RE: Joolz Day (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


ninanana 1 -> RE: Joolz Day (22.9.2010 21:49:29)

Zdravo, imamo letošnji model, pravkar smo šli v špotnega in smo zelo zadovolni. MORAM pa rečti, če tudi blokiraš sprednji kolesi pretirano terenski voziček pač to ni.




ninanana 1 -> RE: Joolz Day (22.9.2010 21:52:01)

MI SMO GA KUPILI MARCA IN KOŠARO uporabljali do prejšnjega tedna, nisem opazila oz. vonjala nič posebnega.




ciccina -> RE: Joolz Day (24.9.2010 9:05:53)

Ninanana1: čakaj, če prav razumem ni terenec...pa niso lih za tega pravli da gre lahko po pesku, kamenju, mivki, travi? Ker jaz bi ga kupila samo bi ga rabila za vse terene? Jaz sem iemla v mislih Bugabooja, ki naj bi bil skoraj isti kot Joolz samo da je nižji in večji ko je zložen...
Ampak si na slošno zadovoljna?




lanabana -> RE: Joolz Day (24.9.2010 15:16:22)

Punce, ali vam tudi kolesa na joolz zzz škripajo? Na mojem leva stran med vožnjo proizvaja zelo plastičen zvok in me hudo moti. Sicer še nisva imela časa, da bi se poglobila v notranjost kolesa, zato sprašujem vas. Zadnjič mi je na prehodu iz ceste na pločnik celo odpadlo kolo. Upam, da sem to sama kriva, ker sem en dan prej nekaj menjavala, pa čisto možno, da nisem dovolj pritisnila kolesa, da bi zaskočilo. Zanima me, a vaši joolzi grejo čist potiho, ali tudi škripajo? Uporabljam pa ga komaj slabih 10 dni...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




ciccina -> RE: Joolz Day (25.9.2010 19:27:53)

No jaz sem danes doktorirala s temi vozicki. Zadnjic sem namrec klicala v eno trgovino v Trstu, ker me je zanimala ce je kaj nizja cena. In so mi rekli da so ga umaknili iz prodaje, ker so imeli tezave z ogrodjem, kolesi, nastavki, materiali, tovarna ni nudila garancije in je bil kaos. Pa sem klicala se malo po Italiji po drugih trgovinah, ce mi povedo isto in so seveda vsi povedali isti problem...da ga pac raje ne nabavljajo ker niso mogli potem pomagat kupcem. Tako da sem danes sla v spet tretjo trgovino v Trst in ga seveda niso imeli, lahko bi se narocil, je pa lasnik prisel do mene in mi povedal isto tezavo, da je sicer v njegovem ineresu da mi ga proda, ker je med najdrazjimi, ampak mi svetuje da ne ker je prevec tezav in mu je potem vedno zal ko ne more pomagat kupcem. Je rekel da ga prodajajo v SLO npr. ampak bi bila samo sreca da ne naletim na tezave. Tako da punce jaz mislim da se ne bom odlocla, ceprav mi je res eden od najlepsih [sm=smiley19.gif]




doroteja30 -> RE: Joolz Day (29.9.2010 21:32:44)

Jaz sem kupila Voziček Joolz Day pri otroški spletni trgovini Mali Vragci : http://www.mali-vragci.si/
Cena Vozička z globoko košaro je 700 EUR  najceneje v Sloveniji in tudi veliko kosov imajo na zalogi + dodatno opremo !
Voziček sem dobila naslednji delovni dan !   Priporočam !




arruba -> RE: Joolz Day (7.10.2010 10:45:09)

Jaz ga uporabljam dobra dva meseca in nimam nobenih težav; sicer z njim ne hodim na kakšne hude terenske ture, sem pa čist v redu šla tudi po dokaj grdem makadamu (pa še mali je fajn spal, ko ga je premetavalo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]). Tudi meni je sicer nekaj škripalo eno zadnje kolo, vendar se je izkazalo, da ga je treba le sneti in še enkrat natakniti nazaj, pa je nehalo. Kaj drugega pa se mi ni zgodilo.

Sem pa zelo zadovoljna z njegovo okretnostjo, ker ga z lahkoto vodiš z eno roko (kar je npr. za mamo na porodniški, ki skoz visi na mobiju, zelo fajn [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]) pa fajn mi je, ker ni preveč težek, tako da ga komot sama spokam v avto in iz njega.  




ninanana 1 -> RE: Joolz Day (8.10.2010 10:04:56)

Mislim, da je v primerjavi z Bogaboojem nedvomno veliko boljši voziček , saj je višji in tudi material je veliko boljši. mi smo imeli bogabooja tudi v ožjem izboru, takrat jih v slo ni bilo in smo hodili v Gratz in sem zelo vesela, da se nismo odločili zanj, z Joolzom smo super zadovolni v vseh pogledih. Mislim, pa po nevem kakšnem kameju z njim ne boš hodila saj so vse poti po večinoma  vozne.





maa2010 -> RE: Joolz Day (10.10.2010 17:05:36)

Mi2 z mojim sma imela v ozjem izboru Joolz Day in Stokke Xplory 2010 in se sem se nato jaz, po detailnem testu obeh, odlocila za slednjega [sm=bravo.gif]. Joolz se mi je zdel full prakticen, ampak preokoren za sestavljanje in pospravljanje. Tudi teza posameznih delov in ves handling pri kosari za novorojencke se mi je zdel odvecen. Verjetno bodo pa tudi tole popravili v 3 verziji :) Se mi zdi, da so z vsakim modelom boljsi, ce primerjam J. Bloom in Day [sm=bravo.gif]




Patrisha -> RE: Joolz Day (11.10.2010 8:02:23)

pozdravljeni,

no jaz sem tudi gledala in se navdusla za ta vozicek. Seveda za radi majhnosti kako se zlozi. In to je tudi edina prednost. Ce obvlada katera dobro anglesko naj si malo prebere forume. Vozicek zna bit smrtno nevarn!! Razen tega, da po tekocem traku odpadajo kolice, ze **** krat se je zlomlo drzalo s katerim se prenasa kosara, in rocaj za voznjo vozicka????? A se vam zdi dat smiselno 800 € za klump vozicek??? no jaz sem si konkretno premislila ko sem prelistala po forumih!! Sicer ne vem kaj stane toliko, ampak vozicek je dalec od kvalitete. Da ne govorim da si mores kupit se nvem kaj zraven, da imas popoln komplet in te pride na koncu glih ene 1100 €. Za kaj ze?? zato, da bom mela vozicek vec casa na servisu kot otrocka vozla v njem? NE




ninanana 1 -> RE: Joolz Day (14.10.2010 21:39:23)

Vsekakor vsak svoje hvali. še posebaj, če je zadovoljen, je pa res , da kolo odpade, če ga ne namestiš pravilno(gumb je potrebno portisniti).




Zajcekd -> RE: Joolz Day (29.12.2010 10:18:33)

[color=#000000 size=3]Tudi mi smo kupili Joolza preko interneta. Na njega smo čakali več kot dva meseca. Ker smo težili so nam v vmesnen času posodili drug voziček (200 eur nižja cena kot Joolz) tako da smo lahko primerali. Joolz ima uporabljene boljše materiale (blago, zadrge, ogrodje, ročaj) in ima boljše vzmetenje. Za zlaganje v avto pa je bolj štorast, ker se slabše zloži (zavzame več prostora), ročaj za prenašanje košare vzame še 10 centimetrov višine kar vsaj v mojem avto pomeni malo več komplikacij. Cenejši voziček je bilo tudi dosti lažje prenašati če je bil zložen kot Joolza. Pri Joolzu me tudi motijo gumbi za zlaganje ker so premajhni za pritisnit (sploh v tem mrazu ko imaš naprimer rokavice), in gumbi za odklep košare. Pri cenejšem vozičku so bili gumbi za zlaganje in odklep košare večji in lažje dosegljivi. Včeraj sem tudi pri našem vozeku slišal neko škripanje iz kolesa, ki pa je po 10 minutah zginilo (upam da se ne bo ponovilo).




pajkica2 -> RE: Joolz Day (29.12.2010 13:02:35)

In kateri je bil ta drug voziček? Preko katere trgovine pa ste kupili?




Zajcekd -> RE: Joolz Day (29.12.2010 15:33:03)

Tisti je bil Firstwheel http://www.firstwheels.nl/en/index.php
Joolza pa smo kupili v Kiddies24 kjer je bil najcenješi. Firstwheela pa še imamo doma. Mi smo jim pred slabima dvema mesecoma sporočili da naj poberejo Firstwheela pa ni bilo nobenega odgovora, tako da imamo sedaj dva voza.




pajkica2 -> RE: Joolz Day (29.12.2010 20:26:23)

Firstwheels je meni zelo zanimiv predvsem zaradi cene, sem že gledala po internetu ampak v živo pa jih pri nas nisem zasledila. Na Vragcih je joolz 700eur, tile pa 350.

Mi lahko samo še poveč kako je z višino košare/športnega dela? Na slikah deluje kot da oboje pride precej nižje kot pri Joolzu.




Zajcekd -> RE: Joolz Day (29.12.2010 23:00:10)

Košara je pri joolzu malo ožja ampak daljša. Globina pa se mi zdi pri obeh podobna (jaz nisem opazil neke razlike). Maš pa dimenzije od Firstwheela navedene na proizvajalčevi internetni strani. Ravno danes sva se z mojo pogovarjala da če bi prej vedela za Firstwheela najbrž ne bi kupila Joolza ker ne upraviči svoje visoke cene.




pajkica2 -> RE: Joolz Day (30.12.2010 10:34:19)

Dimenzije sem videla, hvala. Malo nerodno sem vprašala, zanima me namreč kje je otrok višje (da se manj sklanjaš do njega). Midva sva precej visoka pa nama zato npr Bogaboo ne odgovarja ker je otrok tako nizko, Jooolz pa mi je ravno zaradi pozicije košare padel v oči. Pri tem Firstwheel pa ne znam ocenit preko slike kakšna je razlika. Če se ti da primerjat bom zelo hvaležna.




Putka -> RE: Joolz Day (30.12.2010 12:45:53)

Meni je bil tudi FUL všeč Joolz, pa dovolj visok je tudi za mojega košarkaša.. Samo cena me je malo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley22.gif[/image].
Tako da smo se za Mothercare My4 odločili, se ročaj precej dvigne, tudi košara je dosti visoko nameščena, pa nekje 400€ cenejši je..




Zajcekd -> RE: Joolz Day (30.12.2010 15:34:37)

Pajkica mislim da je košara približno tako visoko kot pri Joolzu. Jaz nisem opazil nekih razlik.




StelaPia -> RE: Joolz Day (16.1.2011 16:26:13)

Mene pa zanima, če se da namest torbe na podvozje pritrditi, navadno košaro do 5kg?




noseckace -> RE: Joolz Day (19.1.2011 16:22:46)

Oj!

Mislim, da bi se dalo, če le imaš koga, da ti to zmontira.

Moram pa povedat, da sama uporabljam voziček že 2 meseca in sem z njim zadovoljna, tudi na pesku in makedamu se odlično obnese.




marjetka15 -> RE: Joolz Day (19.1.2011 19:36:02)

Moram pa povedat, da sama uporabljam voziček že 2 meseca in sem z njim zadovoljna, tudi na pesku in makedamu se odlično obnese.


pozdravljene uporabnice joolz-a,

sem noseča 4 mesece in mi je ta voziček ful všeč. Zanima me, kako se obnese na snegu, oz. če voziš po kakšni zasneženi potki.

lp




noseckace -> RE: Joolz Day (20.1.2011 6:34:57)

Ja, smo poskusili tudi po snegu oz. zasneženi potki :-)! Gre čist lepo, tako kot mislim da vsak voziček!





Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (29.1.2011 23:29:40)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




iCandy -> RE: Joolz Day (30.1.2011 10:13:24)

Pozdrav!

Vse, ki se odločate za Joolz-a, poglejte še za iCandy Peach vozičkom. Za isti denar veliko boljši voziček...pa še lep je! [sm=smajl.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>