RE: || Pričakujemo junija 2017 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Shana86 -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (6.6.2017 13:02:18)

Eh zoprno... jaz sem bila po laparo kar vesela, da so nekaj našli in popravili. Imam pa dve kolegici s tvojo zgodbo - ena je po parih mesecih zanosila naravno, druga pa ima s 1.IVF dvojčici [sm=smiley1.gif] Imata vidva v planu ivf?




miska333 -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (6.6.2017 15:51:34)

Shana86 spremiogram baje ni zelo kritičen ni pa najboljši. Količina spermijev je ok, samo gibanje in ne pH ne preveč. G je rekel, da bi lahko tudi s tem zanosila, ampak, da v vsakem primeru priporoča preiskavo, da vidijo, če je kakšno vnetje... Saj še sama ne vem. Od prej imava dva otroka, ki sta ratala takoj in nisem nikoli pričakovala, da se bova za tretjega tako matrala. Mislim, da je zdaj 18. krog. Ne štejem več :)
Držim pesti za vse ta mesec!!!




miska333 -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (6.6.2017 15:53:24)

aja shana objem in pestke za naslednji mesec!




Shana86 -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (6.6.2017 16:44:31)

Miska hvala in enako!

Mene samo skrbi, da se mi ne bo spet vleklo, ker bi to najbrž pomenilo, da se je ponovila endometrioza. Na laparo pa ne grem še enkrat...

Se tipkamo pri julijkah [sm=smiley1.gif] Navijam [sm=bravo.gif]




bejbibu -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (6.6.2017 19:43:36)

[sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]JUNIJ 2017[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]
[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=nosecka.gif][sm=bravo.gif][sm=duda.gif][sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]


8. 6.

lila9, 0 [sm=duda.gif]


[sm=smiley19.gif]Shana86, 2[sm=duda.gif]


13. 6.

bonsajka8

19. 6.

bejbibu, 2[sm=duda.gif]

pika poka 1
, 1[sm=duda.gif]

24. 6.

MartinaTaja, 1[sm=duda.gif]

Allstar, 0[sm=duda.gif]


Skupaj nas je:
7

Nosečk:

[sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif]
[sm=pikapoka2.gif]
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Navijamo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Katte,
bejbibu
Shana86









bejbibu -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (6.6.2017 19:46:52)

Ohh Shana86 [sm=smiley19.gif][sm=pikapoka1.gif], bo pa naslednji mesec!

Držim pesti za vse nas ... moja O je mimo, zdaj pa čakanje ...

Allstar potem imama pa povsem enako [sm=bravo.gif]




**Zvezdica** -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (6.6.2017 19:50:19)

Lep pozdrav vsem skupaj. Jaz tudi pričakujem + ta mesec . Se par dni je do menstrucije 10.6.tako da bomo videli, danes sem delala ze testek bc in jo verjetno samo jaz vidim [sm=smiley36.gif]Z možem pa sva bila se kr v akciji . Doma imava 2 otroka in želja po 3 je velika. Držim pesti za vse [sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]




bonsajka8 -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (6.6.2017 19:55:54)

Mene lahko kar v rdece pobarvate, so se mi spet zaceli rjavi izcedki in to kar en teden pred menstro. [sm=smiley19.gif] hormoni kar norijo zgleda.




bejbibu -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (7.6.2017 11:14:45)

Zvezdica pozdravljena ... držimo pesti za [sm=rozacrtici.gif]!
bonsajka8, kaj pa če je vgnezditvena?? Bom še počakala predno te pobarvam v rdeče!! Držim pesti, da ne bo [sm=hudicek1.gif]
!!!

Jaz imam pa eno vprašanje, in sicer ali ima katera izkušnje s testki one step? Naročila sem jih namreč iz ebaya in jih včeraj dobila in me zanimajo izkušnje [sm=smiley36.gif], seveda sem naročila tudi clearblue early detection (ki ga pri nas ni za dobit) in sta 2 v paketku. Probat ni greh pravjo ... bom videla čez kakšnih 10 dni, kako se obnesejo.

Kako ste sicer?




bejbibu -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (7.6.2017 11:17:26)

[sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]JUNIJ 2017[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]
[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=nosecka.gif][sm=bravo.gif][sm=duda.gif][sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]


8. 6.

lila9, 0 [sm=duda.gif]


[sm=smiley19.gif]Shana86, 2[sm=duda.gif]


10. 6.

**Zvezdica**, 2[sm=duda.gif]

13. 6.

bonsajka8

19. 6.

bejbibu, 2[sm=duda.gif]

pika poka 1
, 1[sm=duda.gif]

24. 6.

MartinaTaja, 1[sm=duda.gif]

Allstar, 0[sm=duda.gif]


Skupaj nas je:
8

Nosečk:

[sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif]
[sm=pikapoka2.gif]
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Navijamo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Katte,
bejbibu
Shana86










**Zvezdica** -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (7.6.2017 11:37:46)

Bejbibu hvala , ampak žal danes je pritekla [sm=smiley13.gif] resnično me je tako zgodaj presenetila. Držim naprej pesti , da bo seznam lepo obarvan v pluske . Jaz pa se selim na Julij. Srečno punce [sm=bravo.gif]




Damuš -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (7.6.2017 11:57:24)


IZVIRNO SPOROČILO: bejbibu

Jaz imam pa eno vprašanje, in sicer ali ima katera izkušnje s testki one step? Naročila sem jih namreč iz ebaya in jih včeraj dobila in me zanimajo izkušnje [sm=smiley36.gif], seveda sem naročila tudi clearblue early detection (ki ga pri nas ni za dobit) in sta 2 v paketku. Probat ni greh pravjo ... bom videla čez kakšnih 10 dni, kako se obnesejo.


Jaz sem uporabljala ovulacijske teste One step, pa tud nosečniške teste. Meni so vedno prav pokazali. Se mi zdi, da sem najhitreje delala 3 dni pred predvideno M (česar ne priporočam, ker je človek samo zmeden, če drugi testi ne pokažejo črtic - no, sem pa vedno, ko so bile črtice na One step testu, bila noseča, četudi je CB npr. pokazal negativno na 1. dan izostale M.)

Če te pa še kaj zanima, pa kar vprašaj.

Aja, če katera potrebuje O teste. Men jih je še nekaj ostalo. Info na ZS.




Shana86 -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (7.6.2017 14:25:20)

Zvezdica in bonsajka [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] Bolj slabo smo začele tale mesec... Glejte, da boste ostale bolj pridne!

Nas je pa kar nekaj na tej temi, ki smo se odločile za tretjega otročka. Sem kar presenečena.




bejbibu -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (7.6.2017 15:11:57)

Damuš najlepša hvala za deljene izkušnje. Jaz jih bom zdaj uporabila prvič, tako da lastnih izkušenj še nimam, sem pa prebrala veliko tujih forumov in jih po večini hvalijo. Upam, da bodo pokazali [sm=modricrtici.gif] [sm=smiley36.gif]
Mi je pa všeč tudi cena, ker so res ugodni ...

Junij se res ni začel preveč spodbudno [sm=smiley19.gif], ampak še je čas, da ga obarvamo v zeleno!!




bejbibu -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (8.6.2017 8:53:44)

[sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]JUNIJ 2017[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]
[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=nosecka.gif][sm=bravo.gif][sm=duda.gif][sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]


8. 6.

lila9, 0 [sm=duda.gif]


[sm=smiley19.gif]Shana86, 2[sm=duda.gif]


10. 6.

[sm=smiley19.gif]**Zvezdica**, 2[sm=duda.gif]

13. 6.

bonsajka8

19. 6.

bejbibu, 2[sm=duda.gif]

pika poka 1
, 1[sm=duda.gif]

24. 6.

MartinaTaja, 1[sm=duda.gif]

Allstar, 0[sm=duda.gif]


Skupaj nas je:
8

Nosečk:

[sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif]
[sm=pikapoka2.gif]
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Navijamo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Katte,
bejbibu
Shana86












bejbibu -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (8.6.2017 8:56:53)

**Zvezdica**, žal mi je [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif], bo naslednji mesec lepši[sm=bravo.gif]




lila9 -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (8.6.2017 10:56:40)

Shana in zvezdica žav mi je za vajine [sm=hudicek1.gif]. Jaz pa danes nostop hodim na wc in čakam kdaj bo prišla. Očitno mi bo spet malo nagajala. 😊 uglavnem upam na čim boljši razplet. [sm=smiley1.gif]




bonsajka8 -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (8.6.2017 19:25:03)

Shana85, bejbibu hvala! Ampak glede na mesec April se mi bo zgleda zgodba ponovila, sem takrat imela isto situacijo.. Na začetku me je sicer razveselilo, ker sem tudi jaz pomislila na vgnezditveno (tudi datum bi sovpadal).. ampak dobro, sedaj je izcedek premočan in preveč dni že traja tako da kaže bolj na hormonske motnje.. kar bo bo.. Jaz sem se kar pripravila na gotovo [sm=hudicek1.gif]




bejbibu -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (12.6.2017 10:54:04)

Heeeej ženskice ... kako?? Kaj novega pri kateri?




lila9 -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (12.6.2017 13:07:42)

Me lahko kar obarvate v rdeče. Gremo v julij.




pika poka 1 -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (13.6.2017 13:29:36)

Ojla punce!

Evo mene, se oglašam po dolgem času. Nora gužva v službi in doma. Sem pa vas spremljala preko telefona kolikor sem lahko. Vidim, da se je junij začel zelo slabo [sm=smiley13.gif]
Midva sva bila 1.6. na posvetu v neplodnostni ambulanti. Moj je dobil termin za spermiogram v začetku julija, jaz pa moram it na UZ med drugim in petim dnem ciklusa. Kako izgleda ta UZ?
3.8. pa že na naslednji posvet z vsemi izvidi. Kaj sledi po tem posvetu?
Če sem iskrena, sem pričakovala, da se bo to ful vleklo, da pred septembrom ne bo nič. Tako, da sem zelo vesela.
Je rekla v ambulanti, da je dosti parov, ki jim je v prvo uspelo takoj, v drugo pa nikakor ne. In da se tudi dostikrat zgodi, da po prvem posvetu potem pokličejo, da jih ne bo več, ker so noseči [sm=smiley1.gif]
Ko bi le bilo tako v mojem primeru [sm=smiley36.gif]
Ampak mislim, da nama tokrat ni uspelo, ker nisva bila ravno pridna in moj je bil precej odsoten. Če pa je vseeno ratalo, pa bo veselje toliko večje [sm=smiley1.gif]

2018 bo definitivno moje leto! Selitev v hiško, bebika. Verjamem, da bo to to! [sm=zz_big_green.png]

Sem pa v nedeljo zjutraj opazila rdeč madež na papirju, kot bi bila M. Sem letela po tampone, ker sem bila prepričana, da se bo vlila. Ampak mi je bilo čudno, ker je bil komaj nekje 20-i dan in je to veliko prehitro.
No potem čez dan pa nič več in do danes tudi nič. Kaj bi lahko ta kri bila?! [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]

Kdaj greste kaj na dopust? Jaz še samo ta teden delam potem pa NA OFF do 3.7.[sm=bravo.gif]





bonsajka8 -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (13.6.2017 21:40:09)

Živijo pikapoka, upam da ti uspe kmalu! Mogoče vgnezditvena? Čas je pravi za to. Pri meni žal [sm=hudicek1.gif] ampak nič hudga, ta mesec sem jo po nekih čudnih krvavitvah, ki so trajala cel teden prej, kar pričakovala... sedaj pa veselo v julij..




Allstar -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (14.6.2017 7:21:18)

pika poka 1 zdravo po dolgem času [sm=smiley1.gif] ! To se ti je pa res hitro odvilo, super [sm=smiley1.gif]. A krvi ti pa ni potrebno dati med 2 in 5 dnem cikla? Ponavadi se da za hormone takrat...
Kako dolge cikle pa imaš? Pri meni je 20 dan ravno ovulacija, tako da imam ponavadi flekec zaradi tega. Upam pa, da imaš ti krajše in da je bila O med 12 in 14 dnem, potem pa je res lahko kakšna vgnezditvena [sm=smiley1.gif] [sm=pikapoka1.gif].

bonsajka8 in lila9 žal mi je tudi za vajini M ....




bejbibu -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (14.6.2017 9:05:29)

[sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]JUNIJ 2017[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]
[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=nosecka.gif][sm=bravo.gif][sm=duda.gif][sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]


8. 6.

[sm=smiley19.gif]lila9, 0 [sm=duda.gif]


[sm=smiley19.gif]Shana86, 2[sm=duda.gif]


10. 6.

[sm=smiley19.gif]**Zvezdica**, 2[sm=duda.gif]

13. 6.

[sm=smiley19.gif]bonsajka8

19. 6.

bejbibu, 2[sm=duda.gif]

pika poka 1
, 1[sm=duda.gif]

24. 6.

MartinaTaja, 1[sm=duda.gif]

Allstar, 0[sm=duda.gif]


Skupaj nas je:
8

Nosečk:

[sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif]
[sm=pikapoka2.gif]
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Navijamo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Katte,
bejbibu
Shana86













bejbibu -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (14.6.2017 9:07:03)

Živjo ... kaj je zdaj to?? Sama rdeča barva [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]
Jaz res močno upam, da se kaj izboljša in se katera pobarva v zeleno, ker tole mi res ni všeč!!





Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>