writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

26.06.2009, 22:03

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

27.06.2009, 10:28

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

A veš, da še nisem slišala, da bi bil cenejši tok ekouser posted image . To po moje kar tako rečejo, nouser posted image . Ali pa je eko za denarnicouser posted image .

clock-img

27.06.2009, 10:56

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

27.06.2009, 13:45

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Sama sem se že pred leti spraševala, zakaj sploh je elektrika ponoči cenejša kot podnevi, a ni nelogično? Potem se mi zdi, da sem slišala da zato, ker v tistem poceni času največji odjemalci v glavnem ne obratujejo.

Imaš pa možnost biti tudi na tem področju ekološka in se naročiš na modro energijo - ne vem a je to samo za podjetja al tudi za gospodinjstva, najbrž za oboje. Ne poznam dobro tega, smo pa pri nas dobili obvestila poleg računov že parkat, kjer je o tem pisalo. Sem zbrskala tudi na netu:

http://www.elektro-primorska.si/sl-si/poslovni_odjemalci/ponudba/modra_energija/default.aspx

clock-img

14.07.2009, 13:00

clock-img

Anonimen

Potem se mi zdi, da sem slišala da zato, ker v tistem poceni času največji odjemalci v glavnem ne obratujejo.



ja, tako je meni tud moj razložil. čez dan večinoma obratujejo tovarne itd. veliki odjemalci pač. in se apelira na gospodinjstva, da bi pa taglavna dela, kar se pač da opravljala ponoči in čez vikende - zato se jim tudi takrat ponudi cenejši tok. ker je veliko lažje zagotavljati in proizvajati eno konstantno količino energije, kot pa zagotavljati jo v nekih špicah, to je veliko težje, pa tudi več možnosti je, da gre kaj narobe, tko da dejansko uporaba cenejšega toka je tudi eko, če pač iz tega stališča pogledašuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem