RE: Elektronska varuška (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Biba Buba -> RE: Elektronska varuška (14.12.2009 1:25:40)

Mi imamo to  http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=199958

Je ok, no, mal mi gre na zivcke, ko "lovi" kanal-sumi... Jaz si ne predstavljam, da bi imeli samo zvok.





BAMBINA_ -> RE: Elektronska varuška (14.12.2009 22:35:06)

IZVIRNO SPOROČILO: Detece


IZVIRNO SPOROČILO: monika1973

Tudi mi bomo kupili elektronsko varuško ampak mislim, da bo čisto dovolj takšna ki bo imela samo glas.
Ali mislite, da je nujno potrebna slika in detektor gibanja? Če se malo spomnimo nazaj v naše čase kako še
tega sploh nič ni blo in smo vseeno preživeli :) Mi smo preživeli, ja... nekaj jih pa žal ni. Z današnjo tehnologijo se lahko na srečo izognemu nekterim takšnim tragedijam.

hvala bogu za tehniko


Senzor dihanja ne potrebuješ v kolikor bo otrok normalno rojen,
saj so možnosti za smrt v zibelki veliko manjše. Naš je bil nedonošen in nam je ob izhodu iz porodnišnice pediatrinja naročila naj si to kupimo.

No, naš mali se je normalno rodil, nobenih zapletov, vse bp. Pri sedmih tednih pa je nehal dihat. Tako, da je AC v vsakem primeru priporočljiv. Sploh glede na to, da je cenovno (v primerjavi z npr. "Baby sense") dostopen praktično vsakomur. Če je denar za fancy vozičke itd. najbrž nikomur ne bo težko dati denar tudi za AC, glede na to, da vendarle rešuje življenja.




kaja13 -> RE: Elektronska varuška (23.12.2009 17:35:15)

Mi ravno izbiramo el. varuško in imam eno vprašanje....  ali je res, da je AC  uporaben samo, če dete samo spi v posteljici? Pri nas je to zaenkrat max. 2 uri na noč, pa še to ne v enem kosu. Preostali čas pa je pri meni v postelji...




malamucka -> RE: Elektronska varuška (12.1.2010 12:02:32)

AC je zakon!!! [sm=smiley20.gif]. nikoli ne veš kaj se zgodi...
kaja13, ja, je res da senzor dihanja je uporaben samo ko je otrok v posteljici... kot navadno varuško pa AC lahko uporabljaš tudi drugje...




petrolejka -> RE: Elektronska varuška (17.1.2010 21:50:48)

Tudi mi imamo že 2 leti AC in je super. Me pa zanima, če ima katera AC in še kakšno drugo el.varuško? Mi bomo AC porabili za novorojenčka, drugo varuško pa bi morala dati v sinovo sobo. Če ima katera poleg AC še kakšno varuško, me zanima, katero? Kako je z motnjami - delovanjem obeh varušk hkrati.




ksenjaka -> RE: Elektronska varuška (29.3.2011 11:09:47)

Mi imamo osnovni model od Tomy in je super se obnesel do sedaj. Imamo jo pa 4 leta...




pavlic -> RE: Elektronska varuška (29.3.2011 21:15:26)

Mi imamo Evertone kids, videovarusko. Zaenkrat sva kar zadovoljna. Edini problem je ker vidiva tudi sosedom v spalnico (tisti, ki imajo videovarusko). To pomeni da lahko tudi kdo drug gleda tvojega otroka preko varuske. Vendar jaz se s tem ne obremenjuje ker bo videl samo eno lustno puncko, ki spi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Dala sem pa za njo v sparu, ko je bila znizana okoli 60 evrov. Redna cena je okoli 130.




Sasheen -> RE: Elektronska varuška (7.5.2011 18:57:04)

kupila sem si varuško AC401, sedaj pa vidim, da je na trgu nova AC1100 [soncek.si] ali jo katera mogoče že ima? bolj se mi dopade, ker ima še kamero zravn.


kaj pravite??




Amstaffka -> RE: Elektronska varuška (29.9.2011 20:27:47)

Midva sva si nabavila video varuško kar preko Ebay-a. Ima 7 inčni zaslon in nočno snemanje. S poštnino in carino naju je stala 118€ Smo pa ful zadovoljni.




lojtra1 -> RE: Elektronska varuška (7.2.2012 21:53:04)

Ali ima mogoče katera  varuško Barcelona- Ansmann. Dobila sva jo za darilo, ampak neprestano šumi, mogoče kdo ve, če se to lahko nekako izklopi.




jk09 -> RE: Elektronska varuška (12.3.2012 10:21:21)

mogoče ima kdo video varuško Reer? Zanima me če je dobra ali če šumi?




malibor -> RE: Elektronska varuška (16.3.2012 21:15:45)

Jaz sem nabavil el. varuško SCD535- Philips Avent. Kupil sem jo preko Amazon.de, kjer me je s poštnino prišlo 109€, kar je skoraj 40€ ceneje kot se jo dobi pri nas.

Domet je zelo dober, tudi čez več betonskih sten vleče in s tem nimam problemov, ostale funkcije so ok, edino malo dvomim v natančnost meritve temperature (pomoje kaže za 2°C preveč in vlage za ca 2-3% več).

priporočam nakup!




jk09 -> RE: Elektronska varuška (16.3.2012 21:55:05)

Ampak to ni video varuška. Mene mika Reer Wega. Jo mogoče kdo ima?




LiliMia -> RE: Elektronska varuška (29.5.2012 19:54:12)

Razmišljam o nakupu varuške AC401. Vendar nikjer ne najdem, če se lahko uporablja v košku? Ali je namenjena le za posteljico? Jo je kdo že uporabljal v košari?




Anonimen -> RE: Elektronska varuška (29.5.2012 20:02:50)

senzorske plošče za pravilno delovanje potrebujejo trdno podlago. Torej če ima košek trdno dno, potem ni ovir.




LiliMia -> RE: Elektronska varuška (30.5.2012 13:05:12)

misliš trdno ali ravno? Košek je pleten, zato nima ravnega dna, vendar sem razmišljala
če bi lahko kakorkoli podložila...[sm=smiley13.gif]




Anonimen -> RE: Elektronska varuška (30.5.2012 13:12:42)

Rabi ravno in trdno podlago ... lahko na dno položiš kakšno tanjšo deščico.




Auri -> RE: Elektronska varuška (30.5.2012 14:30:53)

Mi imamo ac401 pa sva ga dala tudi v kosek in je delovalo.




Sara_T -> RE: Elektronska varuška (18.6.2012 10:21:24)

Jaz imam Phillips 525 in sem zelo zadovoljna. Zvok je res čist, pa super je ker pomeri temperaturo sobe. Slike res da nima ampak to niti ni tako pomembno.




berlingo06 -> RE: Elektronska varuška (14.8.2012 10:44:36)

Pozdravljene
Mi imamo tomy platinum in avent scd530. Obe varuški sta super. Me pa zanima če katera ve kje bi lahko kupila dodatno akumulatorsko baterijo za tomy platinum (ta je že slaba saj imamo omenjeno varuško 3.5 let)

LP




Coolgirl -> RE: Elektronska varuška (8.12.2012 19:46:44)

Pozdravljene

Ker smo pred odločitvijo katero varuško kupiti se obračam na vas. Torej bila sma že skoraj odločena, da bova kupila Angelcare ac401 pa sva malo povprašala v trgovini in baje se dostikrat zgodi, da so problemi pri reklamacijah.
Čeprav vse tiste ki ste imele to varuško jo ful hvalite, me vseeno zanima ali so se kaj kvarile oz ali so bili kakšni drugi problemi.

Poleg tega me zanima če ima katera izkušnje s Tommee Tippee varuško s senzorsko podlago. Namreč o tej nisem na nikjer našla nič napisanega.




Anonimen -> RE: Elektronska varuška (8.12.2012 22:37:36)

Mi smo nas AC kupili 4 leta nazaj za starejso. Skupaj s senzorskimi ploscami smo ga uporabljali dobro leto in pol, samo kot varusko pa potem do sedaj ... No zdaj so plosce spet v uporabi za tamlajsega in se vedno dela brezhibno. V vsem tem casu smo samo nove akomulatorske baterije za starsevsko enoto kupili.




IZOLDA* -> RE: Elektronska varuška (14.1.2013 22:19:56)

Angelcare je vsekakor zmagovalka !!




joshyka -> RE: Elektronska varuška (6.3.2015 16:12:20)

imam namen kupit blazino za nadzor dihanja
kaj kupit gledam več z video nadzorom in brez.

http://www.ebay.de/itm/MOTOROLA-MBP26-Wireless-Digital-Video-Monitor-BABYSENSE-5-Baby-Breathing-Bundle-/331394458957?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item4d28a6254d

http://www.ebay.de/itm/Angelcare-AC-403-D-Babyphon-Gerausch-Bewegungsmelder-Nachfolger-vom-AC-401-NEU-/181421872624?pt=DE_Baby_Kind_Babyphones&hash=item2a3d9615f0




Hope2 -> RE: Elektronska varuška (8.3.2015 6:22:48)

Pogluglaj in vtipkaj review ali angelcare vs motorola.... pa se bos lazje odlocila.

jaz vsekakor prisegam na angelcare, se vedno med najboljsimi




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>