RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Storžek3 -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 12:24:30)

je pa v živo še malo bolj vidna, ampak ne tok kot kontrolna.




majčyca -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 12:26:34)

Jaz ko sem prejšnji mesec delala O test, je bila testna močnejša od kontrolne, lahko pa da je tudi različno pri različnih testih (proizvajalcih). Potem pa zdaj te dni veliko telovadbe doma [sm=sloncek.gif] [sm=bravo.gif]




Storžek3 -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 12:40:57)

in kdaj pol šteješ da ti nastopi O? naslednji dan?




majčyca -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 12:44:00)

Ja, tako piše na testu, čeprav sem se jaz vedno ravnala tudi po izcedku in rahli bolečini v jajčnikih. Ampak prejšnji mesec pa neke sluzi ni bilo prisotne, ne vem zakaj...




Storžek3 -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 12:44:29)

Skoraj bi jo sfalila, sem računala na soboto da bo ovulacija. Bo treba biti priden že te dni [sm=sloncek.gif] Med tednom nama težko uspe biti pridna zaradi služb, ampak se bova potrudila [sm=smiley1.gif]




Storžek3 -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 12:49:05)

Pri meni se sluz začne že kak teden pred O in mam včasih tudi 10 dni tak izcedek, podoben ovulacijskem in potem ko je O mimo kot bi odrezal, ga ni več nič. Če se po izcedku ravnam, težko določim točen dan, za ziher vem šele ko je O mimo. Bolečine sem mela pa samo ene 2x med O.




majčyca -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 13:05:49)

Saj tudi če sta zdaj vsaki drugi dan pridna, ne bosta zgrešila O, tako da veselo na delo [sm=sloncek.gif] [sm=bravo.gif]
Jaz pa nekako upam, da bom imela ovulacijo vsaj v nedeljo ali najkasneje v ponedeljek, ker od ponedeljka potem nekaj dni ne boma skupaj z mojim in upam, da je ne zgrešima




talisman13 -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 13:22:34)

Mene pa zanima če katera določa ovulacije na podlagi mv? Me zanima kako se spreminja skozi cikel




Storžek3 -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 13:25:03)

Upam da jo ujameta [sm=smiley1.gif] in da bo čez 3 tedne plusek [sm=smiley1.gif]

Ja tudi vsak drug dan ne znese..[sm=smiley13.gif] Ta mesec je norišnica in imava oba ful dela. Zato pa hb za tele O teste [sm=smiley36.gif]




Bibabuba12 -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 13:32:03)

Js sm vmes, ampak js jo pricakujem. Tak da to ne steje. [sm=smiley36.gif] Sem pa ravno danes dobila paket folne kisline, ker mi je zdravnica rekla, da bi bilo dobro da jo jemljem nekaj mesecev zaradi metatreksata, pa tudi na splosno je folna pomembna, tako da skodit mi ne more. [sm=smiley36.gif]

Allstar stiskam pesti, da se junij zacne s tvojima [sm=rozacrtici.gif]! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Ashatan -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 13:43:21)


IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Ashatan a nisi enkrat napisala, da maš 4 otroke?




Sem napisala ja, da jih imam doma toliko, ampak sem od tega rodila samo dva otroka[sm=smiley1.gif]. Imela en ss. Torej bo to zame četrta [sm=nosecka.gif]. Zato je tudi na seznamu napisano 2 otroka, konec koncev gre tukaj za nosečnosti in ne za to koliko jih ima kdo doma, spolno ali nespolno pridobljene[sm=smiley1.gif]




Ashatan -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 13:54:16)

Nama tudi čas O pride vsakič, ampak res vsakič, med tednom. Le kaj je z vikendi narobe[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




majčyca -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 14:06:45)

Storžek3 hvala!! [sm=smiley1.gif] Tudi jaz močno upam da bo tako in pa za vse nas upam, da se nam ta mesec želja uresniči in se vse preselimo na forum nosečnost [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Že vse jemljete folno? Jaz sem jo v prvi nosečnosti začela, ko sem zagledala +. Zdaj pa je tudi še ne jem. Bi jo že morala?




Ashatan -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 14:25:09)

Folno je treba jemati že pred načrtovano nosečnostjo, če si KT jemala celo tri mesece pred načrtovano nosečnostjo. Meni je januarja G celo predavanje imela o tem kako zelo je folna pomembna, pa ve da nisem prvorodka, ampak odkar sem jaz nazadnje rodila, pa je to samo 6 let nazaj in ne v prejšnjem stoletju [sm=smiley36.gif], so dognaja toliko naprej šla, da je folna kislila edina zadeva, ki je res klinično dokazano pomembna od prvega dneva in jo je potrebno jemati ves čas poskušanja. In menda ne več toliko kot je Tifolu, ampak večjo dozo, uf, 0,8mg menda.




Ashatan -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 14:27:50)


IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Me zanima če takle O test štejete za pozitiven? Danes sem začela testirat in kar že taka črtica. Bom videla kaj bo jutri. Tako da se bom na seznamčku premaknila za par dni nazaj.

http://static.ringaraja.net/1108489044/big/b18238324c0e26b1a39102b3471449a1.jpg?tempid=45


Pri meni je bila en dan takšna kot tvoja, naslednji dan še malo močnejša, tretji dan testiranja je bila kontrolna precej močnejša od testne in naslednji dan spet takšna kot prvi dan. Imam tiste iz plodnost.si in piše, da mora biti močnejša.




majčyca -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 14:28:31)


IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

Folno je treba jemati že pred načrtovano nosečnostjo, če si KT jemala celo tri mesece pred načrtovano nosečnostjo. Meni je januarja G celo predavanje imela o tem kako zelo je folna pomembna, pa ve da nisem prvorodka, ampak odkar sem jaz nazadnje rodila, pa je to samo 6 let nazaj in ne v prejšnjem stoletju [sm=smiley36.gif], so dognaja toliko naprej šla, da je folna kislila edina zadeva, ki je res klinično dokazano pomembna od prvega dneva in jo je potrebno jemati ves čas poskušanja. In menda ne več toliko kot je Tifolu, ampak večjo dozo, uf, 0,8mg menda.


Hvala! Potem pa bom kar začela. [sm=smiley1.gif] Meni je sicer G v prvi nosečnosti rekel, da ni nobenega problema, ko sem jo začela jemat ko sem zagledala +, da sploh ni prepozno. No ampak res boljše prej kot kasneje.




Ashatan -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 15:37:00)


IZVIRNO SPOROČILO: majčyca


IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

Folno je treba jemati že pred načrtovano nosečnostjo, če si KT jemala celo tri mesece pred načrtovano nosečnostjo. Meni je januarja G celo predavanje imela o tem kako zelo je folna pomembna, pa ve da nisem prvorodka, ampak odkar sem jaz nazadnje rodila, pa je to samo 6 let nazaj in ne v prejšnjem stoletju [sm=smiley36.gif], so dognaja toliko naprej šla, da je folna kislila edina zadeva, ki je res klinično dokazano pomembna od prvega dneva in jo je potrebno jemati ves čas poskušanja. In menda ne več toliko kot je Tifolu, ampak večjo dozo, uf, 0,8mg menda.


Hvala! Potem pa bom kar začela. [sm=smiley1.gif] Meni je sicer G v prvi nosečnosti rekel, da ni nobenega problema, ko sem jo začela jemat ko sem zagledala +, da sploh ni prepozno. No ampak res boljše prej kot kasneje.


Saj so nam vsem pred nekaj leti še tako govorili, sedaj so pa novosti in res velja da treba jemati že prej.




Storžek3 -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 15:44:17)

ashatan ajaaaa...to pa nisem pomislila da imaš še 2 njegova otroka..no pa saj so vsi tvoji samo tko..

Jaz tud jemljem folno..zdej kar Elevit. Do zdej sem pa Tifol.




Veronique -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 15:49:55)

Pri meni nic novega, test dane je bil se isti tako da... bom kar pocakala na pregled[sm=smiley36.gif] vseeno pa bom vasa navijacica[sm=bravo.gif]




Bibabuba12 -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 16:06:58)

A zdravnica ti je kaj odgovorila na mail? Al to cakas na 16?




madjanca -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 16:26:09)

Meni je zdravnica dala recept (beli) za folacin... so pa 5mg in brez dodatkov. Ampak to sem jedla nekje pol leta, potem pa prenehala... mam pa se zalogo, ce se pojavi plusek, da takoj zacnem jesti...




majčyca -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 17:26:25)


IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Pri meni nic novega, test dane je bil se isti tako da... bom kar pocakala na pregled[sm=smiley36.gif] vseeno pa bom vasa navijacica[sm=bravo.gif]

Test danes je bil negativen? Kaj pa krvavitev, je ni?




majčyca -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 17:28:51)

Meni se je prejšnji mesec prvič v življenju zgodilo, da sem dobila [sm=hudicek1.gif] 3 dni prehitro (morala bi jo dobit v petek, prišla pa je že v torek) in je trajala 2 dni manj kot običajno. Saj me to ne bi begalo, če ne bi drugače imela redne na 28-29 dni, nikoli drugače. Ima katera izkušnje s čim bi lahko povezalo to prezgodnjo [sm=hudicek1.gif] in da je trajala samo 3 dni (2 dni manj kot običajno)?




Veronique -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 17:30:40)

Tako ja, negativen.
Nic nisem dobila odgovora, jutri bom poklicala da vidim, kaj porecejo. Danes sem zamudila smeno, ker je delala dopoldne.




Ashatan -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (1.6.2016 18:57:33)


IZVIRNO SPOROČILO: majčyca

Meni se je prejšnji mesec prvič v življenju zgodilo, da sem dobila [sm=hudicek1.gif] 3 dni prehitro (morala bi jo dobit v petek, prišla pa je že v torek) in je trajala 2 dni manj kot običajno. Saj me to ne bi begalo, če ne bi drugače imela redne na 28-29 dni, nikoli drugače. Ima katera izkušnje s čim bi lahko povezalo to prezgodnjo [sm=hudicek1.gif] in da je trajala samo 3 dni (2 dni manj kot običajno)?


jaz sem marca imela M na 27 dan, drugače pa vedno na 30 in bila je krajša. Zakaj nimam pojma. Naslednji dve sta bilo spet na 30. Pride tak pač zgleda.




Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>