RE: Trump - bo prvi ali ne? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


LuLu -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (23.2.2016 11:23:51)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Super....bodo Američani končno zvedeli za Slovenijo.....[sm=smiley36.gif]


pazi to! Tudi za Sevnico!! [sm=smiley3.gif]




Stanislava_ -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (24.2.2016 17:47:56)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Super....bodo Američani končno zvedeli za Slovenijo.....[sm=smiley36.gif]


pazi to! Tudi za Sevnico!! [sm=smiley3.gif]


Zakaj je smešnp?

Mediji čisto korektno navajajo, da je rojena Slovenka.

Pa še prav simpa je...navijam, da postane prva dama. Itak.




Plus minus -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (25.2.2016 10:14:37)

Pa še prav simpa je...navijam, da postane prva dama. Itak.


Ne vem, meni pa ona tako glupo deluje, ko ena lutka, brez možganov. Pa njena polomljena angleščina, mislim ... [sm=zmeden.gif].

Drugače pa - še enega norca, ki ima moč v rokah pa res ne potrebujemo. Mislim, da je že Bush, naredil dovolj škode. Tale pa je isti, misli da lahko dela kar hoče in jo odnese brez posledic. Če si proti te pa zmečka.
Očitno se navadna raja iz zgodovine nič ne nauči, da takšni samodržci niso bili nikoli nič dobrega.
Meni gre na bruhanje, ko ga gledam na tv, že sama pojava je groteskna, ko pa še začne nakladat, je pa čas za drug program.




Vijoličarka -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (25.2.2016 12:30:45)

Trenutno je stanje tako, da republikanski establishment še vedno ni našel rešitve ali pa, kot pravijo demokrati, živjo v zablodi. Kajti trenutno vse tako kaže, da bo Trump nekje z 80% verjetnostjo republikanski kandidat. To pravijo ljudje, ki se jim je zdela njegova kandidatura svoj čas štos leta. Možno je, da je to taktika Sandersovih privržencev, kajti nekako se kaže, da Trump lahko premaga Clintonovo, Sandersa pa ne.

Ne vem. Težko verjamem, da so republikanci tako brez navdiha. Možno je pa vse.

Trump ima, če se kdo potrudi pogledati njegov program, v bistvu, z izjemo odnosa do Mehičanov, levičarski program. Pravi, da je treba spremeniti sistem obdavčjenja, da bo bolj pregleden in da bo ljudem srednjega sloja več ostalo. Ampak niti besedice, kako bi obdavčili razred, ki mu tudi sam pripada, ker od nekje bo treba kriti izpad. Pravi, da bo naredil konec 'izvozu delovnih mest', a ima tudi sam podjetja tam, kjer je poceni delovna sila. Menda je treba poskrbeti za veterane, zdravstvo in izobrazbo, ampak kako, pa ne. Sam je hodil in prosil denar za kampanijo pri ljudeh, ki so se potem odločili financirati druge kandidate, a ker mu niso dali denarja, zdaj tuli, da je vse narobe, ker se kandidate kupuje. Da sam financira kampanijo, ni bila njegova prostoljna odločitev. V bistvu govori, kar ljudje želijo slišati, žali vse po vrsti in ljudje mislijo, da gledajo resničnostni šov, ne pa da volijo predsednika.

In ja, je hecno, da je tako proti Mehičanom, potem pa njegova potencialna prva dama odjeclja nekaj v slabi angleščini. Sicer pa mislim, da če postane on predsednik, ne bo tako pomembna 'prva dama', kakor bo 'prva hči'. Kajti hči Ivanka je iz pravega testa za to vlogo. Enkrat sta nastopili najprej Melania in potem Ivanka in človek se vpraša, zakaj sploh tlači Melanijo na oder. Mislim da se tega zaveda, zato bo najbrž glavnino obveznosti prve dame prevzela Ivanka.

Ja, Trump je v mojih očeh karikatrua. V obdobju, ko se je večina moških sposobna soočiti s svojo plešavostjo, s svojim tupejem deluje, kot da sam sebi laže. In če laže sam sebi, je lagati drugim še toliko lažje. Biti predsednik ZDA ni biti lastnik ZDA in se bojim, da on to vlogo tako vidi. Oziroma da vidi to kot poslovno priložnost. Če zmaga, zna zakuhati nekaj diplomatskih sporov, drugače pa mislim, da se bo pogodil za lastni dobiček in štiri leta špilal Kena.


Skratka, bomo videli, če si bodo republikanci opomogli od šoka in zrinili Rubia naprej.




mateyka -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (25.2.2016 23:22:04)

Vijoličarka - tole [sm=jezicek.gif]
https://www.youtube.com/watch?v=I0tE6T-ecmg




Vijoličarka -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (26.2.2016 0:14:19)

Moto Starkove hiše pa je dobil še bolj zlovešč prizvok... [sm=jezicek.gif]

Sicer je bolj tako-tako, ampak vmes je par situacij, točno takih, kakršnih se je za bati. Kot da ne razume, kaj se okoli njega dogaja, on fila svoj ego in tera svoje.

V bistvu mi je vseeno, kaj si Američani izvolijo, ampak žal, kar oni izvolijo, vpliva na ves svet. Ne morem si predstavljati tega pajaca v zunanji politiki. In sem naivno misliila, da je bil George W. Bush katastrofa epskih razsežnosti.




Stanislava_ -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (26.2.2016 23:00:45)


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

V bistvu mi je vseeno, kaj si Američani izvolijo, ampak žal, kar oni izvolijo, vpliva na ves svet. Ne morem si predstavljati tega pajaca v zunanji politiki. In sem naivno misliila, da je bil George W. Bush katastrofa epskih razsežnosti.


Zato ti ne more biti vseeno. Kdo vlada Ameriki in Rusiji vpliva na nas bolj kot domača politika.




Vijoličarka -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (26.2.2016 23:32:41)

Ma saj, ja, tako je. Bi raje videla, da bi mi bilo lahko vseeno....

Ni prijetno tole gledati, ko nimamo nobenega glasu, bomo pa čutili posledice.

Kolikor sem danes videla, sta se Rubio in Cruz zbudila in namesto da napadata drug drugega, sta začela napadati Trumpa. Se mi zdi, nekje z 80% verjetnostjo, da sta se zbudila prepozno. Vseeno, če že drugega ne, sta pa privlekla ven nekaj municije za Clintonovo, če bodo demokrati res vztrajali, da jo hočejo na vsak način.

Sploh ne vem, zakaj sem začela tole spremljati. Baba blesava. [sm=smiley29.gif]




nejcko -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (27.2.2016 0:05:11)


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka



Sploh ne vem, zakaj sem začela tole spremljati. Baba blesava. [sm=smiley29.gif]


Tole je ena od redkih političnih stvari, ki jo jaz načrtno ignoriram. Da še to spremljam, bi po mojem lahko pa res samo še s prvega lustra visela [sm=jezicek.gif]




mateyka -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (27.2.2016 10:07:09)

men se zdi sploh bv met mnenje o komurkoli, ki kandidira, ker so vsi plačanci mož v senci, tko da...




LuLu -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (27.2.2016 10:28:05)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

men se zdi sploh bv met mnenje o komurkoli, ki kandidira, ker so vsi plačanci mož v senci, tko da...


tako ja... delal bo tako, kot mu bodo rekli. Nepomembno kdo bo to izvajal in se pred folkom kazal




mateyka -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (27.2.2016 10:52:21)

če ne bo (plesal po frulici), bo mel "nesrečo" al ga bo pa kak "norc ustrelil" - kot Kennedy-ja al pa Krambergerja....




liliana -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (27.2.2016 17:30:45)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

V bistvu mi je vseeno, kaj si Američani izvolijo, ampak žal, kar oni izvolijo, vpliva na ves svet. Ne morem si predstavljati tega pajaca v zunanji politiki. In sem naivno misliila, da je bil George W. Bush katastrofa epskih razsežnosti.


Zato ti ne more biti vseeno. Kdo vlada Ameriki in Rusiji vpliva na nas bolj kot domača politika.


Točno tako.....in polomljena angleščina oz. "slovanski naglas" t.i. prve dame je še najmanjši problem......




liliana -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (27.2.2016 17:32:59)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

men se zdi sploh bv met mnenje o komurkoli, ki kandidira, ker so vsi plačanci mož v senci, tko da...


tako ja... delal bo tako, kot mu bodo rekli. Nepomembno kdo bo to izvajal in se pred folkom kazal


Ko je pa Pahor govoril o stricih iz ozadja, ste se pa smejali njegovi omejenosti in nesposobnosti......[sm=jezicek.gif]




mateyka -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (27.2.2016 21:37:57)

ne vem, kaj vse je Pahor reku, bom pa samo to rekla;
tudi pokvarejna ura 2x na dan kaže točen čas...




LuLu -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (28.2.2016 14:15:04)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

men se zdi sploh bv met mnenje o komurkoli, ki kandidira, ker so vsi plačanci mož v senci, tko da...


tako ja... delal bo tako, kot mu bodo rekli. Nepomembno kdo bo to izvajal in se pred folkom kazal


Ko je pa Pahor govoril o stricih iz ozadja, ste se pa smejali njegovi omejenosti in nesposobnosti......[sm=jezicek.gif]



a midve ali na splošno misliš?




liliana -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (28.2.2016 16:52:00)

Uporabila sem množino......[sm=smiley2.gif]




nejcko -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (4.5.2016 21:53:56)

No, zdaj se je nabor kandidatov zožil, že kaj navijate [sm=jezicek.gif]




Kerensa -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (4.5.2016 21:58:47)

Smo prebrali, ja. [sm=smiley1.gif]

http://www.slovenskenovice.si/novice/svet/melanii-se-lahko-le-smeje-donaldu-je-uspelo




Vijoličarka -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (5.5.2016 14:57:16)

Nič ne navijam. [sm=jezicek.gif]

Itak je bilo samo vprašanje časa, kdaj bo Cruz odstopil. Establishment nima dovolj moči, da bi postavil Kasicha, zato je tudi ta odstopil, torej ostane Trump.

Trump je vseeno boljša izbira kot Cruz.




liliana -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (5.5.2016 18:27:18)

Pa smo mu vsi v začetku napovedovali, da nima šanse......[sm=smiley36.gif], da je pajac s smešno frizuro, neoliberalist.....zdaj bomo pa še navijali za njega......[sm=smiley36.gif]




nejcko -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (5.5.2016 23:45:36)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pa smo mu vsi v začetku napovedovali, da nima šanse......[sm=smiley36.gif], da je pajac s smešno frizuro, neoliberalist.....zdaj bomo pa še navijali za njega......[sm=smiley36.gif]



Kakorkoli obračam, je še vedno manjše zlo od gospe Killeri, zlo je pa še vedno, če ne drugega, ker je Amerigos [sm=jezicek.gif] In pri volitvah gre vedno za to, da pač izbiramo manjše zlo. Problem nastane, ko ugotovimo, da smo kljub vsemu izbrali zlo in nič drugega [sm=jezicek.gif]

Ima pa vse šanse. Ker ljudje imajo radi takele barabice. Ljudi z jajci, ki si upajo, ki so neposredni (govorijo neposredno, lažejo neposredno, kradejo neposredno, zatirajo neposredno, hvalijo neposredno ... pa sem ter tja kakšno drobtino pustijo tudi za ubogo rajo). Jih imamo par takih tudi pri nas nas: Zoki, Popo ...





liliana -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (6.5.2016 5:55:38)


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


Kakorkoli obračam, je še vedno manjše zlo od gospe Killeri, zlo je pa še vedno, če ne drugega, ker je Amerigos [sm=jezicek.gif] In pri volitvah gre vedno za to, da pač izbiramo manjše zlo. Problem nastane, ko ugotovimo, da smo kljub vsemu izbrali zlo in nič drugega [sm=jezicek.gif]

Ima pa vse šanse. Ker ljudje imajo radi takele barabice. Ljudi z jajci, ki si upajo, ki so neposredni (govorijo neposredno, lažejo neposredno, kradejo neposredno, zatirajo neposredno, hvalijo neposredno ... pa sem ter tja kakšno drobtino pustijo tudi za ubogo rajo). Jih imamo par takih tudi pri nas nas: Zoki, Popo ...




Zakaj pa je manjše zlo in zakaj je Hiilary večje zlo.....?




nejcko -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (6.5.2016 9:30:10)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


Kakorkoli obračam, je še vedno manjše zlo od gospe Killeri, zlo je pa še vedno, če ne drugega, ker je Amerigos [sm=jezicek.gif] In pri volitvah gre vedno za to, da pač izbiramo manjše zlo. Problem nastane, ko ugotovimo, da smo kljub vsemu izbrali zlo in nič drugega [sm=jezicek.gif]

Ima pa vse šanse. Ker ljudje imajo radi takele barabice. Ljudi z jajci, ki si upajo, ki so neposredni (govorijo neposredno, lažejo neposredno, kradejo neposredno, zatirajo neposredno, hvalijo neposredno ... pa sem ter tja kakšno drobtino pustijo tudi za ubogo rajo). Jih imamo par takih tudi pri nas nas: Zoki, Popo ...




Zakaj pa je manjše zlo in zakaj je Hiilary večje zlo.....?



Ko aktivno pomagaš pri izvažanju ameriških demokratičnih sanj, pač iz Hil (kar fonetično pomeni zdraviti), postaneš Kil (kar fonetično pomeni ubijaj). Zaenkrat DT še še nima na vesti nobenega življenja, H/KC pa ima. In to ne malo. Nedolžnih življenj, namreč.




liliana -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (6.5.2016 19:50:56)

Z Reagana so se tudi v začetku nočevali, da je klovn, drugorazredni igralec, playboy......pa je bil eden boljših predsednikov.......




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>