RE: II pričakujemo decembra 2015 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


sarona -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (24.11.2015 20:41:06)

Se mene, se mene [sm=smiley36.gif]

NE pricakujem [sm=hudicek1.gif] 10.12.






Beat -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (24.11.2015 20:43:23)

[sm=duda.gif] D E C E M B E R [sm=duda.gif]

[sm=hudicek1.gif] NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA [sm=modricrtici.gif] [sm=rozacrtici.gif]

1.12.2015
Gnezdno

10.12.2015
mojamiška
sarona

14.12.2015
lizz
woma

16.12.2015
Katriss

18.12.2015
Janchek81

21.12.2015
Ashaya

x. december 2015
madjanca

[sm=bravo.gif] NAVIJAČICE [sm=bravo.gif]
mava1975, Katte, Marčevka2010, Amour, Beat, ninii




sarona -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (24.11.2015 21:14:36)

mojamiška mene tud že 2 dni špika v jajčnikih pa napetost čutim kot da bo zdaj zdaj [sm=hudicek1.gif] Danes naj bi bil kao zadnji dan ovulacije.... No ja, psiha nardi svoje čeprav nimam časa o tem razmišljat [sm=smiley36.gif]




Anonimen -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (25.11.2015 6:38:10)

Mene pa dajte prosim med navijačice. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Očitno je decembra sploh ne bom pričakovala...ali bo v novembru plus ali pa bo prišla šele januarja.

Anonimna [sm=zz_skip.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (25.11.2015 7:48:12)


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa dajte prosim med navijačice. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Očitno je decembra sploh ne bom pričakovala...ali bo v novembru plus ali pa bo prišla šele januarja.

Anonimna [sm=zz_skip.gif]


Ja, porka flk, a še nis testa delala?




Beat -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (25.11.2015 9:50:47)

[sm=duda.gif] D E C E M B E R [sm=duda.gif]

[sm=hudicek1.gif] NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA [sm=modricrtici.gif] [sm=rozacrtici.gif]

1.12.2015
Gnezdno

10.12.2015
mojamiška
sarona

14.12.2015
lizz
woma

16.12.2015
Katriss

18.12.2015
Janchek81

20.12.2015
Beat

21.12.2015
Ashaya

x. december 2015
madjanca

[sm=bravo.gif] NAVIJAČICE [sm=bravo.gif]
mava1975, Katte, Marčevka2010, Amour, Beat, niinii




Beat -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (25.11.2015 9:51:14)

Pa sem tudi jaz v decembru [sm=smiley1.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (25.11.2015 10:31:54)

Ma dej ... novembrski seznam je res GRD [sm=smiley19.gif]
Upam, da bo DECEMBER vsaj tok lepši ...




katjesss -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (25.11.2015 10:52:41)

No ok...jaz je ne-pricakujem 20.12. ...pa da vidimo..




Beat -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (25.11.2015 11:57:11)

[sm=duda.gif] D E C E M B E R [sm=duda.gif]

[sm=hudicek1.gif] NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA [sm=modricrtici.gif] [sm=rozacrtici.gif]

1.12.2015
Gnezdno

10.12.2015
mojamiška
sarona

14.12.2015
lizz
woma

16.12.2015
Katriss

18.12.2015
Janchek81

20.12.2015
Beat
katjesss

21.12.2015
Ashaya

x. december 2015
madjanca

[sm=bravo.gif] NAVIJAČICE [sm=bravo.gif]
mava1975, Katte, Marčevka2010, Amour, Beat, niinii




Janchek81 -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (25.11.2015 12:00:31)

No, sj v decembru mamo prvo Gnezdno ki je ne pričakuje 1.12, pol se pa kr vrstimo nekak na 2 dni [sm=smiley36.gif] Bojo vikendi lulanja - UPAM [sm=jezicek.gif]




Sandyy -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (25.11.2015 14:47:04)

Se pridruzim. 10.12 cakam rezultate :D




mava1975 -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (25.11.2015 15:02:33)

Ta mesec mora biti fajn mesec, saj nosi trije dobri možje... punce ve sam fajn "nastavite" pa držim pesti, da bo vse [sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (25.11.2015 15:04:03)


IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Ta mesec mora biti fajn mesec, saj nosi trije dobri možje... punce ve sam fajn "nastavite" pa držim pesti, da bo vse [sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]



[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] Ja, fajn je treba nastavt ja [sm=jezicek.gif]
Si me nasmejala....[sm=bravo.gif]




Ashaya -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (25.11.2015 16:05:18)


IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Ta mesec mora biti fajn mesec, saj nosi trije dobri možje... punce ve sam fajn "nastavite" pa držim pesti, da bo vse [sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]


Hahah, dobra![sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Upam, da bomo res dobr nastavle, js bom za vsak slučaj še kekse spekla, sam če bo kej pomagal[sm=jezicek.gif]

p.s.ste me pa zdej čist neki znervirale s to maco in krvomočnico, me mika probat, k vidim da skor vse to neki pijete[sm=smiley1.gif] čeprav vedno sm tko (tudi pri O testih); ja, to bi blo res za probat, mogoče pa pol uspe, po drugi strani mi pa pol spet neki govori-ma dej ti se sam prepust pa kar bo bo, psiha ti bo pol še bolj delovala[sm=smiley36.gif] Je pa res, da pri meni bo v bistvu že leto naokoli...ampak ok, tolažba pri tem vedno ostaja (da imam kao rezervo od mesecev operacije pa to, ko ni blo šans za zanositev)[sm=smiley1.gif] Mogoče v januarju pa res začnem še kej dodatno papcat[sm=smiley1.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (26.11.2015 7:50:54)

Ashaya jaz dons že spet začnem s krvomočnico, sm pa včerj govorila z Pušenjakom in je rekel, da če jo že pijem, nej jo samo do ovulacije, magar, če ne vem kdaj točno je kakšen dan več, potem naj odneham, ker če jo pijem non - stop, do konca ciklusa, da se zna zgodit, da pride do predčasnega SS zarad sluzi - sicer nisem hotla vrtat vanga kako to, ker sem mela še druga vprašanja ...
Vprašala sem ga tud, kako je z sexom, a je priporočljivo vsak dan, na dva dni...itd in je rekel, da najbolj je, če vem kdaj je O, da bi do takrt počakala in en dan prej bla pridna, ker so takrt tok zgoščena semenčeca, da ni vrag, da nama ne bi uspelo ... midva pa prej skoz na vsak dan in je velika verjetnost, da pač ni blo sploh nbenga semenčka notr ... zdj se mi pa poraja itak vprašanje, kdaj je pol to dobr sexat, če niti ne vem kdaj bo O [sm=zmeden.gif] Tko, da takrt k bo že rahla črtica na testu je dobr bit pridn, do takrt se nej pa mal nazaj drživa .. uf ja, je bil kar zanimiv pogovor [sm=zmeden.gif] ampak tako kot vedno, me je pač mal zmedu z vsemi odgovori [sm=smiley36.gif]




Ashaya -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (26.11.2015 8:08:34)

O lepo, hvala da si se mal pozanimala[sm=smiley1.gif] Ojeej, pa sej človk res ne more bit več dost pametn za vse tole...se mi včasih zdi kot da dr.še sami ne vejo čist točno kok pa kej[sm=smiley36.gif] Je pa res da je itak precej odvisno tud od vsakega posameznika kdaj in kako se ima namen prijet[sm=zmeden.gif] Ta teorija o semenčecih se mi pa sicer zdi kr logična, bo treba probat, ni druge[sm=jezicek.gif] Upam samo, da ne bo moj ravn takrat največ v službi, ampak nekako ga bom že pravočasno 'pohopsala'[sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif] Sem se kr odločla, da decembra mora uspet in konc![sm=bravo.gif] (optimizem na višku!)[sm=smiley1.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (26.11.2015 8:12:28)


IZVIRNO SPOROČILO: Ashaya

O lepo, hvala da si se mal pozanimala[sm=smiley1.gif] Ojeej, pa sej človk res ne more bit več dost pametn za vse tole...se mi včasih zdi kot da dr.še sami ne vejo čist točno kok pa kej[sm=smiley36.gif] Je pa res da je itak precej odvisno tud od vsakega posameznika kdaj in kako se ima namen prijet[sm=zmeden.gif] Ta teorija o semenčecih se mi pa sicer zdi kr logična, bo treba probat, ni druge[sm=jezicek.gif] Upam samo, da ne bo moj ravn takrat največ v službi, ampak nekako ga bom že pravočasno 'pohopsala'[sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif] Sem se kr odločla, da decembra mora uspet in konc![sm=bravo.gif] (optimizem na višku!)[sm=smiley1.gif]



Oooo ja, decembra nam mora uspeti [sm=bravo.gif] sej je prou, da smo optimistične ... kam bi pa prišli brez optimizma [sm=smiley36.gif]
Ja, men je tud ta teorija z semenčki dost logična, sam nism ena izmed tistih punc, ki pač vejo kdaj cca nastopi O .. pa me je ful pobulu k sm mu to povedala ane ... čeprav je tako, on pač ve kok sm jst stara in kok je moj in je pač povedal kako in kaj in tudi ve, da je imel moj aprila 2 operaciji, 2 narkozi in mal počasnejše okrevanje in s tem je vse povezan imunski sistem in obenem sperma oz. pridelovanje semenčkov [sm=jezicek.gif] tko, da sem mnenja, da tisti fantje, možje, ki so še mladi se jim dnevno sigurno tudi semenčka ustvarjajo, mojemu pa pomoje ne ... zato sva rekla, da se bova mal zadržvala, pa delala bom tokrat teste, da vidim kdaj naj bi nastopila O .. aja pa semenčka baje lahko do tri dni zdržijo v nas in ko pride do O se začne postopek [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]
Čeprav, probam odmislt, pa zdj sploh ne morm [sm=zmeden.gif]




Ashaya -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (26.11.2015 8:23:47)

Aja no, vidiš, to so potem še vsi tisti dodatni faktorji, ki jih je treba upoštevat, ja[sm=smiley1.gif] Ma dobro, midva sva sicer bolj med mladimi tukaj, ampak me vseeno skrbi, da njegovo kajenje iz zgodnjih najstniških let že kje začenja puščat posledice (pa ne mislim samo na spermi)[sm=zmeden.gif] Tudi kašlja zadnje čase tako močno, da ga moram včasih prav zbudit ponoči..ampak seveda po njegovem je to zaradi alergije na prah[sm=smiley1.gif] Vem, da zanosijo tudi kadilci, ampak kaj dobrega nardit za svoje zdravje mu sigurno ne bi škodilo. Stres je namreč težko zmanjšat, št.cigaretov pa se mi ne zdi takšna znanost[sm=smiley36.gif]
In ja, imele bomo [sm=duda.gif], narete še v 2015![sm=bravo.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (26.11.2015 8:29:52)


IZVIRNO SPOROČILO: Ashaya

Aja no, vidiš, to so potem še vsi tisti dodatni faktorji, ki jih je treba upoštevat, ja[sm=smiley1.gif] Ma dobro, midva sva sicer bolj med mladimi tukaj, ampak me vseeno skrbi, da njegovo kajenje iz zgodnjih najstniških let že kje začenja puščat posledice (pa ne mislim samo na spermi)[sm=zmeden.gif] Tudi kašlja zadnje čase tako močno, da ga moram včasih prav zbudit ponoči..ampak seveda po njegovem je to zaradi alergije na prah[sm=smiley1.gif] Vem, da zanosijo tudi kadilci, ampak kaj dobrega nardit za svoje zdravje mu sigurno ne bi škodilo. Stres je namreč težko zmanjšat, št.cigaretov pa se mi ne zdi takšna znanost[sm=smiley36.gif]
In ja, imele bomo [sm=duda.gif], narete še v 2015![sm=bravo.gif]


Moj bivši je abnormalno kadil, bil je dokej mlad ( 27 let ) pa nama je res obakrat hitro uspelo, tko, da mislm, da ta faktor ne igra velike vloge. Je pa res, da bi blo dobr da vsaj zmanjša zarad sebe, zdravja ... čeprav tudi sama kadim in se pravljam, da neham, ... zmanjšala sem že, zdej morm pa še presekat in NEHAT [sm=smiley36.gif]
Ja, DECEMBER bo veseli, tako in drugače [sm=bravo.gif]




sarona -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (26.11.2015 8:40:55)

Js se spomnem k sva si rekla za prvo nosečnost: Matr, 1 let mava fore, da nama nekak uspe... [sm=smiley36.gif] Pa sva na 2 dni.... sicer se je prijelo že prvi mesec.... Za drugega otročka sva se odločila sicer tik predn sem dobila [sm=hudicek1.gif] in sva na 2 dni in je očitno z naslednjo ovulacijo prišel stik z najinimi celicami [sm=smiley1.gif] V tretje sva se pa zdj odločila med samo ovulacijo in sva samo 2x, pa bomo vidl... Nisem ravno velik optimist ampak ko bo pač bo... Sem še mlada, če je 27 sploh še mlado ??? ampak js pravm da za otroka nisi nikoli prestar. Kolegica je skušala 1 let zanosit po naravni pa ima policistične jajčnike...jima ni uspelo...je pila maco, se je ponovno ciklus uredil in je zdaj že 3 mesce srečka nosečka...

Zanimivo, ne poznam velik punc z otroki, ker moje generacije-kolegice-ne razmišljajo o družinah ampak bolj sem spremljala tetine nosečnosti (imam bratranca, ki je mlajši od moje prvorojenke :)) pa so se sekirale da ne zanosijo in nase prevzemale krivdo, čeprav so vedle da ima tip slabe plavalce... [sm=zmeden.gif]

Ženske smo si pa tud različne....ene vejo za vsak dan kaj se dogaja s telesom, jaz pa tud nimam pojma kaj dost...sem mela poleti 2x po 40 dni krvavitev...čiiist mal...se mi je že mešalo...zdaj zadnja [sm=hudicek1.gif] je bla pa tako kot se spodobi:7 dni takih bolečin kot popadki, tekl je pa kot da bi me en rezal.....

Še par dni pa vstopimo v čas lučk, želja, iskrenih misli,... in PLUSKOV :)

Moj je reku, da če bo slučajn plus, kar se niti ne nadejava preveč ampak če slučajno bo, bo kupu 30 testov pa jih bo obesu na smrekico (seveda z dvema[sm=rozacrtici.gif]) [sm=smiley1.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (26.11.2015 8:47:43)

sarona 27 let je še mlado, vsaj zame [sm=smiley36.gif] In ja, se strinjam, ene punce vejo vsak premik k se zgodi v telesu, ene pa pač ne zaznamo NIČ [sm=zmeden.gif] ampak OK, kaj mormo, spremenit ne bomo mogle NIČ ... na srečo al pa žalost ... ma itak bomo pa tud me dočakale [sm=rozacrtici.gif] Zakaj pa 30 testov?




sarona -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (26.11.2015 8:49:56)

Janchek81 ja da ne bo smrekica prazna [sm=smiley36.gif] sej se je norca delu valda k ve, da pod prvo neb zgledal pod drugo sm pa js za lesene okraske [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (26.11.2015 8:50:57)


IZVIRNO SPOROČILO: sarona

Janchek81 ja da ne bo smrekica prazna [sm=smiley36.gif] sej se je norca delu valda k ve, da pod prvo neb zgledal pod drugo sm pa js za lesene okraske [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Ja, mi je logično, da je šlo za *hec*, ampak vseen nism štekala, zakaj 30 [sm=smiley36.gif]
Jaz sem tud za lesene okraske [sm=bravo.gif]




sarona -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (26.11.2015 9:14:49)

Janchek81 vrjetn zato ker je on 30 pa vrjetn zato k ma rad parne številke [sm=smiley36.gif] sej če pomislm so/bodo otroc rojeni na 2012/2014/2016 [sm=jezicek.gif] še zaročila sva se leta 2008 [sm=smiley36.gif] edin poroka je bla pa na neparno leto na neparni mesec ....tle ga je pa kiksnu [sm=smiley1.gif]

Mi smo mel vedno posušene pomarančne in limonine rezine, letos bodo pa otroški leseni okraski [sm=smiley36.gif]

Kaj pa to k men ne grejo dnevi nikamoooooor?? Dopoldne lenarim (ćeprav ne bi smela, ker mam za fax toook dela ampak trenutno ni motivacije), popoldne pa zleti mimo dokler ne gresta punci spat ampak zvečer sm pa itak sama tko da do 23h v luft gledam dokler ne zaspim... No, sej bo decembra bolj pestro, pa še na izlet greva v Verono za 1 dan [sm=bravo.gif]

Moja psiha je pa ful dobra, res.... če samo pomislim, kaj če sem noseča, me začne špikat v jajčnikih in imam občutek da se nekaj dogaja, če pa si rečem ah itak ni nč, pa ta občutek takoj izgine [sm=smiley36.gif] to pomen da tud [sm=hudicek1.gif] ne bo prišla ko bi mogla [sm=smiley1.gif][sm=smiley13.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>