RE: || Pričakujemo junija 2017 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Shana86 -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (19.6.2017 11:08:44)

Žal mi je punce [sm=smiley31.gif] Tudi jaz ne verjamem v teste pred izostankom, čeprav se zeloooo težko bremzam tistih zadnjih 5 dni. Ampak si potem rečem - škoda denarja. Pa vsako črtico sem vedno potrdila s Clearblue digital. Tam ne ugibaš, ali je nekaj bledega ali ne. No dobro, pri meni je črtica vedno res bila nosečnost. Edina šibka je šla pa v ss. Tako da mogoče tele šibke res so zgodnji ss? Ali pa kakšen drug hormon reagira (ščitnica, ovulacija).

Joj naj bo julij lepši... [sm=zmeden.gif]




Damuš -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (19.6.2017 11:37:49)


IZVIRNO SPOROČILO: Shana86

Žal mi je punce [sm=smiley31.gif] Tudi jaz ne verjamem v teste pred izostankom, čeprav se zeloooo težko bremzam tistih zadnjih 5 dni. Ampak si potem rečem - škoda denarja. Pa vsako črtico sem vedno potrdila s Clearblue digital. Tam ne ugibaš, ali je nekaj bledega ali ne. No dobro, pri meni je črtica vedno res bila nosečnost. Edina šibka je šla pa v ss. Tako da mogoče tele šibke res so zgodnji ss? Ali pa kakšen drug hormon reagira (ščitnica, ovulacija).

Joj naj bo julij lepši... [sm=zmeden.gif]



Se strinjam. iz lastne izkušnje vam povem, da so testi pred izostankom eno samo psihiranje v brezveze.

Se pa ne strinjam s CB digital. Jaz ga ne delam nikoli več. prvič mi je izrisal samo neko packo (kao neveljaven test), drugič in tretjič mi je sicer pokazal nosečnost, a premalo število tednov. Pa drugič sem se še slepila, da bo vse ok, drugič sem pa potem samo čakala, da bo konec. In je bilo. Po 3 tednih.

Aja, drugič in tretjič mi je nosečnost pokazal šele nekaj dni po izostanku M. ko so vsi drugi testi že zdavnaj bili pozitivni.

Pa še to punce ... jaz res ne vem zakaj nekatere še vedno delate Baby check če vam pa vsak mesec riše črtice?

kakorkoli, držim pesti za vse, da čim prej zagledate [sm=rozacrtici.gif].




bejbibu -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (19.6.2017 13:13:52)

Prav imate, sigurno, ampak kaaaaj, ko je tako težko čakat [sm=smiley36.gif].

Jaz sem rekla mojmu, da mi naj vse parkle potrga, če še kupim kakšen test!!!
Naslednjič grem samo na krvnega in to je to ... tam je takoj vse jasno!

Jah nič, odpremo novo temo?
Poletje je tu in ni hudič, da se ne bo prijelo [sm=bravo.gif]




MartinaTaja -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (19.6.2017 22:14:39)

Moja BT je 37 mogoče pa je še kako upanje.....kaj pravite? Kdaj pade BT?




bejbibu -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (20.6.2017 7:38:31)

MartinaTaja pri tebi še po moje ni nič izgubljeno, ker si zelo hitro delala test. Počakaj do datuma in potem obvezno javi.
Te bom z največjim veseljem obarvala v zeleno [sm=bravo.gif]




MartinaTaja -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (20.6.2017 8:07:32)

Danes je 31. dan ciklusa ..... bomo videli kako se bo končalo .....




Allstar -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (21.6.2017 8:07:56)

MartinaTaja pri BT je še toliko drugih dejavnikov, ki vplivajo na to, da moraš biti res genij da točno ugotoviš, oz si res dolgo časa merit. BT pade šele tik pred menstruacijo. Kar se meritev tiče, morajo biti na iszi način vsak dan - vpliva pa tudi vse (vrocina zunaj, ce smo ponoci vstajali za wc, koliko ur spimo - ali se zbudimo v remu ali ne, itd.). Moj ginekolog je rekel, da naj tega ne delam, teste za ovulacijo ja, da veš kdaj jo imaš, da za bosečnost je pa edino skoraj sigurno to, da narediš test po izostanku.
Brez zamere, ampak jaz res ne razumem zakaj delate tako hitro teste in potem nas laike na forumu slrašujete a je to to ali ni... Ne moremo vedeti, nobena ne more dati pravega odgovora. Lahko govori iz lastnih izkušenj, ki pa niso nujno iste. Lahkp rečemo počakaj še malo in naredi test še enkrat (realno), lahkp rečemo sigurno si noseča (brez podlage, je pa lepo prebrat [sm=smiley1.gif]) ali pa nisi noseča (kar te pa prizadane). Moj point je, da še Pušenjak ne more vedeti kaj to pomeni, preden ni mimo datum za menstruacijo, pa še takrat bi 100%.
Res ne mi zamerit, nisem tega napisala, da bi katero žalila, rada klepetam pp forumu in odpisujem, ampak s tem hiteim testkanjem in spraševanjem tu, se vsaka sama najbolj muči. Ko te prime, da bi testkala, se vsedi na wc, hitro polulaj in si reci too late, bom pa jutri in živi naprej. Nama že 2 leti ne uspe in je to nek način, da prebrodim te dni čakanja in poskušam vseeno živeti in ne non stop razmišljati a je ali ni. Saj je težko, na živce mi že gre to čakanje, ampak sem ugotovila, da se lahko samo zavestno spravim iz tega občutka in vseeno poskušam uživati zadnje mesece brez otroka z mojim partnerjem [sm=smiley1.gif].




MartinaTaja -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (21.6.2017 10:41:08)

Moj cikel je različno dolg, glede na to, da sem na clomidu in naj bo ovulacija bila od 5-10 dne po zadnji tableti sem test naredila 29. dan ciklusa, če bi bila ovulacija 10. dan bi naj naslednja moja [sm=hudicek1.gif] prišla danes, ampak je še vedno ni ..... vem,da sem s testom prehitevala, ampak včasih se dnevi o O naprej vlečejo in vlečejo in čakanje ubija ....




bejbibu -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (26.6.2017 13:36:54)

MartinaTaja in AllStar, že kaj novega?
Držim pesti ...




MartinaTaja -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (26.6.2017 20:39:59)

[sm=hudicek1.gif] je prišla 25.6




bejbibu -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (27.6.2017 9:43:37)

Oohh no, žal mi je [sm=smiley13.gif]
AllStar, kako je pri tebi?

Ne morem verjet, da je bil junij tako rdeč no[sm=zmeden.gif]




bejbibu -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (27.6.2017 9:45:19)

[sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]JUNIJ 2017[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]
[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=nosecka.gif][sm=bravo.gif][sm=duda.gif][sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]


8. 6.

[sm=smiley19.gif]lila9, 0 [sm=duda.gif]


[sm=smiley19.gif]Shana86, 2[sm=duda.gif]


10. 6.

[sm=smiley19.gif]**Zvezdica**, 2[sm=duda.gif]

13. 6.

[sm=smiley19.gif]bonsajka8

19. 6.

[sm=smiley19.gif]bejbibu, 2[sm=duda.gif]

[sm=smiley19.gif]pika poka 1
, 1[sm=duda.gif]

24. 6.

[sm=smiley19.gif]MartinaTaja, 1[sm=duda.gif]

Allstar, 0[sm=duda.gif]


Skupaj nas je:
8

Nosečk:

[sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif]
[sm=pikapoka2.gif]
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Navijamo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Katte,
bejbibu
Shana86

















Allstar -> RE: || Pričakujemo junija 2017 (30.6.2017 8:02:53)

Zdravo!
Tudi mene obarvajte rdeče [sm=smiley13.gif]...Upam, da bo julij bolj zelen...




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]