RE: AVGUSTOVČKI 2023 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (3.7.2023 8:29:49)

Trenutno sem 35teden 3 dni. Tako da nadlednji pregled če zdržimo smo 10.7. in potem 17.7.... 10.7. bom v 36 tednu pa 3dni..Tako da vsaj da prilezemo do 37.tedna pa smo zmagali, ko so razvita tudi pljučka.Vročina letos- ne govori. Drugače brez problema prenašam vročino in se rada mrtinčkam na sončku...letos pa bežim pred vročino.Z mojim bova še ravno klimo zmontirala😁




ŠeenaSanja -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (3.7.2023 8:40:07)

Drzim pesti, da zdrzis se ta 2-3 tedne 😁 imas ze vse pripravljeno?Haha jaz sem ista, naceloma bi lahko bila konstantno na soncu, letos je pa zgodba drugacna. Moj je zdele ze parkrat reku na dezevne dni da je hladno al pa tak glih prav men je pa skooos vroce. Ponavad je pa glih kontra. Moj cist presvican mene pa hladi 😂😂 Uf klima ja, life saver 😂




Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (19.7.2023 8:44:15)

Ojla, kako ste kaj? Kako se držite?Trenutno sem prilezla do 37tedna in 3dni...kar je super glede nato, da je kazalo, da zna biti prej porod.Pripravljeno imam že vse in samo čakamo..




ŠeenaSanja -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (19.7.2023 13:08:58)

Ooo happytime ti si pa res že na ciljni ravnini 😁Jaz sem sicer vredu edino vročina me pa res ubija. Večino časa sem kar skrita v hiši ker drugače mi je kar slabo. Šele po 8 uri zvečer oživim 😂 Kako ste druge? Ali ste se testirale za streptokok b? 




Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (19.7.2023 13:47:26)

Ja že čisto blizu sem, kdaj imaš pa ti rok Sanja?Streptokok jap testirana, bil pozitiven. Samo meni so ga delali že ful zgodi in mi ga sedaj niso ponavljali. Ti? Druge punce?Ja vročino tudi jaz težko prenašam, še jest mi ne paše. So mi rekli da bo mali bolj suhcen, naj bi imel zdele po tistih grafih šele okoli 2700 (samo naj pa tudi nebi bili te rezultati čisto zanesljivi).





ŠeenaSanja -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (19.7.2023 18:49:15)

Jaz imam pa rok 23.8. ampak od zacetka ze kazejo ultrazvoki okoli 18., tako da mislim da bo prej 😁Na avgust naj pocaka potem pa lahko pride kadar zeli 😂Glede streptakoka pa bom jutri rekla naj me testira, prej mi sploh ni omenjala tega 🤔Jutri imam prvic CTG in se ga ze res veselim 🥰Ja te meritve lahko vcasih kar odstopajo tako da dokler se ne rodi take neves kako in kaj bo. Samo da so zdravi 😊




Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (19.7.2023 22:36:47)

Jaz tudi skos pravim samo, da počaka na avgust😁Sporoči kako bo na CTG-ju, no sej ziher bo vse ok.V kateri porodnišnici pa imaš namen roditi?Si že vse pripravila doma, pohištvo, torba, opremo?




Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (19.7.2023 22:54:58)

Avgustovke smo...to smo vse ki smo pisale na forum za datum.poroda avgusta...dajte se punce kaj javit...kako ste kaj in tiste, ki nimate dopisanih PDP-jev, pa dopišite ...THeart 13.8.Ypsilon 6 ali 7.8.♡Pikica♡ 2.8.Sanja 23.8.Happytime 8.8.ayleen?Sonchik?Ballie 13.8.Nosečka8?Newby?Žogica?Bonbonnie 25.8.Želim vam vse dobro😊




ŠeenaSanja -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (20.7.2023 7:59:22)



IZVIRNO SPOROČILO: Happytime

Jaz tudi skos pravim samo, da počaka na avgust😁Sporoči kako bo na CTG-ju, no sej ziher bo vse ok.V kateri porodnišnici pa imaš namen roditi?Si že vse pripravila doma, pohištvo, torba, opremo?




Namen imam roditi v Celju 🙂 kaj pa ti? Pripravljeno mam pa že vse. Edino vse stvari za porodnišnico imam sicer že na kupu samo še v torbo jih moram spravit 😂 ti imaš vse že? Mogoče je to zato ker bo to moj prvi otrok in se mi zdi da vse rabim ampak vseh stvari se takooo nabere 🥴 




Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (20.7.2023 8:04:00)

Ooo super tudi jaz v Celju...nekje pou ure do 40min imam ali do Celja ali pa Ljubljana. Pa sem se odločila za Celje.Jst sm spakirala že ampak izključno zaradi tega ker me je ginekologinja 2 tedna nazaj prestrašila da se že pripravlja, da zna biti prej🙈




ŠeenaSanja -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (20.7.2023 8:23:31)

O super. Načeloma sem slišala dobre stvari za celjsko porodnišnico. Vedno pa se najde kdo z slabo izkušnjo.No jz zmeri rečem da je bolš da je mal prej pripravljeno ko pa da morš pol na hitr vse al pa svojmu razlagat kaj rabiš pa kje najde 😂😂 




Bonbonnie -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 8:34:56)

Hoj, jaz mam pdp 22.8. Obrnjena je na glavico ze od 21t dalje 😊 je pa tudi ves cas glede tezo za 1 teden vecja 😊Ker hodim v ATN sem do zdaj mela kar nekaj CTG-jev in se nic ne dogaja, popadki so popolnoma ravna crta.. meni pa trebuh v eno otrjeva… 




Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 8:49:16)

Meni tudi trebuh otrdeva...pa pravijo, ce sem preveč fizicno aktivna ipd...Sem pa ugotovila, da mi ali po magneziju ali pa po zdraviih za slabokrvnost...saj občutek imam testiram zfj in par dni ne jemljem in je bolše...





Bonbonnie -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 8:55:51)

Naceloma bi mogel magnezij preprecit otrjevanje. Jaz sem ga ze nehala jemat ker sem pac ze tako dalec, se par dni pa 36 teden. Po zdravila za zelezo pa hmm.... Jaz sem najprej mela Tardyferon ampak take grozne stranske ucinke, za crknit. Ze tako ali tako sem 2x lezala v bolnico zaradi prekomernega bruhanja. Bruhala sem v eno do konca 6. meseca, potem pa se je koncno zacelo popravljat, zdaj ce bruham je samo na tesce... Pol pa ta tardyferon pa jauu, v eno bruhanje spet, pa drisko nenormalno, vcasih celo krvavo.... za nic. So mi menjali za sirupa, pa je zdaj super. Rodila pa bom v MB drugace.




Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 9:02:04)

Uff to pa si imela potem pestro, no samo da si bojše. Jaz pa jemljem Ferum lek ua železo poližeš eno med obrokom pa nekako vzdržujem na meji vrednost že celo nosečnost. Pa folno jemljem. Poskusim po malo jesti.




Bonbonnie -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 9:07:10)

Ja sem ravno danes zjutraj bruhala 😂😂 Nimam kaj, se teh par tednov bom ze prezivela, naj samo pride ona ven pocasi, pa da je vse ok 😊




Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 9:08:36)

Tako je ja, da bosta zdravi in bo vse ok!




ŠeenaSanja -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 15:35:31)

Bonbonnie ti si imela pa res smolo z slabostjo. Ampak smo že čisto na koncu in kmalu bodo naše nagrade v naših rokah 😁😁😊Kar nemorem verjeti kako hitro je minilo in da me loči še par tednov da spoznam najinega sončka 👶🤭😌




Bonbonnie -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 16:19:11)

Jaz sem mela smolo se z drugimi stvarmi. V 31t sem mela take grozne bolecine, sem kr letela in so me obdrzali 1 teden v bolnici. Zolcni kamni so se mi naredili med nosecnostjo in ja. Za pop*****.. potem pa 1 teden pozneje sem mela ctg v atn in je zdravnica naredila paniko da baje utrip od otrocka ni vredu pa da je mogoce kaj s popkovnico in srckom narobe itd.. sem spet mogla prenocit tam. Naslednji dan pa je prisla druga zdravnica in se samo za glavo drzala, rekla da je cisto vse vredu, da mala super napreduje in da nimam kaj za skrbet.. ampak jah… potrpim se teh par tednov, samo da jo v rokah primem, pa bom ze vse ostalo pozabila 😊




ŠeenaSanja -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 16:37:56)

Ojoj to je pa res skos nekaj 😔 ampak vazno da je mala okej in da je zdrava, ko jo bos drzala v rokah bos pa tudi na vse tezave v nosecnosti pozabila 😁




Bonbonnie -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 18:58:52)

Ej komaj cakam da jo spoznava res 😊😊




ŠeenaSanja -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 19:36:36)

Imaš že vse pripravljeno? 😁Punce kaj pa za porodnišnico.. Boste mele svoje spalne srajcke pa vse te zadeve? Jz sem misla sam copate svoje vzet 🤔




Bonbonnie -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 19:42:35)

Uh ne 😂 mislim nabavila sva cisto vse, edini problem je da doma se prenavljava eno nadstropje ker sva se preselila v hiso ki sva jo kupila eno leto nazaj, glih tak 1 mesec preden sva zanosila. Pol pa je tak bila zima pa to nic za delat, zdaj pa ze casa zmanjkuje 😂😂 drugi teden ce bo vse po sreci bom zacela prat, likat pa zlagat stvari.V porodnisnici pa jaz tudi samo copate. Ne vidim zakaj bi svoje lepe srajce zamazala, ce lahko te tam 😂 razmisljam se o modrc edino, ostalo pa razen stvari za osebno higieno ki jih tam ne dobimo, ne mislim nic vlacit.





ŠeenaSanja -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 21:11:23)

Oo torej dolgčas ti res ni 😂 vsaj nabavljeno že imata vse, ostalo boš pa že poštimala dokler sta še 2 😁Tudi jaz mam pripravleno copate pa 2 modrca za dojenje drugo pa tak dobiš tam. Če bi pa kaj res rabla lahk pa še vedno moj prinese 😁




Bonbonnie -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 21:16:42)

Ne ne to pa mi res ni. Sem pa vsaj danes uradno zakljucila z delom, tako da zdaj leepo pocasi, mislim da bo nama uspelo porihtat vse preden pride mala.




Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>