|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
25.6.2013 16:16:49   
lolita83
pa če me lahko date na seznem punce....po moje naj je ne bo 10.07.

(odgovor članu lolita83)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
25.6.2013 18:04:27   
Neala
Ja, točno, lolita, to imaš prav. Fajn je, da ženska res dobro pozna svoje telo in tudi tisto intuicijo, ki ji govori, da nekaj ni prav. Dobro, da si šla k drugemu ginekologu in dobro, da si zdaj stvari porihtala. No, ti imaš plodne dneve ravno miceno prej kot jaz. Jaz namreč zdaj na polno prehajam v njih user posted image . Pa tudi pričakovali je NE bova nekje isti časuser posted image .

Jaz sem bila zdaj nedavno pri ginekologu in je rekel, da zgleda še vse ok, da je tudi sluznica dovolj odebeljena, ampak naj kar začneva delat na otroku, ker rosno mlada več nisem user posted image . Naša tamala je sicer že 4 leta stara, ampak prej se enostavno še nisem mogla odločit...

(odgovor članu lolita83)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
25.6.2013 19:10:42   
lolita83
ja nimamo več kaj čakat.....kar je treba je trebauser posted image pol se bomo veselile skupajuser posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
25.6.2013 19:42:02   
zlatolasek

IZVIRNO SPOROČILO: Neala



Zlatolasek, meni po navadi tako tile "znaki" izginejo tik pred M. Ko me prsi nehajo bolet, potem priteče.




Joj Neala, zdaj si me pa kar malo potrla user posted image Sej vem, da nimam nekih šans ta mesec, sam si me pa kar na realna tla postavila, no, mogoče pa še boljš tako user posted image

Ja, veliko je odvisno od G, zato je res dobro imeti nekoga, ki mu zaupaš. Sploh pri tako delikatnih stvareh kot je načrtovanje N in morebitne težave v zvezi z zanositvijo.

Tippi: kako kaže pri tebi?

Neala: ja, tile user posted image znaki so pri meni tudi pred O, ta mesec še posebno hudo, so mi kar strele švigale iz oči, ampak potem sem prav čutila ko je "počilo" v jajčniku in sva potem zvečer še veselo user posted image in zjutraj je bil svet spet lep user posted image user posted image user posted image

Tako, zdaj pa si kuham brokoli za večerjo, sem res začela še bolj pazit na prehrano in upam, da se bodo rezultati kmal pokazali user posted image

Punce jaz moooooočno navijam za vse vas, še posebno tiste, ki ste zdaj v plodnih dneh, da bi se vsaj kaj prijelo user posted image user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
25.6.2013 21:00:24   
snika


user posted image


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.7.
Tippi
zlatolasek
Snika

5.7
*tedy*

7.7.
Sisley

10.7.
lolita83

11.7.
Neala

15.7.
ela23

20.7.
Anonimen

25.7.
Radenska_

x.7.
mamica deklicam



SKUPAJ NAS JE : 11
user posted image NOSEČK:
ODSTOTEK:

user posted image NAVIJAČICEuser posted image

Katte, LittleSun, Žabinčica, Witch, Penny, Sisley, Mišamašaa, Luckasmucka, niinii, curly, mamica deklicam, michelle1, CheryBlossom, Žabinčica, zlatolasek, Metuljčica 2013



_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 6:12:00   
Tippi
Br'jutro!

Končno ohladitev in meni to tako zelo paše!! user posted image

Tippi: kako kaže pri tebi?


Nič ne kaže.user posted image Razen par mozoljčkev, ki so že od pamtiveka moj redni spremljevalec pred prihajajočo M.

Sem se že sprijaznila, da ne bo nič. user posted image


Kako pa pri tebi? In ostalih?

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 6:49:06   
Radenska_
Helou.

Jaz sem drugi dan M... Jutri pa spet Klomifen....
Bomo videli.
Če bo prijel sem se na seznamu napsiala prepozno, ampak naj kar tako ostane.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 7:11:01   
*tedy*
dobro jutro

pri meni ful čudni znaki in znakciuser posted image user posted image , jajčniki me bolijo na trenutke ful, bradavice me neki bolijo, trebuh mam pa napihnjen kot bi bila v tretjem mesecuuser posted image

danes itak letam po dohtarjih, ma tamala sum na borelijo al pa mikrosporijo.....sej se ne morejo odločit, nobenih krvih testov ji niso delali v ponedeljek ko sva bili na infekcijski, je rekla dajmo počakat do srede če bodo kaj večji fleki in če jih bo kaj večuser posted image user posted image , pa še najprej greva zdele na dermatološko potem pa še enkrat na infekcijskouser posted image user posted image skratka kr neki vse skupi mi pa v soboto gremo na morjeuser posted image user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 7:40:51   
Neala
Jutro punce!! Še kr traja ta vremenska osvežitev, ampak sonček pa že sije na polno. Pijem kavo in počasi štartam z delom... Hm, za dopust še nič ne vem, ker ma moj gužvo zdaj julija in avgusta in sploh ne vem kako si bomo utrgali nekaj dni za kam it user posted image .

Joj, Zlatolasek, oprosti, nisem te hotla spravit v slabo voljo, res ne. Sem samo napisala, da meni pred M res vsi znaki izginejo. Kako pa bo pri tebi boš pa vidla. Ampak sem pa prepričana, da bosta hitro ugledala plusek; pa če se je ta mesec kaj prijelo al pa ne. Zdej poleti se rado prime, hehe user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: zlatolasek
Neala: ja, tile user posted image znaki so pri meni tudi pred O, ta mesec še posebno hudo, so mi kar strele švigale iz oči, ampak potem sem prav čutila ko je "počilo" v jajčniku in sva potem zvečer še veselo user posted image in zjutraj je bil svet spet lep user posted image user posted image user posted image

hahahaha, na tole sem se pa nasmejala user posted image user posted image . Ampak mi je lažje, da nisem edina, ki ima že med O take znake.

tedy, kakšne fleke pa ima? Ko sem jaz bla stara 10 let sem imela neke velike rdeče fleke po nogah, od kolen navzdol. So me tudi vozili na infekcijsko, ampak nikoli ugotovili kaj bi to res bilo. Potem je to kmalu izginilo, jaz pa sem tudi bila ok. In še zdaj nimam pojma kaj je bilo.

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 9:35:14   
zlatolasek
Dober dan moje sočakajoče na user posted image user posted image

Tippi: no, če M še ni prišla, je to samo pozitivno, naj tako tudi ostane. Ne obupaj prehitro! Jaz še vedno navijam zate (in seveda za vse ostale)user posted image user posted image

Radenska: uuuu, super za Klomifen, jaz sem tudi v prvo z njim zanosila. Močno držim pestke user posted image

*tedy*: zveni zeloooooo dobro,moj edini znak v prvi N je bil boleče bradavice. Upam, da kmalu zagledaš user posted image Kdaj delaš test?

Neala: ah ne sekirej se, nisi me spravila v slabo voljo, sploh ne! Kot sem že napisala, si me samo spravila nazaj na realna tla, točno to sem potrebovalauser posted image Zdaj nekako že čakam in upam, da bo vsaj prišla čim prej, da lahko na polno začnemo z drugim krogom user posted image

Pri meni pa nič novega....še vedno sem brez znakov. Upanje sicer še vedno ostaja, a pričakovanja so realna. Sej ne, da sm šla pol dans zjutrej z jutranjim urinom delat test (11 dni po O), ITAK je bil - , pa si nisem mogla pomagat user posted image user posted image Sm tolk jezna nase, res no.

Sicer pa še vedno čakam pošiljko O testov, ki sem jih po e-bayu naročila iz kitajske že skor 1 mesec nazaj (50komadov za 5€user posted image ), ker pač glede na moje cikle nikoli nisem vedela kdaj na bi bila O. Pol pa preberem nekjem, da pri PCO, redko pokažejo prav oz. da so lahko velikokrat lažno pozitivni, ker reagirajo še na druge hormone. Jao sem smotana, še dobro da so bili poceni. Nisem bla pa tok pametna, da bi si zdraven naročila še kakšen N test, ne to pa ne, rajš tle dnar stran mečem, ker sem neučakana. user posted image

Nič, grem delat kaj produktivnega, da malo odmislim vse skupaj user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 10:14:47   
Anonimen
Prosim za nasvet glede krvomočnice. Danes sem 4.dan ciklusa. Včeraj ni bilo skoraj nič M, danes je že temno rjava...mislite, da že lahko začnem piti čaj?

bibaleze

(odgovor članu zlatolasek)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 13:07:00   
brioš
Evo pa sm pr vasuser posted image  Prosim, če me zapište pod X.7.13, ker mam nek okviren datum, ampak naj bo tako zapisano.
Vas berem naprej zvečer...šibam...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 15:00:23   
Netipa
Živ,
ta mesec se vam pa pridružim tudi jaz.
Sem sicer šele sredi rdeče, tako, da je še vse delo pred nama user posted image
user posted image si želim videti 21.7. user posted image
In MOČNO navijam za vse!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 15:12:48   
Tippi

Tippi: no, če M še ni prišla, je to samo pozitivno, naj tako tudi ostane. Ne obupaj prehitro! Jaz še vedno navijam zate (in seveda za vse


Res je. Tist je še daleč. nekje od ponedeljka naprej jo ne čakam user posted image

(odgovor članu Netipa)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 15:25:04   
Neala
O, brioš, pa se srečamo v juliju user posted image . Dobrodošla!!!

Dobrodošla tudi Netipa!

Stiskam pesti za obe, da bo poletje res čarobno in da bomo videle dvojno user posted image  - pri črticah, se razume user posted image .

Tippi, držim pesti, da je drug teden ne bo!!


Punce, dajte mi povedat, a ma katera take strahove (sem brala prej v eni drugi temi) o tem, da če rata, da bi bil otrok zdrav, da ne bi splavla, da bi potem bil zdrav, ko rodim itd... Pri taprvi se s tem niti najmanj nisem obremenjevala. Nekak se mi je vse zdelo logično. Zdaj se mi pa zdi, da tolk stvari že vem in vidim, da me je na momente kar strah "v kaj se spuščam" user posted image . Ah, vem, da zvenim noro user posted image .

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 15:30:31   
Tippi
Bi bilo super, če je ne bi bilo! Hvala za pozitivo user posted image
in enako vsem ostalim. gremo bejbe, gremo! user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 15:32:03   
witch
NAVIJAM user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 15:35:45   
Tippi
Punce, dajte mi povedat, a ma katera take strahove (sem brala prej v eni drugi temi) o tem, da če rata, da bi bil otrok zdrav, da ne bi splavla, da bi potem bil zdrav, ko rodim itd... Pri taprvi se s tem niti najmanj nisem obremenjevala. Nekak se mi je vse zdelo logično. Zdaj se mi pa zdi, da tolk stvari že vem in vidim, da me je na momente kar strah "v kaj se spuščam" user posted image . Ah, vem, da zvenim noro user posted image .


Starejši si, več je strahov in večji so. jaz sem prvo rodila pri 21, zdaj v tretje, če bom, me bo sigurno najedalo tisoč strahov. tudi zato, ker sem imela v drugo slabo izkušnjo.
Se spomnim časa izpred 17-18 let. kaj gre pa lahko narobe pri mladi punci?? jasno pomisliš že, ampak da bi me ti strahovi najedali pa tud slučajno ne. interneta nisem imela, podatkov in informacij ni bilo, skratka mlada punca, vse bo šlo gladko. in tudi je šlo, k sreči. zdaj so pa drugi časi. slabe izkušnje, leta, več kot preveč informacij, skratka jaz bi svetovala, da je najpametneje se distancirat od interneta, veliko preživljat z najdražjimi, v naravi in zna bit nosečnost lepa. tako bom jaz odganjala strahove, če bom imela to srečo user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 15:44:01   
zlatolasek
Netipa: dobrodošla, naj bo tale poletni mesec usoden tudi za vaju user posted image user posted image

Tippi: a ti veš kdaj si mela O, al se orienteraš zgolj na dolžino cikla? Jst gledam kdaj sem mela O, ker sm jo čutila, in potem dodam 14 dni in dobim datum, ko naj je ne bi blo....

Neala: strahovi...jah v prvi N so bili malo prisotni, ampak bolj v smislu da bi blo z otrokom vse ok, vse ostalo pa ne. Sem uživala vsako sekundo N. Tudi poroda me ni bilo strah, sem vse vzela v zakup, in je šlo. Posledično imam tudi jaz čist drugačne spomine na porod kot moj....no mogoče imajo tudi protibolečinska sredstva kaj vmes, ampak vseeno user posted image Kar je mene presenetilo je to, kar me je čakalo tisti 1. teden po porodu....TO pa nikjer ne piše, se ne govori in na to pa nisem bla čist pripravljena (bolečine, čišča, valunge, navali joka, otožnost itd...) Skratka, zdaj vem kaj me čaka in vem, da tud to mine. Tko da mi je glede tega lažje. user posted image
Je pa nekaj najlepšega ko stisneš k sebi malo, dišečo štručko user posted image

Punce, vsem iz srca želim, da bi kmalu zagledale user posted image in potem čez 9 mesecev k sebi stiskale zdrave otročke user posted image

user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 16:55:58   
krisv

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Prosim za nasvet glede krvomočnice. Danes sem 4.dan ciklusa. Včeraj ni bilo skoraj nič M, danes je že temno rjava...mislite, da že lahko začnem piti čaj?

bibaleze


Če sem te prav razumela, imaš še vedno izcedek. Počakaj, da popolnoma preneha. Jaz sem enkrat jo začela piti še pred koncem in se mi je izcedek povečal.

_____________________________

When the going gets tough, the tough get going.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 17:42:17   
CECA 1
pozdravljeneeeeeeee sem nova,tudi upam da bo julij naš mesec user posted image

drugače pa danes bila 1. na iui in sem na čakanju.......bi tudi jaz bila vesela udeležbe vašega seznama in sicer je ne pričakujem 10.7. če sem prav računala?????

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 17:53:21   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: krisv


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Prosim za nasvet glede krvomočnice. Danes sem 4.dan ciklusa. Včeraj ni bilo skoraj nič M, danes je že temno rjava...mislite, da že lahko začnem piti čaj?

bibaleze


Če sem te prav razumela, imaš še vedno izcedek. Počakaj, da popolnoma preneha. Jaz sem enkrat jo začela piti še pred koncem in se mi je izcedek povečal.


krisv najlepša hvala za tvoj odgovor! Bom počakala, da tudi izcedek preneha. Potem pa jo pijem do O, a ne? Torej jo bom pila samo cca 1 teden..ni ravno dosti..upam, da bo pomagalo!

bibaleze

(odgovor članu krisv)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 19:52:16   
ela23
Moram vam povedat, da meni vsakič, ko začnem premišljevat o raznih "kaj pa če ..." pomaga komad Pozitivne misli od Dan d. Res se naravnost prileže in resnično odžene stran skrbi!user posted image Sploh se mi zdi komad super, ker sem zadnjič od neke kirurginje (mislim, da je E. Sršen) prebrala, da imamo ljudje v dnevu zgolj 4% pozitivnih misli, ostale pa so negativne. Tako da ... Dan d na repeat! :D

Sicer pa jaz še nimam nekih skrbi o tem, da z otrokom kaj ne bi bilo vredu. Do tu verjetno pridem, ko nama bo uspelo videti ti dve črtici ...
Naj bo julij tako rozast, kot je bila prva polovica junija. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
26.6.2013 20:18:47   
*tedy*
zlatolaska če zdržim do takrat ,bom delala test v petek 5.7.user posted image če pa ne, pa še kakašen dan prej. bom na morju tako, da ni tako lahko izvedljivo, jutranji urin pa lončki mal čuden zgleda če bom po kampu ob 6 zjutraj z lončkom na wc hodilauser posted image user posted image user posted image pa teste sabo nosila. Še bolj smešno pa bo če bo tamala že pokonci in bo šla z mano na wc in potem sledi sto in eno vprašanje...mami zakaj pa v lonček lulašuser posted image user posted image zakaj pa to rabišuser posted image user posted image skratka bo še pestro

tippi držim pestiuser posted image user posted image in upam, da vama je ratalo

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 6:57:15   
Tippi
Tippi: a ti veš kdaj si mela O, al se orienteraš zgolj na dolžino cikla? Jst gledam kdaj sem mela O, ker sm jo čutila, in potem dodam 14 dni in dobim datum, ko naj je ne bi blo...


Na pol. user posted image Težko razložim. Začutim bolečine v trebuhu, včasih se tud slabše počutim, boleča prsa in ko mislim, da je konec, se začne izcedek, včasih je, včasih ni, tko da če bi bilo po moje, če bi res upoštevala svoje občutke, potem ovuliram en teden user posted image user posted image

Ta mesec mislim, da ni nič. Pri prejšnji nosečnosti sem kar nekako vedela in iz heca naredila test. je bila ful blaga črtica, samo jaz sem jo videla user posted image , čez slab teden, ko naj bi prišla M sem test ponovila s CB in je bil plus. Tud počutila sem se nosečo. napihnjena, rahle slabosti, boleče bradavice. zdaj pač ni nič od tega, tako da sem samo še navijačka, upam pa ne več.

Ampak ni še krize. Do avgusta če ne bo nič, grem po 'podporo' user posted image Pol pa menda že bo kaj user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?