|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
21.6.2013 21:02:56   
Neala
Zlatolase, tako so bile tudi prejšnji mesec šanse za mojo zanositev res nične, čeprav sem si vsega boga predstavljala. Kot sem že pisala, sva takrat očitno še pred O, potem pa ni blo več možno, ampak jaz sm kar vidla neke znake. Pa kot nalašč me je menda prvič v življenju reeeees vse bolelo dol: jajčniki, maternica, vse! Joške pa do Koroške user posted image . No, mi je pa mogoče potem tisto razmišljanje in nakoncu prihod moje M dejansko dokazalo, da si res želim vse to. Morda sem rabla en tak mesec, da sem si dejansko pošlihtala misli.
Ker ko več nisi rosno mlad in vse veliko premlevaš in si že bolj zrel v glavi, potem se tut take odločitve težje lotiš in še bolj vse tehtaš in gledaš. In tako se mi zdi, da mi je ta junij kar pomagal pri tem.

Punce, veselo hopsanje user posted image .

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
21.6.2013 21:04:53   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: zlatolasek

Tippi: maš čisto prav glede negativnih misli, se strinjam. Ampak ko začne človek malo realno gledati, potem mi je jasno, da so ta mesec moje šanse za zanositev praktično nične (beri zgoraj). Ker pa je želja iz dneva v dan večja, pa upanje tudi raste in se moram potem malo nazaj držat, da ne bom preveč razočarana.

Sicer pa držim pesti za vse vas, navijam za vsako in upam, da bo julij prinesel čim več pluskov. user posted image user posted image




Saj vem, saj vem, da te realnost fejst prizemlji, pa kljub vsemu. Če človeč čisto obupa, potem čustveno otopi, potem pa to potegne še vse kaj drugega za sabo. Psihično in fizično poslabšanje zdravja, to pa sigurno ni v prid zanositvi.

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
21.6.2013 21:07:41   
Neala
Ja, Tippi, to pa je čista resnica! Če je človek pozitiven, če se veliko smeji, če se trudi bit umirjen, potem to za sabo potegne ogroooomno dobrega: od psihičnega zdravja, do telesnega. Telo boljše deluje, vse celice so zdrave in dobro delujejo. To res potegne vse za sabo. Če pa si slabe volje, pesimist, v strahu in negotovosti, potem pa telo to čuti, je v stresu in posledično to lahko vodi do težav v zdravju in tudi drugače. Zato punce, dajmo bit vesele, poletje je tu in s tem tudi večja sproščenost! Pa probajmo se naučit tako živet vedno.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
21.6.2013 21:21:11   
zlatolasek
Tippi: se absolutno strinjam. Po naravi sem večni optimist user posted image Še celo PDP sem si šla računat, če bi bil ta mesec + bi mela rok 8.marca user posted image

Neala: zgleda da sva na istem glede razmišljanja, samo da sem jaz očitno en mesec za tabo user posted image




(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
21.6.2013 21:35:44   
*tedy*
ja pozitivne in lepe misli so nekaj kar se je treba naučiti, ko pa to znaš si iz dneva v dan bolj srečen, zadovoljen, ne vrže te vsaka malenkost iz tira....in vidiš tudi pri drugih ljudeh lepe, pozitvne stvariuser posted image user posted image user posted image tako da punce glavo pokonci in lep večerni sprehod in potem še lepše crkljanje vam želimuser posted image user posted image

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
22.6.2013 7:33:58   
Radenska_
Jaz goreče verjamem, da bom plus zagledala še letos.
Res, ne vem zakaj, samo trenutno me to drži pokonci in razočaranja niso tako huda.
In ko sem danes uradno naredila test in je bila belina, sem si samo oddahnila da mi ni treba spet dat vložka v gate in vstavljat nove kroglice Prometriuma user posted image Zdaj bom štiri dni na free, pol pa pride gospa user posted image , potem pa že Femara.
Ne vem, mogoče zato mislim to (glede plusa letos), ker mi je Reš rekel aprila, da je prepričan da bom v pol leta kar zanosila (ajde, lahko mej e samo vzpodbujal samo tud to je okej zame...)...Pa še mami mi je rekla da ima tak občutek, da bom naslednje leto ali noseča, ali pa rodila.
Bomo videli. Jaz ne verjamem v naključja, mislim da so vse stvari že precej določene...In da je važno da se prepustimo toku življenja in ga zajemamo s celo žlico. Ker če ga ne, potem ti je enkrat lahko res žal za vsa leta, ki so odbrzela mimo tebe medtem, ko si bil zaposlen in fokusiran na kakšno brezveznost, na katero nimaš vpliva. Pa ne mislim samo na nosečnost in zanositev, ampak nasplošno smo v časih ko se ljduje ne umirimo in samo hitimo, hitimo, hitimo, opravljamo opravke in "svet se bo podrl če danes ne posesam in pobrišem prahu"...Ne, ne bo se user posted image Jutri bo samo kakšna dodatna smet še na tleh user posted image

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
22.6.2013 8:10:15   
zlatolasek
Radenska: ko gledam ljudi okoli sebe in vidim, da niso srečni, kljub temu da imajo vse in jim nič ne manjka, me kar srce boli. Jaz sem se sicer tudi šele po rojstvu mojga piščančka začela zavedati malih, a nadvse lepih trenutkov, ki jih je vsak dan polno, samo odprt moraš biti za to. In lahko rečem, da sem kljub temu, da nimamo vsega, nam kdaj tut kaj manjka, zelo srečna in se tega zavedam in znam to cenit. Nikoli nebi menjala tega kar imam zdaj, za nič na svetu. Sem živi dokaz za to, da življenje ne gre kot po planu in včasih sem mislila, da si lahko samo tako uspešen in posledično srečen. Danes, ko je življenje naredilo kar nekaj ovinkov vidim, da ni tako. Zato tudi ne bom preveč razočarana, če glih ta mesec ne bo +, ker vem , da takrat ko bo, bom presrečna in verjamem da je en razlog za to. Joj, malo preveč sem zafilozorirala user posted image

Moji znaki: sem pogooglala te bolečine v jajčniku in sem prišla do zaključka, da gre najverjetneje za t.i. bolečine zaradi corpus luteum-a, ki v tem času proizvaja progesteron, kar pa je v primeru zanositve lahko le pozitivno, tako da sem pomirjena. user posted image
Našla sm pa tudi eno stran, pa ne vem več kero, kjer ti dejansko izračuna na podlagi O, kdaj je navečja verjetnost za vgnezditev in posledično prvi možni čas testiranja. Meni je pokazalo, da bi lahko bila vgnezditev v ponedeljek, testek pa bi potem lahko že v sredo kaj pokazal....
Anyway...sem se odločila da ne bom delala testa do vikenda, niti ga nimam še doma, ker se mi zdi, da bi na prejšno N lahko prej že zaznala kakšne morebitne zanke N (slabost, boleče bradavice itd), če jih pa ne bo, pa tudi M ne bo, potem pa grem v nabavo.

Skratka, moj pišče je šel danes prvič na morje z dedkom in babico, tako da sva z dragim sama......zvečer bo akcijauser posted image user posted image

Punce, glavo po konci, pozitivne misli in sem prepričana, da bomo vse prej ali slej prišle do najlepšega + in potem male štručke! Pa lep vikenduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
22.6.2013 8:31:53   
Neala
Dobro jutro punce!! Dobro spale? user posted image

Zlatolasek, naša je tudi nedavno šla prvič z babi in dedijem na morje. Uživala sto na uro, midva pa tudi user posted image . Moram priznat, da sva tokrat resnično uživala sama doma, kot da sva midvva na dopustu, ne ona, hehe. Ker midva imava sicer navado enkrat letno it za dva dni kam v terme, da se malo pocrkljava, ampak tam se velikokrat spomnim na njo in imam malo "slabo vest", hehe. Zdej pa, ko je ona šla in sva midva ostala, sva se mela pa prav fajn. Nek čist drugačen občutek.


IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Jaz ne verjamem v naključja, mislim da so vse stvari že precej določene...In da je važno da se prepustimo toku življenja in ga zajemamo s celo žlico. Ker če ga ne, potem ti je enkrat lahko res žal za vsa leta, ki so odbrzela mimo tebe medtem, ko si bil zaposlen in fokusiran na kakšno brezveznost, na katero nimaš vpliva. Pa ne mislim samo na nosečnost in zanositev, ampak nasplošno smo v časih ko se ljduje ne umirimo in samo hitimo, hitimo, hitimo, opravljamo opravke in "svet se bo podrl če danes ne posesam in pobrišem prahu"...Ne, ne bo se user posted image Jutri bo samo kakšna dodatna smet še na tleh user posted image


Evo, super misel!! Točno tako si želim živeti in moram priznat, da po določenih stvareh, ki so se zgodile v mojem življenju in zaradi katerih sem spoznala, da moram živeti točno tako, kot si pisala ti Radenska, se dejansko trudim tako tudi živeti.


(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
23.6.2013 10:03:51   
Tippi
Hja. Sicer ni še nič izgubljeno in vseeno čakamo dan D user posted image , pa vendar, danes so se že začeli pojavljati mozoljčki (tako kot vedno, že 20 let user posted image ), to pa pomeni prihod M.
j.e.b.iga. še se bo treba borit!

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
23.6.2013 13:16:44   
zlatolasek
Tippi: kot si napisala-NIČ še ni izgubljeno!!! Jaz pravim, dokler M ni, potem je vedno možnost za user posted image , tako da jst še vedno močno navijam zate in seveda vse ostale user posted image user posted image

Sicer pa, zarečenega kruha se največ poje, in tako kot sem rekla, da ne bom kupila testa dokler mi ne bo zamujala (cca do drugega vikenda enkrat), no pa sem ga včerej vseen kupila v DM, ker sem šla ravno "mimo". user posted image Jao, to bo še en dooooolg teden. user posted image

Moji znaki so pa sledeči: napihnjena u nulo, moj me je dans vprašu če sm mu slučajno kej pozabla povedat (kao da sem že par mescev noseča) al kaj, ker niti nisem mogla trebuha not povlečt user posted image Špikanje v jajčniku je še vedno prisotno, ampak bolj blago kot prejšne dni. To je to.

Neala: ja, midva tud uživava na polno, zjutrej sva spala do 9-ih, milina user posted image user posted image user posted image No, drgač pa sm bla včerej prvič v lajfu na veselici. user posted image Sem bl mestno dekle, zdaj priseljena na "deželo" in me je prov firbec matral kako to zgleda.
Kuham že dva dni nič, ker morva zmrzovalnik mal spraznit in jeva ostanke user posted image


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
23.6.2013 19:02:09   
Anonimen
Moj 1.dan ciklusa se je danes začel..tak da čez cca 14 dni bo O...že komaj čakam da bo konec M, ker sem že tak potrebna da joj (nisva en mesec, zaradi HSC). ;)

bibaleze

(odgovor članu zlatolasek)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
24.6.2013 9:37:57   
Neala
Dober dan, punce! Uh, moram priznat, da mi kar paše tole deževno jutro. Je pa tako lilo, ko sem šla v službo, da sem res morala marelo odpret od avta do vrat stavbe (kar po navadi nikoli ne naredim user posted image ).


No, junij se počasi približuje koncu in kmalu bodo ta prve že delale teste user posted image .

Lep teden vam želim, če ste na dopustu ali pa v službi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
24.6.2013 10:38:37   
zlatolasek
Ojla, kako ste kej? user posted image

No, danes se je HB malo shladilo, prav paše. user posted image

Danes sem 9 DPO in nimam še nobenih znakov pms-ja, razen to, da sem še zmerej kot žogica marogica, kljub temu da sem že 10 dni na "dieti" ekstra zdrave hrane. user posted image Malo me v križu špika, sicer pa počutje prav dobro.

Anonimna: dobrodošla, pa vselo user posted image ti želim v prihodnjih dneh user posted image

Mene zdaj čakajo 4 žehte perila za zlikat, sem prejšni teden mal zabušavala, ker je blo tko vroče. user posted image

Tippi: kako zgleda? A tebi se že 1 teden pred M začnejo nakazovat znaki? Jst še vedno stiskam pestke zate!!!! user posted image

Kako ste pa kaj ostale?

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
24.6.2013 12:30:15   
Neala
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
Hja. Sicer ni še nič izgubljeno in vseeno čakamo dan D user posted image , pa vendar, danes so se že začeli pojavljati mozoljčki (tako kot vedno, že 20 let user posted image ), to pa pomeni prihod M.


Saj pa veš, da so znaki za M v večji meri enaki tudi znakom za nosečnost, tako da.... upajmo na to ta drugo možnost user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
24.6.2013 12:32:15   
Neala
Zlatolasek, jaz mam tudi ogromno za likat. Mogoče me prime danes proti večeru. Sicer pa prav uživam v tem dežju, prav paše. Kdaj pa se ti dete vrne z morja user posted image ?

Naša tamala pa je začela okrog govorit, da bo enkrat dobila sestrico; da sicer je še nima in da mami je tut še nima v trebuščku, ampak da jo bo pa dobila. In da ji bo ime Rozinica user posted image user posted image  user posted image  (to je iz Larine zvezdice).

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
24.6.2013 13:04:30   
zlatolasek
Neala: "rozinica" ta je pa dobra user posted image user posted image Moj otrok se vrne danes, glede na vreme mislim, da kar kmalu enkrat, miru bo kmal konc user posted image A pri vas tut že tkole nakazuje na sestrico, pri nas tudi. Me je zadnič presenetila, ko je zjutraj k nama zlezla v posteljo in vprašala kako pride dojenček v mamin trebušček user posted image

Glede znakov pa tako kot pravi Neala....baje naj bi bili znaki za N enaki kot za pms, tako da nikoli ne veš.

Jaz sem se očitno spet znašla v nekem vrtincu, ko si tako močno želim user posted image , da skos opazujem svoje telo in interpretiram...nekako si mislim, da glede na prvo user posted image bi mogla imet občutljive bradavice in povečana utrujenost. NIČ od tega zaenkrat še ni.

Tippi; tebi in vsem ostalim pa pošiljam user posted image user posted image da je ne bo!!!!


(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
24.6.2013 13:50:11   
Neala
Zlatolasek, a nisi ti rekla, da ta mesec niti nista zares delala na otročku, ne? Da sta se šla samo "pazi" metode? Drugače si prej imela kakšno zaščito?

Midva, kot sem že pisala, to "pazi" metodo skos uporabljava pa do zdej v vseh letih še nisem zanosila na tak način, tako, da je kar velika verjetnost, da če sta takole pazila in res nič not pustila user posted image , da ta mesec še ne bo nič. Sicer sva midva prejšnji mesec sicer enkrat probala, ampak kar nekaj dni pred "ta zaresno O", ampak sem jaz kar imela tisoč in en znak. In ja, tako kot ti praviš, kar primerjam s prvo nosečnostjo: tako kot je blo takrat, sem kar pričakovala, da bo tokrat tudi user posted image . Pa itak so ble prejšnji mesec res nične šanse, ampak jaz sem kar sanjala, hehe. No, ta mesec bomo pa zares izkoristili, pa da vidimo.

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
24.6.2013 14:34:57   
zlatolasek

IZVIRNO SPOROČILO: Neala

Zlatolasek, a nisi ti rekla, da ta mesec niti nista zares delala na otročku, ne? Da sta se šla samo "pazi" metode? Drugače si prej imela kakšno zaščito?

Midva, kot sem že pisala, to "pazi" metodo skos uporabljava pa do zdej v vseh letih še nisem zanosila na tak način, tako, da je kar velika verjetnost, da če sta takole pazila in res nič not pustila user posted image , da ta mesec še ne bo nič. Sicer sva midva prejšnji mesec sicer enkrat probala, ampak kar nekaj dni pred "ta zaresno O", ampak sem jaz kar imela tisoč in en znak. In ja, tako kot ti praviš, kar primerjam s prvo nosečnostjo: tako kot je blo takrat, sem kar pričakovala, da bo tokrat tudi user posted image . Pa itak so ble prejšnji mesec res nične šanse, ampak jaz sem kar sanjala, hehe. No, ta mesec bomo pa zares izkoristili, pa da vidimo.



Ja točno tko, nisva zares delala, sva od poroda na "pazi" metodi. AMPAK user posted image fora je v tem, da so bli moji cikli že od nekdaj tako zmešani, ponavadi celo brez O, tako da je ta metoda dejansko bila zeloooo varna. Čeprav sva se zavedala, če bi slučajno prišlo do N, bi to z veseljem sprejela. Skratka, zdaj pa sem bila pri G in mi je delala UZ, ugotovila da je bila O (kar sem nekako tudi čutila in prepoznala znake) tako da vem, da obstaja možnost (pač minimalna, ampak ko je želja tako velika, je pač tudi 0,01% možnosti velikouser posted image ) ker sva dejansko tisto noč zelo user posted image in vem, da ima moj kar obilno predejakulacijsko tekočino ali whatever user posted image ....tko da sem zdaj tukaj user posted image

Zavedam se, da je možnost za N praktično nič, trenutno pa še vedno sanjam da dokler ni user posted image , da je lahko user posted image . Drug mesec pa na polno, itak user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
24.6.2013 14:57:48   
Neala
Uh, pol pa držim pesti na polno, itak, hehe... Ja, pol pa res obstaja malo večja možnost kot nična user posted image . Sicer pa, se mi zdi, da en tak mesec v bistvu koristi, ker v tam času ti tut želja bolj dozori user posted image .

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
24.6.2013 16:17:58   
zlatolasek

IZVIRNO SPOROČILO: Neala

Uh, pol pa držim pesti na polno, itak, hehe...


Hvala, enako user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
24.6.2013 22:00:23   
Anonimen
Jaz pa imam končno po cca 1 letu normalno M (kri in sluz). Zdej pa ne vem, ali naj to pripišem HSC ali temu, da pijem čaj krvomočnico. Upam, da bo po tejle M ena ornk O in lepa odebeljena sluznica, da bo ujela oplojen jajček user posted image

bibaleze

(odgovor članu zlatolasek)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
25.6.2013 9:18:04   
lolita83
pOZDRAVLJENE punce!!! prvič pišem, dosti berem.... po 6 letih truda in en mesec nazaj odtranjeni pregradi upam, da user posted image NE BO 10.07.( mogoče ne čisto točno) . držim pesti za vse, ker si vsaka od nas zasluži SREČO.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
25.6.2013 10:59:30   
zlatolasek
Pozdravljeni bibaleze in lolita! user posted image user posted image Lepo je videti, da se naša skupinica veča, bo več navijanja in držanja pestk user posted image

Pri meni nič novega, razen tega, da so vsi "znaki" izginili...nič me več ne boli, joškice niso nič občutljive, nič nisem razdražena ali sitna, počutim se super. Koža na obrazu je gladka, brez negativcev user posted image Ponavadi sem čist kontra pred M...upam, da se mi ni cikel podaljšal user posted image


(odgovor članu lolita83)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
25.6.2013 14:27:43   
Neala
Pozdravljene punce! Uh, meni še kar paše ta ohladitev... Samo se mi pa tudi nič ne da. Včeraj smo se samo presedali na sedežni. Tamala je risanke gledala, midva tv... Popolnoma popolna lenoba user posted image .

Bibaleze in lolita83, držim pesti, da bo julij obarvan roza user posted image . Lolita, to se pa res že dolgo matraš. Si že v kakšnih postopkih? Srčno ti želim, da bo julij tvoj!!

Zlatolasek, meni po navadi tako tile "znaki" izginejo tik pred M. Ko me prsi nehajo bolet, potem priteče.

Hm, jaz pa opažam, da sem zdaj v času plodnih dni in ovulacije enako razdražena in sitna kot pred M. In to zdaj že dolgo časa opažam. Groza. Danes in že včeraj sem tako tečna, vse skup mi je brezveze, do nič mi ni. Mah, te hormonske spremembe user posted image .

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo JULIJA 2013
25.6.2013 16:15:11   
lolita83
neala: do sedaj so mi vsi govorili, da je samo psiha in naj se sprostim....dokler nisem šla h drugemu ginekologu 2 meseca nazaj in je ugotovil pregrado, me operiral, naredil kontrolno laparoskopijo. Po kontrolnem 3d ultrazvoku je rekel, da je stanje super in naj kar začneva...... tako, da sem sedaj med ovulacijo ali že kakšen dan čez....ni važno....delava aktivnouser posted image .resnično moramo biti pozitivne in skrbeti zase in za svoje telo...pa če to pomeni zamenjati ginekologa ali kaj drugega...več glav več ve!

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?