RE: APRILČICE 2019 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Jetkarmak00 -> RE: APRILČICE 2019 (15.8.2018 10:52:06)

Punceee, tiste ki krvavite oziroma imate izcedke.. A vam nič ne predpisujeno dabroston ali estimo?? Jaz jo jemljem kot preventiva že od ovulacije naprej - baje daje podporo nosečnosti in preprečuje krvavitve in res nimam nobenih težav s tem. Vam niso nič to svetovali ali vsaj zdaj ob težavah predpisali kaj takega? 




lillith82 -> RE: APRILČICE 2019 (15.8.2018 16:23:21)

Jaz nisem dobila nic. Svetovan mi je samo pocitek. In danes res cel dan pocivam in izcedka trenutno ni :)




IceLand -> RE: APRILČICE 2019 (15.8.2018 16:30:41)

Jaz imam še vedno rjav izcedek. in so mi samo rekli, da je stara kri, kot da ni nič takega. Zdaj imam filing da sploh noseča nisem. Sem šla na ultrazvok, bila bi naj v 6 tednu pa se dejansko ni še nič videlo tudi rumenjakov mehurček še ni bil viden. Glede na to, kar sem prebrala bi že morali biti vidno [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




jabuk -> RE: APRILČICE 2019 (15.8.2018 17:22:32)



IZVIRNO SPOROČILO: IceLand

Jaz imam še vedno rjav izcedek. in so mi samo rekli, da je stara kri, kot da ni nič takega. Zdaj imam filing da sploh noseča nisem. Sem šla na ultrazvok, bila bi naj v 6 tednu pa se dejansko ni še nič videlo tudi rumenjakov mehurček še ni bil viden. Glede na to, kar sem prebrala bi že morali biti vidno [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




Olja, kdaj imaš pa naslednji pregled? Mogoče pa so samo narobe določili teden. To se je meni zgodilo v prvi nosečnosti, ker so mislili, da sem v 8t, ultrazvok je pa kazal na 6t. In sem morala čez 1 teden spet priti, da je videl, ali plod raste. Je rekel ginekolog, da sem imela ovulacijo kasneje, kot so mislili. 




IceLand -> RE: APRILČICE 2019 (15.8.2018 17:56:51)

Pregled imam čez 2 tedna. Na izvidu ultrazvoka piše, da lahko iz vidnega razvije mehurček in rumenjak. Najbolj me je strah zunajmaternične nosečnosti. Res ne vem kaj naj ker me tako skrbi.
Sama točno vem kdaj sem imela ovulacijo. 15.7, sem si izmerila in po moje takrat sem tudi zanosila. Mogoče dan kasneje. Zadnja menstruacija 2.7. torej če se preačuna sem 6 teden a ne? pri 6 tednu mora biti to že vidno ali pač? Ali je možno da se oplodi kasneje z 2 tedneskim zamikom? Ne vem več in čakanje me ubija. pa se na počitnice grem bi bila rada brez skrbi [sm=smiley13.gif]
[sm=smiley13.gif]




jabuk -> RE: APRILČICE 2019 (15.8.2018 20:30:52)



IZVIRNO SPOROČILO: IceLand

Pregled imam čez 2 tedna. Na izvidu ultrazvoka piše, da lahko iz vidnega razvije mehurček in rumenjak. Najbolj me je strah zunajmaternične nosečnosti. Res ne vem kaj naj ker me tako skrbi.
Sama točno vem kdaj sem imela ovulacijo. 15.7, sem si izmerila in po moje takrat sem tudi zanosila. Mogoče dan kasneje. Zadnja menstruacija 2.7. torej če se preačuna sem 6 teden a ne? pri 6 tednu mora biti to že vidno ali pač? Ali je možno da se oplodi kasneje z 2 tedneskim zamikom? Ne vem več in čakanje me ubija. pa se na počitnice grem bi bila rada brez skrbi [sm=smiley13.gif]
[sm=smiley13.gif]




Koliko časa pa ti traja menstruacijski cikel?Mislim, da 2 tedna ne gre.
Te pa razumem, da ti je težko, posebej ob takem izvidu. 




IceLand -> RE: APRILČICE 2019 (16.8.2018 9:10:02)

Po navadi imam vedno redne mestruacije na 29 ali 30 dni. Torej po izračunih sem 6 teden? Ko sem imela ultrazvok sem bila 5.
Sem naredila pa še en digitalni clear blue test tam pa piše da sem noseča 2 – 3 tedne. Ampak mislim da ti clear blue izračuna od dneva spočetja?
Kdaj ste pa ve imele prve ultrazvoke?





Jetkarmak00 -> RE: APRILČICE 2019 (16.8.2018 9:24:13)

Iceland.. A nisi pisala, predvčerajšnjim da naj bi bila sedmi teden? Zdaj si 5 teden a kako? Ne sledim čisto... Hehe. Kaj pa izcedki so se ti prenehali al jih imaš še vedno?Jaz sem delala clear blue pa mi je 2-3 tedne kazal na 28 dan (takrat ko sem imela datum da bi morala dobiti M) mislim da.. Sem pa imela prvi pregled v 5 teden 1 dan pa se je že videlo bitje srca.. Kaj te bodo kaj spremljali, kdaj imaš naslednji pregled? So ti krvnega kaj naredili? Srečno!! Prinesi dobre novice.. (:




IceLand -> RE: APRILČICE 2019 (16.8.2018 9:37:38)

Najprej sem mislila da sem 7. Teden. Ker mi je tako izračunala aplikacije češ, od zadnje menstruacije. Potem sem šla na pregled kjer se ni videlo nič, in sem baje v 6 tednu po njihovh izračunih.
Po pravici res ne vem kateri teden sem in kaj in kako mbi se že moralo videti. Naslednji pregled imam šele 28.8. [sm=zmeden.gif]

Hvala, upam da res prinesem dobre novice.





Jetkarmak00 -> RE: APRILČICE 2019 (16.8.2018 9:58:57)

Če nimaš nobenih bolečin potem je datum čisto vredu. Dala te je šele čez dva tedna zato da se bo kaj videlo že takrat.. Vrjamem pa da je mučno to čakanje ja :/ odklopi se, uzivaj na dopustu in ne misli na to.. Kar bo bo, spremeniti ne moreš nič.. Upaš lahko le na najbolše.. Zato se raje sprosti zdaj pa odklopi možgane na dopustu :) 




lillith82 -> RE: APRILČICE 2019 (16.8.2018 10:19:17)

Iceland isto se je zgodilo meni. Na netu mi je zracunalo da sem 7 teden, ginekolog pa je ocenil da je 5. Imam pa res zbrkane cikluse se od poroda. Vcasih sem jo dobila ze na 23-24 dan, potem na 60, itd. Tako da lahko da je prislo kasneje do ovulacije.
Btw...jaz imam en cuden simptom. To se mi je dogajalo tudi v prejsnji nosecnosti. Kihanje 😁 Sicer zelo redko kiham, ko sem noseca pa kar naprej. Najbolj "lusno" je ko mi je slabo in mi vmes ko kihnem se zelodec obrne... 🙈🙈




IceLand -> RE: APRILČICE 2019 (16.8.2018 10:21:56)

Hvala Jetkarmak00. Res pam, da bo vse ok in da se po dopustu že vse vidi tako kot bi se moralo.




jabuk -> RE: APRILČICE 2019 (16.8.2018 12:29:44)

Oj, 
IceLand bi ti enako svetovala kot so ti druge. Počakaj te 2 tedna in boš videla kako bo. Je pa to čakanje mučno, to pa vem, ker sem v prvi nosečnosti čakala na drug pregled, da je videl, če plod napreduje in sem šla  na pregled 1 dan pred velikim in dolgim potovanjem čez lužo. Sem bila tistih 10dni tako živčna, ker mi je rekel, da če plod ne bo napredoval, bom lih v tujini splavila.
Jaz še nisem imela pregleda. Imam ga drug teden, ker naj bi po njihovih izračunih bila v 10 tednu. Kar pa jaz močno dvomim, mislim, da sem manj, ker moji cikli trajajo 40 dni. Moj ginekolog rad dela prve preglede (če je vse ok) okoli 10.tedna. 




IceLand -> RE: APRILČICE 2019 (16.8.2018 12:43:06)

Jabuk, točno to mene skrbi, ker grem tudi na potovanje čez lužo in si ne predstavljam da bom mogoče tam kje začela krvaveti. Upam, da ne in da bo vse ok. Rjav izcedek je še vedno ampak čez dan poneha. Ne vem a je normalno ali ne da traja že 3 dni.
No ja, mogoče sem tudi pretiravala ker sem šla na pregled kar zelo kmalu 5, 6 teden. Seveda z mislijo da sem 7 teden. Mogoče je res še samo prekmalu.
Kako pa se tui je končala prva nosečnost? Upam da dobro.




jabuk -> RE: APRILČICE 2019 (16.8.2018 13:02:21)

Ja,  te pa čisto razumem, kako se počutiš. Jaz upam, da so samo izračuni napačni.
Ja, v prvi nosečnosti ke bilo vse ok, napačni izračuni :).Na potovanju je bilo pa tudi fino, nisem imela strašnih slabosti, edino včasih mi je kakšna gostilna zasmrdela in sva mogla iti ven. Tudi na higieno nisem mogla toliko paziti, pa je bilo vse ok :).




Anonimen -> RE: APRILČICE 2019 (20.8.2018 9:14:06)

Z veseljem se vam pridružujem, PDP konec aprila. Do neba vesela, ko sva zagledala plusek. Me pa pestijo že vse tegobe nosečnosti,slabost, utrujenost, nespečnost, samo še zgaga manjka :) Danes sem se naročila na pregled pri svojem ginekologu. Zanima me, kaj jemljete od prehranskih dodatkov? Jaz zaenkrat le folno. Jmlje katera tudi magnezij?




jabuk -> RE: APRILČICE 2019 (20.8.2018 11:00:19)

Trenutno jemljem samo folno, sem pa razmišljala o magneziju. Bom počakala na pregled, kaj bo kri pokazala. Mislim pa, da v prvi nosečnosti nisem jemala magnezija, edino na koncu z donatom zaradi zaprtja.




Mišmašek -> RE: APRILČICE 2019 (20.8.2018 15:00:23)

Ojla aprilčice 😊 še ena nova med vami, jeiii!!!!PDP naj bi bil 14.4.2019. Mislim da smo že 2 z enakim datumom in brez fb-ja, tako da bomo lahko vsaj midve klepetale, če nam vsi odidejo na fb. 😁😋




KmAlU MaMiCa -> RE: APRILČICE 2019 (21.8.2018 8:34:47)

Pozdravljene "tanove" 😃...cestitam za pluske...upam da res ostane katera za cvekat tu😉. Drugace pa jaz jemljem od Novalaca prenatalne kapsule in magnezijeve sumece tablete pijem drugace imam krce. Pocutje drugace tako tako...vse se nekak gre samo kriz me pa boli za pop...Cakam na prvi pregled...joj kako se to vlece...




jabuk -> RE: APRILČICE 2019 (21.8.2018 8:38:31)

Jaz imam prvi pregled jutri, pa se mi vleče. 😊 Imam pa napihnjen trebuh (pomoje zaradi zaprtja) in sem že dobila vprašanja o pričakovanjih.




ABeta -> RE: APRILČICE 2019 (21.8.2018 9:49:03)

Zivjo pupe :)Se ena nova tukaj, sicer imam PDP konec marca, ampak se mi zdi, da bolj k vam pasem :) včeraj sem že imela prvi pregled in se srček lepo vidi 😊😊😊 seveda pa tud jst nism brez težav... Slabo za znoret. In utrujena. Peiznam, se s milim sama sebi 
Uživajte, kolikor se da 😳😊




jabuk -> RE: APRILČICE 2019 (21.8.2018 9:51:28)



IZVIRNO SPOROČILO: ABeta

Zivjo pupe :)Se ena nova tukaj, sicer imam PDP konec marca, ampak se mi zdi, da bolj k vam pasem :) včeraj sem že imela prvi pregled in se srček lepo vidi 😊😊😊 seveda pa tud jst nism brez težav... Slabo za znoret. In utrujena. Peiznam, se s milim sama sebi 
Uživajte, kolikor se da 😳😊



V katerem tednu pa si?




ABeta -> RE: APRILČICE 2019 (21.8.2018 9:56:35)

8 in 4 sedmine je danes. Tko so mi včeraj naračunali 😊




jabuk -> RE: APRILČICE 2019 (21.8.2018 10:02:19)

Meni bodo jutri povedali kje sem, računam pa da sem tudi nekje konec marca- začetek aprila. Sicer pa upam, da bo vse ok :) 




ABeta -> RE: APRILČICE 2019 (21.8.2018 10:20:38)

Bomo aprilčice držale pestke zate jutri 😉 potem pa sporoči, kako je blo. 




Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>