RE: Elektronska varuška (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tamara_c -> RE: Elektronska varuška (28.3.2015 14:48:17)

Živjo punce,

sicer vem, kakšen odnos imajo ljudje do anket in res ni moj namen "smetiti" foruma, ampak ker sem pri raziskovanju za magistrsko naletela, da se ravno tukaj pogovarjate o elektronskih varuškah, bom poskusila srečo.

Ravno pišem magisterij o povezanih stvareh (Internet stvari oz. Internet of things) in v praktičnem delu se osredotočam na pametne elektronske monitorje. Če bi bila katera od vas pripravljena deliti svoje mnenje o tehnologiji, zasebnosti podatkov in karakteristikah el. varušk, bi ji bila zelo, zelo hvaležna.
Anketa traja do 6.4., je povsem anonimna, rezultati pa se bodo uporabili zgolj v študijski namen.

Najdete jo na naslovu: https://www.1ka.si/a/59532

Hvala za pomoč![sm=smiley27.gif]

Tamara




MarjanJ -> RE: Elektronska varuška (8.5.2015 16:51:49)

Zdravo,

če koga zanima je tukaj: SPLETNA RAZPRODAJA z največjimi popusti v Sloveniji.
Zaloge so omejene.

lp




doberoce -> RE: Elektronska varuška (26.5.2015 21:41:02)

Poleg elektronske varuške priporočam tudi bluetooth-pametni-termometer-za-otroke




janezb1 -> RE: Elektronska varuška (5.7.2015 17:14:41)

Imamo Angelcare in smo zelo zadovoljni, ker ima zraven še podlogo za pod jogij, ki te opozori, če otrok ne diha več...

_____________________
odvetnik | etiketa | marketing | vedeževanje




kokos4 RR -> RE: Elektronska varuška (3.2.2018 17:46:45)

Pozdrav,

vem, da je od zadnjega komentarja minilo že skoraj 3leta, pa vseeno, da ne odpiram nove teme, me zanima ali ima kdo elektronsko varuško naročeno iz tujih spletnih strani, npr. ebay, aliexpress ? Zanima me, kako se obnesejo, ali se splača naročit, saj je cena najmanj pol nižja, kot pri nas. [sm=smiley36.gif]




darkside -> RE: Elektronska varuška (11.2.2024 16:51:32)

Pri nas smo še kar v dilemi. Vzeti varuško ali ne. Po eni strani poslušaš, da ni treba ker brez tega je včasih tudi šlo. Po drugi strani pa da je super. Gledam sicer Angelcare AC25, če že. Ampak ta hec niti ni poceni. 250 eur je vseeno malo dosti.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]