RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Veronique -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 10:01:29)

Dajmo raje zdaj kako bolj veselo temo, punce ki čakate [sm=rozacrtici.gif] na začetku meseca, kako kaže?[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




talisman13 -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 10:39:11)

Jst ne vem pri čem sem, en čas imam občutek da ni nič uspelo potem me pa kaj špika po jajčnikih pa vsake tok časa me v križu boli pa mislim mogoče pa je kaj, bo treba še mal počakat da bom vedla na čem sem [sm=smiley1.gif]
ta teden bo zame še dolg




morskazvezdica -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 10:58:11)

Ojla.

Joj kje je šele konec mesecaaaa. [sm=smiley1.gif] ta mesec bo seznamček eksplodiral od zelene barve[sm=bravo.gif]

A si katera bolj želi punčko/fantka? Jaz bi fantka ker tamala je čist atijeva lubica, mami pa čaka na sinkota [sm=jezicek.gif] konec koncev vseeno kaj je samo da je zdravo [sm=duda.gif] ampak vseen mi je fajn brat vraže kako naredit fantka/punčko [sm=jezicek.gif]

Kako zabijate deževne dneve?

Lep dan! Pa čimprej kakšno veselo novičko [sm=modricrtici.gif]




Ashatan -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 11:16:12)


IZVIRNO SPOROČILO: morskazvezdica



Joj kje je šele konec mesecaaaa. [sm=smiley1.gif] ta mesec bo seznamček eksplodiral od zelene barve[sm=bravo.gif]





Ko sem to prebrala sem si pravi mislila da ja, res bo eksplodiral[sm=bravo.gif]

Pri nas so tri punce in en fant. Jaz navijam malo bolj za fanta, ker so fantje res bolj mamine mazice, pa čeprav večinoma bolj fantaziramo o punčkah v oblekicah, pa vse rozasto pa čipkasto pa čopeki in dolgi laski, je tista navezanost mama-sin ena res posebna, pa deklice so "dražje"[sm=jezicek.gif].......No, mojedva (čeprav sedaj najina) sta fant in punca in vem kako je z obemi in da ne bo nesporazuma, ker sem si pa od nekdaj zeloooo želela punčko[sm=smiley36.gif], pol je pa fantič moj[sm=jezicek.gif]
Mož pa ima dve punci od prej (sedaj najini). in on bi še kar hčerko imel raje, prav čudno. No, saj niti ni čudno, pač atijeve deklice in te fore, kao je z njimi lažje (jap, verjetno samo DO pobertete).Pa boljše bi bilo fant, da sine ne bi bil edini, čeprav sedaj nekaj trditi da si bosta za družbo je čisto brezveze, ker bi to bilo vsaj 9 let razlike.




Ashatan -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 11:20:29)

Deževne dneve? Pri nas je ves čas sonček že od prejšnjega tedna. Kako jih zabijem? Čakam klic, če grem v četrtek po avto, če so lizing odobrili ali kaj mučkajo. V hiši čakamo malarijo, da bodo imeli čas priti, da se počasi že selimo.....sami stres vam rečem, zidarija je stres in luknja brez dna. Ampak bo pa fajn ko bo[sm=smiley1.gif]. Otroci v šoli ocene nabirajo in ne sedaj konec leta cela panika, pred tem pa pol leta počivanja. Vsako leto isto! Danes sem bila spet na masaži trebuha in bioenergetičarka pravi, da sem tako vsa zavozlana okoli maternice, ni čudno da nič ne rata...........tako da nikoli ni dolgčas[sm=smiley36.gif] Aja, pa z jagodami se pravkar bašem, domačimi.




Veronique -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 11:32:29)

Oo punce super, da se tako zamotite[sm=bravo.gif] Ashatan upam, da se čimprej preselite, kako veselje bo to[sm=smiley1.gif]

Jaz si dneve krajšam z učenjem (zelo zanimivo a ne[sm=smiley36.gif]), pa malo bova začela prenavljati stanovanje oz. bolj finese tako da mi tudi ne bo dolgčas[sm=smiley1.gif] Aha, vmes še berem eno knjigo od Louise Hay, da se malo naučim razmišljat bolj pozitivno[sm=smiley36.gif]


Si pa jaz bolj želim punčko, moj pa fantiča... Ampak glede na vse kaj se dogaja in da se bova kar natrudila, da ga dobiva bo popolnoma vseeno[sm=smiley36.gif]




majčyca -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 11:42:39)

Pozdravljene punce!
Spremljam vas že kakšnih 14 dni, zdaj pa sem se odločila, da se vam pridružim, če me sprejmete? [sm=smiley1.gif] Z mojim sva se odločila za še enega otročka, eno deklico za že imava doma. Bo pa to zdaj 2. krog in tudi jaz si močno želim, da čimprej zagledam [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif] in pa seveda vsem vam želim enako! [sm=hudicek1.gif] pa ne pričakujem 21.6.




Ashatan -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 11:45:15)

Pozdravljena majčyca[sm=bravo.gif]. Upam da bo junij tudi za vaju pozitiven[sm=bravo.gif]




majčyca -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 11:49:59)

Hvala [sm=smiley1.gif]




Veronique -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 11:53:03)

Dobrodošla!

Juhuu koliko nas je že[sm=bravo.gif]




Ashatan -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 12:00:27)

Morskazvezdica, daj pove kako vražo kako narediti fantka[sm=smiley1.gif]. Tako za hec pač malo. Jaz samo to vem, da če je odnos na nad O naj bi bil fantek, ker so Y spremiji hitrejši, če je pa prej pa deklica, ker so X bolj vztrajni. Me pa tako lai tako lahko z XX v sebi imamo damo punce, tako da je prav hecno, kako so nekoč ženske krivili, če ni bilo naslednika[sm=smiley36.gif]




morskazvezdica -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 12:54:12)

http://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=167326
Evo babe recepti za oba spola [sm=smiley36.gif]






Damuš -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 13:00:16)

Pozdrav!

Sicer sem rekla da me ne bo več na forum ampak danes sem se spomnila na vas.
Mogoče bo to kateri pomagalo: https://www.iskreni.net/druzina/plodnost/71-naravne-metode/166562-moznost-za-zanositev-po-naravni-poti-5-a-danes-cakata-drugega-otroka.html

Če pa vse te stvari že poznate, pa prosim ignorirajte zadevo (jaz se ne spoznam na te stvari, tako da lahko da ve vse to že veste).

Držim pestke za čim več zelene v juniju.




Ashatan -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 13:04:45)

Damuš, hvala za prispevek, zakaj pa te več ne bi bilo na forum[sm=zmeden.gif]?




Veronique -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 14:22:57)

Hvala za ta prispevek, take zgodbe ti res dajo upanje in moč za naprej.

Jaz se bom zdaj malo posvetila prehrani in tukaj naredila par sprememb, ker na tem področju res nisem najboljša[sm=smiley12.gif]




Ashatan -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 14:24:26)

Jaz sedaj en mesec jem po lchf dieti, ampak ne zaradi zanositve, zaradi videza že nosečega trebuha[sm=smiley36.gif].




Allstar -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 15:22:13)

Hahahaha, Ashatan, si tako močno želiš, da ni samo namišljenih znakcev, ampak še trebuh[sm=smiley36.gif]?? Zdaj vem od kod moj....[sm=smiley36.gif]

Jaz sem med prvimi na seznamu, ampak nimam nobenih znakcev [sm=smiley1.gif]! Ne bolijo me joški (ki me vedno že 10 dni pred M), občutek polne maternice je izginil (očitno je bila samo prebava), izcedka nimam nobenega....tako da ne morem reci kam pes taco moli [sm=smiley1.gif]. Me pa občasno špika v desnem jajčniku, kar pa ni običajen znak za [sm=hudicek1.gif] niti za [sm=nosecka.gif] [sm=smiley1.gif].




madjanca -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 15:22:23)

Vauu pridnaa.. kako ti gre?? :) jaz bi tudi poizkusila, samo sem en izbircen otroce in ne vem kaj bi jedla. In se en problem: nenormalno obozujem OH. Kar pa v tej dieti ni na jedilniku kajne.??




Allstar -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 15:46:25)

Pa da se pridružim še temi glede otrok in spola [sm=smiley1.gif]. Če dobim dvojčke mi je vseeno kateri spol, samo da sta dvojčka [sm=smiley1.gif]! Imela pa bi dva otroka in če bi bilo možno oba spola [sm=smiley1.gif]. Zdaj za prvega pa ne vem....vedno sem si veliko bolj želela fantka, zadnje pol leta pa se mi je malo spremenilo in mi je nekak res vseeno (kar sem vedno govorila, da vseeno ti pa ne more bit[sm=smiley1.gif]). V glavnem - dvojčka, fantka in punčko, to bi bilo idealno [sm=smiley1.gif]




Allstar -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 15:49:01)

[sm=metulj.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif] JUNIJ 2016 [sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=metulj.gif]

2.6.
Allstar, 11. krog, 0 otrok

3.6.
talisman13, 1. krog, 1 otrok

18.6.
madjanca, 12. krog, 0 otrok

21.6.
*tabu*, 2. krog po SS, 0 otrok

22.6
Ashatan, 5. krog, 2 otroka

24.6.
morskazvezdica, 2. krog, 1 otrok

25.6.
diamantina, 2. krog, 2 otroka

26.6.
Veronique, 2. krog po SS, 0 otrok
Katriss

29.6.
mimi_ka, 3. krog po SS, 1 otrok

30.6.
Luminnel, 2. krog, 0 otrok
Mayche, 10. krog po SS, 0 otrok

[sm=bravo.gif]Navijačice[sm=bravo.gif]
Katte, Bibabuba12







Ashatan -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 15:50:21)


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Vauu pridnaa.. kako ti gre?? :) jaz bi tudi poizkusila, samo sem en izbircen otroce in ne vem kaj bi jedla. In se en problem: nenormalno obozujem OH. Kar pa v tej dieti ni na jedilniku kajne.??


Jaz sem (ali pa sem bila) zasvojena z OH. Govorim o resni zasvojenosti, ko sem prešaltala na to prehrano sem imela grozne znake odvzema mojega "fiksa", zeblo me je, vroče mi je bilo, vse pod kožo me je srbelo da sem se praskala kot kak đanki. Takrat sem šele videla kakšna kriza je tole kako je človek lahko odvisen od hrane. LCHF je pa dobesedno veliko maščobe-malo ali nič OH. Sedaj je mesec naokoli in se res boljše počutim, samo res popolnoma brez prekrškov, kg dol tak na izi, 4kg je šlo. Še en mesec, do počitnic, pol se pa malo umirim s tem. Drugače pa malo poguglaj, veliko je napisanega o tej prehrani, da ne bomo sedaj ta forum v kakšno hujšanje spremenile[sm=smiley36.gif]




Ashatan -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 15:51:35)

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Hahahaha, Ashatan, si tako močno želiš, da ni samo namišljenih znakcev, ampak še trebuh[sm=smiley36.gif]?? Zdaj vem od kod moj....[sm=smiley36.gif]




Nimam namišljenega trebuha, imam kar ostanek prejšnjih nosečnosti viden+ papica [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif].

Si pa faca, ti bi pa kar dvojčke imela[sm=smiley36.gif]. Pa so dejanske možnosti za dvojčke? Meni, priznam, je to eden od prvih strahov, če se vidi srček in da je ja samo eden[sm=smiley1.gif]




majčyca -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 16:05:29)

Meni je tudi nekako vseeno glede spola, samo da bo [sm=duda.gif] zdrav in bomo vsi najbolj srečni. Pri prvi nosečnosti pa sem si želela punčko in jo tudi dobila [sm=smiley1.gif]
Allstar, vidim da ti urejaš seznamček. Lahko prosim še mene dodaš? Hvala [sm=smiley1.gif]




majčyca -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 16:07:40)

Aja še to, dvojčke bi pa jaz tudi imela z veseljem [sm=smiley36.gif] Pa menda imam celo možnosti, ker ima mami dvojčico in babica po atijevi strani prav tako [sm=bravo.gif] Jaz pa sem jih tudi ne bi branila [sm=smiley36.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (31.5.2016 16:10:35)

Hehe..Allstar veš, da sem si tudi jaz vedno želela dvojčke [sm=smiley36.gif] no sedaj, ko enega že imam, pa nisem več tako navdušena, da bi še dvojčka, bo eden kar dovolj [sm=smiley1.gif]

Veronique kaj si že dobila kakšen odgovor od G glede izcedkov? Je stanje še vedno enako, brez krvavitve?




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>