RE: II pričakujemo v letu 2022 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Anonimen -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (3.3.2022 11:40:23)

Jaz sem pa prejsni teden naredila 3 CB in so bili “pozitivni”.Potem sem se ponovila z testom iz mullerja je bila komaj vidva crtica. V nedeljo sem opazila roza izcedek, ki je trajal 3 dni. Ni ga bilo veliko, se je opazil samo ko sem se obrisala. Zdaj pa cakam, da spet ponovim. Ce se sploh ima smisel. Sicer dokler se ne pojavi M se je upanje..razmisljam, ce je mogoce, da so bili CB lazno pozitivni in je bilo vse skupaj prehitro. Mogoce kasnejsa ovulacija glede na to da nimam rednih M… ne vem. Se mi zdi da sem cisto zmesana ze s temi testi🙄




Anonimen -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (3.3.2022 11:42:15)

Aja ta roza izcedek.. izgleda kot prozorna sluz z malo roza barve.. ali pa kot beli tok z roza barvo.. ne vem kako bi drugace obrazlozila😅




sončektvoj -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (3.3.2022 12:22:01)

Če si test naredila točno po navodilih in odčitala rezultat v času kot piše potem je to to in si verjetno noseča ampak je še zgodaj.

Meni je clearblue pokazal + v manj kot minuti in je ostal + tudi po 3-5minutah. S časom pa začne rezultat bledet (po kaki uri) in ni več tako močen. Vidi pa se še. V navodilih posebej piše (kopirano iz neta): "POMEMBNO! Rezultat morate prebrati v 10 minutah po testiranju. Če se po preteku tega časa rezultat kakor koli spremeni, sprememb ne upoštevajte."

Če malo bereš po ameriških forumih lažni + na clearblue niso redki - ampak večinoma so to testi ki so odčitani po 10minutah. Se pravi niso pravilno narejeni (če te zanima prebrat poguglaj "faint line on blue dye test")

p.s. Če ti je navadni clearblue pokazal +, ti bo digitalni tudi če si res noseča. Držim pesti [sm=pikapoka.gif][sm=bravo.gif]

Izcedek pa ja - jaz sem ga tudi imela, tam nekje v 6-7tednu. Pa je zdaj vse ok.




Anonimen -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (3.3.2022 12:39:20)

Sem danes naredila se enega in je bil negativen. So me pa zaceli bolet jajcniki..




sončektvoj -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (3.3.2022 12:55:00)

Sem danes naredila se enega in je bil negativen. So me pa zaceli bolet jajcniki..


Aaa kaka škoda. Res sem upala da bo kaka bolj vesela novička kmalu. Ne obupat, nov ciklus je nova priložnost [sm=bravo.gif]

Drugače pa - marsikdo ne ve. Če imaš neredne cikluse, ker ne ovuliraš redno, ti lahko klomifen predpiše že izbrani ginekolog. Plus kake osnovne krvne preiskave ti lahko naredi. Sploh je super preverit spolne hormone in ščitnico. Pa če ga poprosiš ti lahko z ultrazvokom spremlja če imaš in kdaj imaš ovulacijo. To je super, ker potem točno veš na čem si. Ne dolgo čakat s tem, ker čas hitro gre.

Ti neredni ciklusi so živčna vojna. Jaz sem za teste porabila na začetku mali milijon. Potem sem si pa začela naročat iz amazona one paketke po 50 lističev. Pa lahko testiraš kolikor te je volja, plus tega da nikoli nisem imela nekega dvomljivega rezultata z njimi. Sestra je pa testirala in je bila noseča, tako da delujejo [sm=smiley36.gif]

Držim pesti še naprej [sm=pikapoka2.gif]




Anonimen -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (3.3.2022 13:24:21)

Mislim da je vse to skupaj noro. Zdaj imam prozorno sluz.. kar bi naj pomenilo ovulacijo ce se ne motim?  🙄




JackieO -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (3.3.2022 13:25:51)

Se strinjam s soncektvoj... marsikaj se da preveriti, da vidis ce vse stima. Veliko zensk misli da je vse bp ali pa da imajo O, pa jih v resnici ni ali pa so kasneje oz. prej kot so mislile. Pravtako ni receno, da ce O test pokaze pozitivno, da do O dejansko pride. Js bi vsaki, ki se ze nekaj casa trudi svetovala, da opravi test hormonov, ki so pomembni za zanositev. Js sm ga delala samoplacnisko zaradi postopka IVF in pride okrog 60€ pa vsaj ves na cem si. 





sončektvoj -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (3.3.2022 13:29:20)

Anonimen - možno je. Jaz dobim pred ovulacijo in pred menzo tudi. Ni pa nujno.




rosemarie -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (3.3.2022 14:32:18)

Jaz sem recimo ful te plodne sluzi opazla na dan, ko sem delala krvnega ali en dan prej (nisem vec ziher) … menstruacije ocitno ni napovedovalo, ker je 9-10 dni od sluzi še vedno ni. Tako da se nekako sučem v krogu. Sva pa tist dan potem imela SO za vsak slučaj. 😂 
Mož mi bo danes prinesel digitalni CB in ga naredim jutri zjutraj. Mislim, da bi glede na ta BC test moralo že pokazati realen rezultat. Se mi zdi kar izrazita črtica na BC - takšne še nisem imela se mi zdi. Vse sem morala temnit na telefonu, ko sem slikala, da se je bolje videlo. 😬 
In če bo digitalni negativen, potem gotovo ni nič in me mogoce heca FSH ali LH. 😥 Vsekakor se bom zdaj spet naročila pri G. Nazadnje ko sem bila, mi je rekla da naj jemljem folno kislino in je bilo to to. Ker še nisva načrtovala tako dolgo … sedaj pa je že dobro leto in je čas da malo pomigamo v smeri pregledov hormonov in jajcnikov, etc. 😬





rosemarie -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (3.3.2022 15:06:25)



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Se strinjam s soncektvoj... marsikaj se da preveriti, da vidis ce vse stima. Veliko zensk misli da je vse bp ali pa da imajo O, pa jih v resnici ni ali pa so kasneje oz. prej kot so mislile. Pravtako ni receno, da ce O test pokaze pozitivno, da do O dejansko pride. Js bi vsaki, ki se ze nekaj casa trudi svetovala, da opravi test hormonov, ki so pomembni za zanositev. Js sm ga delala samoplacnisko zaradi postopka IVF in pride okrog 60€ pa vsaj ves na cem si. 





Se bova tudi midva spravila v roku meseca, dveh po moje. Jaz bom sla verjetno kar v adrialab na check up teh hormonov. Pa do moje G. Moj pa na spermiogram. 




sončektvoj -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (3.3.2022 15:12:14)

ja pametno je it na te stvari čimprej ker kar traja. Če se prav spomnim, sva na prvi pregled v neplodnostni, ki je itak samo posvet čakala vsaj 4 mesece [sm=smiley13.gif]. Tako da meni je ginekologinja dala napotnico za neplodnostno, da sem se lahko čimprej prijavla, medtem pa je ona naredila te svoje osnovne preiskave. Pa itak poskušaš vmes srečo še naravno. Na neplodnostni pa potem začnejo z bolj resnimi preiskavami krvi, prehodnost jajcevodov in tako dalje.

Rabi pa partner tudi posebej napotnico za neplodnostno, dobi jo od osebnega zdravnika.

Pa še to, marsikdo potem zanosi tudi v čakanju na prvi pregled [sm=smiley36.gif]

------

Evo sem šla prav gledat: napotnico za neplodnostno dobila konec oktobra, prvi posvet pa je bil potem marca. Ampak to je bilo pred korono.
- Tam sem dobila napotnice za preglede krvi, partner pa za spermiogram. Potem naslednja kontrola je bila čez ca 2 meseca.
- Potem napotnica za pregled prehodnosti jajcevodov, ki je bil potem konec avgusta.
- potem pa mislim da na naslednji kontroli čez 2 meseca so rekli da lahko greva na IUI ko konzilij tak reče.

Se pravi cirka eno leto preden sem prišla do nekega postopka / zdravljenja. Tu ne gre nič hitro, tako da ne predolgo čakat. Itak lahko v vmesnem času naravno poskušaš.





Anonimen -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (3.3.2022 15:35:15)

Sicer se midva ne trudiva tako dolgo, no eno leto bo okrog. Kar hitro mine vse skupaj.. imam eno malo noro vprasanje🙄 v primeru da je to izcedek ki nakazuje O.. partnerja pa ni do sobote. Je sploh moznost da zanosim, ce SO prej kot v soboto ne moreva imet. 




rosemarie -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (3.3.2022 15:47:46)

Kolikor vem se lahko izcedek pojavi tudi pred samo ovulacijo. Naj bi potem O bila v roku 24-48 ur. Ce imata SO v soboto, je OK. Točno O lahko menda samo z UZ napoveš, kolikor vem? Pa z merjenjem bazalne temperature recimo. Tako da nič slabega, če imata SO v soboto :D 





Anonimen -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (3.3.2022 15:57:40)

O super potem. Sem vesela da obstajajo take skupine, da se lahko pogovarjamo in podajamo mnenja😊 vcasih to ogromno pomeni 




Elfika -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (3.3.2022 17:17:24)

Jaz imam O sluz obicajno prisotno skoraj ves teden. Ko sem delala O teste mi je pozitivno pokazal sele en 4. ali 5. dan prisotne sluzi, tisti dan je imam obicajno najvec. Po testu pa je potem sluz prisotna se kak dan, potem pa izgine. Tako, da je cisto mozno, da bo v soboto ravno prav 😁




Anonimen -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (3.3.2022 18:00:45)

Upam, lahko bi bilo🙈 




rosemarie -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (4.3.2022 10:21:11)

Jaz sem se narocila pri G v začetku naslednjega tedna, tako da bo več jasno takrat.




JackieO -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (5.3.2022 8:45:45)

Rosemarie, pa si se naredila kaksen test?




RobidaB -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (5.3.2022 9:02:59)

Rosemarie, upam, da bo pri G vse okej in da bo lahko malce razsvetlila tole tvojo situacijo.
Čeprav še vedno močno držim pesti, da si noseča in da te testi malo hecajo.




rosemarie -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (5.3.2022 11:14:15)

Digitalni je bil naslednje jutro negativen.Tako da grem h G bolj zato, da mi pove kaj se dogaja in če se da M spodbuditi. Pa da se malo pogovoriva kako naprej. Dvomim, da bi testi takole hecali, ce bi bila res noseca. Zal. 




JackieO -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (5.3.2022 11:48:33)

Najbolj bo videla na UZ kaj se dogaja in v kateri fazi ciklusa si, tako da res najboljse da se oglasis pri njej. Vprasaj jo se glede testiranja hormonov - ce ti lahko ona izda napotnico ali je v vsakem primeru samoplacnisko. 




rosemarie -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (7.3.2022 9:48:33)

Mislim, da se mi pocasi začenja M. Glih zdej, ko imam termin za ginekologinjo. 😂Ampak če odštejem cca. 14 dni od današnjega dne, pridem ravno do 22. februarja, ko se mi je pojavilo ful plodne sluzi. Tako da zna bit da mi je res ovulacijo zamaknilo zatadi bolezni/stresa. 😬 O teh pozitivnih testih pa ne vem kaj bi rekla 😂 
Bom sla vseeno do ginekologinje, da se vsaj pomeniva, če že drugega ne. 😬 




RobidaB -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (7.3.2022 10:25:32)

Tudi jaz sem imela nek čuden cikel tisti mesec, ko sem imela korono (novembra). Samo jaz sem jo pa dva dni prehitro takrat dobila, prej je bila pa eno leto kot urica. Od novembra naprej je pa vse skup malo +/- 2 dni. Zoprno. En simptom, o katerem nisem mela pojma, da je mogoč, pa očitno nismo same v tem, da nam je covid malo ponagajal tudi glede cikla.
No, jaz pa M (ne) pričakujem v četrtek. Sem pridna, nimam nobenih testov doma, tko da ne morem paničarit in prehitevat samo sebe🙈

A je mogoče katera kdaj naročala kaj iz spletne strani Maybebaby? Mika me, da bi si tam naročila tisti "trojček" nosečniških testov Clearblue, ampak me malo skrbi pakiranje - velikokrat mi pakete kar v službo nosijo in nočem, da vsi sodelavci že po paketu vidijo/sklepajo, kaj je notri. Nihče namreč ne ve, da delamo na dojenčku, čeprav sem najmlajša v kolektivu in pogosto dobivam kakšna vprašanja o tem, kdaj nameravava kaj naredit v tej smeri🙄




Elfika -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (7.3.2022 11:18:05)

Jaz sem preko te spletne strani narocila ovulacijske teste. Sem sicer pri narocilu v opombe napisala, da prosim za diskretno pakiranje, ker sem imela podobno dilemo kot ti, ampak mislim, da bi to tako ali tako naredili 😆 Dobila sem lepo zapakiran paketek. Imela dobro izkusnjo z njimi, tako da priporocam ☺️




RobidaB -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (8.3.2022 10:42:15)

Drage moje, vsem želim prelep dan žena. Želim pa nam tudi, da bi ga naslednje leto že praznovale z malimi dojenčki. Pošiljam ogroooomno virtualnih objemčkov in pozitive! 🌼🌼




Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>