RE: II pričakujemo v letu 2022 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Suerte24 -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (15.2.2022 18:33:53)

Anonimna, jaz nisem testov ovulacije delala zato, da bi takrat imela SO s partnerjem. Imava jih tako ali tako večinoma na 2-3 dni, tako da vem, da sva verjetno skoraj vedno ulovila ovluacijo. Mene je predvsem zanimalo, če jo sploh imam, glede na to, da je ne čutim. Tako, da ko bom šla poleti do ginekologinje, bom povedala vse svoje ugotovitve.. :) Sem pa vesela, da je vama uspelo.

Rosemarie, tudi jaz imam zadnja dva meseca cikle dolge 32, 33 dni, namesto 28, 29. Prav na živce mi gre, raje bi imela krajše, pa da pride menstruacija še preden jo pričakujem, namesto da imam lažno upanje. Ahh ja.. očitno se bom še nekaj časa matrala..




rosemarie -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (15.2.2022 19:26:10)



IZVIRNO SPOROČILO: Suerte24

Anonimna, jaz nisem testov ovulacije delala zato, da bi takrat imela SO s partnerjem. Imava jih tako ali tako večinoma na 2-3 dni, tako da vem, da sva verjetno skoraj vedno ulovila ovluacijo. Mene je predvsem zanimalo, če jo sploh imam, glede na to, da je ne čutim. Tako, da ko bom šla poleti do ginekologinje, bom povedala vse svoje ugotovitve.. :) Sem pa vesela, da je vama uspelo.

Rosemarie, tudi jaz imam zadnja dva meseca cikle dolge 32, 33 dni, namesto 28, 29. Prav na živce mi gre, raje bi imela krajše, pa da pride menstruacija še preden jo pričakujem, namesto da imam lažno upanje. Ahh ja.. očitno se bom še nekaj časa matrala..



Ampak tudi test ovulacije ti ne zagotavlja, da jo imas. Pomeni samo, da se ti koncentracija LH hormona dvigne, torej da BO prišli do ovulacije. Če se potem dejansko sprosti folikel ali ne, pa je druga zgodba. 🥲😬 Ah ja, kdo bi si mislil, da bo spočeti otroka, cela znanost. Pa toliko časa so nas svarili pred tem. 🤣




Elfika -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (15.2.2022 20:29:59)

Ja, res je 😅 Sama sem leta in leta jemala KT, ocitno jih ne bi rabila 😳🤷Moja M pa je ta mesec prisla ze 24 dan. Vsaj 2 dni prej kot sem jo pricakovala, v nedeljo dopoldan se je vlilo. 🤨 Se pa strinjam, tudi jaz imam raje, da pride prej, kot pa da zamuja in mi daje lazno upanje. V vsakem primeru pa vedno, ko se mi vlije potem rabim 2, 3 dni, da predelam, da spet ni uspelo...no, danes sem ze ok in gremo spet optimisticno naprej ☺️ Drzim pesti za vse, ki se odstevate do M. Cas bi bil, da spet preberemo kaksno pozitivno novicko 🍀




Anonimen -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (15.2.2022 20:50:29)



IZVIRNO SPOROČILO: Suerte24

Anonimna, jaz nisem testov ovulacije delala zato, da bi takrat imela SO s partnerjem. Imava jih tako ali tako večinoma na 2-3 dni, tako da vem, da sva verjetno skoraj vedno ulovila ovluacijo. Mene je predvsem zanimalo, če jo sploh imam, glede na to, da je ne čutim. Tako, da ko bom šla poleti do ginekologinje, bom povedala vse svoje ugotovitve.. :) Sem pa vesela, da je vama uspelo.

Rosemarie, tudi jaz imam zadnja dva meseca cikle dolge 32, 33 dni, namesto 28, 29. Prav na živce mi gre, raje bi imela krajše, pa da pride menstruacija še preden jo pričakujem, namesto da imam lažno upanje. Ahh ja.. očitno se bom še nekaj časa matrala..
 

Moje sporocilo nikakor ni letelo doticno nate, temvec na vse ostale punce ki se bodo na tem forumu ali punce ki bodo iskale kakrsnekoli odgovore. In govora je o zdravi zdravi punci, ki je bila v procesu zanositve, ce po vec kot enem letu nebi uspelo oz. ne uspe, potem nekaj ne stima in je treba po pomoc kar pa ve tukaj zem veste. To da ali ovulacijo sploh imas bi ti pa priporocala da o tem cimprej obvestis svojo G in te bodo mogoce zaceli spremljat okrog ovulacije, na UZ se bo tocno videlo ali pride do ovulacije ali ne, testi so tako kot nosecniski dostkrat nezanesljivi.




RobidaB -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (16.2.2022 8:35:37)

Tudi jaz ne delam O testov zato, da bi okrog tega splanirala odnose, ampak bolj iz radovednosti, kdaj in če sploh ovuliram, glede na to, da imam menstruacije zelo blage in kratke, ovulacije pa ne čutim, oz. kdaj se mi je že zazdelo, da me kaj zaboli kje, ampak mislim, da to ni to.[sm=smiley36.gif]
Dejstvo pa je, da se res znamo punce preveč zasekirat in postanemo (preveč) sistematične, imam kolegice, ki so omenjale tudi to, da so spolni odnosi postali zelo mehanski, načrtovani in zgolj z namenom ustvariti otroka. No, moram poudarit, da se pri nama to na srečo še ni zgodilo in zelo si želim, da se niti ne bi in da ohraniva spontanost. Je pa res, da je tudi želja po [sm=duda.gif] ogromna in bi si rada pač pomagala kakorkoli že pač to je.
Recimo ovulacijo sem mislila, da imam 4 dni prej, kot pa jo dejansko imam in tisti mesec so bili prav tile štirje dnevi bolj "suhi" kar se spolnosti tiče, tako da sva jo takrat čisto zamudila. Zato pač zdaj preverjam 🙈




Anonimen -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (16.2.2022 17:27:12)

Pozdravcek, malo na hitro sem prebrala vase objave in bi samo dodala, da sprostitev nima nobene veze pri zanositivi( no malcek le ) ampak v resnici se mora vse poklopit. Tut odnosi 2-3 dni niso ravno recept za uspeh : ) no jaz upam da pri vas bo, ampak bi dodala da tisti, ki se trudite priblizno leto in pol, preverite morfologijo sperme vasega partnerja. Vcasih je tezava lahko na moskem faktorju in ce je le ta slaba potem vam svetujem cim prej pregled v neplodnostni. 
Sama sva izvajala metodo umika 7 let, 2,5 leta pa vedno misljenje ja saj ta mesec pa le bo, no ni bilo. Ce bi cakala bi se mogoce v 10 letih zgodil cudez. No pri meni se je srecno koncalo, prvi postopek na kliniki in uspesen. Zato punce ne cakat predolgo : )




rosemarie -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (17.2.2022 14:43:37)

No, moja Flo aplikacija pravi, da mi M 1 dan zamuja. Sem na 32. dnevu cikla (sem imela do sedaj dvakrat tako dolg cikel, tako da uradno niti ne zamuja, glede na to, da se še lahko prikaže danes tekom dneva). Bomo videli :) 
Sva se pa zmenila, da bo naslednji mesec verjetno sel mozek na spermiogram. Da vidimo kak pa kaj. :)




rosemarie -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (18.2.2022 10:27:47)

Nič se še ne morem veseli, ker se je tale plusek pojavil več kot 10 minut po testiranju. M še vedno ni, tako da neko manjše upanje ostaja … dokler se ne pojavi seveda. Je katera že imela s CB false positive, ko ni bila nosecka? 😩
[img]https://www.ringaraja.net/lokalni/Slike/forum/images/6264624-288.jpeg[/img]




RobidaB -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (19.2.2022 9:23:10)

ooo Rosemarie 😭 Tako sem vesela zate!
Držim pesti, da se črtica v naslednjih dneh še ojača. Drugače pa po enega digitalnega, ko ne more dat dvoumnega odgovora.




JackieO -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (19.2.2022 9:28:31)

Rosemarie si se naredila kaksen test? Drzim pesti zate, CB sicer redko zataji, tako da upam da je to to! 





rosemarie -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (19.2.2022 19:45:04)

Sem delala še en drug test, ki pa ni bil pozitiven. 😬 Tako da zdaj bolj čakam, da pride M … če bo. Zaenkrat se ne veselim kaj preveč, niti ne računam na +. 😬 Sem pa že 34. dan cikla (najdaljši 32) 🥺 Upam samo, da se mi ne daljša cikel in je dejansko kak dober razlog za to zamujanje M.




Anonimen -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (19.2.2022 21:48:21)



IZVIRNO SPOROČILO: rosemarie

Sem delala še en drug test, ki pa ni bil pozitiven. 😬 Tako da zdaj bolj čakam, da pride M … če bo. Zaenkrat se ne veselim kaj preveč, niti ne računam na +. 😬 Sem pa že 34. dan cikla (najdaljši 32) 🥺 Upam samo, da se mi ne daljša cikel in je dejansko kak dober razlog za to zamujanje M.


Jaz sem imela vedno dobre izkusnje z testom first sign trakci. Ampak cudno ce ti je clear blue zaznal crtico potem nekaj mora bit, ker clear blue naceloma zazna dokaj visoko raven hormona hcg, first sign pa dokaj nizko. Kater test si pa se delala?




Anonimen -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (20.2.2022 5:26:08)

Rosemarie, ne da bi ti hotela dajeti lažno upanje, ampak jaz mislim da je nekaj na tej črtici. Pri moji prvi nosečnosti sem dan po zamujeni menstruaciji delala test. First sign sicer, a mi ni pokazal nič! Ko po treh dneh še vedno ni bilo menstruacije sem ga izbrskala iz smeti in imel je takšno rahlo črtico... po cca. 5 dneh od zamujene menstruacije sem naredila naslednji test, ki pa je bil pozitiven. Morda je bila pozna ovulacija ali samo počasi raste hormon. Bila sem noseča in z nosečnostjo je bilo vse ok. Držim pesti!🤞




Srečka138 -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (20.2.2022 7:43:48)



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Rosemarie, ne da bi ti hotela dajeti lažno upanje, ampak jaz mislim da je nekaj na tej črtici. Pri moji prvi nosečnosti sem dan po zamujeni menstruaciji delala test. First sign sicer, a mi ni pokazal nič! Ko po treh dneh še vedno ni bilo menstruacije sem ga izbrskala iz smeti in imel je takšno rahlo črtico... po cca. 5 dneh od zamujene menstruacije sem naredila naslednji test, ki pa je bil pozitiven. Morda je bila pozna ovulacija ali samo počasi raste hormon. Bila sem noseča in z nosečnostjo je bilo vse ok. Držim pesti!🤞


Se strinjam meni je first sign vedno zaradi neucakanosti tudi predcasno pokazal +, in mislim da ce je clear blue nekaj zaznam potem je nekaj. Drzim pa pesti da je res!!




rosemarie -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (20.2.2022 9:08:55)

Doma sem imela še en clearblue. Danes zjutraj vstanem ob 6:30, naredim test … nič kaj pametnega v par minutah, se vdam in grem spat. Ko spet vstanem (dobra ura tokrat) in zgrabim test, da bi ga vrgla v smeti … spet črtice. 
Ne vem no … zakaj ne morem dobit rezultata takoj - nedvomljivega!!!!!
[img]https://www.ringaraja.net/lokalni/Slike/forum/images/6264659-6793.jpeg[/img]




beba92 -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (20.2.2022 10:04:39)

Po digitalnega 😁 ampak nekaj je na tem, men tut par dni po pricakovani ni pokazalo izrazite crtice, evo mene ze v 24. tednu ☺️☺️ 




JackieO -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (20.2.2022 10:21:54)

Rosemarie poskusi se s kaksnim drugim testom, glede na to, da M se vedno ni je to zelo dober znak! 





rosemarie -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (20.2.2022 10:29:13)

Malo bom še počakala z digitalnim, glede na to, da mi še navadni ne pokaže takoj. 🥺 Kupila sem preko interneta neki First response, ki bi naj bil ful občutljiv … sicer sem CB delala res zgodaj zjutraj s prvim urinom, onega drugega pa ne, ampak tisti drugi ni nič pokazal. 
Bom videla kaj bo prinesel čas. 😬🙈 Upam, da kaj lepega. :) bi si tudi midva počasi želela bebice. :) 




Anonimen -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (21.2.2022 8:38:18)

Meni je na isti dan clear blue navadni in digitalni pokazal +, first sign pa niti sledu o črtici (vse pomočeno v isti urin). Ti first sign niso tako občutljivi kot trdijo. Jaz bi poskusila z digitalnim [sm=bravo.gif][sm=duda.gif]




rosemarie -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (21.2.2022 9:26:53)

Zanimivi so ti testi in različne izkušnje žensk. Enim pokaže pozitivno že preden jim sploh M zamuja.   😬🤭 Jaz sem danes 36. dan cikla, najdaljši do sedaj 32, za ta mesec Flo app pravi, da mi zamuja 5 dni. 🥺
Testa pa danes zjutraj nisem delala.Še kar čakam, da me M sabotira, kot ponavadi.




JackieO -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (21.2.2022 9:43:13)

Rosemarie, ne morem verjeti, da te tole tako heca, glede na to da ti M tako zamuja res upam da je nekaj na tem. Ce imas blizu kaksen laboratorij pojdi dat kri, bo najbolj sigurno in se vedela bos na cem si. Verjamem da tole cakanje ubija. 





rosemarie -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (21.2.2022 12:46:28)

Ne vem kaj naj rečem. 😂 Vse skupaj je že smešno. Želja je velika … oba komaj čakava bebico, ne vem pa zakaj me ti ciklusi zdaj hecajo. Vedno sem imela zelo redno M (po tem, ko sem nehala s KT se mi je super uredila in ustalila na nekje 28-30 dni). Zdaj pa kar naenkrat neki preskoki. 36 dni … res ne vem kako to. Nimam pa nikakršnih znakov, da bi naj prišla. 




lilija11 -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (21.2.2022 12:59:12)

Meni je test First sign (un plastični) pokazal prvi ali drugi dan zamude M s prvim jutranjim urinom zeeelo blago črtico, tako da nisem bila čisto ziher a je to to al ne. Naslednji dan mi je digitalni Clear blue s pozno popoldanskim urinom takoj pokazal plus. Tako da mogoče raje ta test naredi🙂držim pesti, glede na tvoj zadnji test zgoraj bi pa morda res znalo kaj bit🙂




rosemarie -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (21.2.2022 20:10:49)

Dragi mož mi je vrgel en test proč 😂 dva sta bila v škatlici, enega sem porabila, drugega pa pustila v škatlici na okenski polici. 😂 No, pa je šlo 5eur v smeti. In ravno ta dan je bilo treba nest smeti ven, tak da zunaj pa res ne bom brskala po smeteh. 😂😂😂
Imam še 3 baby check teste doma, ampak s temi imam tak love - hate relationship. 🤪 In en first sign trakec … ki do zdaj še ni bil pozitiven. 😬 Sploh ne vem, če bi že delala test jutri. 🥺 

Kako ste pa kaj druge? :)




Elfika -> RE: II pričakujemo v letu 2022 (22.2.2022 10:04:29)

Rosemarie, upam, da je tokrat res to to! ☺️ Si naredila danes se kaksen dodaten test? Pri meni se spet pocasi priblizujejo dnevi okoli O. Ceprav imam nekako malo upanja, da nama bo uspelo po naravni poti. Moj je dobil rezulate spermiograma in je morfologija zelo slaba 🥺. Bo sicer poskusil do naslednjega pregleda se z dodatki, ampak nekako nisem prevec optimisticna glede tega. Mene pa prvi pregledi itak sele cakajo... 




Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>