RE: II pričakujemo MARCA 2017 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Zmajćek -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (9.3.2017 9:48:33)

Jutrooo....
Vsem [sm=nosecka.gif] cestitke ....bravo punce ..
Katte....drzise...[sm=smiley31.gif]
Moja[sm=hudicek1.gif] pa je sla....upam da za 9 mes...[sm=smiley1.gif]




Katte -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (9.3.2017 10:22:51)

[sm=rozacrtici.gif] MAREC 2017 [sm=modricrtici.gif]
[sm=rozacrtici.gif] [sm=modricrtici.gif] [sm=nosecka.gif] [sm=bravo.gif] [sm=duda.gif] [sm=rozacrtici.gif] [sm=modricrtici.gif]

4.3.
[sm=smiley13.gif]Katriss, 20. krog, 0 otrok
[sm=smiley13.gif]sarica3


7.3.
[sm=smiley13.gif]Katte, 9. krog, 2 otroka
[sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]Mayche, 0 otrok

9.3.
[sm=pikapoka2.gif]Radenska_, 20. krog, 1 otrok

10.3.
[sm=smiley13.gif]Veronique, 0 otrok
[sm=pikapoka2.gif]mamiza3

13.3.
[sm=pikapoka2.gif]Damuš, 1 otrok

25.3.
[sm=pikapoka2.gif]miska333

27.3.
[sm=pikapoka2.gif]Zmajćek, 4. krog

x.3.
[sm=pikapoka2.gif]Lara87, 1 otrok

Skupaj nas je: 11

Nosečk: 1

[sm=pikapoka2.gif] [sm=pikapoka2.gif] [sm=pikapoka2.gif]

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Navijamo: [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]
Katte, tamala86, ..noname.., Bibabuba12, sončektvoj






pika poka 1 -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (9.3.2017 12:24:06)

Lep pozdrav drage moje! [sm=rozica.gif]

Po nekaj mesecih se vam spet oglašam. Upam, da me niste pozabile [sm=smiley1.gif] Po decembrskem neuspehu sem se odločila, da se odklopim malo od foruma in razmišljanja ter računanja ovulacij.
In do danes nama še ni uspelo zanositi [sm=smiley13.gif] Vsaki mesec se borim z žalostjo, ampak se potem hitro poberem. Prejšnji mesec je pa še mojega dragega zlomilo, ko se je do zdaj precej dobro držal.
Midva sva že od začetka govorila, da če nama drugi otrok ni usojen, da pač boma ostala pri enem. Vsaj moj je rekel, da ni šans, da ga spravim v te razne postopke. Do prejšnjega meseca je bil takšnega mišljenja.
Potem pa me je presenetil z idejo, da pa bi se le naročila v neplodnostno ambulanto. Skoraj me je kap, si lahko mislite [sm=smiley1.gif] In ker sem od januarja, ko sem bila pri G še imela napotnico, sem naju prejšnji mesec tudi naročila
in sva dobila datum 1.6. Če do takrat ne uspe naravno, greva na posvet. Sploh ne vem kako to zgleda. Hvala sončektvoj, da si se ravno pred kratkim malo razpisala o prvem obisku [sm=smiley1.gif]
Pa kaj se bo še to vkleklo potem...od prvega obiska...pa glede na to, da nisem rosno mlada...z mano je vse OK, je rekla G na januarskem pregledu.

Vidim, da se nekatere stare borke še vedno trudite [sm=smiley13.gif] Pošiljam vam veliko pozitivne energije in upam, da se vam čim prej nasmehne plusek.

Lahko me napišete na seznamček, da je tokrat ne pričakujem 24.3. (vzela sem neko zlato sredino, glede na to, da sem mela zadnje mesece M nekje na 28 do 33 dan).

Upam, da mi bo vpis na seznam prinesel srečo in da se naslednji mesec ne bom spet vpisovala [sm=smiley1.gif]

Pozdravček




Veronique -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (9.3.2017 17:38:36)

Dobrodosla nazaj! In zal mi je, da ni uspelo [sm=smiley19.gif] nas je pa kar nekaj 'starih' tukaj, upam, da nas bo vedno manj.

Super, da gresta na posvet. Midva sva imela prvega novembra, zdaj imava julija pa se pravzaprav se nic ni zgodilo, razen par rutinskih preiskav. Meni se vse to tako vlece, da ni za povedat.[sm=smiley19.gif]




mava1975 -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (9.3.2017 18:11:46)

Punce še vedno vas berem...ne obupat...naš fantič bo v ponedeljek dopolnil 2 meseca...razveselil nas je na petek 13...💙💙💙...mislim na vas




Radenska_ -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (10.3.2017 6:56:43)

pika poka 1, jaz ti lahko več povem, če te NEPL ambulanta zanima. kam pa greš, LJ, MB?
dobrodošla nazaj...

Hvala vam, ja, clear blue je pozitiven, vem da bi se morala ful veseliti ampak se ne preveč, veselje strah pobija. Poskušala bom biti pozitivna, je pa to po treh splavih kar težko.
V četrtek imam krvnega v MB in zaenkrat je moj cilj, da tam slišim dobre novice in lepo beto. potem bom začela razmišljati o prvem UZ...In jemala zdaj vsak dan posebej!

Ful držim pesti za ostale.




Tara9 -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (10.3.2017 7:31:12)

Radenska iskrene čestitke [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]. Tvojih novic se vedno razveselim, ker se te spomnim še iz bodočih nosečk in poznam tvojo zgodbo. Pošiljam ti pikapoke [sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif], Vem da je oz mora bit stresno kot hudič, ampak probaj bit pozitivna, kolikor se da. Srečno [sm=bravo.gif].

Pestke tudi za ostale.




Katte -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (10.3.2017 8:25:03)

pika poka 1, super, da si je tvoj dragi premislil glede nepl. ambulante. Upam pa, da že prej uspe.

Radenska_, te bom kar obarvala in ti čestitala, prav? Je treba pozitivno [sm=smiley1.gif].
Saj veš, da sem ful srečna zate [sm=smiley1.gif].

Jaz sem se že pobrala in grem v nove boje..




Radenska_ -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (10.3.2017 8:27:19)

Ja, lahko me obarvaš.... Upam :D

Tara9, hvala :) kako si pa ti? Ti je tudi uspelo, ane?




Katte -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (10.3.2017 8:28:36)

[sm=rozacrtici.gif] MAREC 2017 [sm=modricrtici.gif]
[sm=rozacrtici.gif] [sm=modricrtici.gif] [sm=nosecka.gif] [sm=bravo.gif] [sm=duda.gif] [sm=rozacrtici.gif] [sm=modricrtici.gif]

4.3.
[sm=smiley13.gif]Katriss, 20. krog, 0 otrok
[sm=smiley13.gif]sarica3


7.3.
[sm=smiley13.gif]Katte, 9. krog, 2 otroka
[sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]Mayche, 0 otrok

9.3.
[sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]Radenska_, 20. krog, 1 otrok

10.3.
[sm=smiley13.gif]Veronique, 0 otrok
[sm=pikapoka2.gif]mamiza3

13.3.
[sm=pikapoka2.gif]Damuš, 1 otrok

24.3.
[sm=pikapoka2.gif]pika poka 1, 1 otrok

25.3.
[sm=pikapoka2.gif]miska333

27.3.
[sm=pikapoka2.gif]Zmajćek, 4. krog

x.3.
[sm=pikapoka2.gif]Lara87, 1 otrok

Skupaj nas je: 12

Nosečk: 2

[sm=pikapoka2.gif] [sm=pikapoka2.gif] [sm=pikapoka2.gif]

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Navijamo: [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]
Katte, tamala86, ..noname.., Bibabuba12, sončektvoj, mava1975






Tara9 -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (10.3.2017 9:11:20)

Jap Radenska tudi meni je uspelo, oziroma me je tokrat presenetilo, ker še ni bilo v planu, ampak itak, da sem po vseh težavah v prvo presrečna, da se je meni to zgodilo, da zanosim po enem nezaščitenem odnosu [sm=smiley1.gif]. Skratka bomo pozitivne, a ne, tako da srečnooooo.

Katte tudi tebe se spomnim in vsakič pokukam tvojo objavo. Želim ti, da vama uspe tudi v tretje, ma saj bo [sm=smiley1.gif].

Lep vikend vsem




Katte -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (10.3.2017 9:42:01)

Hvala, Tara9 [sm=smiley1.gif].
Tebi pa čestitke in srečno!




Veronique -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (12.3.2017 12:35:56)

Ojla punce, kako ste? Ze imamo kake nove pluske na vidiku? [sm=smiley1.gif]
Moje M bo cez par dni konec in sem spet bolj optimisticna za nove kroge[sm=smiley36.gif]




Zmajćek -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (13.3.2017 7:12:09)

Jutrooo....
Da vas malo pozdravim....[sm=smiley1.gif]
Mi2 med plodnimi dnevi....[sm=zz_dance.gif]....akcija....[sm=jezicek.gif]
Cestitke nasim [sm=nosecka.gif]...mirno in lepo nosecnost vam zelim....
Za use cakajoce pa drzim pesti...[sm=pikapoka1.gif]




pika poka 1 -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (13.3.2017 8:18:12)

Dobro jutro!

Da vas pozdravim preden šibnem v LJ. Izvolite kavico [sm=kava.gif]

Moji ''plodni dnevi'' so mimo. Kar sva naredila sva naredila. Močno upam, da sva nekaj NAREDILA [sm=smiley36.gif]

Radenska, bi te res prosila, če bi mi lahko kaj več napisala o prvem pregledu v neplodnostni ambulanti (Maribor). A je to samo pogovor ali že kakšni pregledi? Pa kaj sledi po tem prvem obisku?
Pa čestitke za plusek [sm=bravo.gif] Naj ga krvni test samo še 100% potrdi.

Damuš
, kakšno je stanje pri tebi?

Uživajte v sončku in stiskam pesti za dobre novičke![sm=pikapoka2.gif][sm=rozica.gif]




Damuš -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (13.3.2017 10:55:02)


IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1


Damuš
, kakšno je stanje pri tebi?



Čakam, da pride [sm=hudicek1.gif].

Vćeraj sicer naredila test, ki je bil negativen. Sem pa zvečer, ko sem praznila koš, videla, da se je kasneje narisala še druga črtica. Ampak mislim, da je lažna, saj vsi znaki kažejo na to, da se bo vsak čas vlila.




Veronique -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (13.3.2017 11:16:28)

Pika poka samo pogovor, midva sva bila prbl 10min notri,povedala tezave in to je to. Jaz sem dobila napotnice za pregled krvi in uz,on pa ne rabi na spermiogram, ker je do oploditve prislo. Kontrola in izvidi cez 2-3mesece. Jaz sem pricakovala vec[sm=zmeden.gif]




Zmajćek -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (13.3.2017 16:22:21)

Joj Damus jaz mislim da si [sm=nosecka.gif]
Pri meni,enkrat ,tudi bilo tako...in sem dejansko bila...
Ponovi test....drzim pesti....[sm=pikapoka1.gif]




sončektvoj -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (13.3.2017 18:09:22)

pika poka 1

Jaz sem tudi v MB in je tako kot je napisala Veronique. Pogovor, pregled krvi in uz zame, spermiogram za partnerja. Naslednji pregled(branje izvidov) pa čez 3 mesece. Je pa bila zdravnica ekstra prijazna, tako da je bila izkušnja vseeno znosna. Glavno da se stvari premikajo :) Če je problem pri zanositvi očiten ( PCO, neprehodni jajcevodi), gredo postopki lahko kar hitro (to so mi povedale kolegice). Če je pa razlog za težave bolj prikrit, se pa lahko na žalost tudi malo dlje vleče. Pa srečno!

Radenska čestitke ![sm=bravo.gif]




Damuš -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (14.3.2017 6:35:12)


IZVIRNO SPOROČILO: Zmajćek

Joj Damus jaz mislim da si [sm=nosecka.gif]
Pri meni,enkrat ,tudi bilo tako...in sem dejansko bila...
Ponovi test....drzim pesti....[sm=pikapoka1.gif]


Naredila še en test (FS). Jah, čtica je ... ampak tako šibka.

[img]http://shrani.si/f/21/11Y/2IGmMI6T/20170314061838.jpg[/img]

Moje izkušnje s šibkimi črticami niso ravno lepe.

Ah ja ... pa se začenja živčna vojna.







Veronique -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (14.3.2017 6:58:57)

Ah Damuš to je super crtica za dan, ko bi morala dobiti M, pa se roza je. To je pozitivno[sm=bravo.gif]




Katte -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (14.3.2017 7:55:39)

Lepa črtica! [sm=bravo.gif]




Veronique -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (14.3.2017 8:35:48)

Jaz sem danes se dala kri za ostale preiskave, zdaj pa cakanje 2m na te izvide, sele poleti pa posvet v genetski... jojjj se vlece[sm=zmeden.gif]




Zmajćek -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (14.3.2017 8:41:14)

Joooooojjjj....lepa,fulllll je lepa [sm=rozacrtici.gif]
Bravo punca,samo pozitivno!!!!!!
Res,fulll sem vesela za vsako [sm=rozacrtici.gif]
Sam uzivaj....vse bo ok,verjami.....




Radenska_ -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (14.3.2017 10:47:09)

Damuššš!
Pa to imaš FS, meni ta nikdar ni pokazal temne črte :) Čist lepa je za dan izostanka (govori ti profesionalka [sm=smiley36.gif])

Pridi čvekat k novembrkam :), čestitam :) Hkrati pa popolnoma razumem tvoj strah!

Za vseo stale ful držim pesti!




Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>