cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ali mogoče katera ve...

clock-img

21.08.2005, 11:53

clock-img

lidija74

pencil-img

65

...,če se splača iti po voziček v Avstrijo? Če se splača,kam iti? Z možem sva gledala vozičke Hauck in se mi zdijo kar kvalitetni.Ali ima katera mogoče izkušnje z temi vozički? Vsak nasvet bi mi prišel še kako prav,saj bom prvič mamica!
Hvala lepa za vaše odgovore!
Lp,Lidija:nosecka:,23.teden

clock-img

21.08.2005, 11:57

clock-img

evci

pencil-img

81

jaz sem v toys'r'us kupila Hauckov Roadster, to je tak trikolesnik. JE super edino sprednje kolo ni gibljivo. Prideš poa povsod z njim ker ima napihljive gume. bil je res poceni -70 eurov in je vreden cene. imajo pa tudi drugačne in nobeden ni dražji od 60, 70 tisoč. priporočam.

clock-img

21.08.2005, 12:01

clock-img

AlenkaE

pencil-img

54

Če vozićka še nisi kupila, poglej na internet www.e-bay.de. Tam so zelo poceni- rabljeni in novi.

clock-img

21.08.2005, 12:27

clock-img

babylove

pencil-img

2473

Vozicek se definitivno splaca narociti na e-bayu. Ga dobis tudi za polovico ceneje kot v trgovini, vsaj jaz sem ga.

clock-img

21.08.2005, 12:36

clock-img

nana 27

pencil-img

2670

Vsekakor se Haucka splača kupiti v Avstriji vsaj ko gledam cene v Toys-u. Jaz vem za Toys-a v Celovcu, ampak baje so drugi še bolje založeni, čeprav je že ta gromozanski. Splača se kupiti tudi lupinice in mehke dekice, ki jih dobiš že za 4 EUR-e. Midva sva kupila lupinico Bebe comfort, ki je pri nas okrog 34 tisočakov tam za 100 EUR-ov. Voziček pa sva kupila pri nas v Arielu, ko je bila akcija, ampak takrat še nisem vedela za Avstrijo :( Malce nerodna je internetna stran, sploh če ne znaš nemško (mogoče obvladaš, če ne, pa le v pomoč). V okvirčku Markenwelten klikneš weitere Marken in nato poiščeš Hauck.

www.toysrus.at

clock-img

21.08.2005, 13:07

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Jaz sem kupila Hauckov Road Runner za 35.ooo SIT (znižan iz nekja čez 60.000) v Arielu.
Se pa v Avstrji vsekakor splača kupiti vozičke, ker so skoraj vsi cenejši.

clock-img

21.08.2005, 13:13

clock-img

Anonimen

Jaz sem gledala Hauckov Denver 6. Pri nas stane 60.000, v Toysu pa 130€.
Mani se zdi super voziček, ima točno to, kar iščem (primeren za novorojenčka, torba za prenašanje vključena v ceno, ročaj se obrača naprej/nazaj, majhna kolesa). Zataknilo se je pri kg, ima namreč 16 kg!
Tako je v igri še vedno PP Venezia. Ti vozički pa so v A dražji kot pri nas, tudi na e-bayu niso tooooliko ceneje, da bi se splačalo.

Poleg Toysa imajo veliko izbiro tudi v Kiki (vsaj v Grazu), vendar so cene nekoliko višje. Imajo pa komplet vozičke od Hoco, ki si jih lahko ogledaš pri nas v Rutarju. Dobiš pa zelo ugodno malo manj znane znamke.

clock-img

21.08.2005, 14:14

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Na e-bayu so vozički veliiiiko cenejši in nič slabši. Jaz imam voziček kupljen tam, pa je odličen. Je pa res, da sama ne dam nič na firme. Meni je bilo važno to, da ima voziček vrtljivo, napihljivo sprednje kolo, ker sem hotela, da je lahko vodljiv, pa da grem lahko v vsak hrib in makedam z njim, pa da ni težek, pa da se zloži v hipu, da ima otrok dovolj prostora v njem - da mu ne bo glavica čez visela čez eno leto, pa da ima strehico in košaro. In vse to imam za 100eur.:bravo:

clock-img

21.08.2005, 15:55

clock-img

lidija74

pencil-img

65

Gina,kakšen voziček pa imaš,da je bil taki poceni in kje si ga kupila?
Lp,Lidija:nosecka:,23.teden

clock-img

21.08.2005, 16:35

clock-img

Gina

pencil-img

12402

A veš da ne vem, kako se imenuje, je pa v bistvu made in Avstralija. Kupljen na E-bayu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem