RE: Oktoberčki 2023 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Vrtnica89 -> RE: Oktoberčki 2023 (28.2.2023 18:03:47)

Soncek05 žal mi je zate 😔 vzemi si čas za premislek, žalovanje, potem pa novim zmagam na proti 😊 js sm drugac rh- in sem pri prejšnjem porodu dobila injekcijo pa so ble vrednosti take D so me tud po splavu klicali. 




Alsa3 -> RE: Oktoberčki 2023 (28.2.2023 20:19:03)

Da spet malo pojamram 😆 mene pa danes ful zvija, jajcniki me bolijo, menda lahko se par mesecev cutis menstruacijo, tko da razmisljam da je mogoce to krivo, ker ce nebi bla noseca bi jutri dobila M 🤷‍♀️ je se katera opazila da jo v tistih dnevih kot je ponavadi imela M bolj matrajo jajcniki? Pa se ful imam belega toka in skoz hodim gledati da se ni slucajno ulila 🙄 drugace se pa malo boljse pocutim, nimam vec teh slabih misli, ravno zaradi tega ker me vse nekaj matra tako da vem da nekaj se dogaja 😄 se pocutim malo bolj noseco
JeckieO ja nosecnost je eno samo cakanje 🤣🤣🤣 najprej cakas da naredis test, potem prvi pregled, nuhalno, brcike, morfologijo,..... in na koncu da koncno gres rodit 😆




Lara21 -> RE: Oktoberčki 2023 (28.2.2023 23:15:50)

Sem dobila datum 15.10 in to je moja prva nosecnost se veselim ob enem pa me je strah kako in kaj ker se nisem sla skozi tole ker je moj prvic in berem vse da se lepo pripravim




JackieO -> RE: Oktoberčki 2023 (1.3.2023 7:40:07)

@alsa to kar se tice M je res, js sm lani dosti prebrala na to temo, ker sm krvavela. Telo se ne dojame cisto, da si nosec in se lahko pojavijo raznorazni simptomi. Sicer pa mene to nosecnost kar precej zvija, skoz po malem, sm se ze morala lotit magnezija. Se malo pa imas koncno pregled, drzimo pesti 😊




Alsa3 -> RE: Oktoberčki 2023 (1.3.2023 17:30:56)

Ja zj bo pa rea takoj pregled :) komaj cakam po drugo strani me pa skrbi, da kaj ni ok 🤷‍♀️ sedaj se mi je se energija vrnila, no ne v celoti ampak je veliko boljse kot je bilo, kako ste pa ve z energijo/utrujenostjo? In slabostmi? Je ze kaj minilo?




Vrtnica89 -> RE: Oktoberčki 2023 (1.3.2023 17:51:00)

Ja jaz energije mam Mal več kokr sm mela, dons sm po službi se neki rože sladila 🙈 slabosti so se tko full umirile, ponavad mi je slabo sam se C sm lačna Al pa ob ksnih res ekstremnih vonjavah. Sm misla D to bolj izzveni po 12 tednu ampak... Očitno lahk že par tednov prej 😅 komi čakam 8ga! 




Alsa3 -> RE: Oktoberčki 2023 (1.3.2023 17:58:55)

Vrtnica89 jst na vonjave nisem nic obcutljiva, jst pa sedaj pocasi stanovanje v red spravljam 😆 ker imam dva otroka in je ze po pol ure tak kot da nebi nihce pospravil 1 leto, jst sem pa sedaj 14 dni popoldneve prakticno prelezala 🙈 z 0 energije, sj otroka za sabo tudi pospravlata ampak se sama sebe ne morta dohajat 🤣




hena123 -> RE: Oktoberčki 2023 (2.3.2023 4:55:34)

Je mi líto, že se nyní musíš potýkat s těmito zdravotními problémy. garten of banban Je důležité si vzít čas na to, abys se vypořádala se svými emocemi a provedla všechny potřebné kroky k obnovení svého zdraví.




JackieO -> RE: Oktoberčki 2023 (2.3.2023 7:42:15)

Alsa pri meni je slabost vcasih zelo intenzivna, kak dan pa umirjena. Energije imam pa vsak dan manj, ce je to sploh mogoce. 😁  Se ne spomnem da bi me tako matralo v 1. nosecnosti ali pa nisem bila pozorna, ker sm se pac ulegla, ko sm lahko. Zdej se pa ne morem 😅 Saj bo boljse, upam da cimprej. 😁 Srecno tisti, ki ima danes pregled. ❤




Ursy23 -> RE: Oktoberčki 2023 (2.3.2023 11:07:20)

Drage punce, nosečke❤️ danes sem imela svoj prvi pregled, in z največjo srečo vam sporočam, da je vse vredu, pikica raste, srček bije kot mora🤗 želim vsaki dobre rezultate ob pregledu❤️ pdp imam 29.9.2023. Nuhalno pa 14.3.  Je pa moje počutje kar vredu, slabosti nimam, tu pa tam me malo špika v spodnjem delu. Sem pa zelo hitro utrujena. Je pa to moja 1. Nosečnost 🤗




Laurie -> RE: Oktoberčki 2023 (2.3.2023 11:35:45)

Ursy23 cestitke 🥰 jaz pa še 8 dni.. Drugače pa se je meni tudi slabost umirila, največji šok trenutno je, da mi ne paše kave pit!, pa sem drugače ful kavoholik in mi je to vedno bil tak sveti jutranji obred😂. Res je vsaka nosečnost drugačna. Imam pa tamalo še zadnji mesec doma, preden gre v vrtec, in poležavava do 10ih, men ful paše 😎🤣 me še ni utrujenost minila. 




Ursy23 -> RE: Oktoberčki 2023 (2.3.2023 11:45:33)

Hvala❤️ u, saj bo hitro minilo, čeprav men se je zadnji teden noro vleku🙄 hehe kok zanimivo, a veš, da sm js tud kavoholik, prej 3x na dan najmajn.. Zdej pa ene 3 tedne je še vohat ne morem, mi gre kr gor ko jo zavoham, prej mi je bil pa to najljubši in najbolj dišeč vonj (ravno kuhana kava) , zdaj je pa ne spravim dol. Kaj češ, vse sorte prinesejo nosečnost in hormoni🙈Uživaj v poležavanju, imaš dober razlog za to🤗




JackieO -> RE: Oktoberčki 2023 (2.3.2023 13:12:54)

Ursy cestitke. Naj take ostane do konca. ❤ js imam pa PDP 1.10, tako da sva blizu. Kam pa gres na nuhalno, js jo imam 20.3.
Kar se kave tice... js je v 1. nosecnosti tud nism pila vmes kaksna 2 meseca, mi je slo na bruhanje, ko sem samo zavohala. Pa sem tudi bila v orto kavoholik. Zdej mi pa se kolkrtolk pase. Ne bom rekla, da uzivam v njej kot prej, ampak vsaj smrdi mi ne. 😅 Ce bi se brez kave ostala, potem pa res ne vem kako bi dan prezivela. 😅 




Alsa3 -> RE: Oktoberčki 2023 (2.3.2023 13:18:42)

Ursy23 👏 super da je vse ok ☺️ imas pa hitro nuhalno :) ne bos dolgo cakala 😆




Vrtnica89 -> RE: Oktoberčki 2023 (2.3.2023 16:06:46)

Alsa3 ja Tino je energijo nazaj dobit haha pr men je isto, sem samo prala pa sušila perilo je pa ostajalo ne pospravljeno in itaq prvo bajto v red spravit haha 🤣 pr vonjavah pa porajtam Glih to D kave ne prenesem kokr je nisem v nobeni nosečnosti in pa full s težavo ksne teske ženske parfume. Mamo eno v službi ki se jo na delec izogibam 🤣🙊




Vrtnica89 -> RE: Oktoberčki 2023 (2.3.2023 16:08:12)

Ursy23 ja kako lepo ❤️ ful vesela zate 😊 zdej se malce težje čakam svoj pregled 😁 kam pa na nuhalno? Jaz se izbiram lokacijo 😊




Laurie -> RE: Oktoberčki 2023 (2.3.2023 16:31:42)

Meni kar moj osebni ginekolog naredi nuhalno. Upam, da bo tokrat kaj prej kot prvič, ko se je skoraj eno uro matral, da je opravil meritve ker se dete nikakor ni prav obrnilo 🤣 sem se vmes sprehajala, šla na wc, ni da ni..komaj komaj smo opravili 🙂




JackieO -> RE: Oktoberčki 2023 (2.3.2023 16:38:22)

Js sm mislila iti v Dravlje k dr. Lomsek pa me je klicala, da ne dela vec tam, tko da grem k njej za Bezigrad. Sva bila pri njej ze prvic in kasneje tudi na 3D, pa je bilo super. Bom pa zraven naredila se DHT.




Ursy23 -> RE: Oktoberčki 2023 (2.3.2023 21:51:00)

Hvala vsem😊Ja, nuhalno imam v 12 tednu, zdaj sem v 10. Po Eni strani mi je zdaj boljše da sem čakala dlje na pregled in da bom hitreje na nuhalni. Nuhalno bom pa imela kar pri svojem ginekologu-imam to možnost.  Alsa3 sporoči kako bo jutri, (držim pesti vse bo ok) ❤️in pa vsem ostalim vse dobro do pregleda pa si tipkamo.... Iz kje pa ste kaj punce? Večina okolica Lj? Jaz sem iz okolice Celja😊




JackieO -> RE: Oktoberčki 2023 (3.3.2023 7:38:19)

Je tudi meni dr. Lomsek rekla, da je nuhalno najboljse narediti pri 12t. In jo tudi imam ko bom 12t. Ursy katerega G pa imas? Js sm sicer iz Ribnice na Dolenjskem, ampak preseljena, drugace sem Celjanka. 😉 Alsa srecno danes, vse bo ok ❤ javi kako bo. 




Alsa3 -> RE: Oktoberčki 2023 (3.3.2023 7:54:17)

Evo punce jst sem iz pregleda, srcek se vidi ampak je pa plod manjsi za 1,5 tedna 😒 tako da imam cez 14 dni ponovno pregled, lahko je zastoj v rasti lahko pa ga samo ni mogla dobro izmerit




Ursy23 -> RE: Oktoberčki 2023 (3.3.2023 8:09:28)

Alsa3, hjoj držim pesti da ni upanja, za spustit do naslednjega pregleda Verjamem in čutim pa da ni lahko slišati da karkoli ni vredu. V mislih s tabo❤️





Tinka4 -> RE: Oktoberčki 2023 (3.3.2023 8:10:29)

Zivjo punce,se ena, ki ima za sabo prvi pregled. PDP imam 10.10., konec marca pa nuhalno. Zanima me, kakobse boste odlocile za dodatna testiranja (dht, nifty)?




Ursy23 -> RE: Oktoberčki 2023 (3.3.2023 8:11:38)

Jackie0 imam Dr. Simonitija v Šentjurju. Je strokoven, vendar kar strog in v določenih primerih kar zakompliciran.




JackieO -> RE: Oktoberčki 2023 (3.3.2023 8:15:22)

Alsa, lahko da je slo za pozno vgnezditev ali pa res ni bil dobro izmerjen. Se je tudi pri meni kar trudila, da ga je izmerila, ker je bil se rumenjakov mehurcek napoti. Tako da drzim pesti. 😘❤
Tinka js bom vzela nuhalno in DHT, tako mi je lani svetovala zdravnica, glede na to da je bila nuhalna ok in tako bom tud letos naredila, ce bodo meritve ok. V primeru, da bi bili potem izvidi slabi pa seveda nifty.




Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>