RE: Tortarce, na pomoč z idejami (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Kuhajmo skupaj



Sporočilo


Tutan -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 9:58:23)


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

http://www.kulinarika.net/recepti/6359/sladice/kokosova-torta/



Jap, to je to [sm=smiley1.gif]

Paštetka - pojmaaaa nimam [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (27.11.2012 10:01:38)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Paštetka -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:02:49)


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

http://www.kulinarika.net/recepti/6359/sladice/kokosova-torta/


kaj res ni sladko, ker meni to zgleda v Iber sladko.
Tisto sliko, ko sem včeraj dala mojo torto v album, se spomnita? Čokoladna torta s kokosom in gresom v sredini. Se mi zdi, da sta si precej podobni, samo moja ima še malo biskvita vmes, da razbije tu pocukranost [sm=smiley36.gif]




Paštetka -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:05:08)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




pomlad08 -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:06:58)


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

kdo potem te vetrce je? Ker jaz res nikogar ne poznam [sm=zmeden.gif]



O ne no! A se hecaš? Najboljša stvar na svetu! Resno, mi jih obožujemo. Največja sreča je, kadar se peče kakšna potica, flancati, ..., in nam ostane ful beljakov :)




Hope2 -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:07:16)


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

http://www.kulinarika.net/recepti/6359/sladice/kokosova-torta/


kaj res ni sladko, ker meni to zgleda v Iber sladko.
Tisto sliko, ko sem včeraj dala mojo torto v album, se spomnita? Čokoladna torta s kokosom in gresom v sredini. Se mi zdi, da sta si precej podobni, samo moja ima še malo biskvita vmes, da razbije tu pocukranost [sm=smiley36.gif]


Se spomnim slike in sem že ta recept tudi delala, ampak se ne spomnim, katera je bolj sladka[sm=jezicek.gif] Vem samo, da smo tole iz kulinarike večkrat delali, zdajle pa že kaki 2 leti ne. Razen seveda kokosovega biskvita, ki ga kombiniram s čokoladnim oblatom. Tole iz tvoje slike, pa sme delala samo 1x, pa ne vem zakaj nisem večkrat[sm=zmeden.gif]- pozabla nanjo ali na recept. daj mi ga napiši. pa pošlji mi slikco od dresa[sm=smiley1.gif]




Tutan -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:07:30)


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

http://www.kulinarika.net/recepti/6359/sladice/kokosova-torta/


kaj res ni sladko, ker meni to zgleda v Iber sladko.
Tisto sliko, ko sem včeraj dala mojo torto v album, se spomnita? Čokoladna torta s kokosom in gresom v sredini. Se mi zdi, da sta si precej podobni, samo moja ima še malo biskvita vmes, da razbije tu pocukranost [sm=smiley36.gif]



Oblubim da ni sladko [sm=smiley36.gif]
Drugače pa razpolovi količino sladkorja, kot dela Hope.
Ampak prisežem, ni sladko, pa tudi zob si ne lomiš kot na nekaterih španskih vetrcih, ko jih kdo ne zna pripravit, ampak ga vseeno vljudnostno vzameš in grickaš [sm=smiley36.gif]




Paštetka -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:09:20)


IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

kdo potem te vetrce je? Ker jaz res nikogar ne poznam [sm=zmeden.gif]



O ne no! A se hecaš? Najboljša stvar na svetu! Resno, mi jih obožujemo. Največja sreča je, kadar se peče kakšna potica, flancati, ..., in nam ostane ful beljakov :)

jao...zdaj sem si pa drugo sliko ustvarila o tebi [sm=jezicek.gif] Moji beljaki končajo v Wc-ju [sm=smiley36.gif], vem ja...ne rabite nič pisat[sm=smiley4.gif]




Paštetka -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:10:12)

mpak prisežem, ni sladko, pa tudi zob si ne lomiš kot na nekaterih španskih vetrcih, ko jih kdo ne zna pripravit, ampak ga vseeno vljudnostno vzameš in grickaš

Oprosti, ampak tako vljudna pa spet nisem. [sm=jezicek.gif]




Hope2 -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:10:24)


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
ceprav sm jz direktni dokaz, da se da preziveti 2 leti mucilnice nespanja, uni v Guantanamu so amaternji napram mojemu br. 2).


Samo 2 leti? [sm=jezicek.gif]
madonca kam se lahk pritožim, dobre 3 leta po 20x na noč. Če mi zdaj kdo samo omeni, kaj čakamo z drugim otrokom, ga lahk sam pošljem kam[sm=hudicek1.gif]




Hope2 -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:12:10)

4 žlice cukra so dovolj[sm=smiley1.gif] pa obvezno grenka čokolada[sm=smiley1.gif]




Paštetka -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:16:21)

tole je recept za tisto kokosovo tortico: http://www.kulinarika.net/recepti/4551/sladice/kokosove-rezine/

samo moja je lepše zgledala, a ne? [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (27.11.2012 10:23:34)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (27.11.2012 10:24:20)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Hope2 -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:26:54)


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Samo 2 leti? [sm=jezicek.gif]


hahaha, ne vem, ce si zasledila, ampak pri njegovih nepolnih 4 letih sm koncno potegnila crtico za 35. prespano noc - ostalo prepusti domisljiji [sm=jezicek.gif] s tem, da imam se br. 1, ki je 14m starejsi in ga obicajno v teh razpravah ne omenjam, ker zbujanje na 2-3h na noc je amatersko v primerjavi s tem, kar je br. 2 prirejal [sm=jezicek.gif] no, vsekakor razlog, zakaj br. 3 ne obstaja [sm=jezicek.gif]
to, da se zdaj predramim (torej ne zbudim) ene 5x do 10x na noc, je ze totalni pocitek in naspanost [sm=jezicek.gif] ja, kolk se normativi spreminjajo [sm=jezicek.gif]

aaaa, se ti klanjam[sm=smiley36.gif]. me ni bilo gor pol leta, nisem nič na tekočem




Hope2 -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:27:53)


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
mpak prisežem, ni sladko, pa tudi zob si ne lomiš kot na nekaterih španskih vetrcih, ko jih kdo ne zna pripravit, ampak ga vseeno vljudnostno vzameš in grickaš

Oprosti, ampak tako vljudna pa spet nisem. [sm=jezicek.gif]


[sm=jezicek.gif]

celo če tašča speče[sm=jezicek.gif]




Paštetka -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:28:27)


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Samo 2 leti? [sm=jezicek.gif]


hahaha, ne vem, ce si zasledila, ampak pri njegovih nepolnih 4 letih sm koncno potegnila crtico za 35. prespano noc - ostalo prepusti domisljiji [sm=jezicek.gif] s tem, da imam se br. 1, ki je 14m starejsi in ga obicajno v teh razpravah ne omenjam, ker zbujanje na 2-3h na noc je amatersko v primerjavi s tem, kar je br. 2 prirejal [sm=jezicek.gif] no, vsekakor razlog, zakaj br. 3 ne obstaja [sm=jezicek.gif]
to, da se zdaj predramim (torej ne zbudim) ene 5x do 10x na noc, je ze totalni pocitek in naspanost [sm=jezicek.gif] ja, kolk se normativi spreminjajo [sm=jezicek.gif]


hahaha, jaz se spomnim, da sem v teh časih znala do jutra oprati, posušiti in zložiti v omare tudi po 3 stroje perila [sm=smiley36.gif] na noč.




Paštetka -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:29:32)


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
mpak prisežem, ni sladko, pa tudi zob si ne lomiš kot na nekaterih španskih vetrcih, ko jih kdo ne zna pripravit, ampak ga vseeno vljudnostno vzameš in grickaš

Oprosti, ampak tako vljudna pa spet nisem. [sm=jezicek.gif]


[sm=jezicek.gif]

celo če tašča speče[sm=jezicek.gif]

ne me prosim spravljati v slabo voljo [sm=smiley34.gif]




Tutan -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:33:40)


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

4 žlice cukra so dovolj[sm=smiley1.gif] pa obvezno grenka čokolada[sm=smiley1.gif]



Živ dokaz, da smo si različni [sm=smiley36.gif] Meni pa z grenko čokolado ne potegne, sploh [sm=smiley36.gif] Bom pa naslednjič res poizkusila dat manj sladkorja [sm=smiley1.gif]




Paštetka -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:38:11)


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

4 žlice cukra so dovolj[sm=smiley1.gif] pa obvezno grenka čokolada[sm=smiley1.gif]



Živ dokaz, da smo si različni [sm=smiley36.gif] Meni pa z grenko čokolado ne potegne, sploh [sm=smiley36.gif] Bom pa naslednjič res poizkusila dat manj sladkorja [sm=smiley1.gif]

na koncu potrosi štaub cuker gor, če ti bo premalo [sm=jezicek.gif]




Tutan -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:44:17)


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

4 žlice cukra so dovolj[sm=smiley1.gif] pa obvezno grenka čokolada[sm=smiley1.gif]



Živ dokaz, da smo si različni [sm=smiley36.gif] Meni pa z grenko čokolado ne potegne, sploh [sm=smiley36.gif] Bom pa naslednjič res poizkusila dat manj sladkorja [sm=smiley1.gif]

na koncu potrosi štaub cuker gor, če ti bo premalo [sm=jezicek.gif]


Norc [sm=smiley36.gif]
štapcukra ne prenašam pod nobenimi pogoji. Še iz krofa ga potapkam s serveto ali pa ga dol spiham, če sem kje na prostem. [sm=smiley36.gif]
Po drugi strani pa jem čips tako, da ga močkam v Argeto?[sm=zmeden.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (27.11.2012 10:50:22)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (27.11.2012 10:52:14)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Paštetka -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:52:28)

štapcukra ne prenašam pod nobenimi pogoji. Še iz krofa ga potapkam s serveto ali pa ga dol spiham, če sem kje na prostem.


a to si potem ti JAz? [sm=jezicek.gif][sm=zmeden.gif]




Paštetka -> RE: Tortarce, na pomoč z idejami (27.11.2012 10:53:42)

zdaj pa cist resno podvprasanje, ki s tortami nima nobene zveze: a mislite, da bi **** to zmogli?


ne upam, niti pomisliti kaj si napisala pod zvezdicami [sm=jezicek.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>