RE: AVGUSTOVČKI 2023 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 21:33:28)

Čer...ja jaz tudi ne bom nič vzela razen dveh modrčkov za dojenje. Pa swmeveda cunje za domou sem napakirala zase in kozmetiko.Za malega pa tak sem napakirala vse možno ker ne vem ali bo 36 stopinj ali 25... glede na burno dogajanje z vremenom.Končno ko so nama včeri zmontiral klimo, k sva toliko čakala serviserja, se je pa zunaj ohladilo🙈




ŠeenaSanja -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 21:59:59)

Kako boste pa oblekle bebica za iz porodnišnice? U kratkih rokavih tak naj nebi bili ane?Jz mam dolg bodi, hlačke, nogavičke in pa kapico, če bo pa hladno pa še eno jopico pa žabice mam sabo 🤔Res je smotano ko neves al bo vroče v sredini pa proti koncu avgusta pa zna bit včasih že prav hladno jesensko vreme 😔




Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 22:03:35)

Enakoo sem jaz napakirala...dolg in kratek bodi, hlačke in/ali pajacek, kapica in pa rokavičke ter nogavičke. Pa še ena odejica tanjša za pokrit. 3 tetra planicke za podložiti v lupinici in pa pleničke, čeprav to maš tudi v porodnišnici..




ŠeenaSanja -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 22:08:12)

Ja točno, tudi jaz mam še tetra pleničke pa odejico pa pleničke, vlažilne robčke, dudico in eno ninico sem mu vzela potem pa mislim da je to to ane?Do doma iz porodnišnice mamo 30min tak da mislim da kaj več nebo rabil, ali pač? 🤔




Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (21.7.2023 22:13:52)

Točno tud jst bom dala še ene vlažilne robčke. No pa magari še ninico jap...😁




ŠeenaSanja -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (23.7.2023 13:56:25)

Kako ste punce, kaj počnete te zadnje tedne, dni? Danes imam točno 30dni do uradnega PDP.. Oooo kako čas beži 😅 pa še občutek mam da bo prej prišel na svet najin fantič 😅 
Se mi zdi da bi rada še 100 stvari nardila po bajti pa da bi še s svojim kam šla zadnjič v dvoje pa da bi sama sebe malo razvajala pred porodom pa kar čas beži. Hvala bogu da sem že vse pripravla za malo štruco 💙 




Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (23.7.2023 21:04:00)

Ojlaaa...jaz imam jutri ponovno CTG,  imam uradno še 14 dni do poroda...ampak me vsak dan bolj ščipa...ravno ležim in premišljujem da me spet neki drugače danes zateguje in ščipa🙈Drugače pa je vsak dan težje...spim skoraj nič, jesti mi ne paše, poze ne najdem kak naj počivam, težko sedim, danes sem kar veliko hodila...večkrat čez dan kratkotrajni sprehodi- posledica otečene noge🙈
Še malo pa spoznamo naše stručke...🤗❤️




Bonbonnie -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (23.7.2023 21:27:28)

Oj jaz tudi super… no razen danes da sem mela nek izpad, sem kosilo pobruhala takoj ko sem ga pojedla 🤦‍♀️ cela kopalnica je bila pobruhana, se dobro da imam tako zlatega moza da je pomagal pucati…Drugace pa jaz tudi mam jutri spet pregled v ATN in tudi CTG 😁 trebuh kar otrjeva.Aja pa se to, a ve katera kaj o PUPPP? Crknila bom kk hudo me trebuh srbi, pa nic ne pomaga 🤦‍♀️ to se mu je 3 dni nazaj pojavilo, jutri mislim malo pojamrat da mi naj dajo napotnico za dermatologa, ker ne morem niti spat v miru. Pa kolko sem prebrala po spletu, se lahko razsiri iz trebuha na stegna pa prsa.. ce pa se do tega pride sem pecena 😖😖




Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (23.7.2023 21:33:22)

Ojla...ej ne o temu srbežu pa res nič nisem prebrala, imam srečo da nimam nekih težav.Boga glede bruhanja, res imaš pestro nosečnost...Ampak še malo zdrži, pa bo.




Bonbonnie -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (23.7.2023 21:35:59)

Ni navadni srbez, strije so se mi naredile, pa tako kot da bi se vnele tu pod popkom. Prav hudo srbi ce se pa zacnem cohat pa boli, pece da bi se zjokala. Pa na dotiku, kot neke kraste, obup.




Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (23.7.2023 21:41:26)

Veš kaj kak bepanten mazilo, če je pa kokr vneto pa tudi kak otroški puder pomaga, ker suši.
Jaz sem si pomagala ko sem imela par izpuščajev pod prsimi, da se me drgne naprej koža na kožo...in je pomagalo..




Bonbonnie -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (23.7.2023 21:48:06)

Dobro da si me spomnila.. sem se ravno namazala pa da vidim.




ŠeenaSanja -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (23.7.2023 21:50:09)

Mene tudi zadnje 3 dni neki scipa v luliki notri. Sploh neznam drugace razlozit 😔Happytime oooo se 2 tedna. Se cisto cisto malo 🤭🤭Bonbonnie kar pa se tice srbecice tud jaz nimam nobene izkusnje bi pa mogoce lahko probala aloe vero.. Jz se z njo mazem ko me komarji popikajo pa se nemorm nehat cohat pa pomaga. Pomiri kozo pa se malo jo hladi ce jo shranjujes v hladilniku. Poskusi, skodlo zihr nebo 😁




ŠeenaSanja -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (23.7.2023 21:53:30)

Ajaa otekanje nog... Kake 14dni mi ze cist po malem otekajo noge pa da ne govorim kako nenormalno me bolijo ce cez dan nic ne pocivam. Prav tak ko da bi sla na triglav pa nazaj 🧐🥴




Bonbonnie -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (23.7.2023 21:56:22)

Jaz na sreco pa nimam s tem problemov, vsaj se ne. Noge so mi zatekale edino ko sma bila na dopust. Verjetno zaradi letala in vrocine. Zdaj je vse cist kul.




Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (24.7.2023 21:38:39)

Ojla. Evo danes CTG za mano...vse ok. Mali uživa še v trebuščku. Čakamo kdaj bo...Kako ste kaj ostale?

Bonbonnie kako tvoj trebušček, kej pomagalo? 





Bonbonnie -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (25.7.2023 8:57:53)

Mislim da je bepanten malo pomagal, malo se je umirilo. Sem vceraj G vprasala, baje da ne obstaja resitev, da je treba potrpet, po porodu gre nazaj. Drugace pa moji ctg tudi miren. MV se je cvrst in zaprt, glavica se vedno visoko. Kaksna 2 tedna verjetno se ne bo. Kontrola v ponedeljek. Mala pa da baje tehta skoraj 2800 😊




Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (25.7.2023 8:59:56)

Ahaa no super samo, da si ok.Pri meni pa glavica spuščena še nižje, MV že razrahljan in se kaže da se bo počasi začelo....Sporočam😊




ŠeenaSanja -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (25.7.2023 13:38:24)

Happytime torej pri vas še samo čakate 🎉🎉 držim pesti da boš imela čim lepši in čimlažji porod 😊Bonbonnie midve se bova pa še malo načakale 😁 Meni bi mogla zadnjič delat ctg pa je rekla češ da sw je sestra zmotla in da je še prekmalu mam pa v ponedeljek spet pregled pa upam da mi naredi tudi ctg 🧐 
Mali je že 2 dni malo bol miren kot ponavadi  pa tudi to špikanje v nožnici si znam predstavljat sam na tak način da se mi počasi rahlja vse skupaj spodaj, tako da mogoče se bo že kaj prej začelo 👶





Bonbonnie -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (26.7.2023 8:35:24)

Juhuu happytime upam da se bo hitro zacelo.Seenasanja jahh, mene tudi spika, trbuh otrjev, vcasih krci tako kot pri M le da so rahli.. pa absolutno ni nic. Ampak baje da se zacnejo komaj po 37 tednu spuscat, ko se spustijo te pa se zacne mv mehcat, prej naceloma niti ne.




Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (26.7.2023 8:48:16)

Ja meni se je MV zmehčal in spustil mali že v 34 tedenu in sem resn pridno počivala da sem prišla, do 37 tedna da je donošen.Sedaj sem pa 38/4 dni pa čakamo...enkrat malo pika, drugič na sprehodu pritiska dol...pol spet nič.Čutim skos malega, da se premika ...take počasne gibe ima, ko se razteguje pa čutim vse mogoče na otip😊😆Bolj se bliža dan D, bolj me je strah oz. niti ne strah...1000 vprašanj, ali bom vedla kdaj so popadki, kdaj v bolnico, ali bo šlo naravno, ali bo šlo dojit, kako bo po odhodu iz porodnišnice, kako bo mali-bo vse ok....Jojjj 1000 vprašanj🙈




ŠeenaSanja -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (26.7.2023 9:19:47)

Meni se tudi poraja 1000 vprašanj glede poroda pa potem sploh tistih prvih par tednov ko se bomo še vsi lovili 😅 potem se pa malo tolažim da važno da bo 💙 zdrav, drugo bom pa že sproti ugotovila in se naučila.
Postajam pa že kar malo nestrpna da spoznam najino štruco malo 😅 sem pa danes 36/1 tako da bo še menda malo za se načakat.. 




Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (26.7.2023 9:37:25)

Pomoje prvič imamo vse takšne občutke in vprašanja...vedno si potem rečem...ne prehitevaj dogodkov...vse ob svojem času, korak za korakom pa bomo znale..še vse so...😊🥰




ŠeenaSanja -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (26.7.2023 10:07:40)

Točno tako. Jaz tudi pravim če so vse zmogle bom tud jaz 🤞😁
Še par dni pa je naš mesec tukaj 🎉🎉😁 jaz kar prestavljam stvari v njegovi sobici pa čistim pa ni da ni 😂 V posteljici sem mu naštimala odejico pa včeraj sem kovtrček oblekla, nekatere pravijo da jih prve mesece dajo kar v oni vreči spat, zdaj sem pa čisto zmedena 😂 S čim boste ve pokrivale vaše bebice? Jz sem misla dekica če bo fejst vroče, če bo pa hladno pa kar s koutrčkom 🧐




Happytime -> RE: AVGUSTOVČKI 2023 (26.7.2023 10:21:06)

Ej ne govori...vsak dan tko prpravim pa pocistim pa prestavim...kot da "danes gre pa zares", "danes pa je to to" 😁Enako kot ti...dekica...če bo hladneje pa kovtrček...mava pa večjo posteljco kupljeno tko da imam notr še gnezdece položeno...Komaj čakam, da pride mali...🥰




Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>