writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

12.02.2005, 21:39

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.02.2005, 21:41

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Jaz kak dan ali dva, max. tri, Joe bi pa po moje cel teden kaj not pustil:zmeden:. Njemu se vse zdi še OK. Kaj pa vem, meni itak pogrete stvari nekak ne teknejo, njemu je pa čisto vseeno.

clock-img

12.02.2005, 21:49

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Jaz ponavadi kak dan, juho pa nekje 3 dni.

LP,
Mojca:rozica:

clock-img

12.02.2005, 21:50

clock-img

Kenny

pencil-img

124


Enako kot Jančika, če mislim porabiti čez več dni, pa rajši zamrznem(npr. govejo juho, bolonjsko omako in podobno).

clock-img

12.02.2005, 21:57

clock-img

Annny

pencil-img

4837

Max 2 dni (meso, juha, riž, omake ipd.), medtem ko krompir, ki ga ne pojemo takoj, še isti dan roma v smeti.
Sploh jajčne jedi (npr. 'snežene kepe') ne smejo stati dlje kot 2 dni.

LP

clock-img

12.02.2005, 22:03

clock-img

Anonimen

Mi mamo juho tam ene 5 dni tudi...je čist ok. Govejo. Kjer je krompir še isti dan v smeti, mesa mrzlega niti pogretega ne je nihče...tko da dobijo :muca: al pa :kuza:.

clock-img

12.02.2005, 22:07

clock-img

Anonimen

Jaz se ravnam po mojem izostrenem vonju (vidim slabo, slišim pa tudi kakor kdaj...).
Govejo juho tudi po nekaj dni, prav tako meso v njej, ostalo pa ponavadi tudi po parih dneh kužiki damo, ker nihče ne more toliko pojesti, kot moramo skuhati. Pa tzdi ona včasih ne mara, ker je večinoma samo tisto, kar voha, da se kuha.
V glavnem se jaz čisto zares ravnam po vojnu. Vsako stvar prej povoham in če mi ne smrdi, je zame dobra. Pri Tiborju pa bolj pazim.

clock-img

12.02.2005, 22:15

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.02.2005, 23:37

clock-img

Joe

pencil-img

1321

Pripravljena hrana? Po občutku. 3 dni je kar dobra meja. Špinače ne smeš pogrevati, ker s tem gojiš škodljive nitr(a?, i?)e, veliko jedi "na žlico" pa je pri drugem ali tretjem pogrevanju celo boljših kot pravkar skuhanih. Napisano velja za shranjevanje v hladilniku.

V hladilnik spraviva tudi do polovice porabljeno stekleničko otroške kašice. En dan zagotovo zdrži.

Roki na embalažah so določeni tudi s stroški garantiranja svežosti in odločitev glede sprejemljivega tveganja odškodninskih tožb potrošnikov. Pomeni: realno so daljši.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem