|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 6:58:28   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: *tedy*

zlatolaska če zdržim do takrat ,bom delala test v petek 5.7.user posted image če pa ne, pa še kakašen dan prej. bom na morju tako, da ni tako lahko izvedljivo, jutranji urin pa lončki mal čuden zgleda če bom po kampu ob 6 zjutraj z lončkom na wc hodilauser posted image user posted image user posted image pa teste sabo nosila. Še bolj smešno pa bo če bo tamala že pokonci in bo šla z mano na wc in potem sledi sto in eno vprašanje...mami zakaj pa v lonček lulašuser posted image user posted image zakaj pa to rabišuser posted image user posted image skratka bo še pestro

tippi držim pestiuser posted image user posted image in upam, da vama je ratalo


Tedy ne beli si glavice s testi. boš že kako prešvercala v stranišče lonček in testerček user posted image Ti samo glej, da sporočiš!! Tudi jaz navijam zate user posted image zame je bolj kot ne, ta mesec mimo.

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 7:38:07   
Neala
Jutro, babuške!

Ja, tedy, močno navijam, da boš res lahko delala test na morju in z lončkom strašila zjutraj ob pol šestih po kampu user posted image . Če kdo kaj vpraša, reci, da neseš v laboratorij na analizo user posted image . Pa sporoči, obvezno!!

Tippi, torej misliš, da je ta mesec zate mimo? Hja, nekako res primerjamo znake s prvo nosečnostjo, saj pri meni je isto. Čeprav, saj veš, da verjetno znaki sploh ne bodo enaki. Ogromno punc mi reče, da v drugo ali tretje niso mele enakih. Jaz še vedno držim pesti zate!


No, danes pa že četrtek. Ne morem verjet kako hitro se obrne teden. Lepo bodite in uživajte v teh bolj svežih jutrih.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 8:18:48   
Tippi
Tippi, torej misliš, da je ta mesec zate mimo? Hja, nekako res primerjamo znake s prvo nosečnostjo, saj pri meni je isto. Čeprav, saj veš, da verjetno znaki sploh ne bodo enaki. Ogromno punc mi reče, da v drugo ali tretje niso mele enakih. Jaz še vedno držim pesti zate!


Ma, ne da preveč primerjam, konec koncev pri prvi nosečnosti praktično sploh vedela nisem, da sem noseča, v drugo je bila spet druga zgodba, slabosti od začetka in vsi možni znakci. Ampak ja. Gre za to, da mi en notranji glasek govori, da ta mesec ne bo nič. Ok, res je, da dokler ni M, je še vse odprto, ampak zaupam svoji intuiciji. user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 9:03:37   
snika
Zdravo punce! Jest bom kr kmalu modra s5 user posted image že 6 dni imam rjavi izcedek, ta cikelj sem naredila pavzo od Klomifena, naslednji cikelj pa ga bom ponovno jedla, saj ga imam samo še za 1x. Joj kako bi bila vesela če bi mi uspelo. To pa res že dolgo traja. Pa sem dejansko mislila da mi bo Klomifen pomagal proti rjavimi izcedki a ob prenehanju je vse enako kot je bilo prej. A ko ga jem jih ni vsaj neki dobrga. Nič punce držim pesti za ostale in bomo videli kako bo...




user posted image


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.7.
Tippi
zlatolasek
Snika

5.7
*tedy*

7.7.
Sisley

10.7.
lolita83
CECA 1

11.7.
Neala

15.7.
ela23

20.7.
Anonimen

21.7.
Netipa

25.7.
Radenska_

x.7.
mamica deklicam
brioš



SKUPAJ NAS JE : 14
user posted image NOSEČK:
ODSTOTEK:

user posted image NAVIJAČICEuser posted image

Katte, LittleSun, Žabinčica, Witch, Penny, Sisley, Mišamašaa, Luckasmucka, niinii, curly, mamica deklicam, michelle1, CheryBlossom, Žabinčica, zlatolasek, Metuljčica 2013




_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 9:04:27   
snika
A še to, po vsej verjetnosti bom ustala pri svoji G, saj nihče ne jemlje več novih pacientk, čisto sem razočarana danes. user posted image

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 9:15:22   
zlatolasek
Ahoj! user posted image

Tippi: ženska intuicija je močna stvar, mene redko kdaj pusti na cedilu, ampak takrat ko me, je pa super, sploh če je pozitivno user posted image Ne bom ti delala lažnega upanja, ti najbolj veš kako je. No, da ne boš mislila da si sama, tudi jaz se ti pridružujem v avgustu (če ne bo M kaj zamujala). Konec avgusta imam G, sva zmenjeni da če do takrat ne bo nič, dobim klomifen. Kaj pa si ti mislila s podporo, tudi K ali kaj drugega?
Jaz nikoli nisem čutila O, zaradi doooolgih ciklov je nabrž sploh nisem mela, zdaj pa sem jo...res zanimivo ko začneš opazovat svoje telo (pri 30.ihuser posted image )

*teddy*: pa ni lepšega kot da prideš iz morja +1, super!!!! Jaz tudi močno navijam da boš lahko inkognito šla na wc in da bo user posted image . Koliko pa je stara tvoja hči? Pri nas je tudi polno zakaj-ev...ni koncauser posted image (stara je 3)

Neala: kaj zdaj, sta izkoristila plodne dni, upam da sta si hladne dni malo pogrela user posted image

Vse ostale, ki ste se nam pridružile, pa DOBRODOŠLE, naj bo julij poln novih user posted image user posted image user posted image , navijam za vse user posted image user posted image

Pri meni nič novega, včeraj 11 dpo so me mal začela prsa "ščemet", ostalo pa nič. Itak sem out ta mesec, ampak še vedno dokumenteram kakšne znake imam.....zato ker mi je zanimivo opazovat kako delujem user posted image


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 9:23:02   
zlatolasek

IZVIRNO SPOROČILO: snika

A še to, po vsej verjetnosti bom ustala pri svoji G, saj nihče ne jemlje več novih pacientk, čisto sem razočarana danes. user posted image



Snika: žal mi je, da so prišli rjavi izcedki. Pošiljam ti en virtualni user posted image Glede G pa mi je res čudno, da so vsi zasedeni. Kaj pa če bi šla enkrat privat, da te "komplet" pregledajo in tam ponavad tudi takoj ukrepajo. JAz sem tako naredila, ko smo delali na prvem, saj s svojo G nisem bila zadovoljna, privat mi je pa vse takoj zrihtala.


(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 9:29:01   
Tippi
A še to, po vsej verjetnosti bom ustala pri svoji G, saj nihče ne jemlje več novih pacientk, čisto sem razočarana danes. user posted image


Samo toplo te objamem in ti povem, da nisi sama v takšnih razočaranjih! Poleg vseh ljubih, smo še me tukaj, da se bodrimo in vlivamo optimizem!

Danes je tak dan, izjoči ga, jutri pa bo spet svetlo in sončno. boš videla!!

objem user posted image user posted image

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 9:30:24   
Tippi
Tippi: ženska intuicija je močna stvar, mene redko kdaj pusti na cedilu, ampak takrat ko me, je pa super, sploh če je pozitivno user posted image Ne bom ti delala lažnega upanja, ti najbolj veš kako je. No, da ne boš mislila da si sama, tudi jaz se ti pridružujem v avgustu (če ne bo M kaj zamujala). Konec avgusta imam G, sva zmenjeni da če do takrat ne bo nič, dobim klomifen. Kaj pa si ti mislila s podporo, tudi K ali kaj drugega?
Jaz nikoli nisem čutila O, zaradi doooolgih ciklov je nabrž sploh nisem mela, zdaj pa sem jo...res zanimivo ko začneš opazovat svoje telo (pri 30.ihuser posted image )


Nisem več rosno mlada, in k sreči mi ni treba čakati eno leto, tako da če do konca avgusta ne bo nič, bom verjetno tud jaz na K. o tem sva govorila z G na zadnjem pregledu. ampak jaz še vedno računam na to, da bo do takrat user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 9:36:09   
Tippi
Snika od kod si? Iz ljubljane? Bi vprašala mojega G. Mislim, da še jemlje pacientke. nisem ziher, ampak vprašam pa lahko

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 9:41:56   
zlatolasek


Nisem več rosno mlada, in k sreči mi ni treba čakati eno leto, tako da če do konca avgusta ne bo nič, bom verjetno tud jaz na K. o tem sva govorila z G na zadnjem pregledu. ampak jaz še vedno računam na to, da bo do takrat user posted image


Itak da bo do takrat, boš vidla, da se bomo vse julijske klepetulje kmalu preselile na temo marec, april 2014 user posted image user posted image Močno verjamem v to!!!!


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 9:48:35   
lolita83
Snika: mene tud zanima od kje si ker mam tudi jast dobre izkušnje z enim G.

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 9:58:21   
snika
Sem iz Škofja Loke, trenutno imam G v Kranju, sem se pa mislila prepisati v Škofja Loko. Pri svoji G sem bila aprila, ker mi je sama rekla da naj se če v enem letu ne uspe prijavim na pregled, da me "komplet" pregledajo, pa sem se res naročila, pa me je samo gledala kaj delam tam d 1 leto pa ni velik. In mi na hitr nardila UZ pa predpisala Klomifen, pa rekla d ce s tem ne bo ratalo naj gre še moj na preglede. Sam lahko bi mogoče pogledala če imam kakšno pregrado, pa ta rjavi tok od O naprej je tud čudno. KT ne jem že 2,5 let in od takrat ni sva več dosledna pri zaščiti, a sedaj je že eno leto odkar sva zares začela delati na user posted image . Mogoče bi blo res najbolje it na samoplačniško.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu lolita83)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 10:03:58   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: snika

Sem iz Škofja Loke, trenutno imam G v Kranju, sem se pa mislila prepisati v Škofja Loko. Pri svoji G sem bila aprila, ker mi je sama rekla da naj se če v enem letu ne uspe prijavim na pregled, da me "komplet" pregledajo, pa sem se res naročila, pa me je samo gledala kaj delam tam d 1 leto pa ni velik. In mi na hitr nardila UZ pa predpisala Klomifen, pa rekla d ce s tem ne bo ratalo naj gre še moj na preglede. Sam lahko bi mogoče pogledala če imam kakšno pregrado, pa ta rjavi tok od O naprej je tud čudno. KT ne jem že 2,5 let in od takrat ni sva več dosledna pri zaščiti, a sedaj je že eno leto odkar sva zares začela delati na user posted image . Mogoče bi blo res najbolje it na samoplačniško.


Bi hodila h G v Ljubljano, če bi dobila mesto?

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 10:11:23   
snika
Joj nevem, to je tako daleč, že kranj je kr. Ker imam do ŠK loke tudi 20 km...Sem pa slišala za enega v Medvodah, da je zelo vredu sam nwm kako se piše. Za škofja loko mi je sestra rekla, da ne jemlje več a da vseeno lahko pokličem v ponedeljek in bom direktno z njim govorila, tk da če se bo sam odloču da me sprejme bo super.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 10:14:03   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: snika

Joj nevem, to je tako daleč, že kranj je kr. Ker imam do ŠK loke tudi 20 km...Sem pa slišala za enega v Medvodah, da je zelo vredu sam nwm kako se piše. Za škofja loko mi je sestra rekla, da ne jemlje več a da vseeno lahko pokličem v ponedeljek in bom direktno z njim govorila, tk da če se bo sam odloču da me sprejme bo super.


Sicer se sama odloči, z veseljem bom vprašala, pa vendar. Saj to ni tako daleč, za tudi če bi šla enkrat na mesec h gineku. če imaš namen zamenjati ginekologa, da imaš res tehtne razloge, potem tista razdalja ne bo igrala prevelike vloge. Danes si z avtom v kranju v 20 minutah.
No, ti še veš. jaz bom vprašala, potem se pa odločiš user posted image

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 10:15:56   
Tippi
Itak da bo do takrat, boš vidla, da se bomo vse julijske klepetulje kmalu preselile na temo marec, april 2014 user posted image user posted image Močno verjamem v to!!!!


Bomo videli user posted image jaz sem kar trdno na tleh, ampak vseeno optimist. torej v nove boje! user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 10:20:18   
zlatolasek
Snika: jaz sem tudi iz gorenjskega konca in sem pred 2 mesecema menjala G in sem zelooooooo zadooljna. Res sem dala že kar nekaj zdravnikov čez in je ona dalllllleč najboljša, kar se tiče strokovnosti, prijaznosti, res si vzame čas zate, čeprav je njen delovnik uradno že zaključen in je še kakšna pacientka pred vrati. Res ni za prehvalit. Če rabiš kontakt mi pošlji ZS. Dela pa v ZD Kranj ob torkih. In še sprejema nove pacientke, preverjeno!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 11:43:24   
Neala
O, klepetulje, fajn je videt, da mam kaj za prebrat user posted image .

Ja, snika, če dobiš dobrega ginekologa, ni važno, kje je. Saj ni čist na drugem koncu SLO. Saj tisti pregledi tut niso tako strašno pogosto, da bi to bila neka večja težava. Ko sem se jaz od doma odselila, sem se še nekaj časa vozila celo v domač kraj, oddaljen 120 km, k zobozdravniku, osebnemu zdravniku in ginekologu. K sreči vseh treh nisem veliko rabila, ampak takrat, ko sem, sem si preglede zrihtala ob taki uri, da mi je glede na službo šlo skozi. Ker važno je, da zamenjaš in da boš zadovoljna.

Zlatolasek, ja, izkoriščava plodne dni. Sicer včeraj nisva, ker sem zvečer prišla prepozno domov. Bo pa treba dans nadoknadit user posted image . Saj to ne bo težko, hehe. Je pa tako, da ta mesec nisem čist ziher, če se že bližam O, al jo že imam ali ne... Malo me je nekaj bolelo v jajčnikih pa izcedek imam... Mislim, da prav O dneva še ni. Prejšnji mesec se mi zdi, da sem prav vidla in vedela kdaj jo imam, ker sem prav opazovala svoje telo. Ta mesec pa imam manj izcedka in zato nisem čist ziher.

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 12:19:14   
Tippi
S to ovulacijo je res tko. Včasih ful močna, včasih nič, lahko opaziš, da je, lahko pa tud ni. to je čista loterija, ali po domače čudež. ne reče se zastonj čudež spočetja user posted image
Zato pa jaz pravim, ljubit se dan in noč, vsak dan magari (tud tisto na vsake dva dni je bolj bučka user posted image ), saj se konec koncev ljubiš zaradi ljubezni in šele potem zaradi delanja otrok. zato bi jaz rekla, čim večkrat, tem bolje user posted image
Evo, filozofije, da bom komaj odnesla! user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 12:47:21   
zlatolasek
O ja, tale O je res en čudež jauser posted image

Sicer pa vas občudujem ker tako pogosto user posted image , nama ne uspe....jst bi, pa on ni glih "pri močeh" user posted image Skratka men bi zelooooo pomagal, če bi vsak mesec vedla točno kdaj imam O. user posted image
A je vašim dragim kej "težko" tole delanje otrok al kako, ker se mi zdi, da je mojmu to full pritisk, če bi mu rekla da zdej pa morva, ker je O, oz. da če hočva otroka narest, je treba mal bolj pogosto. On bi najrajš vidu, da mu jaz o tem nič ne govorim in pridem konc mesca s user posted image do njegauser posted image Ko sva delala na prvem sva mela že res krizo, ker je postajalo vse bolj mehanično. user posted image
Tako da zdaj raje z vami na forumu o tem govorim, kot pa da bi njemu govorila kolk mam izcedka, kdaj mam O, itd user posted image
Ampak resno....a vse user posted image samo iz užitka al tudi malo načrtno zaradi zanositve?

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 12:50:30   
zlatolasek
aja....pa dobila sem O teste iz Kitajske....res so tanki user posted image Sm že enga stestirala in je definitivno neg, kar je za pričakovat. More bit kontrola, zato ker mam pco in lahko lažno kaže. Začnem pa po M redno namakat v lonček user posted image

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 13:19:09   
Radenska_
No pri meni je obratno, meni ni, in raje vidim čimmanjkrat.
Seks je že tako kakršen pač je, meni res nikol ni do tega, mogoče parkrat na leto da mi je.
In po vsem tem času je pač seks že skorajda napisan na koledarju, ta mesec imava novo taktiko na dva dni, in bovap roblaa res pač na dva dni.
Moje je srečen, meni pa ni niti najmanj všeč.
In pri nama je seks bolj kot ne delanje otroka :P

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 13:29:26   
Neala
Hja, res je najlepše takrat, ko lahko seksaš spontano, samo na podlagi užitka in da se zgodi takrat, ko obema paše. Čim pa se začne misliti na naraščaj, se pa to spremeni. Ajd, da rata prvi mesec, to je še ok. In tako je bilo pri nama pri hčerki. Zato niti nisem rabla razmišljat veliko, ker sem bila že takoj noseča. Je pa res, da sva tudi takrat gledala, da sva izkoristila plodne dni.
Zdaj pa... se mi zdi, da bi res težko čist spontano šla seksat, če se dva pač odločita, da bi mela še enega otroka. Enostavno, hočeš nočeš je tako, da v teh dneh moraš, ker če te dni zamudiš, zamudiš vse. In je res, da pol tu ni več neke spontanosti. Sploh težko pa je, če dolgo časa poskušaš in je za tabo že veliko ciklov in krogov. Tako, da te razumem, Radenska user posted image .
Ena kolegica in njen mož sta zdaj že v petem krogu in se je potožla, da kako to, da ne rata. Je pa rekla, da je res, da sploh ne gledata na O dneve in niti prav ne ve, kdaj jih ima in da je verjetno v teh mesecih le-te tudi zamudila, ker sta oba dost službeno odsotna. Ker hočta kao seksat spontano, se dejansko zdaj "spontano tudi nič ne zgodi" user posted image .

< Sporočilo je popravil Neala -- 27.6.2013 13:30:10 >

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
27.6.2013 13:40:48   
zlatolasek

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

No pri meni je obratno, meni ni, in raje vidim čimmanjkrat.



Radenska: midve bi se mogle mal zamenjat user posted image

In zdaj vprašanje za 1 miljon: kako zdaj mojmu na diskreten način povedat, da je treba zdaj slončkat, če hočva kaj narest....namreč če ne bo O glih na vikend, kot je bila sedaj, bo bolj malo (beri nič) možnosti da bo user posted image ??? Joj....moški so tako krhki, že majhen pritisk jih "zlomi" user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?