RE: II pričakujemo MARCA 2017 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Zmajćek -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (23.3.2017 18:30:54)

Hey....
Da vas mal pozdravim...
Neko zatišje je tu gor....[sm=smiley1.gif]
Zaradi drugih stvari sem morala 21 dati kri,prosila sem osebnega z. da naj odkljuka tudi za nosecniski hormon....pa (6 dni pred izostankom) je bil 1:20 (nevem kak se pravilno napise) pa tud razlozit ne vedu...kaj to pomen...
Mogla bi cez 3 dni ponovno dati kri ...da se vidi ce raste....
Sam ne bom....pocakam do ponedelka ko naredim test...
Če mam kake znake....hmmm...tud jaz neki drugac se pocutim...neka teza je spodi...napihnjena sem ...pa žrem,joooooj....[sm=smiley36.gif]res..tak ce bi zadnjič...[sm=bravo.gif]..
Mogoče je to samo psiha...[sm=zmeden.gif]




Zmajćek -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (23.3.2017 18:32:12)

Pika poka DRŽIM PESTI za te....[sm=smiley1.gif]
Da bove skupi odprli temo decembrčki 2017...[sm=smiley36.gif]




pika poka 1 -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (23.3.2017 18:42:30)

Obarvajte me v rdečo [sm=smiley19.gif]




miska333 -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (23.3.2017 18:42:38)

Držim pesti!

Jaz sem ravno iz pregleda. Na ultrazvoku je takoj reklel, da glede na debelino sluznice bo zdaj zdaj M. Sem kar žalostna. Ta mesec sem imela čisto drugačen občutek in sem bila skoraj prepričana, da je to to...[sm=smiley19.gif]
Drugače je rekel, da po ultrazvoku izgleda vse bp in naj se najprej pogovorim za mojim, če bi šel na spermiogram...
Ah saj bo...





Zmajćek -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (23.3.2017 20:10:35)

Pika poka [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Zmajćek -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (23.3.2017 20:14:45)

Miska...tud za te [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]
Tud jaz ...hmmmm....nism vec optimist...glede vsega...enkrat se mi zdi da sem..drugic da nism...ahhhh....[sm=smiley13.gif]




Radenska_ -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (25.3.2017 15:00:57)

Meni je spet uspelo samo za 14 dni :(
Sem ze nazaj na tem forumu...




Zmajćek -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (25.3.2017 16:30:22)

[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]
Radenska.....[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Veronique -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (25.3.2017 18:39:36)

Pa ne spet Radenska [sm=smiley19.gif] kaj je bilo, ss?




Damuš -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (25.3.2017 21:02:41)


IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Meni je spet uspelo samo za 14 dni :(
Sem ze nazaj na tem forumu...


Joj Radenska, [sm=smiley31.gif]
[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]. Ravno danes sem cel dan mislila na tebe. Sem si prav rekla, da te moram vprašat kako si. Kot da bi vedela. Moje sožalje.
Pa sem upala da bova vsaj 9 mesecev skupaj čvekale.




Radenska_ -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (26.3.2017 7:22:01)

Ja, ss :/
Hvala punce.
Damus, a ti si se ok, si imela ze prvi pregled? Upam da ti speljes do konca <3




Damuš -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (26.3.2017 11:37:25)


IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Ja, ss :/
Hvala punce.
Damus, a ti si se ok, si imela ze prvi pregled? Upam da ti speljes do konca <3


Jaz sem zaenkrat ok. Nič mi ni slabo, kar me konkretno skrbi, imam pa bolj očitne nosečniške znake kot prejšnje dvakrat (tečna sem ko pes, pa napete in boleče prsi, brez da bi se morala v to prepričevati).

Na prvi pregled se sploh še nisem naročila, ker me je strah, da bi spet šlo kaj narobe in bi imela samo še en datum več v glavi ob katerem bi mi bilo hudo. Itak pa ima moja G filozofijo, da naroča šele v 10. tednu nosečnosti. Tako da imam časa še več kot dovolj (danes sem 5t6d).




Radenska_ -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (26.3.2017 16:06:00)

Damus, res drzim pesti da bo vse ok.
Glede datumov te vec kot razumem, jaz imam v glavi vse pdpje in je hudo, ko pridejo...ali pa ob obletnicah...pa kup fodatnih bolecih datumov poleg, ki se jih zapomnim cetudi ne bi hotela.....
Upala sem da bo 2017 moje leto, ampak ocitno rodila ne bom. Upam da vsa zanosim uspesno letos, to bi bilo res lepo....




Katte -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (27.3.2017 7:07:17)

[sm=rozacrtici.gif] MAREC 2017 [sm=modricrtici.gif]
[sm=rozacrtici.gif] [sm=modricrtici.gif] [sm=nosecka.gif] [sm=bravo.gif] [sm=duda.gif] [sm=rozacrtici.gif] [sm=modricrtici.gif]

4.3.
[sm=smiley13.gif]Katriss, 20. krog, 0 otrok
[sm=smiley13.gif]sarica3


7.3.
[sm=smiley13.gif]Katte, 9. krog, 2 otroka
[sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]Mayche, 0 otrok

9.3.
[sm=smiley19.gif][sm=smiley31.gif]Radenska_, 20. krog, 1 otrok

10.3.
[sm=smiley13.gif]Veronique, 0 otrok
[sm=smiley13.gif]mamiza3

13.3.
[sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]Damuš, 1 otrok


24.3.
[sm=smiley13.gif]pika poka 1, 1 otrok

25.3.
[sm=pikapoka2.gif]miska333

27.3.
[sm=pikapoka2.gif]Zmajćek, 4. krog

x.3.
[sm=pikapoka2.gif]Lara87, 1 otrok

Skupaj nas je: 12

Nosečk: 2

[sm=pikapoka2.gif] [sm=pikapoka2.gif] [sm=pikapoka2.gif]

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Navijamo: [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]
Katte, tamala86, ..noname.., Bibabuba12, sončektvoj, mava1975




Veronique -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (27.3.2017 19:43:43)

Grozno Radenska, res mi je zal [sm=smiley19.gif] kaj pa sledi zdaj, kaksne preiskave ali ivf? Res drzim pesti, da bo leto 2017 tvoje (oz. nase)




Anonimen -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (28.3.2017 17:13:31)

Punce, imam eno vprašanje.
Danes mi je Baby Check mini pokazal [sm=rozacrtici.gif] črtici. Ni bilo delano z jutranjim urinom, saj sem najprej rekla da še ne bom delala testa a na koncu sem ga vseeno.
Nato pa sem opazila da je potekel rok testu oktobra lani. Kaj bi bil lahko lažno pozitiven test?

Hvala za odgovore.




Katte -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (29.3.2017 7:02:09)

Po mojem ne. Čestitam.




Radenska_ -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (29.3.2017 8:35:25)

Veronique, zdaj grem po zadnjega zamrznjenčka z majsko menstruacijo... Itak me je strah, ker je najslabši, tako da pričakujem še en SS ( in to v najboljšem primeru....)....
Potem grem pa septembra/oktobra v še en (zadnji) postopek. Vmes naj bi naredili genetske preiskave malo, zaradi SS.
Jaz mislim, da v resnici ni nič narobe, da vzroka ni, samo telo ne sodeluje. Konec koncev je bila nosečnost z IUI in mojim fantkom čisto naravna, to so pa vse prisiljene metode, oploditev zunaj maternice, zamrzovanje, odmrzovanje in vstavljanje zarodkov v telo, ko tega ne pričakuje...
Ne vem.
Po eni strani je pa moj največji cilj tudi to, a se sprijaznim da smo mi trije družina in da je ideja o še kakšnem članu samo ideja, ki ne posega v naša življenja (predvsem v moje), in da bom pomirjena ne glede na izid.
ampak sem taka, da ko si nekaj vpičim v glavo, rinem in rinem in rinem in ne odneham...
Mogoče bo to prva stvar v življenju, kjer bom morala odnehati in sprejeti poraz.
****, ampak mislim da prav dolgo več ne morem tako, ker traja to dve leti in posledično ta stres....Ne morem uživat z mojim fantkom tako, kot bi lahko.
Zato sva si dala še letos do konec leta, potem pa zaključiva.
držim pesti za vse!




miska333 -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (29.3.2017 18:05:32)

Radenska objem![sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]
Danes sem tudi jaz dobila M...jutri grem po napotnico za spermiogram za mojga...koliko časa ponavadi traja, da dobiš izvide? Kar ne morem verjeti, da se nova očitno morala v razne preizkave podat :(




Katte -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (30.3.2017 6:38:01)

[sm=rozacrtici.gif] MAREC 2017 [sm=modricrtici.gif]
[sm=rozacrtici.gif] [sm=modricrtici.gif] [sm=nosecka.gif] [sm=bravo.gif] [sm=duda.gif] [sm=rozacrtici.gif] [sm=modricrtici.gif]

4.3.
[sm=smiley13.gif]Katriss, 20. krog, 0 otrok
[sm=smiley13.gif]sarica3


7.3.
[sm=smiley13.gif]Katte, 9. krog, 2 otroka
[sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]Mayche, 0 otrok

9.3.
[sm=smiley19.gif][sm=smiley31.gif]Radenska_, 20. krog, 1 otrok

10.3.
[sm=smiley13.gif]Veronique, 0 otrok
[sm=smiley13.gif]mamiza3

13.3.
[sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]Damuš, 1 otrok


24.3.
[sm=smiley13.gif]pika poka 1, 1 otrok

25.3.
[sm=smiley13.gif]miska333

27.3.
[sm=pikapoka2.gif]Zmajćek, 4. krog

x.3.
[sm=pikapoka2.gif]Lara87, 1 otrok

Skupaj nas je: 12

Nosečk: 2

[sm=pikapoka2.gif] [sm=pikapoka2.gif] [sm=pikapoka2.gif]

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Navijamo: [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]
Katte, tamala86, ..noname.., Bibabuba12, sončektvoj, mava1975





pika poka 1 -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (30.3.2017 10:17:36)

Pozdravček punce!

Sem si utrgala par minutk, da se vam malo javim. Doma itak ne pridem do računalnika, ker se samo preoblečemo, ko pridemo domov in že hitimo ven na sonček,
da izkoristimo res vsak sončni žarek [sm=smiley16.gif]

Moja M se je poslovila in v soboto greva v nov boj za +

Radenska, zelooooo mi je žal za tebe [sm=smiley19.gif] Upam, da z zadnjim zamrznjenčkom uspe! Sem se pa prav našla v tem tvojem zadnjem postu, ko si pisala, da si karakter, ki vse doseže,
da to kar si vpikneš v glavo tudi hočeš doseči,... Jaz sem ista! Vse kar sem si do zdaj zamislila v življenju in želela doseči, pa če je bilo še tako nedosegljivo, sem tudi dosegla.
In to na vseh področjih...družina, denar, služba, napredovanje....vse mi je uspelo in še uspeva. S 1.4. bom v službi še napredovala, to pomeni višja plača, kar je TOP glede na to, da sanjamo o hiški in verjamem,
da se bodo tudi te sanje uresničile. In ker na zanositev nimam vpliva in ker ne rata in ne rata, je to zame zelo velik poraz! Mogoče bo to edino kar bom morala sprejeti, da pač ostaneva pri enem. In ja, tudi meni se zdi,
da se sinu ne posvečam dovolj, ker so vse moje misli usmerjene v novega člana. Ampak temu bom morala narediti STOP, ker življenje gre prehitro in bom nekoč obžalovala, če se ne bom 100% posvetila sinu.
Moram začet uživat v tem kar imam zdaj! Mogoče pa naju plusek preseneti, ko bova najmanj pričakovala [sm=smiley1.gif]

miska333, žal mi je za M. Kam gresta na preiskave? MB? Midva imava 1.6. termin. Moj sicer pravi, da na posvet bi šel, ampak na spermiogram pa ne.

Zmajćek in Lara87, dajta zaključiti seznam ZELENO!! [sm=bravo.gif]






miska333 -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (30.3.2017 14:11:04)

pika poka 1 Zaenkrat jaz še nisem v planu za preizkavo. Moj G je rekel, da naj pridem po napotnico za mojga za spremiogram in potem bomo videli naprej. Sem mislila, da bo moj kaj kompliciral pa je rekel, da itak da gre, da ni panike. Samo malo ga skrbi v kakšno sobo te to dajo in mu je malo čudno, ker v bistvu veš, da je kar precej moških pred tam delalo isto kot ti [sm=smiley36.gif] Bova šla pa najverjetneje v Postojno.




Allstar -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (31.3.2017 7:30:50)

Zdravo po daljšem času [sm=smiley1.gif] !

Tudi jaz se kar najdem v vajinih zapisih, sem podobnega karatkterja, trme in vztrajnosti, ampak na tem področjo mi to nič ne pomaga, na žalost [sm=smiley13.gif]. Tako, da upam da vseeno nekak uspe, ker se bom težko sprijaznila, da ne bi imela nobenega. Ampak saj bo, 1x bo že [sm=smiley1.gif].

Kar se pa moških tiče, bi jih pa večino najraje močno prizemljila. Ne vem kaj si mislijo in kako lahko njihov ego tako "udarja" ven. Hvalabogu, da moj ni tak in da je brez problema šel na razne raziskave, ampak imam pa v bližini kar nekaj moških, ki še na spermiogram nočejo it in delajo iz tega big deal. 1x morajo v eni sobi zapreti oči, pomisliti na "nekaj lepega" (oz. prižgati telefon in se povezati na internet) in delati kar so večinoma redno delali od najstniških let naprej. In to je za znoret hudo. Ko mora pa ženska skozi 1001 pregled, ki btw niso neboleči, skozi psihične borbe vsak mesec (nekateri moški se zavedajo in upajo skupaj z žensko, so redki in vseeno občutijo 80% manj pričakovanja, pritiska in čakanja), da ne govorim po vsakem upanja polnem postopku, v "neznane sobe", kjer ji več oseb preiskuje njene intimne predele, ne samo na daleč ampak tudi fizično, itd....to je pa normalno. To pa tako ali tako ni nič takega, gre pač na pregled. In se obenem sploh ne zaveda kako hudo je njenemu moškemu, ki mora res dati vsak atom energije in truda od sebe, da si ga zdrka v eni neznani sobi, oz. če mu je res nevzdržno hudo, lahko vse to opravi doma in pelje na kliniko! Oooooo, me pa res znajo razkurit egoistični moški! Se opravičujem za ta malo daljši "izbruh", pokažite ga svojemu dragemu, ko/če bo imel pomisleke glede oddaje semena.

Punce, se sploh zavedate, kako močne smo mi in kaj vse lahko prenesemo? Ravno danes zjutraj, mi je mimo priletel zapis: ŠE SREČA, DA ŽENSKE ROJEVAMO, DRUGAČE NE BI NIKOLI RAZUMELE MOŠKIH, KAKO SE POČUTIJO, KO SO PREHLAJENI. In prav resničen je. Pa lep dan vsem [sm=smiley36.gif]




Reese5 -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (31.3.2017 10:01:04)

Amen! :):) [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Najmanjša in hkrati edina stvar, ki jo morajo narediti in seveda, ni boleča! Takega bi jaz vprašala po zdravju :) Če pa kaj potrebujemo v vsej tej "godlji" je pa to 100% opora partnerja, brez katere, vsaj jaz, ne bi zmogla. Čestitke vsem [sm=rozacrtici.gif] v tem mescu! [sm=smiley1.gif]




Veronique -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (31.3.2017 13:02:39)

Allstar kapo dol za tale zapis, se strinjam z vsako besedo[sm=bravo.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>