RE: II pričakujemo APRILA 2016 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Anonimen -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (1.4.2016 16:01:46)

Pozdravljene
Dajte mi svetovati prosim
[sm=hudicek1.gif] bi mogla priti že v ponedeljek.
Do danes je še nisem dobila. Bolijo me prsi že cel teden, križ tudi na vsake toliko,malo povečan beli tok, a drugače vse ok. Vse tako kot da bi mogla dobit [sm=hudicek1.gif] Naredila sem 2 testa in oba sta žal pokazala negativno. Z možem pa delava na otroku.[sm=hudicek1.gif] imam kar redne na 24-26 dni.
Mislite,da sem prehitro delala test in da je še zmeraj upanje, da sem noseča ali je vse samo od psihe?
Bi morala iti do ginekologije?
Hvala in lep pozdrav




Ashatan -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (1.4.2016 16:19:09)

Anonimna, upanje je vse do takrat ko dobiš M, da si noseča. Je pa res, test bi sedaj že moral pokazati [sm=rozacrtici.gif]. Lahko pa, da si imela kasnejšo ovulacijo in še ni prišlo do vgnezditve in povišanja hormona, ki pokaže na testu plus. Počakaj še do ponedeljka, naredi test, če bo spet neg se posvetuj z G, morda bo pa že [sm=rozacrtici.gif] takrat[sm=smiley1.gif]




Ashatan -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (1.4.2016 19:10:34)


IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

pikapoka pika potem nam pa mora res vsem trem do konca poletja uspeti [sm=smiley36.gif] jaz sem se kar odločila, da bo tako, zdaj je samo še vprašanje, katera bo prva, ostali dve pa takoj za njo [sm=jezicek.gif]


Jaz sem za to, da gremo vse tri skupaj dalje. To bi bilo fore z nami tremi "starimi" sabljami [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




Damuš -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (1.4.2016 21:15:54)


IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka



Jaz sem 79 letnik. Pa ti? Meni se zdi, da malo rinem nekam, kamor bi morala vse skupaj raje pustiti pri miru.........

Jaz sem pa zelo blizu, 80.



Tudi jaz sem 80. Ste me kar malo prestrašile. Jaz si želim še 2 otroka, tako da o "koncu kariere" sploh še nisem razmišljala.
Pač klinc ... eni smo mal bolj dolgo potrebovali, da smo se našli ...[sm=smiley13.gif]

Zaenkrat probam čim manj razmišljat o tem. Se bom obremenjevala takrat ko se bo treba (upam, da ne).




Amour -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (2.4.2016 7:25:55)

Punce, tudi jaz sem l. 79 in tiste, ki ste malo bolj redne, veste, da sem zanosila relativno hitro - za svoja leta in glede na to, da je partner cez teden bolj ali manj odsoten.

Tako da ne obupajte.

Zame je to prvo dete, prej nismo nikoli poskusali, o otrocku sva se pa zacela pogovarjati v zacetku 2014 in nato kljub letom rabila leto in pol, da sva sla v akcijo.

Ostanite optimistke!




Allstar -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (2.4.2016 8:49:40)

Evo punce, na žalost imam to zoprno pozicijo prve v mesecu in bom spet prva zasrala seznamček. Ponoči sem dobila [sm=hudicek1.gif][sm=smiley13.gif]....eeeeh, saj bo. Upam, da kmalu uspe...Se mi zdi, da se že celo večnost trudiva in se vedno bolj sprašujem, da le ni kaj narobe...vem, da je do enega leta normalno in da ni panike za delat, ampak se mi zdi to zelooo dolga.
Upam, da kmalu katera popravi seznam [sm=smiley1.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (2.4.2016 21:41:31)

Ashatan in Damuš, mislim da bi me tri res lahko ustanovile klub "starih sabelj" [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

In ja Ashatan, se popolnoma strinjam s tabo, to bi bilo pa res super, da bi vse tri oz. štiri naenkrat zagledale pluske, to bi potem imele še eno leto teme za skupno čvekanje vsak dan [sm=jezicek.gif]

Damuš, ti se pa nič ne obremenjuj z leti...hvala bogu, da tako razmišljaš. Mene je teh let postalo še bolj strah sedaj po ss, zato sem se tudi tako odločila, da ne bom več odlašala in si sem zadala ta rok do konca leta. Ampak vsaka po svoje..ni rečeno, da tebi ne bo uspelo še dvakrat zanosit in to brez vsakih težav. Če imaš voljo in željo, te nihče ne more ustavit. Tako da, go girl [sm=bravo.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (2.4.2016 21:45:56)


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Evo punce, na žalost imam to zoprno pozicijo prve v mesecu in bom spet prva zasrala seznamček. Ponoči sem dobila [sm=hudicek1.gif][sm=smiley13.gif]....eeeeh, saj bo. Upam, da kmalu uspe...Se mi zdi, da se že celo večnost trudiva in se vedno bolj sprašujem, da le ni kaj narobe...vem, da je do enega leta normalno in da ni panike za delat, ampak se mi zdi to zelooo dolga.
Upam, da kmalu katera popravi seznam [sm=smiley1.gif]

Allstar, žal mi je [sm=smiley13.gif] ravno danes sem mislila nate, če si mogoče prva zagledala plusek ta mesec. Ampak ne obupaj, saj bo...enkrat tudi za nas posije sonce. Samo pogumno naprej. Verjetno bo tvoj naslednji datum zelo blizu mojemu. Jaz je ne pričakujem 28.4. Koliko časa se pa vidva že trudita?




mimi_ka -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (2.4.2016 21:50:29)


IZVIRNO SPOROČILO: Amour

Punce, tudi jaz sem l. 79 in tiste, ki ste malo bolj redne, veste, da sem zanosila relativno hitro - za svoja leta in glede na to, da je partner cez teden bolj ali manj odsoten.

Tako da ne obupajte.

Zame je to prvo dete, prej nismo nikoli poskusali, o otrocku sva se pa zacela pogovarjati v zacetku 2014 in nato kljub letom rabila leto in pol, da sva sla v akcijo.

Ostanite optimistke!

Amour, hvala za spodbudo! [sm=smiley1.gif] Upam, da bomo tudi me imele to srečo, da hitro uspe. Čeprav mene je sedaj bolj kot tega, da ne bi uspelo, strah ponovnega ss [sm=smiley13.gif]




Allstar -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (2.4.2016 22:44:23)

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Evo punce, na žalost imam to zoprno pozicijo prve v mesecu in bom spet prva zasrala seznamček. Ponoči sem dobila [sm=hudicek1.gif][sm=smiley13.gif]....eeeeh, saj bo. Upam, da kmalu uspe...Se mi zdi, da se že celo večnost trudiva in se vedno bolj sprašujem, da le ni kaj narobe...vem, da je do enega leta normalno in da ni panike za delat, ampak se mi zdi to zelooo dolga.
Upam, da kmalu katera popravi seznam [sm=smiley1.gif]

Allstar, žal mi je [sm=smiley13.gif] ravno danes sem mislila nate, če si mogoče prva zagledala plusek ta mesec. Ampak ne obupaj, saj bo...enkrat tudi za nas posije sonce. Samo pogumno naprej. Verjetno bo tvoj naslednji datum zelo blizu mojemu. Jaz je ne pričakujem 28.4. Koliko časa se pa vidva že trudita?


mimi_ka zdaj je bil 6 cikel, zdaj se je zacel 7. Res se mi ze vlece, vem da je veliko punc, tudi tu na forumu, ki so se še veliko bolj načakale, jih je pa tudi ogromno, ki jim je zelo hitro uspelo. Sem upala, da bom v drugi skupini. Zdaj me pa ze skrbi in upam, da je vse ok in da se bo cimprej primlo.
Imava pa blizu datum ja, jaz je ne pričakujem 1.5.




Damuš -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (3.4.2016 10:06:45)


IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Ashatan in Damuš, mislim da bi me tri res lahko ustanovile klub "starih sabelj" [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Damuš, ti se pa nič ne obremenjuj z leti...hvala bogu, da tako razmišljaš. Mene je teh let postalo še bolj strah sedaj po ss, zato sem se tudi tako odločila, da ne bom več odlašala in si sem zadala ta rok do konca leta. Ampak vsaka po svoje..ni rečeno, da tebi ne bo uspelo še dvakrat zanosit in to brez vsakih težav. Če imaš voljo in željo, te nihče ne more ustavit. Tako da, go girl [sm=bravo.gif]


Sem takoj za, da ustanovimo klub[sm=jezicek.gif]

V bistvu jaz nikoli nisem razmišljala, da sem že stara, kar se tiče zanositve in naraščaja in sem bila ob vašem pisanju čisto šokirana. Ampak ja ... dejstvo je, da smo res že na konc rodnega obdobja in nam res že teče voda v grlo.
Vsekakor imam namen še naprej razmišljati, kot da sem 20-letnica in se mi nikamor ne mudi[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] če se bom psihirala, bom sama sebi naredila slabo.[sm=smiley1.gif]





..noname.. -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (3.4.2016 11:15:05)

Punc dobre ste. Mi dajete pogum [sm=smiley36.gif]
Jaz sem ves čas govorila, da hočem prvega otroka pred 25, zdej bom pa dobila prvega pri 27. Včasih imam občutek kot da nisem najmljaša, ampak vidim, da je čist ok.




mimi_ka -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (3.4.2016 21:01:44)


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Evo punce, na žalost imam to zoprno pozicijo prve v mesecu in bom spet prva zasrala seznamček. Ponoči sem dobila [sm=hudicek1.gif][sm=smiley13.gif]....eeeeh, saj bo. Upam, da kmalu uspe...Se mi zdi, da se že celo večnost trudiva in se vedno bolj sprašujem, da le ni kaj narobe...vem, da je do enega leta normalno in da ni panike za delat, ampak se mi zdi to zelooo dolga.
Upam, da kmalu katera popravi seznam [sm=smiley1.gif]

Allstar, žal mi je [sm=smiley13.gif] ravno danes sem mislila nate, če si mogoče prva zagledala plusek ta mesec. Ampak ne obupaj, saj bo...enkrat tudi za nas posije sonce. Samo pogumno naprej. Verjetno bo tvoj naslednji datum zelo blizu mojemu. Jaz je ne pričakujem 28.4. Koliko časa se pa vidva že trudita?


mimi_ka zdaj je bil 6 cikel, zdaj se je zacel 7. Res se mi ze vlece, vem da je veliko punc, tudi tu na forumu, ki so se še veliko bolj načakale, jih je pa tudi ogromno, ki jim je zelo hitro uspelo. Sem upala, da bom v drugi skupini. Zdaj me pa ze skrbi in upam, da je vse ok in da se bo cimprej primlo.
Imava pa blizu datum ja, jaz je ne pričakujem 1.5.


Allstar, boš videla da bo. Morda ne bo tako hitro kot si sprva mislila, ampak letos bo ratalo, sem prepričana, da bo [sm=smiley1.gif] kmalu bomo tudi me zagledale [sm=rozacrtici.gif] in tokrat bo vse kot mora bit [sm=bravo.gif] pozitiva vedno zmaga [sm=smiley1.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (3.4.2016 21:02:46)


IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..

Punc dobre ste. Mi dajete pogum [sm=smiley36.gif]
Jaz sem ves čas govorila, da hočem prvega otroka pred 25, zdej bom pa dobila prvega pri 27. Včasih imam občutek kot da nisem najmljaša, ampak vidim, da je čist ok.

noname, jaz sem prvega imela pri 32, že proti 33. Tako da za moje pojme je 27 še zeeeelo mlado [sm=smiley36.gif]




Damuš -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (3.4.2016 21:26:24)


IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


noname, jaz sem prvega imela pri 32, že proti 33. Tako da za moje pojme je 27 še zeeeelo mlado [sm=smiley36.gif]


Se strinjam, 27 let je res še zeloooo mlado[sm=smiley36.gif]. Jaz sem prvega imela pri 34. Tako, da imaš res še čas.

Če bi bilo drugače, bi si tudi jaz želela imeti prvega pri 27. [sm=smiley36.gif]




..noname.. -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (3.4.2016 22:42:37)

Zdej se počutim bolj pomirjeno in mlado [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Daise -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (3.4.2016 23:05:11)

[sm=rozacrtici.gif] [sm=rozacrtici.gif] [sm=modricrtici.gif] APRIL [sm=modricrtici.gif] [sm=rozacrtici.gif] [sm=rozacrtici.gif]

2.4.
[sm=smiley31.gif] Allstar, 6. krog, 0 otrok [sm=smiley31.gif]

7.4.
Katriss, 9.krog, 0 otrok
Tuttifrutti, 3. krog, 0 otrok

10.4.
mava1975, 4. krog po SS

11.4.
Daise, 3. krog, 0 otrok

12.4.
Pikapoka1980, 0 otrok

13.4.
ela23, 13. krog

16.4.
madjanca, 10. krog, 0 otrok

20.4.
itaMara, 26. krog, 0 otrok

23.4.
Tara90, 12. krog, 0 otrok

24.4.
Sareta88, 1. krog, 0 otrok
pikapoka pika, 3. krog, 2 otroka

26.4.
Mota, 1. krog, 0 otrok

28.4.
mimi_ka, 10 krog, 1 otrok

xx.4.
Bibaleze, 3.krog, 0 otrok
Damuš, 2. krog, 1 otrok


[sm=zz_bounce.gif] [sm=bravo.gif] NAVIJAČICE [sm=bravo.gif][sm=zz_bounce.gif]
..noname.., mimi_ka, Katte,




Daise -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (3.4.2016 23:07:22)

Sam za nagont sm. Punce, oprostite, ker toliko časa nisem obnovila seznamčka...

Allstar... pošiljam ti en virtualen objem, pa s kar veliko gotovostjo mislim, da bova z ramo ob rami skupaj zakorakale v mesec maj :/ Midva nisva bila pridna na prave dni, tako, da nimam nobenih pričakovanj do tega meseca.




madjanca -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (4.4.2016 0:30:15)

Ohhhh kaj bi dala, da me nekdo zaposli, da ne bi imela casa razisljati o tem... ampak v meni se nekaj cudnega dogaja. Nosecnost sigurno se ni.. ampak jajcniki me tako bolijo [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

Po mojih izracunih sem imela O med 28.3 in 2.4. [sm=sloncek.gif] pa sva ze od 25ga naprej.. in bolj ko berem, manj mi je jasno.. vem, da je bilo ze 100krat napisano, ampak bi vseeno prosila ce mi ena se 1001ic razlozi priblizno koliko dni od [sm=sloncek.gif] je oploditev in koliko za tem vgnezditev? In kdaj je vgnezditev.. po zakljucku O ali je prej, ce se jajcece prej oplodi?

Ze vnaprej se zahvaljujem za odgovore.





pikapoka pika -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (4.4.2016 6:51:35)

Oploditev se lahko zgodi le med O, ki traja mislim da le en dan v ciklu. semenčeca lahko preživijo do 5 dni čakajoč na O, torej če sra bila pridna 5 dni pred O in do enega dneva po O je oploditev možna. Vgnezditev se zgodi 6 do 12 dni po O, recimo da si imela 2.4 ovulacijo bo vgnezditev okrog 11.4.( najpogosteje 9. dan in takrat se začne sproščat hcg, ki se čez par dni po vgnezdjtvi zazna lahko tudi v urinu in takrat enkrat lahko tudi nastopijo prvi znaki nosečnosti)





Damuš -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (4.4.2016 7:16:21)

Madjanca, mogoče ti bo tole pomagalo: https://iskreni.net/nosecnost/333-kdaj-bo-test-nosecnosti-pozitiven.html




madjanca -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (4.4.2016 7:25:44)

Aaaaa super, hvala.. od zadnjega dne O torej se sesteva te dneve.. ker jaz sem tuhtala, ce sva prej slonckala, bi lahko pred O lahko kaj oplodila, samo vidim, da jajceec vseen potuje tako pocasi... tako, da je za moje bolecine krivo nekaj drugega..




Allstar -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (4.4.2016 7:28:33)

Hvala Daise. Ja jaz močno upam, da pa v maju res zagledam [sm=rozacrtici.gif]. Poleg vsega drugega, bi bilo zelo fino biti tudi brez [sm=hudicek1.gif] dobro leto [sm=smiley36.gif]. Spet me tako muči, da sem non stop zadrogirana s protibolečinskimi [sm=smiley13.gif]... pa 2 ali 3 dni ko se mi začne zelooooo slabo spim, saj se ne smem niti premaknit, drugače vse pride čez....ta cikel zdaj bom verjetno krvomočnico opustila, saj mi naredi totalen kaos in ne vem zakaj samo meni...naj se že prime, da bo mir [sm=smiley1.gif]




Allstar -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (4.4.2016 7:32:51)


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Aaaaa super, hvala.. od zadnjega dne O torej se sesteva te dneve.. ker jaz sem tuhtala, ce sva prej slonckala, bi lahko pred O lahko kaj oplodila, samo vidim, da jajceec vseen potuje tako pocasi... tako, da je za moje bolecine krivo nekaj drugega..


Madjanca, jajčece se lahko oplodi le med ovulacijo. Lahko pa se zgodi, da imaš ovulacijo prej ali kasneje. Če jo čutiš ali če delaš teste, potem je to dan oploditve, tudi če seksaš 3 dni pred tem. Ovulacija traja okoli 12 ur, max 24 ur. 7 do 12 dni po ovulaciji pa pride do vgnezditve jajčeca, kot je že napisala pikapoka pika in potem se začne sproščati hormon beta hcg, kateri nam povzroči pozitivne teste in ko se ga nabere dovolj, še nosečniške znakce in tegobe [sm=smiley1.gif]




madjanca -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (4.4.2016 7:39:56)

Aha.. jojjj ma sem ze vse nastudirala miljonkrat ampak zaradi te moje amenoreje zmeraj vse posabim ko je nov krog. Tako,da bom se kar lepo 12 dni pocakala s testki. Zdaj sem prepeicana, da je tole vse psiha.

A je mogoce katera bila na clomidu? Ali bi lahko zaradi tega imela mogoce prej ovulacijo?





Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>