|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo JULIJA 2013
13.6.2013 7:41:00   
Tippi
Kr ni pa ni teme, pa sem jo kar sama odprla user posted image
Sicer seznama ne bom vodila, ker nimam časa in pridem občasno pokukat na RR, ampak sem ziher, da se bo našla pipika, ki zadevo obvlada user posted image

Torej moj datum je 1.7. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
13.6.2013 9:07:16   
*tedy*
sem komaj čakala da jo odprešuser posted image user posted image user posted image user posted image , sem vedela da si malo pred manouser posted image user posted image user posted image sej itak, da zadnjič odpiraš temo tvoja, no najina, naslednja bo itak marec2014user posted image user posted image

se ti pridružujem v ne pričakovanju 5.7. uh takrat bomo pa že na morjuuser posted image user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
13.6.2013 9:07:59   
Sisley
No pa se še jaz pridružim pod JULIJ user posted image Ne pričakujem je že več kot 3.5 let pa še vedno je prišla.. ampaaak... ta mesec ko je ne pričakujem 7.7. je ne bo :) Sedemke so pa ja pravljične številke.. upam da končno tudi jaz dočakam svojo pravljico user posted image Srečno vsem bodočim nosečkam user posted image

_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
13.6.2013 9:40:53   
Neala
Hej punce!
Super, da je že tema odprta user posted image . Se vam bom kar pridružila. Ravno imam user posted image , tako, da že lahko izračunam, kdaj v juliju je ne bom pričakovala. To bo nekje po 11. 07.

Srčno upam, da nam čim večim uspe! Še najbolj pa, da uspe tistim, ki se že več let oz. dolgo časa trudite! Naj bo to srečen mesec! user posted image

(odgovor članu Sisley)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
13.6.2013 9:44:54   
Neala
IZVIRNO SPOROČILO: Sisley

Ne pričakujem je že več kot 3.5 let pa še vedno je prišla.. ampaaak... ta mesec ko je ne pričakujem 7.7. je ne bo :)


Sisley, se opravičujem, če si že kje pisala, pa nisem zasledila... Si že v kakšnem postopku? Iz srca ti želim, da vama tokrat uspe in da boš po 3,5 letih končno ugledala dve črtici! Pa itak se mi zdi, da je letos neko čarobno leto, ker sem za kar nekaj punc slišala in prebrala, da so zanosile po dolgoletnem trudu.

(odgovor članu Sisley)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
13.6.2013 10:00:48   
mamica deklicam
med navijačice me napišite, prosim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
13.6.2013 10:20:48   
Sisley
Neala, ja midva sva v LJ že eno leto.. ampak v tem letu vse kar sva dosegla je to, da je moj opravil 3 spermiograme.. Obup! Samo zdj za zadnje rezultate ki jih dobiva 27.6 čakava že 3 mesece.. pa enkrat ni zdravnika, pa drugič spet nekaj.. in te selijo iz datuma na datum, kot mačka mlade.. Je pa to, da ubistvu zdj imajo samo njega pod drobnogledom gor, ker ima slabe izvide.. Tko da ne vem kdaj se bodo gor začel ukvarjat še z mano.
No ker tudi jaz ne blestim ravno, je pa zamano laparo in histero pa recimo da so poštimal kar je blo, ampak to je blo zdj opravljeno vse pri mojemu ginekologu.. Sem imela ta mesec končno normalen ciklus, 28 dni user posted image

A vidva se že dolgo trudita?

Ja tudi mene navdaja z upanjem, ko vidim da je starim borkam uspelo.. nekaj nas še je ki se mučimo... ampak glavno, da se ta spisek krajša.

Počasi se bomo vse v roziko pobarvale user posted image


_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
13.6.2013 10:38:43   
Katte
Navijam!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Sisley)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
13.6.2013 11:35:03   
niinii
Tudi jaz navijam!!!!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
13.6.2013 11:52:39   
Neala
IZVIRNO SPOROČILO: Sisley

Neala, ja midva sva v LJ že eno leto.. ampak v tem letu vse kar sva dosegla je to, da je moj opravil 3 spermiograme.. Obup! Samo zdj za zadnje rezultate ki jih dobiva 27.6 čakava že 3 mesece.. pa enkrat ni zdravnika, pa drugič spet nekaj.. in te selijo iz datuma na datum, kot mačka mlade.. Je pa to, da ubistvu zdj imajo samo njega pod drobnogledom gor, ker ima slabe izvide.. Tko da ne vem kdaj se bodo gor začel ukvarjat še z mano.
No ker tudi jaz ne blestim ravno, je pa zamano laparo in histero pa recimo da so poštimal kar je blo, ampak to je blo zdj opravljeno vse pri mojemu ginekologu.. Sem imela ta mesec končno normalen ciklus, 28 dni user posted image

A vidva se že dolgo trudita?



Hja, to čakanje je groza. Ne vem kakšni so postopki oz. kaj je potrebno, da bi tudi tebe obravnavali? Ne vem sicer kako dolgo oz. kdaj je začela ena moja kolegica s postopki (on tudi slab spermiogram, ona imela laparo in histero), ampak sta pred nekaj meseci imela prvo umetno oploditev, ki žal ni uspela, ampak gre zdaj kmalu že v drugo. Tudi neko hormonsko terapijo je prejemala, da bi se spodbudilo delovanje. Je pa ona drugač pri dr. Merlotu.

Nama je ta prava ratala v prvo. Tokrat bomo pa vidli kako bo. Prejšnji mesec sva v hecu bolj začela, ampak glede na to, da zdaj, ko sem dobila M vidim, da sva prezgodaj, ko še očitno sploh ni bilo O. Tako, da v bistvu junija niti štet ne morem. Tako, da uradno bova začela zdaj in bomo videli julija kako bo.

(odgovor članu Sisley)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
14.6.2013 9:24:37   
LittleSun
Tudi jaz močno navijam za vse vas.

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
14.6.2013 10:05:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
16.6.2013 10:54:35   
Neala
Kaj zdej punce, neko zatišje tukaj user posted image . Malo premikam temo na vrh, da se še katera pofočka. Dajmo punce, julij bo hitro tu, bomo takrat na dopustih veselo delale teste user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
16.6.2013 12:13:44   
Penny
Še mene pod navijačice. Da bi bil julij vsaj tako uspešen kot junij user posted image .

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
16.6.2013 14:06:57   
zlatolasek
Pozdravljene punce, se vam lahko pridružim? Nič nisem brala za nazaj, tako da še nimam pojma o ničemer....lahko pa povem kakšno je stanje pri nas....

Včeraj po vseh znakih lahko skoraj trdim da sem imela O, sicer sva bila pridna v smislu čebelčkanja oz slončkanja, ampak ni bilo pa "izliva v nožnico" user posted image To je najin prvi krog, sicer si zelooo želiva še enega (doma imamo že eno malo navihanko).

Drugače pa imam PCO, zelo neredne menstruacije, pozimi je skoraj da ni, poleti pa zgleda da se nekaj prebudi in imam par mesecer dokaj redno M na 5 tednov. Ta mesec je drugič, kar sem čutila O. Sedaj sem tudi že začela prepoznavati te očitne znake, tako da vedno bolje spoznavam svoje telo. user posted image Pri svojih skoraj 30.ih user posted image Prva nosečnost je ratala pa v prvem krogu s klomifenom user posted image Sedaj bi rada probala "naravno" brez K, a sva z G dogovorjeni, da je tudi to opcija, če ne bo šlo drugače.

Čakam do 1.7., če M ne bo, delam test. Sicer pa sem velika navijačica za vse ostale! user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
16.6.2013 20:07:26   
Neala
Dobrodošla, zlatolasek user posted image !!

Sta tako kot midva, prvi krog in že ena navihanka doma.

Upam, da nas bo čim več, da bomo lahko klepetale in navijale!

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
17.6.2013 9:46:15   
Anonimen
Tudi jaz je ne pričakujem julija. Upam, da je res ne bo! Sem imela nekaj ginekoloških problemov, po naslednji M pa lahko spet začneva. M pa pričakujem konec tega tedna, naslednje M pa ne sme več prit okoli 20.7. ;)

(odgovor članu Neala)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
18.6.2013 8:31:02   
ela23
Še jaz se vam pridružujem. M ne pričakujem 15. 7. Še dobro, da grem vmes na morje, da bo čakanje hitreje minilo. user posted image Upam, da bo julij vsaj tako uspešen kot junij. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
18.6.2013 8:59:23   
CheryBlossom
Punce naaaaaaaavijam... Dajmo, dajmo! user posted image user posted image user posted image Prav komaj čakam, da me nekatere razveselite z novičko o user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velikokrat ponoči budna gledam kako se moj otrok izgubi v mirne sanje, v medli svetlobi življenska energija prečka moje misli, a sploh kdo dvomi kako dobro se počuti moje srce...

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
18.6.2013 9:06:57   
Neala
No, počasi se nabiramo user posted image . Upam, da se najde katera, ki obvlada delanje seznamov, da nas malo popredalčka user posted image .

(odgovor članu CheryBlossom)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
18.6.2013 9:34:11   
Žabinčica
Punce tudi jaz navijam user posted image user posted image user posted image , da poletje prinese čimveč pluskov.

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
18.6.2013 10:30:50   
zlatolasek
helou, malo sem prišla pogledat kako se kaj polni tale tema, pa vidim da se nas bo počasi kar nekaj nakapljalo user posted image Sem zasledila da je bilo govora o nekem seznamu, ampak jaz sem tukaj čisto nova in nimam pojma kako bi se ga lotila. Če pa mi katera lahko razloži, se ga z veseljem postopim.

Glede na to, da je bil tale mesec bolj kot ne "predpriprava" bi rekla, da sodim bolj med navijačice kot pa tiste, ki je res ne pričakujejo, ampak je vseeno lepo videti svoj nick na listi, in ker bi takoooooo rada delala testek (tisto vznemirjenje kaj pa če ja) se bom vseeno kar dala pod 1.7. user posted image

P.s za tiste ki ste že v popolni akciji, ali že jemljete folno, in če ja, katero? Ogledujem si predvsem neko kombinacijo še z ostalimi vitamini, ala Elevit, Centramed mama, itd. Drugih pa ne poznam....

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
18.6.2013 12:46:31   
ela23
Zlatolasek, jaz nisem čisto nova, pa tega še vseeno ne znam narediti. Kaj če bi poprosile sniko, da nam ponudi inštrukcije o izdelavi seznamčkov. user posted image
Kar se pa tiče folne ... Jaz jo bom začela jemati šele po operaciji endometrioze. Pa še to nisem povesem prepričana. Mislim, da dovolj vitaminov pojem že s hrano. Imam še nekaj časa za razmislek. user posted image

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
18.6.2013 13:12:26   
Neala
Ja, zlatolasek, snika je na prejšnji temi, kjer ne pričakujejo JUNIJA, naredila seznam. Če ga kopiraš, morda rata... Nekaj sem jaz probala pa mi je nekam čudno izpadlo oz. se nisem pol upala lotit user posted image . Lahko pa poskusiš, če pogledaš prejšnje teme. Na vsaki je kak seznam.

Folno kislino bom pa začela jemat, ko bom noseča user posted image . Zaenkrat še nisem niti začela razmišljat o tem.

Mi je pa G rekel, da, ko bom začela jemat, je vseeno kater produkt.

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
18.6.2013 14:40:14   
zlatolasek
sem probala narest seznamček, pa mi ni uspelo. user posted image

folna: razmišljam da bi mogoče začela s Tifolom, ko bo (če bo) testek pozitiven pa še kaj dodatnega. Mah bomo videli.....

Joj danes sem pa takooooo napihnjena, samo čakam kdaj me bo razneslo. Po drugi strani sem pa imela danes kar pogoste obiske wc-ja (tekoče blato), pa spet me nekaj špika okoli jajčnika. Ah joj, to je spet tko, k preveč razmišlam. Sej v prvi nosečnosti je blo isto, sva se na polno trudila, pa ni bilo nič pluska, zakov pa ogromno. Potem sva za nekaj časa odmislila, potem sem se pa nekaj slabo počutila, jedla lekadole, šla za hec delat test v prepričanju da ne bo nič, eto pa je bil plusek. Takle mamo ja user posted image

Kakšne znake mate pa ve kej, da mal primerjamo user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?