se na srečo počutim ok. Slabo mi ni. Ubistvu nimam nobenega posebnega znaka. Upam, da tako tudi ostane[sm=smiley36.gif]

Radenska ti imaš danes krvni test ane...če sem si prav zapomnila. Dobro opravi.




firbcna -> RE: Marčevke 2017 (30.6.2016 9:18:52)

Znakov za nosečnost kolikor hočem. :D Tiščanje v želodcu, omotice, grenak okus v ustih, prejšnji cel teden pekoča sluznica v ustih, pekoč jezik, zebe me, v trebuhu vse tišči, razdraženost, nespečnost, boleče dojke... ni da ni :) Ponoči še dojim drugega otroka tako da sem tudi zaradi tega neprespana. Ampak kljub vsem tegobam sem te nenačrtovane nosečnosti zelo vesela. V planu sem imela sicer prej še izgubit kakšne 10 kg (so mi ostali še od prejšnje N) ampak bomo že... v mojih letih gre kljub trdim športnim treningom bolj počasi vse skupaj dol. In z dojenjem mi ni šlo dol NIČ!




Radenska_ -> RE: Marčevke 2017 (30.6.2016 11:26:33)

Ja, cakam na rezultate ki bodo po 12 :) Javim.

Jaz sem dojila 10 m, meni je slo pa vse z dojenjem dol. Ko sem prisla iz P sem imela 4 kg se viska. Jaz sem mela druge tezave, jaz sem bla pri dojenju tako lacna da sem vsako noc (!!!!) zmazala celo steko leibnizov. Prosene kase sem pojedla na tone...kaj sem bla lacna.

Podobno lacna sem zdaj. Ura je pol 12, zjjtri sem jedla kosmice sadje in jogurt, zdajle kos pice pa bi lahko kar celo, noroooooo....tega v prvi N ni bilo in mal se bo treba nazaj drzat. Upam da ta znak izzveni [sm=smiley36.gif]




firbcna -> RE: Marčevke 2017 (30.6.2016 11:30:10)

Joj meni ni nič šlo dol z dojenjem. Dojim že 13 mesecev. Zredila sem se pri drugi za 20 kil, še vedno mi jih ostaja več kot 10 viška. Pa nisem kaj posebej jedla, očitno pri nas starejših to gre malo bolj počasi. :)




Radenska_ -> RE: Marčevke 2017 (30.6.2016 14:38:53)

Evo me, beta 718 :)

Prvi uz 14.7.




Luminnel -> RE: Marčevke 2017 (30.6.2016 15:42:35)

Uff meni so se pa kg nabrali, ko sem nehala s kontracepcijskimi tabletkami. In je ginekologinja rekla glede na to, kako hitro mi je zanihala teža, da je posledica policističnih jajčnikov. Čeprav še vedno živim isto in verjetno se prehranjujem še bolj zdravo po tej diagnozi. Čeprav sem se že prej kar trudila.
Imela sem sicer v planu, da te moje hormone čim prej umirim, vendar mi jih sedaj verjetno ne bo uspelo. [sm=smiley36.gif]

Drugače pa sem dobila datum pregleda 14.7... komaj čakam, da prvič vidim malo pikico. [sm=bravo.gif]
Seveda pa jaz kot jaz nisem morala iz svoje kože in sem si takoj morala privoščiti nagrado. Sebi in mali pikici. [sm=smiley36.gif] Tako, da sem še isti dan malce zapravljala. Sebi sem privoščila konkretno manikuro, ki jo bom verjetno kasneje morala odmisliti. Ima katere izkušnje s tem? Nekateri pravijo, da ne smeš nohtov, ko greš roditi. Ker se kao v primeru zapletov ne vidi sprememba barve nohta.

Potem pa sem si kupila še Milstone kartice za nosečke [sm=bravo.gif], super cute so. In pa za malega bebika začetniško navdušenje eno cute, mehko jopico. To je bolj za mojo dušo pa vendarle. Moj je samo komentiral se je že začelo. [sm=smiley36.gif]




Sofie -> RE: Marčevke 2017 (30.6.2016 17:08:38)


Kje pa si kupila te kartice? Jaz bi tut to[sm=smiley36.gif]




Luminnel -> RE: Marčevke 2017 (30.6.2016 17:38:41)

Kje pa si kupila te kartice? Jaz bi tut to

Jaz sem jih kupila v Felixu, mislim pa da jih imajo tudi v Baby centru ali pa Mladinski knjigi. Vsaj za dojenčke vem, da so včasih imeli. Ali pa spletna trgovina Mali zakladi. Res so mi simpatične.




Sofie -> RE: Marčevke 2017 (30.6.2016 21:07:20)


Kul. Bom pogledala. Si pa pridna s prvim nakupom [sm=smiley1.gif] Jaz sem danes samo pogledava prek neta koliko stanejo koški za dojenčka. Voziček bo itak Bugaboo[sm=jezicek.gif]




diamantina -> RE: Marčevke 2017 (30.6.2016 21:10:59)

Zdravo!

Jaz sem tudi zaenkrat kar ok, zaspana sem ful preveč, malo mi je kdaj tudi slabo, prsi me kar fejst bolijo, jedla bi samo meso in ribe (ki jih sicer ne maram), na čase pa me tudi glava boli.

V prvi N sem se zredila za 11 in shujšala za 13, v drugi pa zredila in shujšala za 7. Zdaj štartam s 50 kg pri 170 cm. DOjila sem oba do 13 mesecev, ko sta se sama odstavila. [sm=smiley36.gif]

Za nohte ne vem, mojih je škoda za manikuro, ker so prelepi. [sm=smiley36.gif]

Prvi pregled imam 25. 7.

Uživajte!





morskazvezdica -> RE: Marčevke 2017 (30.6.2016 21:37:34)

Ojla.

Očitno bomo vse marčevke pokupile bugabooje [sm=smiley36.gif] jaz sanjam o njemu že dooolgo. Tako da bo za drugega zihe no.1 izbira [sm=bravo.gif] pa še en dober dodatek za na bugabooja: http://www.3sprouts.com/collections/stroller-organizer preverjeno da lepo zgleda na bugabooju [sm=smiley1.gif] se še odločam kaj bi izbrala(ježek,krokodil ali pa nosorog so v igri). Po pregledu si naročim enega od teh za začetek in za dušo olajšat [sm=smiley36.gif]

Lep večer




Sofie -> RE: Marčevke 2017 (30.6.2016 21:43:00)


IZVIRNO SPOROČILO: morskazvezdica

Ojla.

Očitno bomo vse marčevke pokupile bugabooje [sm=smiley36.gif] jaz sanjam o njemu že dooolgo. Tako da bo za drugega zihe no.1 izbira [sm=bravo.gif] pa še en dober dodatek za na bugabooja: http://www.3sprouts.com/collections/stroller-organizer preverjeno da lepo zgleda na bugabooju [sm=smiley1.gif] se še odločam kaj bi izbrala(ježek,krokodil ali pa nosorog so v igri). Po pregledu si naročim enega od teh za začetek in za dušo olajšat [sm=smiley36.gif]

Lep večer


O ful cute. Ja meni je v sivi barvi ful všeč. Upam, da ga bodo imeli takrat, ko ga bom jaz naročala[sm=smiley36.gif]




mimi_ka -> RE: Marčevke 2017 (1.7.2016 8:56:55)

Jaz bom pa ostala kar pri muri3, ki sem jo kupila za prvega in sem bila zelo zadovoljna. Malo ga bo sicer treba sčistiti, ker že dve leti stoji v garaži, drugače pa je zelo ohranjen [sm=smiley1.gif]




Radenska_ -> RE: Marčevke 2017 (1.7.2016 9:59:10)

a se pri Muri 3 in bugabooju da obračat športni del?

Pa še mogoče katera ve, a bi se dalo na takšen voziček nadknadno namestiti ročno zavoro?

Ma jaz sem tok sita tega quinny freestyla 3 xl. Saj je super voz, samo teeeežek....Pa same pluse ma drugače...samo so se že trije otroci notri vozili in je res (iz)rabljen.
Saj ne bom kupovala novega, verjetno spet rabljenega.

Samo res nujno potrebujem ročno zavoro ker imam take klance do in od hiše, da drugače ni mogoče. Mi voziček pobegne, da ne pomislim kako je pozimi ali pa ko je cel kup peska spomladi.
Vozičkov z ročno zavoro je pa ne vem, pet. Pa vsi so mi grdi. Pa težki kot pri norcih.




mimi_ka -> RE: Marčevke 2017 (1.7.2016 10:07:01)

Radenska, pri muri se šprtni del obrača v obe smeri, za bugabooja pa nimam pojma, bodo druge povedale [sm=smiley1.gif]
Drugače pa ročne zavore nima nobeden od teh in mislim, da jih je res malo teh, ki jo imajo. Po moje,da bio to vgradila dodatno, se ne da oz. ne vem, kje bi kaj takega naredili. Je pa res, da so to terenski vozički in so vsi težji. Če ga moraš prenašat po kakih stopnicah, pa vsak dan v avto in ven, res ni priročno. Mi živimo v hiši in ga imam parkiranega kar v garaži, z avtom pa ne hodim dosti okrog. Ko gremo na kak izlet čez vikend in na obisk do tašče enkrat mesečno, to je pa tudi vse.




Radenska_ -> RE: Marčevke 2017 (1.7.2016 10:15:53)

Mislila sem da v kakšni trgovini kjer prodajajo kolesa in imajo servis koles?
Se pri Muri športni del čisto poleže?
Sicer pa se mi zdi da bo zdaj vozičkanje bolj tko tko...Ne bomo ravno kilometrov delali. prvi škrat še ni za take podvige in mislim da bosta pomladi n jesen bolj okoli hiše in na igrišču, kot pa v delanju 10 km krogov (kot sem jih prvič) :) Zato mislim da ne potrebujem takega hardcore terenca :)




Radenska_ -> RE: Marčevke 2017 (1.7.2016 10:19:03)

Edini pogoj zame so napihljive gume in pa trikolesnik.




aja2 -> RE: Marčevke 2017 (1.7.2016 10:41:34)

Peg perego gt3-je pa tudi tezji, vendar smo mi bili pri nasi ta prvi zelo zadovoljni, tak da ga bomo tudi tokrat imeli (takrat smo kupili novega, mala se je vozila 2 leti in pol (sportni del super velik) imamo pa tudi kosaro za prve mesece. Pred 4 leti smo kupli novega in se sedaj tako zgleda. Nasa mala je v tem vozicku ogromno spala. Ko je bla stara malo vec kot 2 leti smo bli na morju, ko je bla zaspana je zletla not in tudi 3 ure spala na plazi. [sm=smiley36.gif]




Radenska_ -> RE: Marčevke 2017 (1.7.2016 10:46:14)

Ja vem, gt 3 je pa res največji in najtežji voziček kar jih je :) super je, a teža odvrača.
Jaz sem še mojega quinnyja komaj dvigovala.
bugaboo mi ni všeč ker ma štiri kolesa je pa med lažjimi.

Drugače najbolj vesela i bila, če bi dobila od kolegice babyzen bloom od recarota. Moram jo mal povprašat :)




mimi_ka -> RE: Marčevke 2017 (1.7.2016 10:58:03)


IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Mislila sem da v kakšni trgovini kjer prodajajo kolesa in imajo servis koles?
Se pri Muri športni del čisto poleže?
Sicer pa se mi zdi da bo zdaj vozičkanje bolj tko tko...Ne bomo ravno kilometrov delali. prvi škrat še ni za take podvige in mislim da bosta pomladi n jesen bolj okoli hiše in na igrišču, kot pa v delanju 10 km krogov (kot sem jih prvič) :) Zato mislim da ne potrebujem takega hardcore terenca :)

aha, ja to pa bi se mogoče dalo kje zmenit na kakem servisu za kolesa, če bi ti vgradili [sm=smiley1.gif] nisem sploh pomislila na to [sm=smiley1.gif]
Ja pri muri se sedež poleže. Mojega sem jaz že pri treh mesecih dala v športni del, ker je rojen pozimi in spomladi ko je bilo lepo vreme, sem ga že v šprtnem vozila s poleženim naslonjalom. V košari ni želel več biti, ker ni nič ven videl in je sitnaril [sm=smiley36.gif]




Radenska_ -> RE: Marčevke 2017 (1.7.2016 11:02:02)

sej a rabiš košaro sploh, če je marca rojen?




Luminnel -> RE: Marčevke 2017 (1.7.2016 11:03:02)

Jaz sem že ko sem prvič videla Bugaboo-ja se odločila, da bo moj. Tudi mojemu je kul tako, da tle ni več dileme. [sm=smiley36.gif] Zanimivo pa je to, da nam je tolikim všeč, ker ni ravno običajno. Veliko ljudem je grd. [sm=smiley36.gif]

Take torbice za na voziček, zelo podobne prodajajo na ebayu in to zelo ugodno. [sm=bravo.gif]




aja2 -> RE: Marčevke 2017 (1.7.2016 11:18:34)

Moje mnenje je, da je kosara bolj udobna od sportnega dela in je fajn za novorojencka. Mi smo in jo bomo imeli ceprav se sportni del pri pp gt3 da cisto v lezeci polozaj.




mimi_ka -> RE: Marčevke 2017 (1.7.2016 11:19:35)


IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

sej a rabiš košaro sploh, če je marca rojen?

Mislim da jo kar rabiš prve tri mesece, ker začetek marca je še zelo mrzlo in če pogledaš, da je tako vreme, kot je bilo letos, ko je bilo še maja mraz in grdo vreme, jaz novorojenčka nikakor ne bi dala kar v športni del, ker ni nič zaščiten.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>