RE: II pričakujemo MAJA 2016 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Katte -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (2.5.2016 17:00:28)

mava1975, čestitam in srečno tudi naprej!
Tudi jaz sem skoraj štiri leta nazaj izvedela katastrofalno novico (amh ne vem, sem pa imela fsh 23), potem pa že v naslednjem krogu (sicer s klomifenom) zagledala plusek. In zdaj imam triletnika in enoletnika doma [sm=smiley1.gif].
Čudeži se dogajajo, ko to najmanj pričakuješ!




mava1975 -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (2.5.2016 18:16:53)

Hvalaaa. Vsako telo se odziva drugače tako da kar je pri nekomu delovalo morda pri drugemu ne bo. Jaz sem si rekla, da moram vsaj nekaj narediti drugače, da si ne bom očitala...vsaki želim [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif], če bo kateri pomagalo pa še bolje... aja še to od konca menstruacije do en teden pred novo predvideno menstrucijo sem jemala kapljice krvomočnice...




Sofie -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (2.5.2016 21:12:26)


IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Hvalaaa. Vsako telo se odziva drugače tako da kar je pri nekomu delovalo morda pri drugemu ne bo. Jaz sem si rekla, da moram vsaj nekaj narediti drugače, da si ne bom očitala...vsaki želim [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif], če bo kateri pomagalo pa še bolje... aja še to od konca menstruacije do en teden pred novo predvideno menstrucijo sem jemala kapljice krvomočnice...


A tudi kapljice obstajajo? Čaj poznam in ga imam, samo mi ni ravno okusen[sm=zmeden.gif]




mava1975 -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (2.5.2016 21:22:40)

Ja lepo 30 kapljic vsak večer pa je. Hanuman zeliščna kmetija najdi v googlu. Pošljejo po pošti okoli 12 eur. Aja pa moj pije omega3 pa selen in cink kar je super za spermije




Sofie -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (2.5.2016 21:24:49)


IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Ja lepo 30 kapljic vsak večer pa je. Hanuman zeliščna kmetija najdi v googlu. Pošljejo po pošti okoli 12 eur. Aja pa moj pije omega3 pa selen in cink kar je super za spermije


Hvala. Sem našla. Samo še mojega prepričam, da začne z vitaminčki [sm=jezicek.gif]




mava1975 -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (2.5.2016 21:29:22)

Moj je čisto proti tabletam ali takim stvarem. Ampak tu se ni nič obotavljal...




madjanca -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (2.5.2016 23:56:21)

Bravooo mava1975[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Allstar in Katriss, vama pa pošiljam en kup [sm=smiley31.gif]


Jaz razmisljam, da bo tole verjetno moj zadnji mesec tu. Pretezko je tole postalo zame. In ravno sedaj, ko so plodni dnevi, se meni zdi vse tako nesmiselno. Sem kot da bi imela bipolarno motnjo... od najvecjega optimista kako mi bo uspelo, do najvecjega pesimosta na svetu.
Prejsnji mesec sem imela sanje o nosecnosti tik pred [sm=hudicek1.gif], sedaj pa sanjam vgnezditvene krvavite pa se niti do ovulacije nisem prisla...




Amour -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (3.5.2016 7:55:32)

Bravo, Mava, čestitam in srečno do konca [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Glede omega 3 ipd., pa dodajam, da jaz celo nosečnost jemljem omega 3, vitamin D in folno skupaj z vitaminom B12, tako da ti toplo priporočam, da nadaljuješ ;)




mojamiška -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (3.5.2016 8:16:26)

mava1975 čestitke in srečno do konca[sm=bravo.gif]




Damuš -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (3.5.2016 8:51:25)

Mava1975 čestitke. Mirno nosečnost ti želim.

Punce, če je katera zainteresirana ... podarim Maco (v prahu je še original zaprta, v kapsulah pa je odprta - manjka okoli 20 kapsul (od mislim da 300, se mi zdi ... bom preverila)).

Ah pa je konec praznikov ... konec uživanja. Pa tudi delovni dnevi so super [sm=smiley36.gif]. Upam, da ste se imele lepo čez praznike.




Sandyy -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (3.5.2016 8:52:18)

Zivjo punce se me se spomnite? Jaz sem rekla da bom pozabila na nosecnost in se malo sprostila ampak.... nevem kaj se dogaja..... nevem al je to sploh normalno kar se meni dogaja iskala sem po forunah neki odgovor ampak na konci sem pa mogla se na vas obrniti. Namrec ovulacijo sem ta mesec kar fajn cutila in to prvic u zivljenju. Pojavilo se je sredi cikla kot krci neprestani cel dan... pole se drugi dan...:( naj povem da pole je trajalo vse do danes namrec cel teden ze mam take hide konkretne krce in se mi ne zdi to normalno in res full boli. Menstruacijo bi mogla dobiti cez en teden ampak sem zasledila danes krvav madez na spodnjicah. Prosim za mnenja in hvala vam v naprej.
Vsem noseckam ki vam je ratalo pa zelim mirno in srecno nosecnost
Pozdravcek <3




Damuš -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (3.5.2016 8:55:43)


IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Zivjo punce se me se spomnite? Jaz sem rekla da bom pozabila na nosecnost in se malo sprostila ampak.... nevem kaj se dogaja..... nevem al je to sploh normalno kar se meni dogaja iskala sem po forunah neki odgovor ampak na konci sem pa mogla se na vas obrniti. Namrec ovulacijo sem ta mesec kar fajn cutila in to prvic u zivljenju. Pojavilo se je sredi cikla kot krci neprestani cel dan... pole se drugi dan...:( naj povem da pole je trajalo vse do danes namrec cel teden ze mam take hide konkretne krce in se mi ne zdi to normalno in res full boli. Menstruacijo bi mogla dobiti cez en teden ampak sem zasledila danes krvav madez na spodnjicah. Prosim za mnenja in hvala vam v naprej.
Vsem noseckam ki vam je ratalo pa zelim mirno in srecno nosecnost
Pozdravcek <3


Sandyy, jaz ovulacijo čutim vsak mesec. In te bolečine (krči) trajajo pri meni par ur, maksimalno en dan. Nikakor pa ne cel teden. To ni OK. Pojdi se (če je možno še danes) k+pokazati h G. nja te vzame pod nujno. To res ni OK.




Allstar -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (3.5.2016 9:46:43)


IZVIRNO SPOROČILO: Damuš

Mava1975 čestitke. Mirno nosečnost ti želim.

Punce, če je katera zainteresirana ... podarim Maco (v prahu je še original zaprta, v kapsulah pa je odprta - manjka okoli 20 kapsul (od mislim da 300, se mi zdi ... bom preverila)).

Ah pa je konec praznikov ... konec uživanja. Pa tudi delovni dnevi so super [sm=smiley36.gif]. Upam, da ste se imele lepo čez praznike.


Damuš, jaz sem zainteresirana [sm=smiley1.gif]. Sem ti poslala ZS.

mava1975 čestitke in srečno do konca [sm=bravo.gif]!!!

Punce, hvala za podporo, res je lažje iti z vami čez vse to, kot pa sama.
Mene [sm=hudicek1.gif] še zdaj heca in je ni, samo to še rabim, da se mi cikli podrejo [sm=zmeden.gif]. Bom poskusila še malo prehrani obrnit, pa bomo videli, škodit mi itak ne more [sm=smiley1.gif].




mava1975 -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (3.5.2016 13:22:51)

Hvala, bom nadaljevala
IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

mava1975 čestitke in srečno do konca[sm=bravo.gif]





Janchek81 -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (3.5.2016 14:04:41)


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Ja lepo 30 kapljic vsak večer pa je. Hanuman zeliščna kmetija najdi v googlu. Pošljejo po pošti okoli 12 eur. Aja pa moj pije omega3 pa selen in cink kar je super za spermije


Hvala. Sem našla. Samo še mojega prepričam, da začne z vitaminčki [sm=jezicek.gif]


Ja, pa tale Bio cink + selen je zlo dobr za imunski sistem, proti stresu in res pomaga [sm=bravo.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (3.5.2016 14:05:19)


IZVIRNO SPOROČILO: Amour

Bravo, Mava, čestitam in srečno do konca [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Glede omega 3 ipd., pa dodajam, da jaz celo nosečnost jemljem omega 3, vitamin D in folno skupaj z vitaminom B12, tako da ti toplo priporočam, da nadaljuješ ;)


Ja, jst tud še vedno jemljem folno in omega 3 in bom kr lepo nadaljevala ...[sm=smiley36.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (3.5.2016 14:06:25)


IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Zivjo punce se me se spomnite? Jaz sem rekla da bom pozabila na nosecnost in se malo sprostila ampak.... nevem kaj se dogaja..... nevem al je to sploh normalno kar se meni dogaja iskala sem po forunah neki odgovor ampak na konci sem pa mogla se na vas obrniti. Namrec ovulacijo sem ta mesec kar fajn cutila in to prvic u zivljenju. Pojavilo se je sredi cikla kot krci neprestani cel dan... pole se drugi dan...:( naj povem da pole je trajalo vse do danes namrec cel teden ze mam take hide konkretne krce in se mi ne zdi to normalno in res full boli. Menstruacijo bi mogla dobiti cez en teden ampak sem zasledila danes krvav madez na spodnjicah. Prosim za mnenja in hvala vam v naprej.
Vsem noseckam ki vam je ratalo pa zelim mirno in srecno nosecnost
Pozdravcek <3


bejbika .. teb pa priporočam resno obisk ginekologa, lahko, da se je kaj prijelo na napačnem mestu [sm=zmeden.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (3.5.2016 14:53:01)

Sandy jaz sem pa najprej pomislila, da si imela vgnezditveno krvavitev, ker praviš, da se je pojavila en teden po ovulaciji. To bi bilo smiselno in tudi bolečine v jajčnikih imajo nekatere. Jaz sem jih imela v prvi nosečnosti, sicer ne cel teden, ampak par dni ob vgnezditvi. Tega se dobro spomnim [sm=smiley1.gif]
Jaz res navijam, da je to znak za začetek [sm=nosecka.gif] in ne kaj drugega [sm=bravo.gif]
Pa sporoči kako se bo to razpletlo.




mimi_ka -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (3.5.2016 14:54:55)


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Ja lepo 30 kapljic vsak večer pa je. Hanuman zeliščna kmetija najdi v googlu. Pošljejo po pošti okoli 12 eur. Aja pa moj pije omega3 pa selen in cink kar je super za spermije


Hvala. Sem našla. Samo še mojega prepričam, da začne z vitaminčki [sm=jezicek.gif]


Ja, pa tale Bio cink + selen je zlo dobr za imunski sistem, proti stresu in res pomaga [sm=bravo.gif]

Janchek, kje pa si ti nabavila ta bio cink in selen? Bi tudi jaz za mojega zrihtala [sm=smiley1.gif]
Jaz sicer jemljem femibion, ki vsebuje folno in še nekatere vitamine.




mimi_ka -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (3.5.2016 15:08:09)


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Bravooo mava1975[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Allstar in Katriss, vama pa pošiljam en kup [sm=smiley31.gif]


Jaz razmisljam, da bo tole verjetno moj zadnji mesec tu. Pretezko je tole postalo zame. In ravno sedaj, ko so plodni dnevi, se meni zdi vse tako nesmiselno. Sem kot da bi imela bipolarno motnjo... od najvecjega optimista kako mi bo uspelo, do najvecjega pesimosta na svetu.
Prejsnji mesec sem imela sanje o nosecnosti tik pred [sm=hudicek1.gif], sedaj pa sanjam vgnezditvene krvavite pa se niti do ovulacije nisem prisla...

Madjanca, vsaka ima slabe dni in takrat bi najrajši vse nekam poslala. Ampak ne obupat. Boš videla, da bo. Če ne drugače, pa s pomočjo medicine. Saj vidiš, da danes skoraj čudeže delajo in umetne oploditve niso več tak tabu kot včasih. Sploh si ne predstavljamo kako veliko je danes tega, samo ne govori se naglas. Jaz do pred kratkim nisem vedela, da je moja soseda zanosila z ivf in rodila zdravega otroka po več letih truda. Tako da ne obupat. [sm=smiley1.gif] vem pa da je težko..zelo težko, ampak moramo ostati močne [sm=smiley1.gif]




itaMara -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (3.5.2016 16:02:07)

Bio Se+Zn se dobi v Sanolaborju ali kaki privat lekarni. Ljubljanske lekarne ga nimajo.




Sofie -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (3.5.2016 20:38:31)


Hojla.

Te, ki ste jedle klomifen in tudi zanosile. A so vam med jemanjem delali UZ? Vidim, da ima vsak G drugačno prakso.




mimi_ka -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (3.5.2016 21:41:11)


IZVIRNO SPOROČILO: itaMara

Bio Se+Zn se dobi v Sanolaborju ali kaki privat lekarni. Ljubljanske lekarne ga nimajo.

Hvala za info ItaMara [sm=smiley1.gif]




madjanca -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (3.5.2016 22:17:14)


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


Hojla.

Te, ki ste jedle klomifen in tudi zanosile. A so vam med jemanjem delali UZ? Vidim, da ima vsak G drugačno prakso.


Jaz sem trenutno na clomidu (ki naj bi bi identicen klomifenu) in nimam UZ pregledov.. ce pa sem prav razumela, bom imela preglede v kolikor nama sedaj v treh ciklih ne uspe..




Sandyy -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (4.5.2016 10:13:40)


IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Sandy jaz sem pa najprej pomislila, da si imela vgnezditveno krvavitev, ker praviš, da se je pojavila en teden po ovulaciji. To bi bilo smiselno in tudi bolečine v jajčnikih imajo nekatere. Jaz sem jih imela v prvi nosečnosti, sicer ne cel teden, ampak par dni ob vgnezditvi. Tega se dobro spomnim [sm=smiley1.gif]
Jaz res navijam, da je to znak za začetek [sm=nosecka.gif] in ne kaj drugega [sm=bravo.gif]
Pa sporoči kako se bo to razpletlo.


Ja jst mislim da je [sm=hudicek1.gif] ker je prisotna tudi danes v cecjih kolicinah je pa res da mam dovolj teh bolecin nemorem vec pa se ko me hrbet boli zraven prav za se ubit nevem no ampak tolko dni krcev in se zmeri pomoje ni normalno. Sicer sem klicala mamo vceraj in vse to sem pobrala po njej....
Nekej bo treba zrihtat cene bom uzela tabletke in feste sploh nebom mela pa niti otrok ker so bolecine res hude :( ma prav zmeraj najbolj mi je zal ker vsaki mesec neki novega evo zadnje par mescov me zravn krcev me boli hrbet pa nevem al bi prej na hrbet se ulegla al na boki al na trebuh... ta mesec pa se ovulacija???? Ki jo nisem nikoli cutila??? Pa ne spikajo jajcniki neee dalec od tega ampak so prav krci pa ne taki ki te prime in popusti ampak cez cel dan pa si predstavljaj cel teden :( se uceri ko je [sm=hudicek1.gif] prisla sem mislila da bom danes boljse ampak se zmeri kar traja. Pa ne pomaga toplomer. Naj se povem kako mi je slabo od tablet usakuc ko jo morem spit me moz prosi 5 min..saj na koncu zmeraj spijem je pa grozno jaz bi zivela bres tablet ker nism pristas te grozne kemije. Ampak kaj naj reces tko ku sm napisala je videt da grozno trpim in jaz pravim da ja in ja en dan bom na urgenco sla .... pa se to sem brala da premocni krci lahko vodijo do neplodnosti. :(




Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>