FEBRUARKE 2020 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> FEBRUARKE 2020 (31.5.2019 8:12:23)

Pozdravljene,

sploh ne morem verjet, da po skoraj 4 letih pišem na forum "V pričakovanju" [sm=smiley36.gif]

2 dni nazaj sem prvič zagledala [sm=rozacrtici.gif], včeraj drugič. Tako da se očitno res nekaj dogaja [sm=smiley36.gif]. Predviden rok poroda sem si izračunala na 8.2.2020. V sredo imam pa še krvni test.

Upam, da se nas čimveč nabere in bomo srečno klepetale vse do konca nosečnosti [sm=smiley1.gif].
Do krvnega testa bom še Anonimna, ker še zdaj ne dojemam, da je vse to res [sm=smiley36.gif].





Anonimen -> RE: FEBRUARKE 2020 (31.5.2019 9:52:19)

Pozdravljena 😊 tudi jaz se pridružujem. Včeraj sem naredila test, in tudi še ne dojemam ker je res u prvo ratalo... sploh ne morem verjeti. Tako da bom tudi še malo anonimna. Sva pa oba s partnerjem  zeloooo vesela! 





Anonimen -> RE: FEBRUARKE 2020 (31.5.2019 9:57:39)

Ooooo super, da sva že dve [sm=smiley1.gif]. Čestitke [sm=smiley1.gif].

Dve z različnima zgodbama, ena po 4 letih, ena v prvo, obe s srečnim izzidom. Upam, da ne samo zaenkrat, ampak za vedno [sm=smiley1.gif]. Kdaj se boš naročila na prvi UZ?

Evo, pa si bom zbrala en Anonimen podpis, da se naju bo ločilo [sm=smiley1.gif]

Anonimna [sm=metulj.gif]




Ribica333 -> RE: FEBRUARKE 2020 (31.5.2019 11:25:36)

Čestitke!!!! 4 leta čakanja... verjamem da si še prav posebno vesela! Je prvi? Midva ze imava enega. Ginekologa bom klicaka drug teden, računam na uz v začetku julija verjetno 😊





Anonimen -> RE: FEBRUARKE 2020 (31.5.2019 12:12:03)

Hvala [sm=smiley1.gif]. Ja prvi je, težko pričakovan [sm=smiley1.gif]




Anonimen -> RE: FEBRUARKE 2020 (31.5.2019 12:27:22)

Koliko je pa tvoj prvi že star?




Ribica333 -> RE: FEBRUARKE 2020 (31.5.2019 12:42:40)

Super 😊 1 leto je bil star pred kratkim. 





Anonimen -> RE: FEBRUARKE 2020 (3.6.2019 7:49:07)

Ja super, bo fajn majhna razlika [sm=smiley1.gif].

Kako si drugače? Že imaš kakšne znake? Jaz imam samo noro boleče prsi in izostanek menstruacije, drugega pa še nič [sm=smiley1.gif].




Ribica333 -> RE: FEBRUARKE 2020 (3.6.2019 10:26:43)

Ojla :) evo imam datum za prvi uz, drugi teden v juliju. Kar pozno, skoraj 11t, pri prvem sem imela ze v 7t... 

Pa ti, kdaj imas? Ali cakas na kri najprej?
Jaz imam se kar mocne krce, pa pololdne sem zdaj 2 dni zacutila malo slabosti in izgubo apetira, drugace sem ok. V prvi nosecnosti nisem imela cisto nobenih tezav razen krcev na zacetku... upam da bo zdaj enako. Se par dni po roku sem bila kar aktivna, sla na 2 urni sprehod po gozdu, tudi 2x na dan...  super nosecnost je bla. 




Anonimen -> RE: FEBRUARKE 2020 (3.6.2019 13:17:17)

Ja to je pa res pozno, se boš načakala [sm=smiley1.gif].
Jaz imam v sredo krvni test in me bodo najprej na kliniki naročili na potrditveni UZ, nato se moram pa še k svoji naročit.
Tako da možno, da bom pri svoji imela tudi tako pozno UZ. Upam, da bo na kliniki v 7 tednu, da bo že srček viden.

Kako sta pa kaj povedala prvi prvi nosečnosti doma [sm=smiley1.gif]?




Ribica333 -> RE: FEBRUARKE 2020 (3.6.2019 19:21:56)

Živjo! še vedno sva sami :)


Midva sva, in tudi sedaj bova povedala po nuhalni oz po 13 tednu. V sluzbi pa v 4 mesecu. Se mi nic ne mudi, ker prvic sem povedala v sluzbi in doma v 10 tednu, potem pa imela ss. 
Kaj pa ti? Ce se 4 leta trudis, potem je mogoce tezko cakqti da vsem poves.




Allstar -> RE: FEBRUARKE 2020 (4.6.2019 7:32:20)

Res sva še vedno sami, je že čas da se nas nekaj nabere, a ne [sm=smiley36.gif].
Ja midva sva razmišljala, da bi povedala po prvem UZ. Če bova sploh do takrat lahko skrivala, ker moji vedo, da sva bila v postopku [sm=smiley1.gif]
Upam samo, da bo prvi pregled res nekje v 7 tednu in ne prej, da bo že srček slišat.




Sofie -> RE: FEBRUARKE 2020 (4.6.2019 8:15:58)


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Res sva še vedno sami, je že čas da se nas nekaj nabere, a ne [sm=smiley36.gif].
Ja midva sva razmišljala, da bi povedala po prvem UZ. Če bova sploh do takrat lahko skrivala, ker moji vedo, da sva bila v postopku [sm=smiley1.gif]
Upam samo, da bo prvi pregled res nekje v 7 tednu in ne prej, da bo že srček slišat.


Allstar čestitkeeeeee[sm=bravo.gif] Upam, da se vam kmalu pridružim tudi jaz[sm=smiley36.gif]




Allstar -> RE: FEBRUARKE 2020 (4.6.2019 8:32:50)

Hvala Sofie [sm=smiley36.gif] . Pa je le uspelo, samo upam, da bo brez problemov čez celo nosečnost [sm=smiley1.gif].
U bi blo super, da se za Februar pridružiš [sm=smiley1.gif]. Pričakuješ ta mesec?




Sofie -> RE: FEBRUARKE 2020 (4.6.2019 9:02:46)


Ja, sva začela delat na še enem otroku. Upam, da tokrat ne bo toliko časa trajalo. Ampak glede na izkušnje od prejšnjič malo drugače gledam na to. Niti ne delam nekih planov. Bi bilo pa super, če bi se vam pridružila [sm=smiley36.gif]




Allstar -> RE: FEBRUARKE 2020 (4.6.2019 10:56:23)

No držim pesti, da vama čimprej uspe [sm=smiley1.gif].
Glede na število v tej skupini, bomo potrebovali še kakšno februarko [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Ribica333 -> RE: FEBRUARKE 2020 (4.6.2019 11:50:41)

Allstar, kaksna je bila ze prezgodaj na uz in so jo hudo prestsrasili, da se nic ne vidi, ni utripa itd Stres za brezveze. Pri tebi tega strahu ni ker si bila na kliniki in tocno vedo datum :)


Mene so v prvo prezgodaj narocili ampak se je izkazalo da sem imela ovulacijo malo na po svoje naravnano in sem bila skoraj 2 tedna vec noseca kot po datumu zadnje m, glede na velikost ploda. Kar sem itak sklepala ker vedno cutim kdaj ovuliram.
Sofie, drzim pesti da se nama priduzis!!
Jaz sem bila prej v skupini noseck iz 2018 in nas je bilo prec k rusov. Sej se bo nakapljalo.





Allstar -> RE: FEBRUARKE 2020 (4.6.2019 14:19:29)

Ja zato pa upam, da bom imela potrditvenega čim kasneje, na kliniki je ponavadi v 6 ali 7 tednu. Upam da bo v 7, pa še to proti koncu [sm=smiley1.gif]. Potem pa imamo ravno en družinski dogodek, kjer pa bova povedala če bo vse ok. Ker skrivat naprej ne bom mogla, imamo kar nekaj takih dogodkov, kjer bi morala fizično delati ali pa piti [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif].

Ja ponavadi se skupine kar hitro nakapajo, očitno bodo ta mesec vse delale kasneje teste [sm=smiley1.gif].




Ubee -> RE: FEBRUARKE 2020 (4.6.2019 20:22:24)

Hej,Se vama pa se jaz pridruzim :) Nama je ratalo v prvo in se vedno ne dojemava (vsaj jaz ne). Glede na to da sta imeli od obeh mami probleme pri zanositvi in to je trajalo kar nekaj let, sva si mislila da bova imela tudi midva probleme pa ocitno ni tako. Sem pa prvic noseca :) aplikacije mi PDP izracunajo 3.2.2020, prvi pregled pa imam 19.6. ko bom v 8. tednu :) 
Me pa ze od zacetka zeloooo bolijo dojke. V desni me na zunanjem delu dojke kar mocno globoko spika in to vedno na istem mestu. Je imela se katera tak problem? Sem kar malo paranoicna glede na to da sem v blizini zatipala se bulico... sklepam da je to zaradi hormonov ampak me vseeno zanimajo izkusnje :) 
Caubau!




Ribica333 -> RE: FEBRUARKE 2020 (4.6.2019 20:54:04)

Ubee dobrodošla 😊 


Jaz sem sredi nosečnosti zatipala bulico pod pazduho. Dejansko je šlo že za žleze ki so se pripravljale na laktacijo. Za tako zgodaj v nosečnosti pa ne vem.  Baje pa se v nosečnosti zaradi hormonov dogaja vse sorte v dojkah kar je normalno. Prosi ginekologa da pogleda na prvem pregledu.




Ubee -> RE: FEBRUARKE 2020 (4.6.2019 21:41:20)

Bom definitivno vprasala vendar moj ginekolog to noce gledat sam, ampak poslje naprej v center za bolezni dojk in se zna zavlect. Sem ze bila nekaj let nazaj in so mi dvakrat delali ultrazvok zaradi podpazdusnih bezgavk vendar niso odkrili nic sumljivega. Doktorica se je res poglobila in podrobno pogledala ter priporocila kontrolo cez eno leto. Ko sem prisla na ta zadnji pregled pa sem naletela na drugo zdravnico in me je po hitrem postopku pretipala in odslovila naj par let ne hodim vec ker tako nima nic kaj bit :/ mi je bilo malo cudno glede na to da druga je bila res temeljita ta pa kr tako... sej verjetno je dosti v glavi ampak bi rada bila sigurna, pa se povsem novi obcutki so :) 





Ribica333 -> RE: FEBRUARKE 2020 (5.6.2019 20:53:10)

Allstar kako je bilo? Imas datum za prvi uz?





Allstar -> RE: FEBRUARKE 2020 (6.6.2019 7:33:32)

Zdravo!

Ja, pa je še uradno potrjeno[sm=bravo.gif], beta visoka, prvi UZ v 7 tednu, drugi, ki bo že pri osebni ginekologinji, pa v 9 [sm=smiley1.gif]. Do prvega se bo vleklo še teh 14 dni, do drugega bo pa hitro minilo, ker je še dopust vmes [sm=smiley1.gif]




Allstar -> RE: FEBRUARKE 2020 (6.6.2019 7:36:21)

Ja, pa Ubee dobrodošla [sm=smiley1.gif] Čestitke[sm=smiley1.gif]
Pojdi na pregled, da boš mirna, drugače je pa od začetka nosečnosti res vse možno, hormoni so le hormoni [sm=smiley1.gif]. Mene v maternici vsake tolk špikne, kot bi mi kdo elektriko poslal [sm=smiley1.gif]. Joški me pa bolijo, ampak ni prehudo, pa občasno srbijo [sm=smiley1.gif]




Anonimen -> RE: FEBRUARKE 2020 (6.6.2019 11:29:46)

Še ena (zaenkrat) anonimna se vam pridružuje [sm=smiley1.gif]

V pričakovanju 3. otročka. Po mojih izračunih bo pdp nekje 12. februarja...

Kaj več pa naslednji teden povem, ko bom res 100%.

LP, anonimna [sm=smiley31.gif]





Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>