writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

03.03.2006, 20:29

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.03.2006, 20:33

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

JAz kuhanega jabolka ali drugega sadja nisem dala niti enkrat, ne prvemu ne drugemu otroku. Vedno surovo.
Nisem pa dala nikoli samo jabolka, temveč sem zmešala z banano, ko sta bila večja tudi z otroškimi keksi. Samo jabolko jima je bilo prekislo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

03.03.2006, 20:59

clock-img

mamči

pencil-img

1722

Jabolčno čežano jemo praktično vsi pri nas ne glede na leta user posted image . Našemu malčku zdaj pri 6.5 mes. razen jabolka, vso sadje (razen banan) na hitro prevrem z majčkeno vode - 5 . min.

Jaboka olupim, narežem na kose, dam v piskerček z malo vode, pa še malo cimeta (mičkeno), nato pa s paličnim mešalnikom "obdelam", njammmi, imamo vsi radi, včasih tud zraven npr. šmorna.
Sem pa ravno danes dala tamalemu jabolko, surovo, pa je malo sokeca sesal. Pa en drobec mu je pol v ustih nagajal, tako da še ni "zrel" za surovo jabolko.

Sadni obrok je pri nama običjno en kos sadja, srednje velikega, npr. hruške, jabolko, banana . Če mešam dve vrsti, dam vsakega polovico, ponavadi ne poje vsega.

clock-img

03.03.2006, 21:25

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Jaz ji jabolko še vedno prekuhavam, ker sem probala dati surovega, pa jo je cel dan zvijalo. Naša drugače ni ravno ljubiteljica jabolk, tako da so malokrat na jedilniku. Drugače ji pa pripravim čežano, ali zmešam vmes kakšen piškotek, ali marelice. Ponavadi pa poje 200 ml ali več vsakega obroka.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

03.03.2006, 22:08

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Nikoli nisem kuhala jabolka, saj je tudi pediatrinja rekla, da naj poskušamo s čim bolj svežim sadjem, ko gre za jabolka, banane ipd. Ni bilo nobenih problemov.
Pri 8 M poje od 150-200 g/obrok. Ni prevelik jedec.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem