RE: Materinska šola (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


ANIME -> RE: Materinska šola (3.6.2008 8:25:26)

Ojla!

mi lahko katera pove v katerem tednu naj bi sploh obiskoval materinsko šolo. Sem namreč v 20. tednu, ampak z dvojčki, pa me čez poletje malo skrbi kako so takrat predavanja.




watershine -> RE: Materinska šola (3.6.2008 10:41:26)

men tut ni nič jasno z to materinsko šolo...
1. kaj nej bi jo začele obiskovat
2. zakaj je to potrebno
3. a je nujno
4. ali bom kej mela od tega al je to potrata časa




*ajetam* -> RE: Materinska šola (4.6.2008 18:09:20)

1. obiskovat lahko začneš baje ko ti želiš načeloma pa po 7 mesecu
2. zakaj je potrebno ?da ti razložijo kako in kaj z otročkom in kako bo potekal porod
3. ni nujno. oz za moža je nujno če želi biti pri porodu da gre na par predavanj
4. nekatere pravijo da jim je bilo bedno hodit nekaterim ne. sama se odloči




kajajaka -> RE: Materinska šola (4.6.2008 18:24:38)

Ojla!

mi lahko katera pove v katerem tednu naj bi sploh obiskoval materinsko šolo. Sem namreč v 20. tednu, ampak z dvojčki, pa me čez poletje malo skrbi kako so takrat predavanja.


vidim, da si iz LJ.
Pokliči 01/ 522-60-48 - materinska šola v stari babiški - lesena bajtica za staro porodnišnico. Ful so prijazni in ti bodo svetovali kdaj lahko prideš.

lp




ANIME -> RE: Materinska šola (5.6.2008 9:13:58)

Najlepša hvala za odgovor!




Majuska -> RE: Materinska šola (5.6.2008 15:59:59)

Načeloma se gre nekje v 7. mesecu nosečnosti, vidim pa da je veliko nosečk, ki imajo rok veliko kasneje kot jaz [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] (konec julija)




watershine -> RE: Materinska šola (6.6.2008 9:51:33)

hvala *ajetam*




cursa -> RE: Materinska šola (23.6.2008 17:54:30)

Ojla.
Jaz imam pa danes tečaj za zgodnjo nosečnost. So se dokaj zgodaj spomnil, da obstajam, ker sem že v petem mesecu in sem tisto čist zgodnjo nosečnost dala že čez.
Ste hodile na ta tečaj in ali vas je spremljal vaš dragi? Jaz bi sicer rada vidla, da gre prvič z mano, pa se upira, češ, da bo verjetno edini moški. Pravi, da v materinsko bo šel zraven, tuki mu je pa mal nerodno.
Lp.




ANIME -> RE: Materinska šola (24.6.2008 9:12:37)

Jaz sem bila in sicer pri 9 tednih in sicer v LJ. T

ole zate se mi zdi res malo brez veze, saj ti povedo kaj lahko delaš, kaj lahko ješ in podobno - skratka vse kar bi ti že morala vedeti.

Moških je ene par bilo, ampak po večini so bile ženske same.

Traja pa itak samo ENKRAT (mislim, da ene 3 ure in to je to).

Upam, da sem ti kaj pomagala.




Mijavček -> RE: Materinska šola (29.6.2008 21:00:38)

Ojla,

a katera ve, koliko časa traja eno predavanje šole za starše v LJ? Pa kolikokrat na teden so predavanja ?

Hvala!




*ajetam* -> RE: Materinska šola (30.6.2008 10:49:26)

mislim da dvakrat ali trikrat na teden po dve uri.
al sem čisto falila ? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




orto2 -> RE: Materinska šola (30.6.2008 22:03:59)

Hoj punce

berem o tečaju za zg nosečnost

kaj pa tam kaj povejo, a se splača it, al ni nč novega?

kje pa zveš, kdaj in kje poteka?




*ajetam* -> RE: Materinska šola (30.6.2008 22:18:40)

jaz sem bila... kaj pa vem. povejo par reči.ne bom rekla da res kaj zamudiš, če ne greš ker ni tako. jaz sem šla iz firbca in ker sem končno zanosila in sem bila res navdušena [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
par reči glede hrane, pa telovadbe, pa o spremembah na telesu, pa par vaj nam je pokazala v telovadnici. take reči.....






Claudi -> RE: Materinska šola (21.7.2008 12:36:21)

Hey.

sem na polovici [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image] in me zanima če se moram na materinsko šolo sama prijaviti  ali me G?Fant gre pa z mano kajne?




ANIME -> RE: Materinska šola (29.7.2008 14:02:44)

IZVIRNO SPOROČILO: Mijavček

Ojla,

a katera ve, koliko časa traja eno predavanje šole za starše v LJ? Pa kolikokrat na teden so predavanja ?

Hvala!


Jaz bi tudi prosila za to informacijo.

Mijavček, jaz grem zdaj v avgustu - menda se začne prvi ponedeljek v mesecu, hodila bom pa na dopoldanski termin. Če boš hodila enako, se lahko zmeniva in greva skupaj, saj je moj v službi dopoldan, popoldan je pa menda full gužva.




Bethany -> RE: Materinska šola (30.7.2008 13:57:22)

A katera ve, kako poteka materinska šola v Celju, v ZD? Kdaj se je treba prijaviti? Pred sedmim mesecem tak vem, da se ne mudi, sam me pa mal skrbi, če je velik naval na to, pa potem na vrsto ne prideš?? 




ema111 -> RE: Materinska šola (30.7.2008 16:06:54)

A, katera ve tel.št.od materinske šole v MS ?


[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Mijavček -> RE: Materinska šola (1.8.2008 9:08:00)

Oj Anime,

jaz sem te pohopsala na zs za razpored, nisem pa ti odgovorila na vprašanje, sori.
Evo: predavanja so dolga 1.5 do 2 uri, razen takrat ko je anatomija+zobar je malo daljše (zobar ne zna nehat[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image])
V juliju so bila predavanja izjemoma 3x ali 4x na teden, tako da smo do 17.07. končali, ker so bili potem dopusti. Kako bo v avgustu pa ne vem. Ponavadi so 2 ali 3 predavaja na teden.




ANIME -> RE: Materinska šola (1.8.2008 13:39:08)

V vednost.

V ponedeljek 04.08. se v porodnišnici prične nov termin materinske šole in sicer ob 10h, 16h in 18h.




PikicaStonoga -> RE: Materinska šola (10.8.2008 18:18:23)

Čao,dekleta. Ta tedensem bla na dopustu, pa me zanima, če katera ve, kdaj so TA TEDEN predavanja v porodnišnici LJ. Dogovorljena sem, da smeva hoditi ta teden, tudi če sva prvi teden zamudila (ga bova oopravila v septembru).
pa bi rada že danes podatek, da s splaniram teden, drugače lahko šele jutri klie tja dpoldne.





ANIME -> RE: Materinska šola (10.8.2008 21:47:25)

Predavanja so:
- ponedeljek - fizioterapija, ob 9h ali ob 14.30
- torek - prva porodna doba, ob 9h, 16h ali 18.15
- sreda - druga in tretja porodna doba, ob 9h, 16h ali 18.15

Naslednji teden so samo še ponedeljek (poporodna doba) in torek (dojenje, prehrana dojenčka) - ure iste kot v tor/sre




PikicaStonoga -> RE: Materinska šola (12.8.2008 7:50:46)

ANIME, NAJLEPŠA HVALA - bova šla danes in jutri in naslednji teden tor/sre. Potem pa naprej v septembru!




blackcoffee -> RE: Materinska šola (22.8.2008 19:05:27)

pozdravljene,
kako pa je z materinsko šolo v MB? sem v 6 mesecu nosečnosti.. in želim se priključiti v mesecu septembru.
- Ali izvajajo šolo tudi v MB porodnišnici?
- Kako dolgo traja oz. koliko obiskov je predvidenih?
- Je potrebno kakšno potrdilo s strani ginekologa?
..mi lahko katera posreduje telefonsko številko?
hvala za odgovore.





blackcoffee -> RE: Materinska šola (22.8.2008 19:09:55)

sem že izbrskala informacije!
izbrisati pa tudi ne gre prejšnjega posta.. se opravičujem,
lp





snikolina -> RE: Materinska šola (22.8.2008 19:21:47)

Zdravo, lahko pa nam nevednicam, lepo prosim, posreduješ informacije. Bi ti bla zelo hvaležna. Lp[sm=smiley1.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>