RE: Bodoče nosečke (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


asyka -> RE: Bodoče nosečke (19.7.2013 14:01:27)

Jaz sicer ne vem kje je Bratuvškova baba dobila 2,5€, ker če grem samo današnje izdatke prepračunat sem dala pomojem krepko več od teh 2,5€. Mene tukaj predvsem jezijo takšni stroški kot je voda, ki se računa glede na število oseb. Vmes je najin lastnik malo zabemtil in so sedaj hitro naredili ponudbo, da bi jeseni pričeli z vgradnjo lastnih števcev. Komaj čakam. Bodo takrat zagotovo vsi kotličke popravli, da ne bo več voda puščala[sm=smiley36.gif]

Morava pa še ponudnika elektrike zamenjat, imava sedaj kar Mariborski elektro, ampak sem preračunavala, da se bolj splača Gen. K sreči imava res super lastnika stanovanja, da se lahko čisto vse zmeniva z njim. Danes nama je ravno povedal, da nama bo kopalnico prenovil med tem ko bova na morju. Hvala bogu[sm=smiley36.gif]




Cikacaka -> RE: Bodoče nosečke (19.7.2013 14:07:04)

Mi pa mamo v bloku vse stevce...tak da to je super. Mi pa gre na zivce ker placujemo ogrevanje vode kot da zlato delamo ven iz nje!!! Skoraj 12 eur po kubiku tople vode. A ni to ogromno? Vec kot ogrevanje prostorov :/




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.7.2013 15:14:40)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Cikacaka -> RE: Bodoče nosečke (19.7.2013 15:24:07)

Jaooo boze me vprasa zdaj en: a si ti noseca?

Sicer mi je blo smesno...ampak haloooooooo....cakam tetko cez teden dni...in on mene drazi se s tem????? Res pa mam trebuh napihnjen, da me bo razneslo...groza.

Meni so lani kasirali 10 kubikov vode in si niso dali rect da nimam bazena v dnevni. Na koncu so ugotovili, da majo vse narobe vezano in sem jaz se za sosede placevala...itak se kao nic ni dalo zmenit. V bistvu me se najbolj moti ravno ta ignoranca upravljalcev..mi mamo staninvest...sploh se ne da nic zmenit.




Cikacaka -> RE: Bodoče nosečke (19.7.2013 15:26:32)

Lili25 te amis, siol itd.variante so pa itak nenormalno drage. Jaz gledam tv dva krat tedensko..ce sploh..ker tak kot pravis itak nimas kaj za gledat. Cena pa da dol pades. En vecjih stroskov.




mamica deklicam -> RE: Bodoče nosečke (19.7.2013 15:39:57)

ja je GEN veliko cenejši. Mi smo imeli elektro Ljubljana in sem preračunala, da me na mesec pride ceneje za cca.10€. HALO!!!!! Za ta denar lahko še katero drugo položnico plačam. In sva hitro preklopila na tega ponudnika.

Če si v najemu ali v bloku, je res križ s temi položnicami, kar ni in ni jih konca, pa še vsi ti Upravniki in sklad. Tako pa imava tistih nekaj, ker sva v hiši, ogrevava se pa na drva in pozimi kuham na gašperju v kuhinji. Tako, da gre še ena plinska bomba manj na leto.

Solato imam tudi na dosegu roke, paradižnik mi je ravno začel zoreti, tako da ga bo drug teden že za eno skledo.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.7.2013 16:02:36)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Cikacaka -> RE: Bodoče nosečke (19.7.2013 16:16:38)

V bistvu ce tako pogledas je vso sranje na tem svetu zaradi tiste pescice pohlepnezev..in to se vlece skozi celo zgodovino.
Ja res bi raje domac paradiznik [sm=smiley36.gif] kot politiko. Naj vama lepo rastejo...jaz mam samo zacimbe, pa se te mi ne uspevajo [sm=zmeden.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.7.2013 16:32:32)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




asyka -> RE: Bodoče nosečke (19.7.2013 20:42:22)

Za Stanivest sem tukaj v MB čula, da je zelo požrešen. V tem bloku imava Isto pa recimo, da je še kar znosno.

TV in internet imava od Telemacha, se mi zdi da je še kar okej. Bi mi sicer čisto zadostovalo samo nekje 10 programov, ker več jih ne gledava. Je pa pri nama obvezna Tv pred spanjem. Ene parkrat je moj sicer zarohnel, da ne bo plačal položnice, če ne mislijo porihtat oddajanja, ker sva imela vsak drug dan odklopljene vse programe in sva mogla klicat. No, ko se je to zgodilo neke nedelje, ravno v času moto GP-ja... je moj tako znorel po telefonu, da so naslednji dan ob 8 zjutraj klicali, da pridejo menjat digitalni pretvornik [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Ve o paradižniku, jaz pa ravno pomazala celo skledo paradižnikove solate, z odločnim ovčjim sirom s Paga. Spet me bo šraufalo po siru hahaha....

Delavnice so super uspele, danes mi je blo tako luštno. Jutri me bo sicer zapestje kar precej bolelo, ker sem samo rezala s Sizzixom tiste izrezke. [sm=smiley36.gif] ampak tako veselje mi je, ko pride mamica po otroka in ji dete tako navdušeno pokaže kaj je naredila. Sva imeli tudi eno 3 leta staro pužiko, joj kako je lepila in rezala. Pa vse bi mela tako, kot velika sestrica. Komaj čakam jutri, delamo lovilec sonca. Potem pa je konec delavnic [sm=smiley19.gif] upam da se kmalu spet kje kaj odpre....




Cikacaka -> RE: Bodoče nosečke (20.7.2013 9:10:32)

Nimam pojmazakaj mi zacimbe v lonckih ne uspevajo...ful se mi hitro posusijo..pa jih zalivam. Vcasih sem jih mela na vrtu pa je blo ok...zdaj pa se ze dve leti trudim z njimi brez haska.

Dobro jutro in lep vikend vsem...:)

P.s. zakaj je glava sposobna ustvariti okus železa v ustih, ne pa okusa čokolade, ko se ti lušta [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (20.7.2013 13:26:48)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Cikacaka -> RE: Bodoče nosečke (21.7.2013 10:47:31)

Haha ma res..ampak jaz mam okus ze slab teden...pa verjamem, da si ga je samo glava ustvarila ;) cokoladnega si ne zna...tega pa takoj [sm=smiley36.gif]

Saj to mislim da je lih problem...slabe preforsirane sadike.. Zemlja v kateri so je itak boga...sploh se ji ne more rect zemlja, zato jih zmeraj presadim...ampak nekako ne gre...tak da so verjetno res sadike. Ja pa mah..groza..

Lepo nedeljo...:)




mamica deklicam -> RE: Bodoče nosečke (21.7.2013 11:17:10)

če bi bila jaz noseča vsakič, ko imam ta kovinski okus v ustih, bi pri nas imeli otrok že za izvoz[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]. Bi bila hiša premajhna za vse[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif], še dobro, da sva tudi gospodarsko poslopje takrat dobila v paketu, bi jih tja nastanili.
No malo za šalo, ampak tak kovinski okus imam jaz velikokrat tudi pred menstro. Je zoprn, ni pa pokazatelj, da si[sm=nosecka.gif], pa čeprav bi sigurno rada bila.





Cikacaka -> RE: Bodoče nosečke (21.7.2013 14:30:10)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] jaz nimam pojma kdaj gadobim..nikol nisem paznje polagala..mozno da pred menstro...mam ga pa dostkrat. Meni noben teh znakcev ne pokaze da bi lahko bila [sm=nosecka.gif] kljub zelji..ker so skoraj vedno prisotni..sam najveckrat se jih ne zavem oziroma gredo mimo neopazeni.

Drugace je pa danes tako vroce da midva z mojim prezivljava popoldan na kavcu ob gledanju nejhujsih talentov na you tube...smeg do solz [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (21.7.2013 17:03:52)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mamica deklicam -> RE: Bodoče nosečke (21.7.2013 17:37:41)


IZVIRNO SPOROČILO: lili25

pri nas je tudi tako vroče, da mi bo še menstruacija izpuhtela [sm=jezicek.gif] ja, spet je tu...[sm=sad.gif] preveč stresa. 'prijateljema' sva omenila in sta še vesela za naju, da nama ne uspe! kako so nekateri pokvarjeni... [sm=smiley22.gif]

grem najt en film, da malo odklopiva in speljeva tok misli drugam....

uživajte [sm=smiley1.gif]


zato pa pravijo, da v nesreči najdeš prijatelja. Jaz sem ravno iz tega razloga začela okoli govorit, da sem vrgla puško v koruzo in smo zaključili z naraščajem. da sem že prestara...
Se ne zavedajo a boli kot hudič, ko ti kakšen od bližjih privošči neuspeh.

Zato smo pa tuki, da druga drugo spodbujamo in navijamo in smo vesele, ko kateri uspe.




asyka -> RE: Bodoče nosečke (21.7.2013 18:40:35)

Okej takih, ljudi pa res ne razumem, ki nekomu privšočijo, da mu ne uspe na naraščaju. Katastrofa.

Midva sva imela pa danes kar inteziven dan, zjutraj generalka v stanovanju, sva popucala garsonjere najinima podnajemnicama (činčile [sm=smiley36.gif]), potem pa so prišli moji starši pa stric in njihova otroka. Tastari so malo se zaklepetali, mi pa smo ustvarjali. Manjka jima malo pozornosti, starša sta se ravno ločila in sta malo tako tako... Me je presenetilo kako je tamali tudi padel v ustvarjanje. Potem smo šli na kosilce, in pol Mariborski park po dolgem in počez pa še akvarij. Super je bilo. Komaj čakam na svojo deco [sm=smiley36.gif]




mamica deklicam -> RE: Bodoče nosečke (21.7.2013 18:47:38)


IZVIRNO SPOROČILO: asyka

Okej takih, ljudi pa res ne razumem, ki nekomu privšočijo, da mu ne uspe na naraščaju. Katastrofa.

Midva sva imela pa danes kar inteziven dan, zjutraj generalka v stanovanju, sva popucala garsonjere najinima podnajemnicama (činčile [sm=smiley36.gif]), potem pa so prišli moji starši pa stric in njihova otroka. Tastari so malo se zaklepetali, mi pa smo ustvarjali. Manjka jima malo pozornosti, starša sta se ravno ločila in sta malo tako tako... Me je presenetilo kako je tamali tudi padel v ustvarjanje. Potem smo šli na kosilce, in pol Mariborski park po dolgem in počez pa še akvarij. Super je bilo. Komaj čakam na svojo deco [sm=smiley36.gif]


preberi si današnje poste na julija pričakujem II
neka anonimna je vsem stopila na prste.
http://www.ringaraja.net/forum/II_pri%C4%8Dakujemo_JULIJA_2013/m_6066641/tm.htm




Cikacaka -> RE: Bodoče nosečke (21.7.2013 21:49:34)


IZVIRNO SPOROČILO: lili25

pri nas je tudi tako vroče, da mi bo še menstruacija izpuhtela [sm=jezicek.gif] ja, spet je tu...[sm=sad.gif] preveč stresa. 'prijateljema' sva omenila in sta še vesela za naju, da nama ne uspe! kako so nekateri pokvarjeni... [sm=smiley22.gif]

grem najt en film, da malo odklopiva in speljeva tok misli drugam....

uživajte [sm=smiley1.gif]


Lili mi je hudo za tetko...drzimo pesti za naprej! Ob takih prijateljih, kdo potrebuje sovraznike? Sploh nimam besed za take ljudi..res ne...privosciti nesreco drugemo...groza...ampak jaz se zmeraj mislim..vse slabo se trikrat vrne in tudi njima se bo...v neki obliki ze. Kako je lahko clovek sploh zadovoljen sam s sabo, ce ima tako hudobo v sebi [sm=smiley13.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (22.7.2013 7:51:36)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




banana_ana -> RE: Bodoče nosečke (22.7.2013 8:39:49)

Dobro jutro [sm=smiley4.gif]

polna luna je..tudi če ne bi pogledala na koledar bi vedela, na nekatere pa res trka [sm=smiley2.gif]

ja, tudi pri meni je par takih ljudi, ki so bili veseli...najbolj me je pa prizadel komentar "Veš banana, sm kr vesela da še ni ratal, da te bom mela še mal zase" - hmm, bi jo kr mal okol ušes!!

Danes mam po službi ful enega letanja po centru, najprej podpisat izjavo za menjavo zdravnika, potem na drug konec Lj prijavit bivališče od tam pa spet na drug konec na pošto...ko bom prišla domov bom kot oprana cunja..




mamica deklicam -> RE: Bodoče nosečke (22.7.2013 8:49:23)

jaz imam take v družini, ki so mi že pri prvi hčeri rekli, da imam dovolj otrok. Moja mama in moja teta. Sva jaz in moj bratranec edinca. Moja tašča je bila malo bolj "uvidevna"[sm=smiley36.gif], je šele po drugi rekla, da imava dva dovolj in morava njiju spraviti do kruha. Mi pa ni več težila, dočim z mojo drago mamico in teto sem se morala skregati, da je čisto najina stvar, koliko otrok bova imela, ker jih bova midva živela in ne onidve.

Teta je sinu toliko časa utrujala, ko je dobil prvega sina, da drugega otroka ne sme imeti, drugače jih bo vrgla iz hiše in bodo morali iti živet v šotor, da sta si 100km sran poiskala in kupila hišo. Sedaj pa sama sameva v preveliki hiši in je vsak dan bolj zamorjena. Pred enim mesecem je dobila še vnukinjo a sploh ne omeni, da je še enkrat babica.

Moja starša sta mi pa ravno včeraj spet težila, kako nevzgojene otroke imam in mi je prav žal, da jima nisem nazaj zabrusila, da bodo to edini vnuki, kar jih bosta imela, ker sta se pred leti odločila, da sem samo jaz dovolj. Moja mama se je tako odločila, je šla brez vednosti očeta delat splav, ko je bila v drugo noseča. Pri nas je vedno tako, kot ona hoče. Zato sem jaz šele zaživela, ko mi je uspelo iti od doma.

Za tretjega, če bo uspelo, jih bodo pa tako slišali, če bo kdo spet pameten, samo naj probajo. Meni že zadnje varovalke pregorevajo




banana_ana -> RE: Bodoče nosečke (22.7.2013 8:56:24)

Jaz sploh ne razumem teh staršev, res ne. Moji so isti!!! Skooooz težijo, pa je prehmal, pa premejno stanovanje mava...cela druga familija je najbolj vesela in komaj čaka, našedva pa niti ne vesta, da delava dejansko na tem, ampak že samo ko smo se kaj pogovarjali o tem sta bla tko pametna, da mi je tudi že ventilčke ven metalo.

Od doma sem šla pri 18 letnih, mislim, da mi res ne rabita solit pameti, ampak če jima kaj rečem sem čudna, razmišljam neumno, bla bla bla bla!!! [sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif]

huh, mal sm se spraznila, se že boljše počutim [sm=smiley1.gif]




mamica deklicam -> RE: Bodoče nosečke (22.7.2013 9:17:33)

potem si pa predstavljaj moja dva. Meni je mama pred leti pobrala vse prihranke in pri očetu sem dve leti absolventa delala zastonj, nista mi niti omogočila, da bi takrat naredila vse izpite in diplomirala. Ker sem imela VI stopnjo izobrazbe, sem k sreči dobila službo in vmes popucala še zadnja dvaizpita. Ko so me vrgli iz službe kot tehnološki višek, sem šla naredit še diplomo. In sem diplomirala kar 6 let za svojimi vrstniki, ampak sem jo naredila.

Hišo sva sama z mojim kupila, moji niso pomagali nič ne fizično ne materialno. Tistega denarja še videla nisem. Kakor veste, sem že več kot eno leto doma, nadomestila je bilo januarje konec, za socialno pomoč se ne upam zaprosit, ker se mi bodo obesili na hišo, oziroma je potrebno potem vračat, ko dobiš službo. In ker nama je zaštrikalo, sem zaprosila, da mi vrne 200€. Saj mi je vrnila, samo držala sta se pa še cel teden. Halo, pa kaj misli, da bom jaz kar pozabila, da mi je dolžne. S tistim denarjem bi midva lahko veliko naredila pri hiši.

Jima je vse težko. Prosim za varstvo samo v skrajnem primeru. Samo po glavi mi nonstop serjeta, najraje seveda takrat ko mojega ni zraven. Ker zanju sem petletnica, ki nima pojma o pojmu o nobeni stvari.




Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>