vzdrževanje teže po montiju (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


mala zirafa -> vzdrževanje teže po montiju (11.4.2011 7:33:00)

Sedaj sem shujšala iz 66 na 59kg.Kako poteka vzdrževanje teže po montignacu?Ali lahko ješ določena živila, ki jih prej nisi smel?Od vsega najbolj pogrešam krompir [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image], ostalo sploh ne.




bambixxx -> RE: vzdrževanje teže po montiju (11.4.2011 9:33:45)

poanta je še vedno, da ne ješ stvari iz bele moke in sladkorja. krompir pa lahko v manjših količinah, recimo 1xtedensko po moje komot.




Robert Tonkovič -> RE: vzdrževanje teže po montiju (11.4.2011 17:56:06)

O tem sem že pisal v svojih blogih fitnes svetovanja in športna prehrana naravnih živil,kjer sem objavil tudi živila z GIji,lahko pa poiščeš med mojimi forumi na drugih portalih.Najbolje se ti je držat živil,ki vsebujejo glikemični indeks do 50,kot to Montignac svetuje in upošteva v svojih dietah.Čeprav ti pa kaka pregreha ne bo vrgla 10 kg gor.

Kaj več pa ZS.




gupika -> RE: vzdrževanje teže po montiju (11.4.2011 17:56:38)

Bila sem na montiju. Shujšala 15 kg. Zdaj jem vse. No ja, sladkega jaz ne maram prav veliko (razen čokolade), obvezno zajtrkujem (tudi sadje pred zajtrkom), jem tudi krompir, a ne z mesom. Včasih jem tudi testenine, riž z mesom (špageti bolonjez, riž z morskimi sadeži).
Skratka ne držim se čisto montija. Jem količinsko manj (mi ni do prenajedanja). Tako je zdaj že 3 mesece in nisem dobila niti 1 kg.




mala zirafa -> RE: vzdrževanje teže po montiju (24.4.2011 17:12:43)

Hvala.




Stran: [1]