RE: Majčice 2019 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


dorchy24 -> RE: Majčice 2019 (15.9.2018 12:15:54)

Punce kako ste, pa vase pocutje ?Se 2 dni pa imam pregled ,v pondeljek pop. Me pa je ze pocasi kr strah po vsem kar je blo za mano sploh ker ni neki uau znakov sicer vem da je lahko to normalno .




zabica3 -> RE: Majčice 2019 (15.9.2018 14:27:34)

Jaz se pocutim super, znakov se vedno prav nobenih, tako da mi je vse skupaj ze malo cudno. Do pregleda pa se 3 tedni... Edino, kar sem opazila, je, da sem mogoce malo bolj razdrazljiva. Dorchy kar mirno, jaz drzim pesti, da bo vse v redu! ❤️




jinx13 -> RE: Majčice 2019 (15.9.2018 18:31:47)

Jaz grem 100% na nifty test. Sem sla tudi 2 leti nazaj v prvi nosecnosti in ni mi zal. V prvi nosecnosti me je 2 hormonski test tolk napsihiral ker sem imela slabe rezulate po njem ( verjetno je k tej statistiki pridoneslo tudi to, da sem bila stara 37). Ce razmisljas o nifty-ju ti ga toplo priporocam.




uršikazala -> RE: Majčice 2019 (15.9.2018 19:04:17)

Ma nifty je drag ko satan, pa a ni tko da je treba lih tko pol se naprej ce se ugotovi nepravilnosti?Bom sla pomoje kr na bioposijo horionskih resic




jinx13 -> RE: Majčice 2019 (15.9.2018 19:09:02)

Osnovni nifty je 380 eur. Ne vem na kaksne preiskave se mislis, da bi mogla it po njem??? 




uršikazala -> RE: Majčice 2019 (15.9.2018 20:08:24)

Ma sej se morm pozanimat k kr neki blebetam, kar od drugih slisim ;)




Anonimen -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 10:24:42)

Zaenkrat bom ostala anonimna, ker sem imela nazadnje slabo izkusnjo, pa da ne prehitim spet dogodkov.
Ze kar nekaj casa nazaj sem zagledala [sm=modricrtici.gif] in sem trenutno v 5/3. Nazadnje sem tocno na 5.teden nosecnosti krvavela in mi niso znali obrazloziti kaj se je pravzaprav zgodilo, ker trije testerji so pokazali +, na krvi ni bilo zaznati noecnosti, pa tudi nobene razlage zakaj toliko casa nisem dobila menstruacije. Zato sem sedaj malce previdnejsa. Malce v strahu bolje receno.

Je pa to moja trretja nosecnost.




Anonimen -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 10:28:08)

Me pa zanima kaksna je vasa starost, kako se soocate v odnosu starost/mladost in nosecnost? In koliko vas je tu zanosilo po naravni poti? Upam da nista vpasanji prevec osebni.




uršikazala -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 10:35:22)

Anonimna, jaz sem 38, ko rodim bom tik pred 39 (16.5.) To bo moj 3.otrok, vsakic zanosila brez tezav in hitro. Bo pa to moj 3 CR.




dorchy24 -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 10:39:43)

Anonimna Pri meni je to 3 nosecnost. V prvo smo po 5h letih zagledali plus v drugo po 2letih ampak z clomidom in je slo v 5 mescu po slabem in zdaj je minilo se 2 leti od druge nosecnosti ko smo zagledali plus po naravni poti.Drugace je za mano 9spontanih v 5/6tednu in en v 5mescu nosecnosti. Sama sem tudi ns trnih zdaj sem 8t in 3d sicer sem mela 2 t nazaj pregled je bla samo gestacijska vrecka 7mm upam da gre lepo naprej vsak dan pac me caka strah. Doma ima skor 4 letnega fantka zaenlrat neve noben za nosecnost da jih ne obremenjujem. 




Vijoli_ca -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 10:39:48)

Stara 37 let, moja druga nosečnost. V prejšnji (maja), sem rahlo zakrvavela v 8 tednu. In čeprav je takrat srček bil, je potem v 10/11 tednu sledil ss.Nosečnost je po naravni poti, čeprav me je pred majem že rahlo skrbelo da nama sploh ne bo uspelo. Trenutno sem v 7t5d in sem imela od 5-7t izcedek, tako da trenutno samo drživa pesti da bo vse ok. Srček je pred enim tednom bil, upam da bo tudi 2.10 😊Ker ste punce pridno čvekale čez vikend 😉 in sem ugotovila da nisem edina "stara" tukaj... Me zanima, kaj vse me lahko po 10t čaka. Ok nuhalna mi je jasna, kaj pa biopsija horionskih resic, jo naj pričakujem ali ne? Narediti preiskavo ali ne. Sicer mi je G že omenila, da bomo poslana na genske teste, mi pa ni najbolj jasno kaj naj pričakujem. 





mrs. darcy -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 10:40:31)

Ojoj, to pa res ni lepa izkušnja. Mojo prvo nosečnost so zaznomovale slabosti in bruhanja do 17.tedna. Po eni strani sem bila vesela, saj sem vedela da je v meni bebika. Sedaj sem v 5/5 tednu, pa nimam nič znakov, razen mogoče občasne vrtoglavice.  Sem pa tudi naredila tri teste, pa so vsi pozitivni. Sem pa stara 30 let, in obe nosečnosti sta po naravni poti. 




zabica3 -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 11:01:27)

Jaz sem stara 23, zanosila naravno kljub KT :) jutri bo 8. teden, pocutim se super, nimam nobenih znakov :) 




zabica3 -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 11:02:02)

Aja pa seveda prva nosecnost :) 




lillchy123 -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 11:09:44)

Vijolica, pred leti vem, da so zaradi starosti posiljalina amniocintezo. Bhr so delali tistim, ki so že vprejsnjoh nosečnosti imele kakšne kromosomske nepravilnosti. Zdaj pa ne vem kako je. Če bo danes na pregledu vse Ok, bom vprašala.Drugače sem pa v petek zakrvavela. Nekaj kapljic sveže krvi. Tako da ne upam ravno na najboljše. 😔 ampak sva s partnerjem dogovorjena. Če je karkoli narobe, je boljše da pride do ss sedaj. In začneva takoj delati naprej. Sem pa tako sesuta..tale slabost od jutra do mraka... in nikakor se ne naspim...in še ta negotovost me ubija.Še nekaj ur in bomo vedeli kaj in kako...





lillchy123 -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 11:13:35)

Dorchy24, srečno danes ! 🐞🐞🐞




Anonimen -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 11:18:56)

No ker sama imam skoraj 36. Prvic sem zanosila na kt, drugic pa slab mesec po porodu. Nikoli nisem imela nekih nosecniskih znakov. Prvic sem bila zelo fizicno aktivna skoraj do poroda. Drugic sem se bolj kot ne posvecala puncki in upala da bo shodila preden grem v porodnisnico. Zdaj 2.5 leti po zadnjem porodu pa tezave. Ker sem se od prve zanositve zredila za 30 kg me je kar groza te nosecnosti sploh ker sem pred 2 mesecema napojasnjeno izgubila "plod" . res me je groza ce se mi to ponovno zgodi. Pa ne vem ce temu botruje moja starost, toliko vecja teza ker fizicno sem se vedno zelo aktivna. Pa tudi kako prenesti ce spet zakrvavim?




Anonimen -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 11:23:40)

Dorcy in lillchy drzim pesti da bo vse ok in da skupaj prilezemo do maja meseca




dorchy24 -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 11:47:19)

Anonimna b9mo skupaj jamrale in se sekirale :) Jaz vsakic ko grem na wc me je strah . Splih po izgubi v 5mescu ker sem krvsvela 3mesce in vsi so govorili da je vse ok potem sem mela popadke mi noben ni vrjel dokler mi ni voda odtekla takrat pa je blo ze prepozno tako ds vem kako ti je .. glav9 pokonci . Jaz se nekako z skupinico mal zamotim pa z otrokom . Sicer pa itak dokler ne rodim me bo strah. 




zabica3 -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 11:52:07)

Punce, drzim pesti za vse! ❤️ Vse bo ok 




Vijoli_ca -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 11:52:17)

Punci vse bo ok. Bomo držale pesti, da vse prilezemo preko teh divjih tednov 😉 
Meni je že 2 tedna tak slabo da je joj, spim cele dneve, tu pa tam se mi vrti, včasih me nekaj stiska, hrbet boli, wc-ja me je vsakokrat malo strah..... Ful mi je žal da nisem odprla stalež pred 2 tednoma ko mi ga je ponujala (kot s.p. mi je stalež koristen komaj ko traja 1 mesec) ker kot kaže ta pikica vztraja pri tem da mi je slabo in da mirujem😁 ampak na nek način se tolažim, da te vsaj vem da pridno raste. Maja sem namreč imela samo rahle občasne slabosti pa je kakšen keks ali bonbon vse rešil, pa očitno ni bilo vse ok. Takrat sva si tudi midva rekla, da boljše da zdaj ss kot pa kasneje. Pa še sama sem se "ščistila" kar sem spet bila vesela, ker sva zelo kmalu lahko spet probala in je uspelo. Potem pa spet bum izcedek. Tudi če se ne želiš sekirat se. Ampak zdaj sem na tem da čakam 2.10 in bo vse ok, pač pride kakšen dan ko sama sebi ne verjamem 😣Meni je še najhujše ker me že čaka izpolnjena materinska knjižica v kartoteki, pa napotnice in papirji pa je nikakor ne dobim. No naslednjič upam da bom ponosna lastnica 😊Kak so pa kaj vaši partnerji? Pri mojem se mi zdi da tudi malo noseč postaja 😁 





zabica3 -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 11:57:11)

Moj partner je postal ekstra skrben hehe, nonstop me sprasuje, ce bi kaj jedla 😂 pa boza me po trebuhu in sprasuje, ce mini to ze cuti haha pa pogovarja se z njim ☺️ ampak se mi zdi, da se noben od naju se ne zaveda, kaj naju dejansko caka. Pravi, dq ce je puncka, ne bo imela nikoli fanta, meni je prav smesen




dorchy24 -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 12:41:06)

Vijoloca ja pri s.pju je res problem bolniska do 1ga mesca ker je vse na tvoj strosek :(  sicer ce to bo pa hudo slabo se raje ne forsiraj .. je pa res dokler so slabosti je vse ok. Pri meni je smesno ker delam v domu za ostarele in nism mela nikoli obcutljov zelodec zdj pa se mo vse gabi tskoj mi gre na bruhanje ampak ne bruham .. sicer do jutri sem na bolniski bomo vidli pa za naprej .. moz je vesel a hkrsti se boji po vsem kar smo dali cez da nebi bli spet razocarani si pa on zeli ful puncko ker mamo enga fanta.. meni je glsvno da je zivo pa zdravo. Je pa mal smesno kr smo zaenkrat tiho in mu dpsti x skoraj zleti da bi okrog povedal. Me pa cuva za nosit kake stvari pa tako i  smeje se mi ker ob vsakem filmu jokam po 10_x_ haha




Rossie -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 12:46:45)

Pozdravljene punce!Stara sem 25 let, nosečnosti nisva načrtovala, sva pa zelo vesela! Mislim, da sem v osmem tednu, natančneje pa mi bo ta teden povedala ginekologinja. Pregleda se ze zelo veselim (upam, da bo vse v redu). Ko prebiram zgodbe nekaterih, me postane kar malo strah :( ste izredno močne zenske in verjamem, da nam bo tokrat vsem uspelo! Kar se tiče mene bi lahko konstantno lezala. Pravo nasprotje, ko nisem bila noseca, sem zelo malo spala. Sedaj pa ze ob devetih zvecer „rinem“ v posteljo. Včasih mi je slabo ampak nikoli ne bruham. Moj partner je fantastičen, to sem vedela ze pred nosecnostjo, sedaj pa to vsak dan samo potrjuje. Kdaj pa ste v sluzbi povedale, da ste noseče? Jaz sem v dilemi... Delam na univerzi in ta teden imamo sestanek, na katerem si razdelimo predstavitve čez celo leto. Po eni strani se mi zdi še prezgodaj, po drugi strani pa mislim, da drugače ne bo šlo.




zabica3 -> RE: Majčice 2019 (17.9.2018 13:08:51)

Rossie cestitke! Se en nenacrtovancek ☺️ jaz sicer na tvojem mestu ne bi se povedala, je se malo zgodaj, pocakaj vsaj do prvega pregleda, da bo sigurno potrjeno, da je vse ok (ceprav seveda verjamem, da je!) 




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>