RE: Aprilčki 2018 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


madejka -> RE: Aprilčki 2018 (16.10.2017 16:08:01)

Jaz sem na FB pod skupino Aprilčki in aprilčice 2018, ampak sem mogla prosit za sprejem. Oglasite se punce tudi tam [sm=smiley1.gif] Je kar bolj živo kot tukaj! [sm=bravo.gif]




mamicadvehfantkov -> RE: Aprilčki 2018 (18.10.2017 9:05:02)

prisim še mene dodajte na fb, sem že prosila za sprejem [sm=bravo.gif]




Yogi -> RE: Aprilčki 2018 (19.10.2017 18:35:04)

Danes so me rahlo jajcniki boleli in sem bila itak panicna pa mi je moz z bolhe zrihtal AngelSounds. Vredno vsakega centa, punce [sm=zz_dance.gif]




Vrtnicaa -> RE: Aprilčki 2018 (19.10.2017 20:00:52)

Glede AngelSoundsa se strinjam z Yogi. Jaz ga tudi imam in mi pride super prav, ker sem včasih tudi vsa panična. Potem poslušam srčka in vidim/slišim, da je vse OK...in gremo dalje! [sm=smiley36.gif]
Drugače sem kar ok, se mi je pa danes pojavil tak čuden občutek v nogah. Od kolen dol so se mi kar naenkrat napele mišice, vsaj občutek imam tak, kot da bi imela mogoče malo vode v nogah, kaj pa vem, večinoma je občutek napetih mišic, kot da bi cel dan telovadila na polno. Se kateri to tudi dogaja? Kaj bi to bilo?
Zdaj sem 16t 3d, naslednji teden imam pa kontrolo pri G.
Kako ste ostale?




belacebela -> RE: Aprilčki 2018 (19.10.2017 22:58:39)

-Se nisem že nekaj časa oglasila, ampak od kar je za mano nuhalna in mi končno ni treba več skrivati, je čas začel kar naenkrat bolj hitro teči. [sm=smiley36.gif]
- Sem pa tudi jaz iskala in našla dve skupini na Fb, zdaj pa ne vem katera je prava? Oz kakšna je razlika? [sm=zmeden.gif]
- Ta Angel sound bi pa tudi meni prišel prav, sem na trenutke tudi jaz panična, ker me stalno nekaj špika v trebuhu.
Sem pa drugače jaz vedno boljše, slabosti so mimo in apetit se vrača. [sm=bravo.gif]




brblja85 -> RE: Aprilčki 2018 (20.10.2017 9:24:12)

Jaz bi šla na fb skupino, ampak ni dovolj skrita, člani se vidijo. Jaz pa še vedno nisem povedala v službi... Fak me skrbi, bojim se da bo šla pogodba v maloro... IŠčem primeren trenutek, pa ma šef skoz eno sranje, jaz pa bi ga rada dobila v roke ko bo dobre volje. Upam, da še pred aprilom :D




Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]