writing-img

1. na nogicah

clock-img

24.10.2005, 00:30

clock-img

giga

pencil-img

124

Joj, jest sem tok vesela!!! Dons moj mali piki kar vstal ob omari in kar se spustil!!! Kar stal je in me gledal, jaz pa njegauser posted image . Ko mu je pržgal, da sam stoji, me je ful pogledal, rekel aua in padel na rito. Noro!

_____________________________

Carpe diem!

clock-img

24.10.2005, 00:56

clock-img

mamči

pencil-img

1722

user posted image user posted image user posted image user posted image  to so tako čudoviti trenutki, uživaj v njih ............. ker tak hitro čas beži!

clock-img

24.10.2005, 10:38

clock-img

asso

pencil-img

3700

Meni se je to v soboto zgodilo. Hodi z mano okoli (se drži samo za moj prst) in v eni roki knjigico, kar naenkrat spusti moj prst in prime z obema rokicama knjigico in jaz, da jo bom ulovila in ona kar stoji. Nakar se tega zave in se počasi spusti na ritouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

clock-img

24.10.2005, 16:54

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Bravo!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

24.10.2005, 17:16

clock-img

Sofi

pencil-img

528

Iiiiiiiiii, čestitam user posted image user posted image user posted image !

Koliko so pa vaši korenjaki stari?

LP

clock-img

24.10.2005, 20:15

clock-img

giga

pencil-img

124

moj je star 9m in pol.

_____________________________

Carpe diem!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem